• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:17
Kurs nr 1 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:35
Cystersów04:38
Rynarzewo04:41
Osowa Obwodnica04:45
Sopocka04:47
Nowa04:48
Barniewicka04:49
Iławska04:51
Myśliborska04:52
Chwaszczyno - Oliwska04:53
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:54
Chwaszczyno04:55
Chwaszczyno - Gdyńska04:57
Polna04:58
Nytbusz05:00
Centrum Nadawcze RTV05:01
Bielińskiego05:02
Rdestowa - Kolonia05:03
Leśna Polana05:04
Rdestowa - Leśny Zakątek05:04
Szafranowa05:05
Paprykowa05:06
Kameliowa05:07
Dąbrowa Centrum05:08
Anyżowa05:09
Karwiny Nowowiczlińska05:10
Kurs nr 2 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska05:11
Karwiny Nowowiczlińska05:11
Anyżowa05:13
Dąbrowa Centrum05:14
Kameliowa05:15
Paprykowa05:16
Szafranowa05:17
Rdestowa - Leśny Zakątek05:17
Leśna Polana05:18
Rdestowa - Kolonia05:18
Bielińskiego05:19
Centrum Nadawcze RTV05:20
Nytbusz05:21
Polna05:23
Chwaszczyno - Gdyńska05:24
Chwaszczyno - Wiejska05:25
Chwaszczyno05:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:28
Chwaszczyno - Oliwska05:29
Myśliborska05:30
Iławska05:31
Barniewicka05:32
Nowa05:33
Sopocka05:34
Odyseusza05:35
Osowa Obwodnica05:36
Rynarzewo05:40
Karwieńska05:42
Cystersów05:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:46
Kurs nr 3 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:05
Cystersów06:08
Rynarzewo06:11
Osowa Obwodnica06:15
Sopocka06:18
Nowa06:19
Barniewicka06:20
Iławska06:22
Myśliborska06:23
Chwaszczyno - Oliwska06:24
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:25
Chwaszczyno06:26
Chwaszczyno - Gdyńska06:28
Polna06:29
Nytbusz06:31
Centrum Nadawcze RTV06:32
Bielińskiego06:33
Rdestowa - Kolonia06:34
Leśna Polana06:35
Rdestowa - Leśny Zakątek06:35
Szafranowa06:36
Paprykowa06:37
Kameliowa06:38
Dąbrowa Centrum06:39
Anyżowa06:40
Karwiny Nowowiczlińska06:42
Kurs nr 4 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska06:49
Karwiny Nowowiczlińska06:49
Anyżowa06:51
Dąbrowa Centrum06:52
Kameliowa06:53
Paprykowa06:54
Szafranowa06:55
Rdestowa - Leśny Zakątek06:55
Leśna Polana06:56
Rdestowa - Kolonia06:56
Bielińskiego06:57
Centrum Nadawcze RTV06:58
Nytbusz06:59
Polna07:01
Chwaszczyno - Gdyńska07:02
Chwaszczyno - Wiejska07:03
Chwaszczyno07:05
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:06
Chwaszczyno - Oliwska07:07
Myśliborska07:08
Iławska07:09
Barniewicka07:11
Nowa07:12
Sopocka07:14
Odyseusza07:15
Osowa Obwodnica07:16
Rynarzewo07:20
Karwieńska07:24
Cystersów07:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Kurs nr 5 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:55
Cystersów07:58
Rynarzewo08:01
Osowa Obwodnica08:06
Sopocka08:09
Nowa08:10
Barniewicka08:11
Iławska08:13
Myśliborska08:14
Chwaszczyno - Oliwska08:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:17
Chwaszczyno08:18
Chwaszczyno - Gdyńska08:20
Polna08:21
Nytbusz08:23
Centrum Nadawcze RTV08:24
Bielińskiego08:25
Rdestowa - Kolonia08:26
Leśna Polana08:27
Rdestowa - Leśny Zakątek08:27
Szafranowa08:28
Paprykowa08:29
Kameliowa08:30
Dąbrowa Centrum08:32
Anyżowa08:33
Karwiny Nowowiczlińska08:34
Kurs nr 6 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska09:14
Karwiny Nowowiczlińska09:14
Anyżowa09:16
Dąbrowa Centrum09:18
Kameliowa09:19
Paprykowa09:20
Szafranowa09:21
Rdestowa - Leśny Zakątek09:21
Leśna Polana09:22
Rdestowa - Kolonia09:22
Bielińskiego09:23
Centrum Nadawcze RTV09:24
Nytbusz09:25
Polna09:27
Chwaszczyno - Gdyńska09:28
Chwaszczyno - Wiejska09:29
Chwaszczyno09:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:32
Chwaszczyno - Oliwska09:33
Myśliborska09:34
Iławska09:35
Barniewicka09:37
Nowa09:38
Sopocka09:40
Odyseusza09:41
Osowa Obwodnica09:42
Rynarzewo09:46
Karwieńska09:49
Cystersów09:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:53
Kurs nr 7 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:30
Cystersów10:33
Rynarzewo10:36
Osowa Obwodnica10:41
Sopocka10:44
Nowa10:45
Barniewicka10:46
Iławska10:48
Myśliborska10:49
Chwaszczyno - Oliwska10:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:52
Chwaszczyno10:53
Chwaszczyno - Gdyńska10:55
Polna10:56
Nytbusz10:58
Centrum Nadawcze RTV10:59
Bielińskiego11:00
Rdestowa - Kolonia11:01
Leśna Polana11:02
Rdestowa - Leśny Zakątek11:02
Szafranowa11:03
Paprykowa11:04
Kameliowa11:05
Dąbrowa Centrum11:07
Anyżowa11:08
Karwiny Nowowiczlińska11:09
Kurs nr 8 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska11:14
Karwiny Nowowiczlińska11:14
Anyżowa11:16
Dąbrowa Centrum11:18
Kameliowa11:19
Paprykowa11:20
Szafranowa11:21
Rdestowa - Leśny Zakątek11:21
Leśna Polana11:22
Rdestowa - Kolonia11:22
Bielińskiego11:23
Centrum Nadawcze RTV11:24
Nytbusz11:25
Polna11:27
Chwaszczyno - Gdyńska11:28
Chwaszczyno - Wiejska11:29
Chwaszczyno11:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:32
Chwaszczyno - Oliwska11:33
Myśliborska11:34
Iławska11:35
Barniewicka11:37
Nowa11:38
Sopocka11:40
Odyseusza11:41
Osowa Obwodnica11:42
Rynarzewo11:46
Karwieńska11:49
Cystersów11:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:53
Kurs nr 9 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:30
Cystersów12:33
Rynarzewo12:36
Osowa Obwodnica12:41
Sopocka12:44
Nowa12:45
Barniewicka12:46
Iławska12:48
Myśliborska12:49
Chwaszczyno - Oliwska12:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:52
Chwaszczyno12:53
Chwaszczyno - Gdyńska12:55
Polna12:56
Nytbusz12:58
Centrum Nadawcze RTV12:59
Bielińskiego13:00
Rdestowa - Kolonia13:01
Leśna Polana13:02
Rdestowa - Leśny Zakątek13:02
Szafranowa13:03
Paprykowa13:04
Kameliowa13:05
Dąbrowa Centrum13:07
Anyżowa13:08
Karwiny Nowowiczlińska13:09
Kurs nr 10 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska13:14
Karwiny Nowowiczlińska13:14
Anyżowa13:16
Dąbrowa Centrum13:18
Kameliowa13:19
Paprykowa13:20
Szafranowa13:21
Rdestowa - Leśny Zakątek13:21
Leśna Polana13:22
Rdestowa - Kolonia13:22
Bielińskiego13:23
Centrum Nadawcze RTV13:24
Nytbusz13:25
Polna13:27
Chwaszczyno - Gdyńska13:28
Chwaszczyno - Wiejska13:29
Chwaszczyno13:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:32
Chwaszczyno - Oliwska13:33
Myśliborska13:34
Iławska13:35
Barniewicka13:37
Nowa13:38
Sopocka13:40
Odyseusza13:41
Osowa Obwodnica13:42
Rynarzewo13:46
Karwieńska13:49
Cystersów13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:53
Kurs nr 11 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:27
Cystersów14:30
Rynarzewo14:33
Osowa Obwodnica14:38
Sopocka14:41
Nowa14:42
Barniewicka14:43
Iławska14:45
Myśliborska14:46
Chwaszczyno - Oliwska14:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:49
Chwaszczyno14:50
Chwaszczyno - Gdyńska14:52
Polna14:53
Nytbusz14:55
Centrum Nadawcze RTV14:56
Bielińskiego14:57
Rdestowa - Kolonia14:58
Leśna Polana14:59
Rdestowa - Leśny Zakątek14:59
Szafranowa15:00
Paprykowa15:01
Kameliowa15:02
Dąbrowa Centrum15:04
Anyżowa15:05
Karwiny Nowowiczlińska15:07
Kurs nr 12 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska15:38
Karwiny Nowowiczlińska15:38
Anyżowa15:40
Dąbrowa Centrum15:42
Kameliowa15:43
Paprykowa15:44
Szafranowa15:45
Rdestowa - Leśny Zakątek15:45
Leśna Polana15:46
Rdestowa - Kolonia15:46
Bielińskiego15:47
Centrum Nadawcze RTV15:48
Nytbusz15:49
Polna15:51
Chwaszczyno - Gdyńska15:52
Chwaszczyno - Wiejska15:54
Chwaszczyno15:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:58
Chwaszczyno - Oliwska15:59
Myśliborska16:00
Iławska16:01
Barniewicka16:03
Nowa16:04
Sopocka16:06
Odyseusza16:07
Osowa Obwodnica16:08
Rynarzewo16:12
Karwieńska16:15
Cystersów16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:19
Kurs nr 13 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:57
Cystersów17:01
Rynarzewo17:05
Osowa Obwodnica17:11
Sopocka17:14
Nowa17:15
Barniewicka17:17
Iławska17:19
Myśliborska17:20
Chwaszczyno - Oliwska17:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:23
Chwaszczyno17:24
Chwaszczyno - Gdyńska17:26
Polna17:27
Nytbusz17:29
Centrum Nadawcze RTV17:30
Bielińskiego17:31
Rdestowa - Kolonia17:32
Leśna Polana17:33
Rdestowa - Leśny Zakątek17:33
Szafranowa17:34
Paprykowa17:35
Kameliowa17:36
Dąbrowa Centrum17:38
Anyżowa17:39
Karwiny Nowowiczlińska17:40
Kurs nr 14 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska18:07
Karwiny Nowowiczlińska18:07
Anyżowa18:09
Dąbrowa Centrum18:11
Kameliowa18:12
Paprykowa18:13
Szafranowa18:14
Rdestowa - Leśny Zakątek18:14
Leśna Polana18:15
Rdestowa - Kolonia18:15
Bielińskiego18:16
Centrum Nadawcze RTV18:17
Nytbusz18:18
Polna18:20
Chwaszczyno - Gdyńska18:21
Chwaszczyno - Wiejska18:23
Chwaszczyno18:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:26
Chwaszczyno - Oliwska18:27
Myśliborska18:28
Iławska18:29
Barniewicka18:31
Nowa18:32
Sopocka18:33
Odyseusza18:34
Osowa Obwodnica18:35
Rynarzewo18:39
Karwieńska18:41
Cystersów18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:45
Kurs nr 15 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Cystersów19:00
Rynarzewo19:03
Osowa Obwodnica19:07
Sopocka19:10
Nowa19:11
Barniewicka19:12
Iławska19:14
Myśliborska19:15
Chwaszczyno - Oliwska19:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:17
Chwaszczyno19:18
Chwaszczyno - Gdyńska19:20
Polna19:21
Nytbusz19:23
Centrum Nadawcze RTV19:24
Bielińskiego19:25
Rdestowa - Kolonia19:26
Leśna Polana19:27
Rdestowa - Leśny Zakątek19:27
Szafranowa19:28
Paprykowa19:29
Kameliowa19:30
Dąbrowa Centrum19:31
Anyżowa19:32
Karwiny Nowowiczlińska19:33
Kurs nr 16 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska19:39
Karwiny Nowowiczlińska19:39
Anyżowa19:41
Dąbrowa Centrum19:42
Kameliowa19:43
Paprykowa19:44
Szafranowa19:45
Rdestowa - Leśny Zakątek19:45
Leśna Polana19:46
Rdestowa - Kolonia19:46
Bielińskiego19:47
Centrum Nadawcze RTV19:48
Nytbusz19:49
Polna19:51
Chwaszczyno - Gdyńska19:52
Chwaszczyno - Wiejska19:53
Chwaszczyno19:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:56
Chwaszczyno - Oliwska19:57
Myśliborska19:58
Iławska19:59
Barniewicka20:01
Nowa20:02
Sopocka20:03
Odyseusza20:04
Osowa Obwodnica20:05
Rynarzewo20:09
Karwieńska20:11
Cystersów20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:15
Kurs nr 17 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Cystersów20:30
Rynarzewo20:33
Osowa Obwodnica20:37
Sopocka20:40
Nowa20:41
Barniewicka20:42
Iławska20:44
Myśliborska20:45
Chwaszczyno - Oliwska20:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:47
Chwaszczyno20:48
Chwaszczyno - Gdyńska20:50
Polna20:51
Nytbusz20:53
Centrum Nadawcze RTV20:54
Bielińskiego20:55
Rdestowa - Kolonia20:56
Leśna Polana20:57
Rdestowa - Leśny Zakątek20:57
Szafranowa20:58
Paprykowa20:59
Kameliowa21:00
Dąbrowa Centrum21:01
Anyżowa21:02
Karwiny Nowowiczlińska21:03
Kurs nr 18 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska21:09
Karwiny Nowowiczlińska21:09
Anyżowa21:11
Dąbrowa Centrum21:12
Kameliowa21:13
Paprykowa21:14
Szafranowa21:15
Rdestowa - Leśny Zakątek21:15
Leśna Polana21:16
Rdestowa - Kolonia21:16
Bielińskiego21:17
Centrum Nadawcze RTV21:18
Nytbusz21:19
Polna21:21
Chwaszczyno - Gdyńska21:22
Chwaszczyno - Wiejska21:23
Chwaszczyno21:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:26
Chwaszczyno - Oliwska21:27
Myśliborska21:28
Iławska21:29
Barniewicka21:30
Nowa21:31
Sopocka21:32
Odyseusza21:33
Osowa Obwodnica21:34
Rynarzewo21:38
Karwieńska21:40
Cystersów21:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Kurs nr 19 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:57
Cystersów22:00
Rynarzewo22:03
Osowa Obwodnica22:07
Sopocka22:10
Nowa22:11
Barniewicka22:12
Iławska22:14
Myśliborska22:15
Chwaszczyno - Oliwska22:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:17
Chwaszczyno22:18
Chwaszczyno - Gdyńska22:20
Polna22:21
Nytbusz22:23
Centrum Nadawcze RTV22:24
Bielińskiego22:25
Rdestowa - Kolonia22:26
Leśna Polana22:27
Rdestowa - Leśny Zakątek22:27
Szafranowa22:28
Paprykowa22:29
Kameliowa22:30
Dąbrowa Centrum22:31
Anyżowa22:32
Karwiny Nowowiczlińska22:33
Kurs nr 20 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska22:39
Karwiny Nowowiczlińska22:39
Anyżowa22:41
Dąbrowa Centrum22:42
Kameliowa22:43
Paprykowa22:44
Szafranowa22:45
Rdestowa - Leśny Zakątek22:45
Leśna Polana22:46
Rdestowa - Kolonia22:46
Bielińskiego22:47
Centrum Nadawcze RTV22:48
Nytbusz22:49
Polna22:51
Chwaszczyno - Gdyńska22:52
Chwaszczyno - Wiejska22:53
Chwaszczyno22:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:56
Chwaszczyno - Oliwska22:57
Myśliborska22:58
Iławska22:59
Barniewicka23:00
Nowa23:01
Sopocka23:02
Odyseusza23:03
Osowa Obwodnica23:04
Rynarzewo23:08
Karwieńska23:10
Cystersów23:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:13