14:59
Kurs nr 0 do Kadmowa
Baza na Pogórzu Dolnym06:06
Kadmowa06:08
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne Złota
Kadmowa06:08
Pogórze Dolne Złota06:09
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota06:11
Kadmowa06:12
Pogórze Dolne06:14
Żelazna06:15
Żeliwna06:16
Podgórska06:17
Kuśnierska06:18
Obłuże Centrum06:19
Energetyków06:21
Janka Wiśniewskiego06:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:27
Plac Kaszubski06:29
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski06:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:51
Janka Wiśniewskiego06:52
Energetyków06:54
Obłuże Centrum06:57
Kuśnierska06:59
Podgórska07:00
Żeliwna07:02
Żelazna07:03
Pogórze Dolne07:04
Kadmowa07:06
Pogórze Dolne Złota07:07
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota07:12
Kadmowa07:13
Pogórze Dolne07:15
Żelazna07:16
Żeliwna07:17
Podgórska07:19
Kuśnierska07:20
Obłuże Centrum07:21
Energetyków07:24
Janka Wiśniewskiego07:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:32
Plac Kaszubski07:34
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski07:59
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:05
Janka Wiśniewskiego08:06
Energetyków08:08
Obłuże Centrum08:11
Kuśnierska08:13
Podgórska08:14
Żeliwna08:16
Żelazna08:17
Pogórze Dolne08:18
Kadmowa08:20
Pogórze Dolne Złota08:21
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota08:23
Kadmowa08:24
Pogórze Dolne08:26
Żelazna08:27
Żeliwna08:28
Podgórska08:30
Kuśnierska08:31
Obłuże Centrum08:32
Energetyków08:35
Janka Wiśniewskiego08:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:42
Plac Kaszubski08:44
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski09:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:15
Janka Wiśniewskiego09:16
Energetyków09:18
Obłuże Centrum09:21
Kuśnierska09:23
Podgórska09:24
Żeliwna09:26
Żelazna09:27
Pogórze Dolne09:28
Kadmowa09:30
Pogórze Dolne Złota09:31
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota09:33
Kadmowa09:34
Pogórze Dolne09:36
Żelazna09:37
Żeliwna09:38
Podgórska09:40
Kuśnierska09:41
Obłuże Centrum09:42
Energetyków09:45
Janka Wiśniewskiego09:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:52
Plac Kaszubski09:54
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski10:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:15
Janka Wiśniewskiego10:16
Energetyków10:18
Obłuże Centrum10:21
Kuśnierska10:23
Podgórska10:24
Żeliwna10:26
Żelazna10:27
Pogórze Dolne10:28
Kadmowa10:30
Pogórze Dolne Złota10:31
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota10:33
Kadmowa10:34
Pogórze Dolne10:36
Żelazna10:37
Żeliwna10:38
Podgórska10:40
Kuśnierska10:41
Obłuże Centrum10:42
Energetyków10:45
Janka Wiśniewskiego10:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:51
Plac Kaszubski10:53
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski11:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:45
Janka Wiśniewskiego11:46
Energetyków11:48
Obłuże Centrum11:51
Kuśnierska11:53
Podgórska11:54
Żeliwna11:56
Żelazna11:57
Pogórze Dolne11:58
Kadmowa12:00
Pogórze Dolne Złota12:01
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota12:03
Kadmowa12:04
Pogórze Dolne12:06
Żelazna12:07
Żeliwna12:08
Podgórska12:10
Kuśnierska12:11
Obłuże Centrum12:12
Energetyków12:15
Janka Wiśniewskiego12:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:21
Plac Kaszubski12:23
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski12:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:45
Janka Wiśniewskiego12:46
Energetyków12:48
Obłuże Centrum12:51
Kuśnierska12:53
Podgórska12:54
Żeliwna12:56
Żelazna12:57
Pogórze Dolne12:58
Kadmowa13:00
Pogórze Dolne Złota13:01
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota13:03
Kadmowa13:04
Pogórze Dolne13:06
Żelazna13:07
Żeliwna13:08
Podgórska13:10
Kuśnierska13:11
Obłuże Centrum13:12
Energetyków13:15
Janka Wiśniewskiego13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:21
Plac Kaszubski13:23
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski13:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:55
Janka Wiśniewskiego13:56
Energetyków13:58
Obłuże Centrum14:01
Kuśnierska14:03
Podgórska14:04
Żeliwna14:06
Żelazna14:07
Pogórze Dolne14:08
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne14:20
Żelazna14:21
Żeliwna14:22
Podgórska14:24
Kuśnierska14:25
Obłuże Centrum14:26
Energetyków14:29
Janka Wiśniewskiego14:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:36
Plac Kaszubski14:38
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski14:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:04
Janka Wiśniewskiego15:05
Energetyków15:07
Obłuże Centrum15:10
Kuśnierska15:12
Podgórska15:13
Żeliwna15:15
Żelazna15:16
Pogórze Dolne15:17
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne15:33
Żelazna15:34
Żeliwna15:35
Podgórska15:37
Kuśnierska15:38
Obłuże Centrum15:39
Terminal Promowy15:41
Energetyków15:44
Janka Wiśniewskiego15:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Plac Kaszubski15:53
Kurs nr 19 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski16:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:16
Janka Wiśniewskiego16:17
Energetyków16:20
Obłuże Centrum16:23
Kuśnierska16:25
Podgórska16:26
Żeliwna16:28
Żelazna16:29
Pogórze Dolne16:30
Kadmowa16:32
Pogórze Dolne Złota16:33
Kurs nr 20 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota16:57
Kadmowa16:58
Pogórze Dolne17:00
Żelazna17:01
Żeliwna17:02
Podgórska17:04
Kuśnierska17:05
Obłuże Centrum17:06
Energetyków17:09
Janka Wiśniewskiego17:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:16
Plac Kaszubski17:18
Kurs nr 21 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski17:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:45
Janka Wiśniewskiego17:46
Energetyków17:48
Obłuże Centrum17:51
Kuśnierska17:53
Podgórska17:54
Żeliwna17:56
Żelazna17:57
Pogórze Dolne17:58
Kadmowa18:00
Pogórze Dolne Złota18:01
Kurs nr 22 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota18:11
Kadmowa18:12
Pogórze Dolne18:14
Żelazna18:15
Żeliwna18:16
Podgórska18:18
Kuśnierska18:19
Obłuże Centrum18:20
Energetyków18:23
Janka Wiśniewskiego18:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:30
Plac Kaszubski18:32
Kurs nr 23 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski18:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:55
Janka Wiśniewskiego18:56
Energetyków18:58
Obłuże Centrum19:01
Kuśnierska19:03
Podgórska19:04
Żeliwna19:06
Żelazna19:07
Pogórze Dolne19:08
Kadmowa19:10
Pogórze Dolne Złota19:11
Kurs nr 24 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota19:44
Kadmowa19:45
Pogórze Dolne19:47
Żelazna19:48
Żeliwna19:49
Podgórska19:50
Kuśnierska19:51
Obłuże Centrum19:52
Energetyków19:54
Janka Wiśniewskiego19:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:00
Plac Kaszubski20:02