• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:20
Kurs nr 1 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Cystersów05:27
Rynarzewo05:30
Osowa Obwodnica05:34
Sopocka05:37
Nowa05:38
Barniewicka05:39
Iławska05:40
Myśliborska05:41
Chwaszczyno - Oliwska05:42
Kaszubska Droga05:43
Centrum05:45
Synaka05:47
Polna I05:48
Nytbusz05:49
Rewerenda05:50
Bielińskiego05:51
Rdestowa - Kolonia05:52
Leśna Polana05:53
Rdestowa - Leśny Zakątek05:53
Szafranowa05:54
Paprykowa05:55
Kameliowa05:56
Dąbrowa Centrum05:57
Anyżowa05:58
Karwiny Nowowiczlińska05:59
Karwiny Nowowiczlińska05:59
Kurs nr 2 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska06:08
Karwiny Nowowiczlińska06:10
Anyżowa06:11
Dąbrowa Centrum06:13
Kameliowa06:14
Paprykowa06:15
Szafranowa06:16
Rdestowa - Leśny Zakątek06:16
Leśna Polana06:17
Rdestowa - Kolonia06:17
Bielińskiego06:18
Rewerenda06:19
Nytbusz06:20
Polna I06:21
Synaka06:22
Chwaszczyno - Wiejska06:23
Chwaszczyno06:25
Kaszubska Droga06:26
Chwaszczyno - Oliwska06:27
Myśliborska06:28
Iławska06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:34
Odyseusza06:35
Osowa Obwodnica06:36
Rynarzewo06:39
Karwieńska06:41
Cystersów06:44
Park Oliwski06:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Kurs nr 3 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:59
Cystersów07:02
Rynarzewo07:05
Osowa Obwodnica07:09
Sopocka07:12
Nowa07:13
Barniewicka07:14
Iławska07:15
Myśliborska07:16
Chwaszczyno - Oliwska07:17
Kaszubska Droga07:18
Centrum07:20
Synaka07:22
Polna I07:23
Nytbusz07:24
Rewerenda07:25
Bielińskiego07:26
Rdestowa - Kolonia07:27
Leśna Polana07:28
Rdestowa - Leśny Zakątek07:28
Szafranowa07:29
Paprykowa07:30
Kameliowa07:31
Dąbrowa Centrum07:32
Anyżowa07:33
Karwiny Nowowiczlińska07:34
Karwiny Nowowiczlińska07:34
Kurs nr 4 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska07:38
Karwiny Nowowiczlińska07:40
Anyżowa07:41
Dąbrowa Centrum07:43
Kameliowa07:44
Paprykowa07:45
Szafranowa07:46
Rdestowa - Leśny Zakątek07:46
Leśna Polana07:47
Rdestowa - Kolonia07:47
Bielińskiego07:48
Rewerenda07:49
Nytbusz07:50
Polna I07:51
Synaka07:52
Chwaszczyno - Wiejska07:53
Chwaszczyno07:55
Kaszubska Droga07:56
Chwaszczyno - Oliwska07:57
Myśliborska07:58
Iławska07:59
Barniewicka08:01
Nowa08:02
Sopocka08:04
Odyseusza08:05
Osowa Obwodnica08:07
Rynarzewo08:10
Karwieńska08:12
Cystersów08:15
Park Oliwski08:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Kurs nr 5 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Cystersów08:32
Rynarzewo08:35
Osowa Obwodnica08:39
Sopocka08:42
Nowa08:43
Barniewicka08:44
Iławska08:45
Myśliborska08:46
Chwaszczyno - Oliwska08:47
Kaszubska Droga08:48
Centrum08:50
Synaka08:52
Polna I08:53
Nytbusz08:54
Rewerenda08:55
Bielińskiego08:56
Rdestowa - Kolonia08:57
Leśna Polana08:58
Rdestowa - Leśny Zakątek08:58
Szafranowa08:59
Paprykowa09:00
Kameliowa09:01
Dąbrowa Centrum09:02
Anyżowa09:03
Karwiny Nowowiczlińska09:04
Karwiny Nowowiczlińska09:04
Kurs nr 6 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska09:08
Karwiny Nowowiczlińska09:10
Anyżowa09:11
Dąbrowa Centrum09:13
Kameliowa09:14
Paprykowa09:15
Szafranowa09:16
Rdestowa - Leśny Zakątek09:16
Leśna Polana09:17
Rdestowa - Kolonia09:17
Bielińskiego09:18
Rewerenda09:19
Nytbusz09:20
Polna I09:21
Synaka09:22
Chwaszczyno - Wiejska09:23
Chwaszczyno09:25
Kaszubska Droga09:26
Chwaszczyno - Oliwska09:27
Myśliborska09:28
Iławska09:29
Barniewicka09:31
Nowa09:32
Sopocka09:34
Odyseusza09:35
Osowa Obwodnica09:37
Rynarzewo09:40
Karwieńska09:42
Cystersów09:45
Park Oliwski09:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:48
Kurs nr 7 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Cystersów10:02
Rynarzewo10:05
Osowa Obwodnica10:10
Sopocka10:13
Nowa10:14
Barniewicka10:15
Iławska10:16
Myśliborska10:17
Chwaszczyno - Oliwska10:18
Kaszubska Droga10:19
Centrum10:21
Synaka10:23
Polna I10:24
Nytbusz10:25
Rewerenda10:26
Bielińskiego10:27
Rdestowa - Kolonia10:28
Leśna Polana10:29
Rdestowa - Leśny Zakątek10:29
Szafranowa10:30
Paprykowa10:31
Kameliowa10:32
Dąbrowa Centrum10:33
Anyżowa10:34
Karwiny Nowowiczlińska10:35
Karwiny Nowowiczlińska10:35
Kurs nr 8 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska11:08
Karwiny Nowowiczlińska11:10
Anyżowa11:11
Dąbrowa Centrum11:13
Kameliowa11:14
Paprykowa11:15
Szafranowa11:16
Rdestowa - Leśny Zakątek11:16
Leśna Polana11:17
Rdestowa - Kolonia11:17
Bielińskiego11:18
Rewerenda11:19
Nytbusz11:20
Polna I11:21
Synaka11:22
Chwaszczyno - Wiejska11:23
Chwaszczyno11:25
Kaszubska Droga11:26
Chwaszczyno - Oliwska11:27
Myśliborska11:28
Iławska11:29
Barniewicka11:31
Nowa11:32
Sopocka11:34
Odyseusza11:35
Osowa Obwodnica11:37
Rynarzewo11:40
Karwieńska11:42
Cystersów11:45
Park Oliwski11:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:48
Kurs nr 9 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Cystersów12:03
Rynarzewo12:06
Osowa Obwodnica12:11
Sopocka12:14
Nowa12:15
Barniewicka12:16
Iławska12:17
Myśliborska12:18
Chwaszczyno - Oliwska12:19
Kaszubska Droga12:20
Centrum12:22
Synaka12:24
Polna I12:25
Nytbusz12:26
Rewerenda12:27
Bielińskiego12:28
Rdestowa - Kolonia12:29
Leśna Polana12:30
Rdestowa - Leśny Zakątek12:30
Szafranowa12:31
Paprykowa12:32
Kameliowa12:33
Dąbrowa Centrum12:34
Anyżowa12:35
Karwiny Nowowiczlińska12:36
Karwiny Nowowiczlińska12:36
Kurs nr 10 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska13:08
Karwiny Nowowiczlińska13:10
Anyżowa13:11
Dąbrowa Centrum13:13
Kameliowa13:14
Paprykowa13:15
Szafranowa13:16
Rdestowa - Leśny Zakątek13:16
Leśna Polana13:17
Rdestowa - Kolonia13:17
Bielińskiego13:18
Rewerenda13:19
Nytbusz13:20
Polna I13:21
Synaka13:22
Chwaszczyno - Wiejska13:23
Chwaszczyno13:25
Kaszubska Droga13:26
Chwaszczyno - Oliwska13:27
Myśliborska13:28
Iławska13:29
Barniewicka13:31
Nowa13:32
Sopocka13:34
Odyseusza13:35
Osowa Obwodnica13:37
Rynarzewo13:40
Karwieńska13:42
Cystersów13:45
Park Oliwski13:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:48
Kurs nr 11 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Cystersów14:03
Rynarzewo14:06
Osowa Obwodnica14:11
Sopocka14:14
Nowa14:15
Barniewicka14:16
Iławska14:17
Myśliborska14:18
Chwaszczyno - Oliwska14:19
Kaszubska Droga14:20
Centrum14:22
Synaka14:24
Polna I14:25
Nytbusz14:26
Rewerenda14:27
Bielińskiego14:28
Rdestowa - Kolonia14:29
Leśna Polana14:30
Rdestowa - Leśny Zakątek14:30
Szafranowa14:31
Paprykowa14:32
Kameliowa14:33
Dąbrowa Centrum14:34
Anyżowa14:35
Karwiny Nowowiczlińska14:36
Karwiny Nowowiczlińska14:36
Kurs nr 12 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska15:08
Karwiny Nowowiczlińska15:10
Anyżowa15:11
Dąbrowa Centrum15:13
Kameliowa15:14
Paprykowa15:15
Szafranowa15:16
Rdestowa - Leśny Zakątek15:16
Leśna Polana15:17
Rdestowa - Kolonia15:17
Bielińskiego15:18
Rewerenda15:19
Nytbusz15:20
Polna I15:21
Synaka15:22
Chwaszczyno - Wiejska15:23
Chwaszczyno15:25
Kaszubska Droga15:26
Chwaszczyno - Oliwska15:27
Myśliborska15:28
Iławska15:29
Barniewicka15:31
Nowa15:32
Sopocka15:34
Odyseusza15:35
Osowa Obwodnica15:37
Rynarzewo15:40
Karwieńska15:42
Cystersów15:45
Park Oliwski15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Kurs nr 13 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Cystersów16:03
Rynarzewo16:06
Osowa Obwodnica16:10
Sopocka16:13
Nowa16:14
Barniewicka16:15
Iławska16:16
Myśliborska16:17
Chwaszczyno - Oliwska16:18
Kaszubska Droga16:19
Centrum16:21
Synaka16:23
Polna I16:24
Nytbusz16:25
Rewerenda16:26
Bielińskiego16:27
Rdestowa - Kolonia16:28
Leśna Polana16:29
Rdestowa - Leśny Zakątek16:29
Szafranowa16:30
Paprykowa16:31
Kameliowa16:32
Dąbrowa Centrum16:33
Anyżowa16:34
Karwiny Nowowiczlińska16:35
Karwiny Nowowiczlińska16:35
Kurs nr 14 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska17:08
Karwiny Nowowiczlińska17:10
Anyżowa17:11
Dąbrowa Centrum17:13
Kameliowa17:14
Paprykowa17:15
Szafranowa17:16
Rdestowa - Leśny Zakątek17:16
Leśna Polana17:17
Rdestowa - Kolonia17:17
Bielińskiego17:18
Rewerenda17:19
Nytbusz17:20
Polna I17:21
Synaka17:22
Chwaszczyno - Wiejska17:23
Chwaszczyno17:25
Kaszubska Droga17:26
Chwaszczyno - Oliwska17:27
Myśliborska17:28
Iławska17:29
Barniewicka17:31
Nowa17:32
Sopocka17:34
Odyseusza17:35
Osowa Obwodnica17:37
Rynarzewo17:40
Karwieńska17:42
Cystersów17:45
Park Oliwski17:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:48
Kurs nr 15 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Cystersów18:03
Rynarzewo18:06
Osowa Obwodnica18:10
Sopocka18:13
Nowa18:14
Barniewicka18:15
Iławska18:16
Myśliborska18:17
Chwaszczyno - Oliwska18:18
Kaszubska Droga18:19
Centrum18:21
Synaka18:23
Polna I18:24
Nytbusz18:25
Rewerenda18:26
Bielińskiego18:27
Rdestowa - Kolonia18:28
Leśna Polana18:29
Rdestowa - Leśny Zakątek18:29
Szafranowa18:30
Paprykowa18:31
Kameliowa18:32
Dąbrowa Centrum18:33
Anyżowa18:34
Karwiny Nowowiczlińska18:35
Karwiny Nowowiczlińska18:35
Kurs nr 16 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska18:38
Karwiny Nowowiczlińska18:40
Anyżowa18:41
Dąbrowa Centrum18:43
Kameliowa18:44
Paprykowa18:45
Szafranowa18:46
Rdestowa - Leśny Zakątek18:46
Leśna Polana18:47
Rdestowa - Kolonia18:47
Bielińskiego18:48
Rewerenda18:49
Nytbusz18:50
Polna I18:51
Synaka18:52
Chwaszczyno - Wiejska18:53
Chwaszczyno18:55
Kaszubska Droga18:56
Chwaszczyno - Oliwska18:57
Myśliborska18:58
Iławska18:59
Barniewicka19:01
Nowa19:02
Sopocka19:04
Odyseusza19:05
Osowa Obwodnica19:07
Rynarzewo19:10
Karwieńska19:12
Cystersów19:15
Park Oliwski19:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:18
Kurs nr 17 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:57
Cystersów20:01
Rynarzewo20:04
Osowa Obwodnica20:08
Sopocka20:11
Nowa20:12
Barniewicka20:13
Iławska20:14
Myśliborska20:15
Chwaszczyno - Oliwska20:16
Kaszubska Droga20:17
Centrum20:19
Synaka20:21
Polna I20:22
Nytbusz20:23
Rewerenda20:24
Bielińskiego20:25
Rdestowa - Kolonia20:26
Leśna Polana20:27
Rdestowa - Leśny Zakątek20:27
Szafranowa20:28
Paprykowa20:29
Kameliowa20:30
Dąbrowa Centrum20:31
Anyżowa20:32
Karwiny Nowowiczlińska20:33
Karwiny Nowowiczlińska20:33
Kurs nr 18 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska20:38
Karwiny Nowowiczlińska20:40
Anyżowa20:41
Dąbrowa Centrum20:43
Kameliowa20:44
Paprykowa20:45
Szafranowa20:46
Rdestowa - Leśny Zakątek20:46
Leśna Polana20:47
Rdestowa - Kolonia20:47
Bielińskiego20:48
Rewerenda20:49
Nytbusz20:50
Polna I20:51
Synaka20:52
Chwaszczyno - Wiejska20:53
Chwaszczyno20:55
Kaszubska Droga20:56
Chwaszczyno - Oliwska20:57
Myśliborska20:58
Iławska20:59
Barniewicka21:01
Nowa21:02
Sopocka21:04
Odyseusza21:05
Osowa Obwodnica21:06
Rynarzewo21:09
Karwieńska21:11
Cystersów21:14
Park Oliwski21:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:17
Kurs nr 19 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:27
Cystersów21:30
Rynarzewo21:33
Osowa Obwodnica21:37
Sopocka21:40
Nowa21:41
Barniewicka21:42
Iławska21:43
Myśliborska21:44
Chwaszczyno - Oliwska21:45
Kaszubska Droga21:46
Centrum21:48
Synaka21:50
Polna I21:51
Nytbusz21:52
Rewerenda21:53
Bielińskiego21:54
Rdestowa - Kolonia21:55
Leśna Polana21:56
Rdestowa - Leśny Zakątek21:56
Szafranowa21:57
Paprykowa21:58
Kameliowa21:59
Dąbrowa Centrum22:00
Anyżowa22:01
Karwiny Nowowiczlińska22:02
Karwiny Nowowiczlińska22:02
Kurs nr 20 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska22:08
Karwiny Nowowiczlińska22:10
Anyżowa22:11
Dąbrowa Centrum22:13
Kameliowa22:14
Paprykowa22:15
Szafranowa22:16
Rdestowa - Leśny Zakątek22:16
Leśna Polana22:17
Rdestowa - Kolonia22:17
Bielińskiego22:18
Rewerenda22:19
Nytbusz22:20
Polna I22:21
Synaka22:22
Chwaszczyno - Wiejska22:23
Chwaszczyno22:25
Kaszubska Droga22:26
Chwaszczyno - Oliwska22:27
Myśliborska22:28
Iławska22:29
Barniewicka22:31
Nowa22:32
Sopocka22:34
Odyseusza22:35
Osowa Obwodnica22:36
Rynarzewo22:39
Karwieńska22:41
Cystersów22:44
Park Oliwski22:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:47
Kurs nr 21 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Cystersów23:00
Rynarzewo23:03
Osowa Obwodnica23:07
Sopocka23:10
Nowa23:11
Barniewicka23:12
Iławska23:13
Myśliborska23:14
Chwaszczyno - Oliwska23:15
Kaszubska Droga23:16
Centrum23:18
Synaka23:20
Polna I23:21
Nytbusz23:22
Rewerenda23:23
Bielińskiego23:24
Rdestowa - Kolonia23:25
Leśna Polana23:26
Rdestowa - Leśny Zakątek23:26
Szafranowa23:27
Paprykowa23:28
Kameliowa23:29
Dąbrowa Centrum23:30
Anyżowa23:31
Karwiny Nowowiczlińska23:32
Karwiny Nowowiczlińska23:32