• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Od 18 maja obowiązuje nowy limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Nadal połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
07:13
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Cystersów06:15
Rynarzewo06:18
Osowa Obwodnica06:22
Sopocka06:25
Nowa06:26
Barniewicka06:27
Iławska06:29
Myśliborska06:30
Chwaszczyno - Oliwska06:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:32
Chwaszczyno06:33
Chwaszczyno - Gdyńska06:34
Centrum Nadawcze RTV06:35
Starochwaszczyńska06:36
Rdestowa - Chwaszczyńska06:37
Giełda Towarowa06:38
Szafranowa06:39
Paprykowa06:40
Kameliowa06:41
Dąbrowa Centrum06:42
Anyżowa06:43
Karwiny Tesco06:45
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:51
Karwiny Tesco06:51
Anyżowa06:53
Dąbrowa Centrum06:54
Kameliowa06:55
Paprykowa06:56
Szafranowa06:57
Rdestowa - Leśny Zakątek06:57
Giełda Towarowa06:58
Rdestowa - Chwaszczyńska07:00
Starochwaszczyńska07:01
Centrum Nadawcze RTV07:02
Chwaszczyno - Gdyńska07:03
Chwaszczyno - Wiejska07:04
Chwaszczyno07:05
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:06
Chwaszczyno - Oliwska07:07
Myśliborska07:08
Iławska07:09
Barniewicka07:11
Nowa07:12
Sopocka07:14
Osowa Obwodnica07:16
Rynarzewo07:20
Karwieńska07:24
Cystersów07:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:57
Cystersów08:00
Rynarzewo08:03
Osowa Obwodnica08:08
Sopocka08:11
Nowa08:12
Barniewicka08:13
Iławska08:15
Myśliborska08:16
Chwaszczyno - Oliwska08:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:19
Chwaszczyno08:20
Chwaszczyno - Gdyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Starochwaszczyńska08:23
Rdestowa - Chwaszczyńska08:24
Giełda Towarowa08:25
Szafranowa08:26
Paprykowa08:27
Kameliowa08:28
Dąbrowa Centrum08:29
Anyżowa08:30
Karwiny Tesco08:32
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco08:47
Karwiny Tesco08:47
Anyżowa08:49
Dąbrowa Centrum08:50
Kameliowa08:51
Paprykowa08:52
Szafranowa08:53
Rdestowa - Leśny Zakątek08:53
Giełda Towarowa08:54
Rdestowa - Chwaszczyńska08:56
Starochwaszczyńska08:57
Centrum Nadawcze RTV08:58
Chwaszczyno - Gdyńska08:59
Chwaszczyno - Wiejska09:00
Chwaszczyno09:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:02
Chwaszczyno - Oliwska09:03
Myśliborska09:04
Iławska09:05
Barniewicka09:07
Nowa09:08
Sopocka09:10
Osowa Obwodnica09:12
Rynarzewo09:16
Karwieńska09:19
Cystersów09:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:23