• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:22
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Cystersów05:48
Rynarzewo05:51
Osowa Obwodnica05:55
Sopocka05:58
Nowa05:59
Barniewicka06:00
Iławska06:02
Myśliborska06:03
Chwaszczyno - Oliwska06:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:05
Chwaszczyno06:06
Chwaszczyno - Gdyńska06:08
Polna06:09
Nytbusz06:11
Centrum Nadawcze RTV06:12
Bielińskiego06:13
Rdestowa - Kolonia06:14
Leśna Polana06:15
Rdestowa - Leśny Zakątek06:15
Szafranowa06:16
Paprykowa06:17
Kameliowa06:18
Dąbrowa Centrum06:19
Anyżowa06:20
Karwiny Nowowiczlińska06:22
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska06:29
Karwiny Nowowiczlińska06:29
Anyżowa06:31
Dąbrowa Centrum06:32
Kameliowa06:33
Paprykowa06:34
Szafranowa06:35
Rdestowa - Leśny Zakątek06:35
Leśna Polana06:36
Rdestowa - Kolonia06:36
Bielińskiego06:37
Centrum Nadawcze RTV06:38
Nytbusz06:39
Polna06:41
Chwaszczyno - Gdyńska06:42
Chwaszczyno - Wiejska06:43
Chwaszczyno06:45
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:46
Chwaszczyno - Oliwska06:47
Myśliborska06:48
Iławska06:49
Barniewicka06:51
Nowa06:52
Sopocka06:54
Odyseusza06:55
Osowa Obwodnica06:56
Rynarzewo07:00
Karwieńska07:04
Cystersów07:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:10
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:25
Cystersów07:28
Rynarzewo07:31
Osowa Obwodnica07:36
Sopocka07:39
Nowa07:40
Barniewicka07:41
Iławska07:43
Myśliborska07:44
Chwaszczyno - Oliwska07:45
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:47
Chwaszczyno07:48
Chwaszczyno - Gdyńska07:50
Polna07:51
Nytbusz07:53
Centrum Nadawcze RTV07:54
Bielińskiego07:55
Rdestowa - Kolonia07:56
Leśna Polana07:57
Rdestowa - Leśny Zakątek07:57
Szafranowa07:58
Paprykowa07:59
Kameliowa08:00
Dąbrowa Centrum08:02
Anyżowa08:03
Karwiny Nowowiczlińska08:04
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska08:08
Karwiny Nowowiczlińska08:08
Anyżowa08:10
Dąbrowa Centrum08:12
Kameliowa08:13
Paprykowa08:14
Szafranowa08:15
Rdestowa - Leśny Zakątek08:15
Leśna Polana08:16
Rdestowa - Kolonia08:16
Bielińskiego08:17
Centrum Nadawcze RTV08:18
Nytbusz08:19
Polna08:21
Chwaszczyno - Gdyńska08:22
Chwaszczyno - Wiejska08:23
Chwaszczyno08:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:26
Chwaszczyno - Oliwska08:27
Myśliborska08:28
Iławska08:29
Barniewicka08:31
Nowa08:32
Sopocka08:34
Odyseusza08:35
Osowa Obwodnica08:36
Rynarzewo08:40
Karwieńska08:43
Cystersów08:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:47
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:30
Cystersów09:33
Rynarzewo09:36
Osowa Obwodnica09:41
Sopocka09:44
Nowa09:45
Barniewicka09:46
Iławska09:48
Myśliborska09:49
Chwaszczyno - Oliwska09:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:52
Chwaszczyno09:53
Chwaszczyno - Gdyńska09:55
Polna09:56
Nytbusz09:58
Centrum Nadawcze RTV09:59
Bielińskiego10:00
Rdestowa - Kolonia10:01
Leśna Polana10:02
Rdestowa - Leśny Zakątek10:02
Szafranowa10:03
Paprykowa10:04
Kameliowa10:05
Dąbrowa Centrum10:07
Anyżowa10:08
Karwiny Nowowiczlińska10:09
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska10:44
Karwiny Nowowiczlińska10:44
Anyżowa10:46
Dąbrowa Centrum10:48
Kameliowa10:49
Paprykowa10:50
Szafranowa10:51
Rdestowa - Leśny Zakątek10:51
Leśna Polana10:52
Rdestowa - Kolonia10:52
Bielińskiego10:53
Centrum Nadawcze RTV10:54
Nytbusz10:55
Polna10:57
Chwaszczyno - Gdyńska10:58
Chwaszczyno - Wiejska10:59
Chwaszczyno11:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:02
Chwaszczyno - Oliwska11:03
Myśliborska11:04
Iławska11:05
Barniewicka11:07
Nowa11:08
Sopocka11:10
Odyseusza11:11
Osowa Obwodnica11:12
Rynarzewo11:16
Karwieńska11:19
Cystersów11:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:23
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:00
Cystersów12:03
Rynarzewo12:06
Osowa Obwodnica12:11
Sopocka12:14
Nowa12:15
Barniewicka12:16
Iławska12:18
Myśliborska12:19
Chwaszczyno - Oliwska12:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:22
Chwaszczyno12:23
Chwaszczyno - Gdyńska12:25
Polna12:26
Nytbusz12:28
Centrum Nadawcze RTV12:29
Bielińskiego12:30
Rdestowa - Kolonia12:31
Leśna Polana12:32
Rdestowa - Leśny Zakątek12:32
Szafranowa12:33
Paprykowa12:34
Kameliowa12:35
Dąbrowa Centrum12:37
Anyżowa12:38
Karwiny Nowowiczlińska12:39
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska12:44
Karwiny Nowowiczlińska12:44
Anyżowa12:46
Dąbrowa Centrum12:48
Kameliowa12:49
Paprykowa12:50
Szafranowa12:51
Rdestowa - Leśny Zakątek12:51
Leśna Polana12:52
Rdestowa - Kolonia12:52
Bielińskiego12:53
Centrum Nadawcze RTV12:54
Nytbusz12:55
Polna12:57
Chwaszczyno - Gdyńska12:58
Chwaszczyno - Wiejska12:59
Chwaszczyno13:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:02
Chwaszczyno - Oliwska13:03
Myśliborska13:04
Iławska13:05
Barniewicka13:07
Nowa13:08
Sopocka13:10
Odyseusza13:11
Osowa Obwodnica13:12
Rynarzewo13:16
Karwieńska13:19
Cystersów13:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:23
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:57
Cystersów14:00
Rynarzewo14:03
Osowa Obwodnica14:08
Sopocka14:11
Nowa14:12
Barniewicka14:13
Iławska14:15
Myśliborska14:16
Chwaszczyno - Oliwska14:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:19
Chwaszczyno14:20
Chwaszczyno - Gdyńska14:22
Polna14:23
Nytbusz14:25
Centrum Nadawcze RTV14:26
Bielińskiego14:27
Rdestowa - Kolonia14:28
Leśna Polana14:29
Rdestowa - Leśny Zakątek14:29
Szafranowa14:30
Paprykowa14:31
Kameliowa14:32
Dąbrowa Centrum14:34
Anyżowa14:35
Karwiny Nowowiczlińska14:37
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska15:09
Karwiny Nowowiczlińska15:09
Anyżowa15:11
Dąbrowa Centrum15:13
Kameliowa15:14
Paprykowa15:15
Szafranowa15:16
Rdestowa - Leśny Zakątek15:16
Leśna Polana15:17
Rdestowa - Kolonia15:17
Bielińskiego15:18
Centrum Nadawcze RTV15:19
Nytbusz15:20
Polna15:22
Chwaszczyno - Gdyńska15:23
Chwaszczyno - Wiejska15:24
Chwaszczyno15:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:28
Chwaszczyno - Oliwska15:29
Myśliborska15:30
Iławska15:31
Barniewicka15:33
Nowa15:34
Sopocka15:36
Odyseusza15:37
Osowa Obwodnica15:38
Rynarzewo15:42
Karwieńska15:45
Cystersów15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:49
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Cystersów16:31
Rynarzewo16:35
Osowa Obwodnica16:41
Sopocka16:44
Nowa16:45
Barniewicka16:47
Iławska16:49
Myśliborska16:50
Chwaszczyno - Oliwska16:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:53
Chwaszczyno16:54
Chwaszczyno - Gdyńska16:56
Polna16:57
Nytbusz16:59
Centrum Nadawcze RTV17:00
Bielińskiego17:01
Rdestowa - Kolonia17:02
Leśna Polana17:03
Rdestowa - Leśny Zakątek17:03
Szafranowa17:04
Paprykowa17:05
Kameliowa17:06
Dąbrowa Centrum17:08
Anyżowa17:09
Karwiny Nowowiczlińska17:10
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska17:39
Karwiny Nowowiczlińska17:39
Anyżowa17:41
Dąbrowa Centrum17:43
Kameliowa17:44
Paprykowa17:45
Szafranowa17:46
Rdestowa - Leśny Zakątek17:46
Leśna Polana17:47
Rdestowa - Kolonia17:47
Bielińskiego17:48
Centrum Nadawcze RTV17:49
Nytbusz17:50
Polna17:52
Chwaszczyno - Gdyńska17:53
Chwaszczyno - Wiejska17:55
Chwaszczyno17:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:58
Chwaszczyno - Oliwska17:59
Myśliborska18:00
Iławska18:01
Barniewicka18:03
Nowa18:04
Sopocka18:06
Odyseusza18:07
Osowa Obwodnica18:08
Rynarzewo18:12
Karwieńska18:14
Cystersów18:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:17