10:22
Kurs nr 1 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:05
Cystersów05:08
Rynarzewo05:11
Osowa Obwodnica05:15
Sopocka05:17
Nowa05:18
Barniewicka05:19
Iławska05:21
Myśliborska05:22
Chwaszczyno - Oliwska05:23
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:24
Chwaszczyno05:25
Chwaszczyno - Gdyńska05:27
Polna05:28
Nytbusz05:30
Centrum Nadawcze RTV05:31
Bielińskiego05:32
Rdestowa - Kolonia05:33
Leśna Polana05:34
Rdestowa - Leśny Zakątek05:34
Szafranowa05:35
Paprykowa05:36
Kameliowa05:37
Dąbrowa Centrum05:38
Anyżowa05:39
Karwiny Nowowiczlińska05:40
Kurs nr 2 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska05:41
Karwiny Nowowiczlińska05:41
Anyżowa05:43
Dąbrowa Centrum05:44
Kameliowa05:45
Paprykowa05:46
Szafranowa05:47
Rdestowa - Leśny Zakątek05:47
Leśna Polana05:48
Rdestowa - Kolonia05:48
Bielińskiego05:49
Centrum Nadawcze RTV05:50
Nytbusz05:51
Polna05:53
Chwaszczyno - Gdyńska05:54
Chwaszczyno - Wiejska05:55
Chwaszczyno05:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:58
Chwaszczyno - Oliwska05:59
Myśliborska06:00
Iławska06:01
Barniewicka06:03
Nowa06:04
Sopocka06:05
Odyseusza06:06
Osowa Obwodnica06:07
Rynarzewo06:11
Karwieńska06:13
Cystersów06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Kurs nr 3 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:25
Cystersów06:28
Rynarzewo06:31
Osowa Obwodnica06:35
Sopocka06:38
Nowa06:39
Barniewicka06:40
Iławska06:42
Myśliborska06:43
Chwaszczyno - Oliwska06:44
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:45
Chwaszczyno06:46
Chwaszczyno - Gdyńska06:48
Polna06:49
Nytbusz06:51
Centrum Nadawcze RTV06:52
Bielińskiego06:53
Rdestowa - Kolonia06:54
Leśna Polana06:55
Rdestowa - Leśny Zakątek06:55
Szafranowa06:56
Paprykowa06:57
Kameliowa06:58
Dąbrowa Centrum07:00
Anyżowa07:01
Karwiny Nowowiczlińska07:03
Kurs nr 4 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska07:08
Karwiny Nowowiczlińska07:08
Anyżowa07:10
Dąbrowa Centrum07:12
Kameliowa07:13
Paprykowa07:14
Szafranowa07:15
Rdestowa - Leśny Zakątek07:15
Leśna Polana07:16
Rdestowa - Kolonia07:16
Bielińskiego07:17
Centrum Nadawcze RTV07:18
Nytbusz07:19
Polna07:21
Chwaszczyno - Gdyńska07:22
Chwaszczyno - Wiejska07:23
Chwaszczyno07:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:26
Chwaszczyno - Oliwska07:27
Myśliborska07:28
Iławska07:29
Barniewicka07:31
Nowa07:32
Sopocka07:34
Odyseusza07:35
Osowa Obwodnica07:36
Rynarzewo07:40
Karwieńska07:44
Cystersów07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:50
Kurs nr 5 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:25
Cystersów08:28
Rynarzewo08:31
Osowa Obwodnica08:36
Sopocka08:39
Nowa08:40
Barniewicka08:41
Iławska08:43
Myśliborska08:44
Chwaszczyno - Oliwska08:45
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:47
Chwaszczyno08:48
Chwaszczyno - Gdyńska08:50
Polna08:51
Nytbusz08:53
Centrum Nadawcze RTV08:54
Bielińskiego08:55
Rdestowa - Kolonia08:56
Leśna Polana08:57
Rdestowa - Leśny Zakątek08:57
Szafranowa08:58
Paprykowa08:59
Kameliowa09:00
Dąbrowa Centrum09:02
Anyżowa09:03
Karwiny Nowowiczlińska09:04
Kurs nr 6 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska09:44
Karwiny Nowowiczlińska09:44
Anyżowa09:46
Dąbrowa Centrum09:48
Kameliowa09:49
Paprykowa09:50
Szafranowa09:51
Rdestowa - Leśny Zakątek09:51
Leśna Polana09:52
Rdestowa - Kolonia09:52
Bielińskiego09:53
Centrum Nadawcze RTV09:54
Nytbusz09:55
Polna09:57
Chwaszczyno - Gdyńska09:58
Chwaszczyno - Wiejska09:59
Chwaszczyno10:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:02
Chwaszczyno - Oliwska10:03
Myśliborska10:04
Iławska10:05
Barniewicka10:07
Nowa10:08
Sopocka10:10
Odyseusza10:11
Osowa Obwodnica10:12
Rynarzewo10:16
Karwieńska10:19
Cystersów10:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:23
Kurs nr 7 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:00
Cystersów11:03
Rynarzewo11:06
Osowa Obwodnica11:11
Sopocka11:14
Nowa11:15
Barniewicka11:16
Iławska11:18
Myśliborska11:19
Chwaszczyno - Oliwska11:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:22
Chwaszczyno11:23
Chwaszczyno - Gdyńska11:25
Polna11:26
Nytbusz11:28
Centrum Nadawcze RTV11:29
Bielińskiego11:30
Rdestowa - Kolonia11:31
Leśna Polana11:32
Rdestowa - Leśny Zakątek11:32
Szafranowa11:33
Paprykowa11:34
Kameliowa11:35
Dąbrowa Centrum11:37
Anyżowa11:38
Karwiny Nowowiczlińska11:39
Kurs nr 8 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska11:44
Karwiny Nowowiczlińska11:44
Anyżowa11:46
Dąbrowa Centrum11:48
Kameliowa11:49
Paprykowa11:50
Szafranowa11:51
Rdestowa - Leśny Zakątek11:51
Leśna Polana11:52
Rdestowa - Kolonia11:52
Bielińskiego11:53
Centrum Nadawcze RTV11:54
Nytbusz11:55
Polna11:57
Chwaszczyno - Gdyńska11:58
Chwaszczyno - Wiejska11:59
Chwaszczyno12:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:02
Chwaszczyno - Oliwska12:03
Myśliborska12:04
Iławska12:05
Barniewicka12:07
Nowa12:08
Sopocka12:10
Odyseusza12:11
Osowa Obwodnica12:12
Rynarzewo12:16
Karwieńska12:19
Cystersów12:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:23
Kurs nr 9 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:00
Cystersów13:03
Rynarzewo13:06
Osowa Obwodnica13:11
Sopocka13:14
Nowa13:15
Barniewicka13:16
Iławska13:18
Myśliborska13:19
Chwaszczyno - Oliwska13:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:22
Chwaszczyno13:23
Chwaszczyno - Gdyńska13:25
Polna13:26
Nytbusz13:28
Centrum Nadawcze RTV13:29
Bielińskiego13:30
Rdestowa - Kolonia13:31
Leśna Polana13:32
Rdestowa - Leśny Zakątek13:32
Szafranowa13:33
Paprykowa13:34
Kameliowa13:35
Dąbrowa Centrum13:37
Anyżowa13:38
Karwiny Nowowiczlińska13:39
Kurs nr 10 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska14:07
Karwiny Nowowiczlińska14:07
Anyżowa14:09
Dąbrowa Centrum14:11
Kameliowa14:12
Paprykowa14:13
Szafranowa14:14
Rdestowa - Leśny Zakątek14:14
Leśna Polana14:15
Rdestowa - Kolonia14:15
Bielińskiego14:16
Centrum Nadawcze RTV14:17
Nytbusz14:18
Polna14:20
Chwaszczyno - Gdyńska14:21
Chwaszczyno - Wiejska14:22
Chwaszczyno14:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:26
Chwaszczyno - Oliwska14:27
Myśliborska14:28
Iławska14:29
Barniewicka14:31
Nowa14:32
Sopocka14:34
Odyseusza14:35
Osowa Obwodnica14:36
Rynarzewo14:40
Karwieńska14:43
Cystersów14:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:47
Kurs nr 11 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Cystersów15:31
Rynarzewo15:35
Osowa Obwodnica15:41
Sopocka15:44
Nowa15:45
Barniewicka15:47
Iławska15:49
Myśliborska15:50
Chwaszczyno - Oliwska15:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:53
Chwaszczyno15:54
Chwaszczyno - Gdyńska15:56
Polna15:57
Nytbusz15:59
Centrum Nadawcze RTV16:00
Bielińskiego16:01
Rdestowa - Kolonia16:02
Leśna Polana16:03
Rdestowa - Leśny Zakątek16:03
Szafranowa16:04
Paprykowa16:06
Kameliowa16:07
Dąbrowa Centrum16:09
Anyżowa16:10
Karwiny Nowowiczlińska16:12
Kurs nr 12 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska16:38
Karwiny Nowowiczlińska16:38
Anyżowa16:40
Dąbrowa Centrum16:42
Kameliowa16:43
Paprykowa16:44
Szafranowa16:45
Rdestowa - Leśny Zakątek16:45
Leśna Polana16:46
Rdestowa - Kolonia16:46
Bielińskiego16:47
Centrum Nadawcze RTV16:48
Nytbusz16:49
Polna16:51
Chwaszczyno - Gdyńska16:52
Chwaszczyno - Wiejska16:54
Chwaszczyno16:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:58
Chwaszczyno - Oliwska16:59
Myśliborska17:00
Iławska17:01
Barniewicka17:03
Nowa17:04
Sopocka17:06
Odyseusza17:07
Osowa Obwodnica17:08
Rynarzewo17:12
Karwieńska17:15
Cystersów17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:19
Kurs nr 13 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:57
Cystersów18:00
Rynarzewo18:03
Osowa Obwodnica18:08
Sopocka18:11
Nowa18:12
Barniewicka18:13
Iławska18:15
Myśliborska18:16
Chwaszczyno - Oliwska18:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:19
Chwaszczyno18:20
Chwaszczyno - Gdyńska18:22
Polna18:23
Nytbusz18:25
Centrum Nadawcze RTV18:26
Bielińskiego18:27
Rdestowa - Kolonia18:28
Leśna Polana18:29
Rdestowa - Leśny Zakątek18:29
Szafranowa18:30
Paprykowa18:31
Kameliowa18:32
Dąbrowa Centrum18:34
Anyżowa18:35
Karwiny Nowowiczlińska18:36
Kurs nr 14 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska18:38
Karwiny Nowowiczlińska18:38
Anyżowa18:40
Dąbrowa Centrum18:42
Kameliowa18:43
Paprykowa18:44
Szafranowa18:45
Rdestowa - Leśny Zakątek18:45
Leśna Polana18:46
Rdestowa - Kolonia18:46
Bielińskiego18:47
Centrum Nadawcze RTV18:48
Nytbusz18:49
Polna18:51
Chwaszczyno - Gdyńska18:52
Chwaszczyno - Wiejska18:53
Chwaszczyno18:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:56
Chwaszczyno - Oliwska18:57
Myśliborska18:58
Iławska18:59
Barniewicka19:01
Nowa19:02
Sopocka19:03
Odyseusza19:04
Osowa Obwodnica19:05
Rynarzewo19:09
Karwieńska19:11
Cystersów19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Kurs nr 15 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Cystersów19:30
Rynarzewo19:33
Osowa Obwodnica19:37
Sopocka19:40
Nowa19:41
Barniewicka19:42
Iławska19:44
Myśliborska19:45
Chwaszczyno - Oliwska19:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:47
Chwaszczyno19:48
Chwaszczyno - Gdyńska19:50
Polna19:51
Nytbusz19:53
Centrum Nadawcze RTV19:54
Bielińskiego19:55
Rdestowa - Kolonia19:56
Leśna Polana19:57
Rdestowa - Leśny Zakątek19:57
Szafranowa19:58
Paprykowa19:59
Kameliowa20:00
Dąbrowa Centrum20:01
Anyżowa20:02
Karwiny Nowowiczlińska20:03
Kurs nr 16 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska20:09
Karwiny Nowowiczlińska20:09
Anyżowa20:11
Dąbrowa Centrum20:12
Kameliowa20:13
Paprykowa20:14
Szafranowa20:15
Rdestowa - Leśny Zakątek20:15
Leśna Polana20:16
Rdestowa - Kolonia20:16
Bielińskiego20:17
Centrum Nadawcze RTV20:18
Nytbusz20:19
Polna20:21
Chwaszczyno - Gdyńska20:22
Chwaszczyno - Wiejska20:23
Chwaszczyno20:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:26
Chwaszczyno - Oliwska20:27
Myśliborska20:28
Iławska20:29
Barniewicka20:31
Nowa20:32
Sopocka20:33
Odyseusza20:34
Osowa Obwodnica20:35
Rynarzewo20:39
Karwieńska20:41
Cystersów20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Kurs nr 17 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:57
Cystersów21:00
Rynarzewo21:03
Osowa Obwodnica21:07
Sopocka21:10
Nowa21:11
Barniewicka21:12
Iławska21:14
Myśliborska21:15
Chwaszczyno - Oliwska21:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:17
Chwaszczyno21:18
Chwaszczyno - Gdyńska21:20
Polna21:21
Nytbusz21:23
Centrum Nadawcze RTV21:24
Bielińskiego21:25
Rdestowa - Kolonia21:26
Leśna Polana21:27
Rdestowa - Leśny Zakątek21:27
Szafranowa21:28
Paprykowa21:29
Kameliowa21:30
Dąbrowa Centrum21:31
Anyżowa21:32
Karwiny Nowowiczlińska21:33
Kurs nr 18 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska21:39
Karwiny Nowowiczlińska21:39
Anyżowa21:41
Dąbrowa Centrum21:42
Kameliowa21:43
Paprykowa21:44
Szafranowa21:45
Rdestowa - Leśny Zakątek21:45
Leśna Polana21:46
Rdestowa - Kolonia21:46
Bielińskiego21:47
Centrum Nadawcze RTV21:48
Nytbusz21:49
Polna21:51
Chwaszczyno - Gdyńska21:52
Chwaszczyno - Wiejska21:53
Chwaszczyno21:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:56
Chwaszczyno - Oliwska21:57
Myśliborska21:58
Iławska21:59
Barniewicka22:00
Nowa22:01
Sopocka22:02
Odyseusza22:03
Osowa Obwodnica22:04
Rynarzewo22:08
Karwieńska22:10
Cystersów22:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Kurs nr 19 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:27
Cystersów22:30
Rynarzewo22:33
Osowa Obwodnica22:37
Sopocka22:40
Nowa22:41
Barniewicka22:42
Iławska22:44
Myśliborska22:45
Chwaszczyno - Oliwska22:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:47
Chwaszczyno22:48
Chwaszczyno - Gdyńska22:50
Polna22:51
Nytbusz22:53
Centrum Nadawcze RTV22:54
Bielińskiego22:55
Rdestowa - Kolonia22:56
Leśna Polana22:57
Rdestowa - Leśny Zakątek22:57
Szafranowa22:58
Paprykowa22:59
Kameliowa23:00
Dąbrowa Centrum23:01
Anyżowa23:02
Karwiny Nowowiczlińska23:03
Kurs nr 20 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska23:04
Karwiny Nowowiczlińska23:04
Anyżowa23:06
Dąbrowa Centrum23:07
Kameliowa23:08
Paprykowa23:09
Szafranowa23:10
Rdestowa - Leśny Zakątek23:10
Leśna Polana23:11
Rdestowa - Kolonia23:11
Bielińskiego23:12
Centrum Nadawcze RTV23:13
Nytbusz23:14
Polna23:16
Chwaszczyno - Gdyńska23:17
Chwaszczyno - Wiejska23:18
Chwaszczyno23:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:21
Chwaszczyno - Oliwska23:22
Myśliborska23:23
Iławska23:24
Barniewicka23:25
Nowa23:26
Sopocka23:27
Odyseusza23:28
Osowa Obwodnica23:29
Rynarzewo23:33
Karwieńska23:35
Cystersów23:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:38