• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
05:44
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:30
Cystersów06:33
Rynarzewo06:36
Osowa Obwodnica06:40
Sopocka06:43
Nowa06:44
Barniewicka06:45
Iławska06:47
Myśliborska06:48
Chwaszczyno - Oliwska06:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:50
Chwaszczyno06:51
Chwaszczyno - Gdyńska06:52
Centrum Nadawcze RTV06:53
Starochwaszczyńska06:54
Rdestowa - Chwaszczyńska06:55
Giełda Towarowa06:56
Szafranowa06:57
Paprykowa06:58
Kameliowa06:59
Dąbrowa Centrum07:00
Anyżowa07:01
Karwiny Tesco07:03
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco07:11
Karwiny Tesco07:11
Anyżowa07:13
Dąbrowa Centrum07:14
Kameliowa07:15
Paprykowa07:16
Szafranowa07:17
Rdestowa - Leśny Zakątek07:17
Giełda Towarowa07:18
Rdestowa - Chwaszczyńska07:20
Starochwaszczyńska07:21
Centrum Nadawcze RTV07:22
Chwaszczyno - Gdyńska07:23
Chwaszczyno - Wiejska07:24
Chwaszczyno07:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:26
Chwaszczyno - Oliwska07:27
Myśliborska07:28
Iławska07:29
Barniewicka07:30
Nowa07:31
Sopocka07:32
Osowa Obwodnica07:34
Rynarzewo07:38
Karwieńska07:40
Cystersów07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:44
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:00
Cystersów08:03
Rynarzewo08:06
Osowa Obwodnica08:10
Sopocka08:13
Nowa08:14
Barniewicka08:15
Iławska08:17
Myśliborska08:18
Chwaszczyno - Oliwska08:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:20
Chwaszczyno08:21
Chwaszczyno - Gdyńska08:22
Centrum Nadawcze RTV08:23
Starochwaszczyńska08:24
Rdestowa - Chwaszczyńska08:25
Giełda Towarowa08:26
Szafranowa08:27
Paprykowa08:28
Kameliowa08:29
Dąbrowa Centrum08:30
Anyżowa08:31
Karwiny Tesco08:33
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco09:11
Karwiny Tesco09:11
Anyżowa09:13
Dąbrowa Centrum09:14
Kameliowa09:15
Paprykowa09:16
Szafranowa09:17
Rdestowa - Leśny Zakątek09:17
Giełda Towarowa09:18
Rdestowa - Chwaszczyńska09:20
Starochwaszczyńska09:21
Centrum Nadawcze RTV09:22
Chwaszczyno - Gdyńska09:23
Chwaszczyno - Wiejska09:24
Chwaszczyno09:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:26
Chwaszczyno - Oliwska09:27
Myśliborska09:28
Iławska09:29
Barniewicka09:31
Nowa09:32
Sopocka09:34
Osowa Obwodnica09:36
Rynarzewo09:40
Karwieńska09:42
Cystersów09:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:46
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Cystersów10:02
Rynarzewo10:05
Osowa Obwodnica10:10
Sopocka10:13
Nowa10:14
Barniewicka10:15
Iławska10:17
Myśliborska10:18
Chwaszczyno - Oliwska10:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:21
Chwaszczyno10:22
Chwaszczyno - Gdyńska10:23
Centrum Nadawcze RTV10:24
Starochwaszczyńska10:25
Rdestowa - Chwaszczyńska10:26
Giełda Towarowa10:27
Szafranowa10:28
Paprykowa10:29
Kameliowa10:30
Dąbrowa Centrum10:31
Anyżowa10:32
Karwiny Tesco10:34
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco10:41
Karwiny Tesco10:41
Anyżowa10:43
Dąbrowa Centrum10:44
Kameliowa10:45
Paprykowa10:46
Szafranowa10:47
Rdestowa - Leśny Zakątek10:47
Giełda Towarowa10:48
Rdestowa - Chwaszczyńska10:50
Starochwaszczyńska10:51
Centrum Nadawcze RTV10:52
Chwaszczyno - Gdyńska10:53
Chwaszczyno - Wiejska10:54
Chwaszczyno10:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:56
Chwaszczyno - Oliwska10:57
Myśliborska10:58
Iławska10:59
Barniewicka11:01
Nowa11:02
Sopocka11:04
Osowa Obwodnica11:06
Rynarzewo11:10
Karwieńska11:12
Cystersów11:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:16
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:29
Cystersów11:32
Rynarzewo11:35
Osowa Obwodnica11:40
Sopocka11:43
Nowa11:44
Barniewicka11:45
Iławska11:47
Myśliborska11:48
Chwaszczyno - Oliwska11:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:51
Chwaszczyno11:52
Chwaszczyno - Gdyńska11:53
Centrum Nadawcze RTV11:54
Starochwaszczyńska11:55
Rdestowa - Chwaszczyńska11:56
Giełda Towarowa11:57
Szafranowa11:58
Paprykowa11:59
Kameliowa12:00
Dąbrowa Centrum12:01
Anyżowa12:02
Karwiny Tesco12:04
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco12:11
Karwiny Tesco12:11
Anyżowa12:13
Dąbrowa Centrum12:14
Kameliowa12:15
Paprykowa12:16
Szafranowa12:17
Rdestowa - Leśny Zakątek12:17
Giełda Towarowa12:18
Rdestowa - Chwaszczyńska12:20
Starochwaszczyńska12:21
Centrum Nadawcze RTV12:22
Chwaszczyno - Gdyńska12:23
Chwaszczyno - Wiejska12:24
Chwaszczyno12:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:26
Chwaszczyno - Oliwska12:27
Myśliborska12:28
Iławska12:29
Barniewicka12:31
Nowa12:32
Sopocka12:34
Osowa Obwodnica12:36
Rynarzewo12:40
Karwieńska12:42
Cystersów12:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:46
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Cystersów13:02
Rynarzewo13:05
Osowa Obwodnica13:10
Sopocka13:13
Nowa13:14
Barniewicka13:15
Iławska13:17
Myśliborska13:18
Chwaszczyno - Oliwska13:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:21
Chwaszczyno13:22
Chwaszczyno - Gdyńska13:23
Centrum Nadawcze RTV13:24
Starochwaszczyńska13:25
Rdestowa - Chwaszczyńska13:26
Giełda Towarowa13:27
Szafranowa13:28
Paprykowa13:29
Kameliowa13:30
Dąbrowa Centrum13:31
Anyżowa13:32
Karwiny Tesco13:34
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco13:41
Karwiny Tesco13:41
Anyżowa13:43
Dąbrowa Centrum13:44
Kameliowa13:45
Paprykowa13:46
Szafranowa13:47
Rdestowa - Leśny Zakątek13:47
Giełda Towarowa13:48
Rdestowa - Chwaszczyńska13:50
Starochwaszczyńska13:51
Centrum Nadawcze RTV13:52
Chwaszczyno - Gdyńska13:53
Chwaszczyno - Wiejska13:54
Chwaszczyno13:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:56
Chwaszczyno - Oliwska13:57
Myśliborska13:58
Iławska13:59
Barniewicka14:01
Nowa14:02
Sopocka14:04
Osowa Obwodnica14:06
Rynarzewo14:10
Karwieńska14:12
Cystersów14:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Cystersów14:32
Rynarzewo14:35
Osowa Obwodnica14:40
Sopocka14:43
Nowa14:44
Barniewicka14:45
Iławska14:47
Myśliborska14:48
Chwaszczyno - Oliwska14:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:51
Chwaszczyno14:52
Chwaszczyno - Gdyńska14:53
Centrum Nadawcze RTV14:54
Starochwaszczyńska14:55
Rdestowa - Chwaszczyńska14:56
Giełda Towarowa14:57
Szafranowa14:58
Paprykowa14:59
Kameliowa15:00
Dąbrowa Centrum15:01
Anyżowa15:02
Karwiny Tesco15:04
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco15:11
Karwiny Tesco15:11
Anyżowa15:13
Dąbrowa Centrum15:14
Kameliowa15:15
Paprykowa15:16
Szafranowa15:17
Rdestowa - Leśny Zakątek15:17
Giełda Towarowa15:18
Rdestowa - Chwaszczyńska15:20
Starochwaszczyńska15:21
Centrum Nadawcze RTV15:22
Chwaszczyno - Gdyńska15:23
Chwaszczyno - Wiejska15:24
Chwaszczyno15:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:26
Chwaszczyno - Oliwska15:27
Myśliborska15:28
Iławska15:29
Barniewicka15:31
Nowa15:32
Sopocka15:34
Osowa Obwodnica15:36
Rynarzewo15:40
Karwieńska15:42
Cystersów15:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Kurs nr 12 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Cystersów16:02
Rynarzewo16:05
Osowa Obwodnica16:10
Sopocka16:13
Nowa16:14
Barniewicka16:15
Iławska16:17
Myśliborska16:18
Chwaszczyno - Oliwska16:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:21
Chwaszczyno16:22
Chwaszczyno - Gdyńska16:23
Centrum Nadawcze RTV16:24
Starochwaszczyńska16:25
Rdestowa - Chwaszczyńska16:26
Giełda Towarowa16:27
Szafranowa16:28
Paprykowa16:29
Kameliowa16:30
Dąbrowa Centrum16:31
Anyżowa16:32
Karwiny Tesco16:34
Kurs nr 13 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco16:41
Karwiny Tesco16:41
Anyżowa16:43
Dąbrowa Centrum16:44
Kameliowa16:45
Paprykowa16:46
Szafranowa16:47
Rdestowa - Leśny Zakątek16:47
Giełda Towarowa16:48
Rdestowa - Chwaszczyńska16:50
Starochwaszczyńska16:51
Centrum Nadawcze RTV16:52
Chwaszczyno - Gdyńska16:53
Chwaszczyno - Wiejska16:54
Chwaszczyno16:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:56
Chwaszczyno - Oliwska16:57
Myśliborska16:58
Iławska16:59
Barniewicka17:01
Nowa17:02
Sopocka17:04
Osowa Obwodnica17:06
Rynarzewo17:10
Karwieńska17:12
Cystersów17:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Kurs nr 14 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:29
Cystersów17:32
Rynarzewo17:35
Osowa Obwodnica17:40
Sopocka17:43
Nowa17:44
Barniewicka17:45
Iławska17:47
Myśliborska17:48
Chwaszczyno - Oliwska17:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:51
Chwaszczyno17:52
Chwaszczyno - Gdyńska17:53
Centrum Nadawcze RTV17:54
Starochwaszczyńska17:55
Rdestowa - Chwaszczyńska17:56
Giełda Towarowa17:57
Szafranowa17:58
Paprykowa17:59
Kameliowa18:00
Dąbrowa Centrum18:01
Anyżowa18:02
Karwiny Tesco18:04
Kurs nr 15 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco18:11
Karwiny Tesco18:11
Anyżowa18:13
Dąbrowa Centrum18:14
Kameliowa18:15
Paprykowa18:16
Szafranowa18:17
Rdestowa - Leśny Zakątek18:17
Giełda Towarowa18:18
Rdestowa - Chwaszczyńska18:20
Starochwaszczyńska18:21
Centrum Nadawcze RTV18:22
Chwaszczyno - Gdyńska18:23
Chwaszczyno - Wiejska18:24
Chwaszczyno18:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:26
Chwaszczyno - Oliwska18:27
Myśliborska18:28
Iławska18:29
Barniewicka18:31
Nowa18:32
Sopocka18:34
Osowa Obwodnica18:36
Rynarzewo18:40
Karwieńska18:42
Cystersów18:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:46
Kurs nr 16 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:29
Cystersów19:32
Rynarzewo19:35
Osowa Obwodnica19:40
Sopocka19:43
Nowa19:44
Barniewicka19:45
Iławska19:47
Myśliborska19:48
Chwaszczyno - Oliwska19:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:51
Chwaszczyno19:52
Chwaszczyno - Gdyńska19:53
Centrum Nadawcze RTV19:54
Starochwaszczyńska19:55
Rdestowa - Chwaszczyńska19:56
Giełda Towarowa19:57
Szafranowa19:58
Paprykowa19:59
Kameliowa20:00
Dąbrowa Centrum20:01
Anyżowa20:02
Karwiny Tesco20:03
Kurs nr 17 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco20:11
Karwiny Tesco20:11
Anyżowa20:13
Dąbrowa Centrum20:14
Kameliowa20:15
Paprykowa20:16
Szafranowa20:17
Rdestowa - Leśny Zakątek20:17
Giełda Towarowa20:18
Rdestowa - Chwaszczyńska20:20
Starochwaszczyńska20:21
Centrum Nadawcze RTV20:22
Chwaszczyno - Gdyńska20:23
Chwaszczyno - Wiejska20:24
Chwaszczyno20:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:26
Chwaszczyno - Oliwska20:27
Myśliborska20:28
Iławska20:29
Barniewicka20:30
Nowa20:31
Sopocka20:32
Osowa Obwodnica20:34
Rynarzewo20:38
Karwieńska20:40
Cystersów20:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Kurs nr 18 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Cystersów21:03
Rynarzewo21:06
Osowa Obwodnica21:10
Sopocka21:13
Nowa21:14
Barniewicka21:15
Iławska21:17
Myśliborska21:18
Chwaszczyno - Oliwska21:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:20
Chwaszczyno21:21
Chwaszczyno - Gdyńska21:22
Centrum Nadawcze RTV21:23
Starochwaszczyńska21:24
Rdestowa - Chwaszczyńska21:25
Giełda Towarowa21:26
Szafranowa21:27
Paprykowa21:28
Kameliowa21:29
Dąbrowa Centrum21:30
Anyżowa21:31
Karwiny Tesco21:32
Kurs nr 19 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco21:41
Karwiny Tesco21:41
Anyżowa21:43
Dąbrowa Centrum21:44
Kameliowa21:45
Paprykowa21:46
Szafranowa21:47
Rdestowa - Leśny Zakątek21:47
Giełda Towarowa21:48
Rdestowa - Chwaszczyńska21:50
Starochwaszczyńska21:51
Centrum Nadawcze RTV21:52
Chwaszczyno - Gdyńska21:53
Chwaszczyno - Wiejska21:54
Chwaszczyno21:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:56
Chwaszczyno - Oliwska21:57
Myśliborska21:58
Iławska21:59
Barniewicka22:00
Nowa22:01
Sopocka22:02
Osowa Obwodnica22:04
Rynarzewo22:08
Karwieńska22:10
Cystersów22:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Kurs nr 20 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Cystersów22:27
Rynarzewo22:30
Osowa Obwodnica22:34
Sopocka22:37
Nowa22:38
Barniewicka22:39
Iławska22:41
Myśliborska22:42
Chwaszczyno - Oliwska22:43
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:44
Chwaszczyno22:45
Chwaszczyno - Gdyńska22:46
Centrum Nadawcze RTV22:47
Starochwaszczyńska22:48
Rdestowa - Chwaszczyńska22:49
Giełda Towarowa22:50
Szafranowa22:51
Paprykowa22:52
Kameliowa22:53
Dąbrowa Centrum22:54
Anyżowa22:55
Karwiny Tesco22:56
Kurs nr 21 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco23:01
Karwiny Tesco23:01
Anyżowa23:03
Dąbrowa Centrum23:04
Kameliowa23:05
Paprykowa23:06
Szafranowa23:07
Rdestowa - Leśny Zakątek23:07
Giełda Towarowa23:08
Rdestowa - Chwaszczyńska23:10
Starochwaszczyńska23:11
Centrum Nadawcze RTV23:12
Chwaszczyno - Gdyńska23:13
Chwaszczyno - Wiejska23:14
Chwaszczyno23:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:16
Chwaszczyno - Oliwska23:17
Myśliborska23:18
Iławska23:19
Barniewicka23:20
Nowa23:21
Sopocka23:22
Osowa Obwodnica23:24
Rynarzewo23:28
Karwieńska23:30
Cystersów23:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:34