• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
00:38
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:07
Cystersów05:10
Rynarzewo05:13
Osowa Obwodnica05:17
Sopocka05:19
Nowa05:20
Barniewicka05:21
Iławska05:23
Myśliborska05:24
Chwaszczyno - Oliwska05:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:26
Chwaszczyno05:27
Chwaszczyno - Gdyńska05:28
Centrum Nadawcze RTV05:29
Kacze Buki05:31
Kacze Buki05:32
Krzemowa [GDY]05:33
Rdestowa - Chwaszczyńska05:34
Leśna Polana05:35
Szafranowa05:36
Paprykowa05:37
Kameliowa05:38
Dąbrowa Centrum05:39
Anyżowa05:40
Karwiny Nowowiczlińska05:42
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska05:43
Karwiny Nowowiczlińska05:43
Anyżowa05:45
Dąbrowa Centrum05:46
Kameliowa05:47
Paprykowa05:48
Szafranowa05:49
Rdestowa - Leśny Zakątek05:49
Leśna Polana05:50
Rdestowa - Chwaszczyńska05:51
Starochwaszczyńska05:53
Centrum Nadawcze RTV05:54
Chwaszczyno - Gdyńska05:55
Chwaszczyno - Wiejska05:56
Chwaszczyno05:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:58
Chwaszczyno - Oliwska05:59
Myśliborska06:00
Iławska06:01
Barniewicka06:03
Nowa06:04
Sopocka06:05
Odyseusza06:06
Osowa Obwodnica06:07
Rynarzewo06:11
Karwieńska06:13
Cystersów06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Cystersów06:35
Rynarzewo06:38
Osowa Obwodnica06:42
Sopocka06:45
Nowa06:46
Barniewicka06:47
Iławska06:49
Myśliborska06:50
Chwaszczyno - Oliwska06:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:52
Chwaszczyno06:53
Chwaszczyno - Gdyńska06:54
Centrum Nadawcze RTV06:55
Kacze Buki06:57
Kacze Buki06:58
Krzemowa [GDY]06:59
Rdestowa - Chwaszczyńska07:00
Leśna Polana07:01
Szafranowa07:02
Paprykowa07:03
Kameliowa07:04
Dąbrowa Centrum07:05
Anyżowa07:06
Karwiny Nowowiczlińska07:08
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska07:11
Karwiny Nowowiczlińska07:11
Anyżowa07:13
Dąbrowa Centrum07:14
Kameliowa07:15
Paprykowa07:16
Szafranowa07:17
Rdestowa - Leśny Zakątek07:17
Leśna Polana07:18
Rdestowa - Chwaszczyńska07:19
Starochwaszczyńska07:21
Centrum Nadawcze RTV07:22
Chwaszczyno - Gdyńska07:23
Chwaszczyno - Wiejska07:24
Chwaszczyno07:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:26
Chwaszczyno - Oliwska07:27
Myśliborska07:28
Iławska07:29
Barniewicka07:31
Nowa07:32
Sopocka07:34
Odyseusza07:35
Osowa Obwodnica07:36
Rynarzewo07:40
Karwieńska07:44
Cystersów07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:50
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:27
Cystersów08:30
Rynarzewo08:33
Osowa Obwodnica08:38
Sopocka08:41
Nowa08:42
Barniewicka08:43
Iławska08:45
Myśliborska08:46
Chwaszczyno - Oliwska08:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:49
Chwaszczyno08:50
Chwaszczyno - Gdyńska08:51
Centrum Nadawcze RTV08:52
Kacze Buki08:54
Kacze Buki08:55
Krzemowa [GDY]08:56
Rdestowa - Chwaszczyńska08:57
Leśna Polana08:58
Szafranowa08:59
Paprykowa09:00
Kameliowa09:01
Dąbrowa Centrum09:02
Anyżowa09:03
Karwiny Nowowiczlińska09:05
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska09:17
Karwiny Nowowiczlińska09:17
Anyżowa09:19
Dąbrowa Centrum09:20
Kameliowa09:21
Paprykowa09:22
Szafranowa09:23
Rdestowa - Leśny Zakątek09:23
Leśna Polana09:24
Rdestowa - Chwaszczyńska09:25
Starochwaszczyńska09:27
Centrum Nadawcze RTV09:28
Chwaszczyno - Gdyńska09:29
Chwaszczyno - Wiejska09:30
Chwaszczyno09:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:32
Chwaszczyno - Oliwska09:33
Myśliborska09:34
Iławska09:35
Barniewicka09:37
Nowa09:38
Sopocka09:40
Odyseusza09:41
Osowa Obwodnica09:42
Rynarzewo09:46
Karwieńska09:49
Cystersów09:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:53
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:00
Cystersów10:03
Rynarzewo10:06
Osowa Obwodnica10:11
Sopocka10:14
Nowa10:15
Barniewicka10:16
Iławska10:18
Myśliborska10:19
Chwaszczyno - Oliwska10:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:22
Chwaszczyno10:23
Chwaszczyno - Gdyńska10:24
Centrum Nadawcze RTV10:25
Kacze Buki10:27
Kacze Buki10:28
Krzemowa [GDY]10:29
Rdestowa - Chwaszczyńska10:30
Leśna Polana10:31
Szafranowa10:32
Paprykowa10:33
Kameliowa10:34
Dąbrowa Centrum10:35
Anyżowa10:36
Karwiny Nowowiczlińska10:38
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska10:47
Karwiny Nowowiczlińska10:47
Anyżowa10:49
Dąbrowa Centrum10:50
Kameliowa10:51
Paprykowa10:52
Szafranowa10:53
Rdestowa - Leśny Zakątek10:53
Leśna Polana10:54
Rdestowa - Chwaszczyńska10:55
Starochwaszczyńska10:57
Centrum Nadawcze RTV10:58
Chwaszczyno - Gdyńska10:59
Chwaszczyno - Wiejska11:00
Chwaszczyno11:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:02
Chwaszczyno - Oliwska11:03
Myśliborska11:04
Iławska11:05
Barniewicka11:07
Nowa11:08
Sopocka11:10
Odyseusza11:11
Osowa Obwodnica11:12
Rynarzewo11:16
Karwieńska11:19
Cystersów11:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:23
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:30
Cystersów11:33
Rynarzewo11:36
Osowa Obwodnica11:41
Sopocka11:44
Nowa11:45
Barniewicka11:46
Iławska11:48
Myśliborska11:49
Chwaszczyno - Oliwska11:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:52
Chwaszczyno11:53
Chwaszczyno - Gdyńska11:54
Centrum Nadawcze RTV11:55
Kacze Buki11:57
Kacze Buki11:58
Krzemowa [GDY]11:59
Rdestowa - Chwaszczyńska12:00
Leśna Polana12:01
Szafranowa12:02
Paprykowa12:03
Kameliowa12:04
Dąbrowa Centrum12:05
Anyżowa12:06
Karwiny Nowowiczlińska12:08
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska12:17
Karwiny Nowowiczlińska12:17
Anyżowa12:19
Dąbrowa Centrum12:20
Kameliowa12:21
Paprykowa12:22
Szafranowa12:23
Rdestowa - Leśny Zakątek12:23
Leśna Polana12:24
Rdestowa - Chwaszczyńska12:25
Starochwaszczyńska12:27
Centrum Nadawcze RTV12:28
Chwaszczyno - Gdyńska12:29
Chwaszczyno - Wiejska12:30
Chwaszczyno12:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:32
Chwaszczyno - Oliwska12:33
Myśliborska12:34
Iławska12:35
Barniewicka12:37
Nowa12:38
Sopocka12:40
Odyseusza12:41
Osowa Obwodnica12:42
Rynarzewo12:46
Karwieńska12:49
Cystersów12:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:53
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:00
Cystersów13:03
Rynarzewo13:06
Osowa Obwodnica13:11
Sopocka13:14
Nowa13:15
Barniewicka13:16
Iławska13:18
Myśliborska13:19
Chwaszczyno - Oliwska13:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:22
Chwaszczyno13:23
Chwaszczyno - Gdyńska13:24
Centrum Nadawcze RTV13:25
Kacze Buki13:27
Kacze Buki13:28
Krzemowa [GDY]13:29
Rdestowa - Chwaszczyńska13:30
Leśna Polana13:31
Szafranowa13:32
Paprykowa13:33
Kameliowa13:34
Dąbrowa Centrum13:35
Anyżowa13:36
Karwiny Nowowiczlińska13:38
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska14:11
Karwiny Nowowiczlińska14:11
Anyżowa14:13
Dąbrowa Centrum14:14
Kameliowa14:15
Paprykowa14:16
Szafranowa14:17
Rdestowa - Leśny Zakątek14:17
Leśna Polana14:18
Rdestowa - Chwaszczyńska14:19
Starochwaszczyńska14:21
Centrum Nadawcze RTV14:22
Chwaszczyno - Gdyńska14:23
Chwaszczyno - Wiejska14:24
Chwaszczyno14:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:26
Chwaszczyno - Oliwska14:27
Myśliborska14:28
Iławska14:29
Barniewicka14:31
Nowa14:32
Sopocka14:34
Odyseusza14:35
Osowa Obwodnica14:36
Rynarzewo14:40
Karwieńska14:43
Cystersów14:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:47
Kurs nr 12 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Cystersów15:31
Rynarzewo15:35
Osowa Obwodnica15:41
Sopocka15:44
Nowa15:45
Barniewicka15:47
Iławska15:49
Myśliborska15:50
Chwaszczyno - Oliwska15:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:53
Chwaszczyno15:54
Chwaszczyno - Gdyńska15:55
Centrum Nadawcze RTV15:56
Kacze Buki15:58
Kacze Buki15:59
Krzemowa [GDY]16:00
Rdestowa - Chwaszczyńska16:01
Leśna Polana16:02
Szafranowa16:03
Paprykowa16:04
Kameliowa16:05
Dąbrowa Centrum16:06
Anyżowa16:07
Karwiny Nowowiczlińska16:09
Kurs nr 13 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska16:42
Karwiny Nowowiczlińska16:42
Anyżowa16:44
Dąbrowa Centrum16:46
Kameliowa16:47
Paprykowa16:48
Szafranowa16:49
Rdestowa - Leśny Zakątek16:49
Leśna Polana16:50
Rdestowa - Chwaszczyńska16:51
Starochwaszczyńska16:53
Centrum Nadawcze RTV16:54
Chwaszczyno - Gdyńska16:55
Chwaszczyno - Wiejska16:56
Chwaszczyno16:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:58
Chwaszczyno - Oliwska16:59
Myśliborska17:00
Iławska17:01
Barniewicka17:03
Nowa17:04
Sopocka17:06
Odyseusza17:07
Osowa Obwodnica17:08
Rynarzewo17:12
Karwieńska17:15
Cystersów17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:19
Kurs nr 14 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:57
Cystersów18:00
Rynarzewo18:03
Osowa Obwodnica18:08
Sopocka18:11
Nowa18:12
Barniewicka18:13
Iławska18:15
Myśliborska18:16
Chwaszczyno - Oliwska18:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:19
Chwaszczyno18:20
Chwaszczyno - Gdyńska18:21
Centrum Nadawcze RTV18:22
Kacze Buki18:24
Kacze Buki18:25
Krzemowa [GDY]18:26
Rdestowa - Chwaszczyńska18:27
Leśna Polana18:28
Szafranowa18:29
Paprykowa18:30
Kameliowa18:31
Dąbrowa Centrum18:32
Anyżowa18:33
Karwiny Nowowiczlińska18:34
Kurs nr 15 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska18:41
Karwiny Nowowiczlińska18:41
Anyżowa18:43
Dąbrowa Centrum18:44
Kameliowa18:45
Paprykowa18:46
Szafranowa18:47
Rdestowa - Leśny Zakątek18:47
Leśna Polana18:48
Rdestowa - Chwaszczyńska18:49
Starochwaszczyńska18:51
Centrum Nadawcze RTV18:52
Chwaszczyno - Gdyńska18:53
Chwaszczyno - Wiejska18:54
Chwaszczyno18:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:56
Chwaszczyno - Oliwska18:57
Myśliborska18:58
Iławska18:59
Barniewicka19:01
Nowa19:02
Sopocka19:03
Odyseusza19:04
Osowa Obwodnica19:05
Rynarzewo19:09
Karwieńska19:11
Cystersów19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Kurs nr 16 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Cystersów19:30
Rynarzewo19:33
Osowa Obwodnica19:37
Sopocka19:40
Nowa19:41
Barniewicka19:42
Iławska19:44
Myśliborska19:45
Chwaszczyno - Oliwska19:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:47
Chwaszczyno19:48
Chwaszczyno - Gdyńska19:49
Centrum Nadawcze RTV19:50
Kacze Buki19:52
Kacze Buki19:53
Krzemowa [GDY]19:54
Rdestowa - Chwaszczyńska19:55
Leśna Polana19:56
Szafranowa19:57
Paprykowa19:58
Kameliowa19:59
Dąbrowa Centrum20:00
Anyżowa20:01
Karwiny Nowowiczlińska20:02
Kurs nr 17 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska20:11
Karwiny Nowowiczlińska20:11
Anyżowa20:13
Dąbrowa Centrum20:14
Kameliowa20:15
Paprykowa20:16
Szafranowa20:17
Rdestowa - Leśny Zakątek20:17
Leśna Polana20:18
Rdestowa - Chwaszczyńska20:19
Starochwaszczyńska20:21
Centrum Nadawcze RTV20:22
Chwaszczyno - Gdyńska20:23
Chwaszczyno - Wiejska20:24
Chwaszczyno20:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:26
Chwaszczyno - Oliwska20:27
Myśliborska20:28
Iławska20:29
Barniewicka20:31
Nowa20:32
Sopocka20:33
Odyseusza20:34
Osowa Obwodnica20:35
Rynarzewo20:39
Karwieńska20:41
Cystersów20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Kurs nr 18 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:57
Cystersów21:00
Rynarzewo21:03
Osowa Obwodnica21:07
Sopocka21:10
Nowa21:11
Barniewicka21:12
Iławska21:14
Myśliborska21:15
Chwaszczyno - Oliwska21:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:17
Chwaszczyno21:18
Chwaszczyno - Gdyńska21:19
Centrum Nadawcze RTV21:20
Kacze Buki21:22
Kacze Buki21:23
Krzemowa [GDY]21:24
Rdestowa - Chwaszczyńska21:25
Leśna Polana21:26
Szafranowa21:27
Paprykowa21:28
Kameliowa21:29
Dąbrowa Centrum21:30
Anyżowa21:31
Karwiny Nowowiczlińska21:32
Kurs nr 19 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska21:41
Karwiny Nowowiczlińska21:41
Anyżowa21:43
Dąbrowa Centrum21:44
Kameliowa21:45
Paprykowa21:46
Szafranowa21:47
Rdestowa - Leśny Zakątek21:47
Leśna Polana21:48
Rdestowa - Chwaszczyńska21:49
Starochwaszczyńska21:51
Centrum Nadawcze RTV21:52
Chwaszczyno - Gdyńska21:53
Chwaszczyno - Wiejska21:54
Chwaszczyno21:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:56
Chwaszczyno - Oliwska21:57
Myśliborska21:58
Iławska21:59
Barniewicka22:00
Nowa22:01
Sopocka22:02
Odyseusza22:03
Osowa Obwodnica22:04
Rynarzewo22:08
Karwieńska22:10
Cystersów22:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Kurs nr 20 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:27
Cystersów22:30
Rynarzewo22:33
Osowa Obwodnica22:37
Sopocka22:40
Nowa22:41
Barniewicka22:42
Iławska22:44
Myśliborska22:45
Chwaszczyno - Oliwska22:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:47
Chwaszczyno22:48
Chwaszczyno - Gdyńska22:49
Centrum Nadawcze RTV22:50
Kacze Buki22:52
Kacze Buki22:53
Krzemowa [GDY]22:54
Rdestowa - Chwaszczyńska22:55
Leśna Polana22:56
Szafranowa22:57
Paprykowa22:58
Kameliowa22:59
Dąbrowa Centrum23:00
Anyżowa23:01
Karwiny Nowowiczlińska23:02
Kurs nr 21 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska23:06
Karwiny Nowowiczlińska23:06
Anyżowa23:08
Dąbrowa Centrum23:09
Kameliowa23:10
Paprykowa23:11
Szafranowa23:12
Rdestowa - Leśny Zakątek23:12
Leśna Polana23:13
Rdestowa - Chwaszczyńska23:14
Starochwaszczyńska23:16
Centrum Nadawcze RTV23:17
Chwaszczyno - Gdyńska23:18
Chwaszczyno - Wiejska23:19
Chwaszczyno23:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:21
Chwaszczyno - Oliwska23:22
Myśliborska23:23
Iławska23:24
Barniewicka23:25
Nowa23:26
Sopocka23:27
Odyseusza23:28
Osowa Obwodnica23:29
Rynarzewo23:33
Karwieńska23:35
Cystersów23:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:39