• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
00:50
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:37
Cystersów04:40
Rynarzewo04:43
Osowa Obwodnica04:47
Sopocka04:49
Nowa04:50
Barniewicka04:51
Iławska04:53
Myśliborska04:54
Chwaszczyno - Oliwska04:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:56
Chwaszczyno04:57
Chwaszczyno - Gdyńska04:58
Centrum Nadawcze RTV04:59
Kacze Buki05:01
Kacze Buki05:02
Krzemowa [GDY]05:03
Rdestowa - Chwaszczyńska05:04
Leśna Polana05:05
Szafranowa05:06
Paprykowa05:07
Kameliowa05:08
Dąbrowa Centrum05:09
Anyżowa05:10
Karwiny Nowowiczlińska05:12
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska05:13
Karwiny Nowowiczlińska05:13
Anyżowa05:15
Dąbrowa Centrum05:16
Kameliowa05:17
Paprykowa05:18
Szafranowa05:19
Rdestowa - Leśny Zakątek05:19
Leśna Polana05:20
Rdestowa - Chwaszczyńska05:21
Starochwaszczyńska05:23
Centrum Nadawcze RTV05:24
Chwaszczyno - Gdyńska05:25
Chwaszczyno - Wiejska05:26
Chwaszczyno05:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:28
Chwaszczyno - Oliwska05:29
Myśliborska05:30
Iławska05:31
Barniewicka05:32
Nowa05:33
Sopocka05:34
Odyseusza05:35
Osowa Obwodnica05:36
Rynarzewo05:40
Karwieńska05:42
Cystersów05:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:46
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:52
Cystersów05:55
Rynarzewo05:58
Osowa Obwodnica06:02
Sopocka06:05
Nowa06:06
Barniewicka06:07
Iławska06:09
Myśliborska06:10
Chwaszczyno - Oliwska06:11
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:12
Chwaszczyno06:13
Chwaszczyno - Gdyńska06:14
Centrum Nadawcze RTV06:15
Kacze Buki06:17
Kacze Buki06:18
Krzemowa [GDY]06:19
Rdestowa - Chwaszczyńska06:20
Leśna Polana06:21
Szafranowa06:22
Paprykowa06:23
Kameliowa06:24
Dąbrowa Centrum06:25
Anyżowa06:26
Karwiny Nowowiczlińska06:28
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska06:31
Karwiny Nowowiczlińska06:31
Anyżowa06:33
Dąbrowa Centrum06:34
Kameliowa06:35
Paprykowa06:36
Szafranowa06:37
Rdestowa - Leśny Zakątek06:37
Leśna Polana06:38
Rdestowa - Chwaszczyńska06:39
Starochwaszczyńska06:41
Centrum Nadawcze RTV06:42
Chwaszczyno - Gdyńska06:43
Chwaszczyno - Wiejska06:44
Chwaszczyno06:45
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:46
Chwaszczyno - Oliwska06:47
Myśliborska06:48
Iławska06:49
Barniewicka06:51
Nowa06:52
Sopocka06:54
Odyseusza06:55
Osowa Obwodnica06:56
Rynarzewo07:00
Karwieńska07:04
Cystersów07:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:10
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Cystersów07:30
Rynarzewo07:33
Osowa Obwodnica07:38
Sopocka07:41
Nowa07:42
Barniewicka07:43
Iławska07:45
Myśliborska07:46
Chwaszczyno - Oliwska07:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:49
Chwaszczyno07:50
Chwaszczyno - Gdyńska07:51
Centrum Nadawcze RTV07:52
Kacze Buki07:54
Kacze Buki07:55
Krzemowa [GDY]07:56
Rdestowa - Chwaszczyńska07:57
Leśna Polana07:58
Szafranowa07:59
Paprykowa08:00
Kameliowa08:01
Dąbrowa Centrum08:02
Anyżowa08:03
Karwiny Nowowiczlińska08:05
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska08:11
Karwiny Nowowiczlińska08:11
Anyżowa08:13
Dąbrowa Centrum08:14
Kameliowa08:15
Paprykowa08:16
Szafranowa08:17
Rdestowa - Leśny Zakątek08:17
Leśna Polana08:18
Rdestowa - Chwaszczyńska08:19
Starochwaszczyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Chwaszczyno - Gdyńska08:23
Chwaszczyno - Wiejska08:24
Chwaszczyno08:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:26
Chwaszczyno - Oliwska08:27
Myśliborska08:28
Iławska08:29
Barniewicka08:31
Nowa08:32
Sopocka08:34
Odyseusza08:35
Osowa Obwodnica08:36
Rynarzewo08:40
Karwieńska08:43
Cystersów08:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:47
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:30
Cystersów09:33
Rynarzewo09:36
Osowa Obwodnica09:41
Sopocka09:44
Nowa09:45
Barniewicka09:46
Iławska09:48
Myśliborska09:49
Chwaszczyno - Oliwska09:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:52
Chwaszczyno09:53
Chwaszczyno - Gdyńska09:54
Centrum Nadawcze RTV09:55
Kacze Buki09:57
Kacze Buki09:58
Krzemowa [GDY]09:59
Rdestowa - Chwaszczyńska10:00
Leśna Polana10:01
Szafranowa10:02
Paprykowa10:03
Kameliowa10:04
Dąbrowa Centrum10:05
Anyżowa10:06
Karwiny Nowowiczlińska10:08
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska10:17
Karwiny Nowowiczlińska10:17
Anyżowa10:19
Dąbrowa Centrum10:20
Kameliowa10:21
Paprykowa10:22
Szafranowa10:23
Rdestowa - Leśny Zakątek10:23
Leśna Polana10:24
Rdestowa - Chwaszczyńska10:25
Starochwaszczyńska10:27
Centrum Nadawcze RTV10:28
Chwaszczyno - Gdyńska10:29
Chwaszczyno - Wiejska10:30
Chwaszczyno10:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:32
Chwaszczyno - Oliwska10:33
Myśliborska10:34
Iławska10:35
Barniewicka10:37
Nowa10:38
Sopocka10:40
Odyseusza10:41
Osowa Obwodnica10:42
Rynarzewo10:46
Karwieńska10:49
Cystersów10:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:53
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:00
Cystersów11:03
Rynarzewo11:06
Osowa Obwodnica11:11
Sopocka11:14
Nowa11:15
Barniewicka11:16
Iławska11:18
Myśliborska11:19
Chwaszczyno - Oliwska11:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:22
Chwaszczyno11:23
Chwaszczyno - Gdyńska11:24
Centrum Nadawcze RTV11:25
Kacze Buki11:27
Kacze Buki11:28
Krzemowa [GDY]11:29
Rdestowa - Chwaszczyńska11:30
Leśna Polana11:31
Szafranowa11:32
Paprykowa11:33
Kameliowa11:34
Dąbrowa Centrum11:35
Anyżowa11:36
Karwiny Nowowiczlińska11:38
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska11:47
Karwiny Nowowiczlińska11:47
Anyżowa11:49
Dąbrowa Centrum11:50
Kameliowa11:51
Paprykowa11:52
Szafranowa11:53
Rdestowa - Leśny Zakątek11:53
Leśna Polana11:54
Rdestowa - Chwaszczyńska11:55
Starochwaszczyńska11:57
Centrum Nadawcze RTV11:58
Chwaszczyno - Gdyńska11:59
Chwaszczyno - Wiejska12:00
Chwaszczyno12:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:02
Chwaszczyno - Oliwska12:03
Myśliborska12:04
Iławska12:05
Barniewicka12:07
Nowa12:08
Sopocka12:10
Odyseusza12:11
Osowa Obwodnica12:12
Rynarzewo12:16
Karwieńska12:19
Cystersów12:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:23
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:30
Cystersów12:33
Rynarzewo12:36
Osowa Obwodnica12:41
Sopocka12:44
Nowa12:45
Barniewicka12:46
Iławska12:48
Myśliborska12:49
Chwaszczyno - Oliwska12:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:52
Chwaszczyno12:53
Chwaszczyno - Gdyńska12:54
Centrum Nadawcze RTV12:55
Kacze Buki12:57
Kacze Buki12:58
Krzemowa [GDY]12:59
Rdestowa - Chwaszczyńska13:00
Leśna Polana13:01
Szafranowa13:02
Paprykowa13:03
Kameliowa13:04
Dąbrowa Centrum13:05
Anyżowa13:06
Karwiny Nowowiczlińska13:08
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska13:17
Karwiny Nowowiczlińska13:17
Anyżowa13:19
Dąbrowa Centrum13:20
Kameliowa13:21
Paprykowa13:22
Szafranowa13:23
Rdestowa - Leśny Zakątek13:23
Leśna Polana13:24
Rdestowa - Chwaszczyńska13:25
Starochwaszczyńska13:27
Centrum Nadawcze RTV13:28
Chwaszczyno - Gdyńska13:29
Chwaszczyno - Wiejska13:30
Chwaszczyno13:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:32
Chwaszczyno - Oliwska13:33
Myśliborska13:34
Iławska13:35
Barniewicka13:37
Nowa13:38
Sopocka13:40
Odyseusza13:41
Osowa Obwodnica13:42
Rynarzewo13:46
Karwieńska13:49
Cystersów13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:53
Kurs nr 12 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:27
Cystersów14:30
Rynarzewo14:33
Osowa Obwodnica14:38
Sopocka14:41
Nowa14:42
Barniewicka14:43
Iławska14:45
Myśliborska14:46
Chwaszczyno - Oliwska14:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:49
Chwaszczyno14:50
Chwaszczyno - Gdyńska14:51
Centrum Nadawcze RTV14:52
Kacze Buki14:54
Kacze Buki14:55
Krzemowa [GDY]14:56
Rdestowa - Chwaszczyńska14:57
Leśna Polana14:58
Szafranowa14:59
Paprykowa15:00
Kameliowa15:01
Dąbrowa Centrum15:02
Anyżowa15:03
Karwiny Nowowiczlińska15:05
Kurs nr 13 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska15:42
Karwiny Nowowiczlińska15:42
Anyżowa15:44
Dąbrowa Centrum15:46
Kameliowa15:47
Paprykowa15:48
Szafranowa15:49
Rdestowa - Leśny Zakątek15:49
Leśna Polana15:50
Rdestowa - Chwaszczyńska15:51
Starochwaszczyńska15:53
Centrum Nadawcze RTV15:54
Chwaszczyno - Gdyńska15:55
Chwaszczyno - Wiejska15:56
Chwaszczyno15:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:58
Chwaszczyno - Oliwska15:59
Myśliborska16:00
Iławska16:01
Barniewicka16:03
Nowa16:04
Sopocka16:06
Odyseusza16:07
Osowa Obwodnica16:08
Rynarzewo16:12
Karwieńska16:15
Cystersów16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:19
Kurs nr 14 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:57
Cystersów17:01
Rynarzewo17:05
Osowa Obwodnica17:11
Sopocka17:14
Nowa17:15
Barniewicka17:17
Iławska17:19
Myśliborska17:20
Chwaszczyno - Oliwska17:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:23
Chwaszczyno17:24
Chwaszczyno - Gdyńska17:25
Centrum Nadawcze RTV17:26
Kacze Buki17:28
Kacze Buki17:29
Krzemowa [GDY]17:30
Rdestowa - Chwaszczyńska17:31
Leśna Polana17:32
Szafranowa17:33
Paprykowa17:34
Kameliowa17:35
Dąbrowa Centrum17:36
Anyżowa17:37
Karwiny Nowowiczlińska17:39
Kurs nr 15 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska18:10
Karwiny Nowowiczlińska18:10
Anyżowa18:12
Dąbrowa Centrum18:14
Kameliowa18:15
Paprykowa18:16
Szafranowa18:17
Rdestowa - Leśny Zakątek18:17
Leśna Polana18:18
Rdestowa - Chwaszczyńska18:19
Starochwaszczyńska18:21
Centrum Nadawcze RTV18:22
Chwaszczyno - Gdyńska18:23
Chwaszczyno - Wiejska18:24
Chwaszczyno18:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:26
Chwaszczyno - Oliwska18:27
Myśliborska18:28
Iławska18:29
Barniewicka18:31
Nowa18:32
Sopocka18:33
Odyseusza18:34
Osowa Obwodnica18:35
Rynarzewo18:39
Karwieńska18:41
Cystersów18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:45
Kurs nr 16 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Cystersów19:00
Rynarzewo19:03
Osowa Obwodnica19:07
Sopocka19:10
Nowa19:11
Barniewicka19:12
Iławska19:14
Myśliborska19:15
Chwaszczyno - Oliwska19:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:17
Chwaszczyno19:18
Chwaszczyno - Gdyńska19:19
Centrum Nadawcze RTV19:20
Kacze Buki19:22
Kacze Buki19:23
Krzemowa [GDY]19:24
Rdestowa - Chwaszczyńska19:25
Leśna Polana19:26
Szafranowa19:27
Paprykowa19:28
Kameliowa19:29
Dąbrowa Centrum19:30
Anyżowa19:31
Karwiny Nowowiczlińska19:32
Kurs nr 17 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska19:41
Karwiny Nowowiczlińska19:41
Anyżowa19:43
Dąbrowa Centrum19:44
Kameliowa19:45
Paprykowa19:46
Szafranowa19:47
Rdestowa - Leśny Zakątek19:47
Leśna Polana19:48
Rdestowa - Chwaszczyńska19:49
Starochwaszczyńska19:51
Centrum Nadawcze RTV19:52
Chwaszczyno - Gdyńska19:53
Chwaszczyno - Wiejska19:54
Chwaszczyno19:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:56
Chwaszczyno - Oliwska19:57
Myśliborska19:58
Iławska19:59
Barniewicka20:01
Nowa20:02
Sopocka20:03
Odyseusza20:04
Osowa Obwodnica20:05
Rynarzewo20:09
Karwieńska20:11
Cystersów20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:15
Kurs nr 18 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Cystersów20:30
Rynarzewo20:33
Osowa Obwodnica20:37
Sopocka20:40
Nowa20:41
Barniewicka20:42
Iławska20:44
Myśliborska20:45
Chwaszczyno - Oliwska20:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:47
Chwaszczyno20:48
Chwaszczyno - Gdyńska20:49
Centrum Nadawcze RTV20:50
Kacze Buki20:52
Kacze Buki20:53
Krzemowa [GDY]20:54
Rdestowa - Chwaszczyńska20:55
Leśna Polana20:56
Szafranowa20:57
Paprykowa20:58
Kameliowa20:59
Dąbrowa Centrum21:00
Anyżowa21:01
Karwiny Nowowiczlińska21:02
Kurs nr 19 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska21:11
Karwiny Nowowiczlińska21:11
Anyżowa21:13
Dąbrowa Centrum21:14
Kameliowa21:15
Paprykowa21:16
Szafranowa21:17
Rdestowa - Leśny Zakątek21:17
Leśna Polana21:18
Rdestowa - Chwaszczyńska21:19
Starochwaszczyńska21:21
Centrum Nadawcze RTV21:22
Chwaszczyno - Gdyńska21:23
Chwaszczyno - Wiejska21:24
Chwaszczyno21:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:26
Chwaszczyno - Oliwska21:27
Myśliborska21:28
Iławska21:29
Barniewicka21:30
Nowa21:31
Sopocka21:32
Odyseusza21:33
Osowa Obwodnica21:34
Rynarzewo21:38
Karwieńska21:40
Cystersów21:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Kurs nr 20 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:57
Cystersów22:00
Rynarzewo22:03
Osowa Obwodnica22:07
Sopocka22:10
Nowa22:11
Barniewicka22:12
Iławska22:14
Myśliborska22:15
Chwaszczyno - Oliwska22:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:17
Chwaszczyno22:18
Chwaszczyno - Gdyńska22:19
Centrum Nadawcze RTV22:20
Kacze Buki22:22
Kacze Buki22:23
Krzemowa [GDY]22:24
Rdestowa - Chwaszczyńska22:25
Leśna Polana22:26
Szafranowa22:27
Paprykowa22:28
Kameliowa22:29
Dąbrowa Centrum22:30
Anyżowa22:31
Karwiny Nowowiczlińska22:32
Kurs nr 21 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska22:41
Karwiny Nowowiczlińska22:41
Anyżowa22:43
Dąbrowa Centrum22:44
Kameliowa22:45
Paprykowa22:46
Szafranowa22:47
Rdestowa - Leśny Zakątek22:47
Leśna Polana22:48
Rdestowa - Chwaszczyńska22:49
Starochwaszczyńska22:51
Centrum Nadawcze RTV22:52
Chwaszczyno - Gdyńska22:53
Chwaszczyno - Wiejska22:54
Chwaszczyno22:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:56
Chwaszczyno - Oliwska22:57
Myśliborska22:58
Iławska22:59
Barniewicka23:00
Nowa23:01
Sopocka23:02
Odyseusza23:03
Osowa Obwodnica23:04
Rynarzewo23:08
Karwieńska23:10
Cystersów23:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:14