• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:22
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki04:33
Karwiny Tesco04:38
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco04:40
Anyżowa04:42
Dąbrowa Centrum04:43
Kameliowa04:44
Paprykowa04:45
Szafranowa04:46
Rdestowa - Leśny Zakątek04:46
Giełda Towarowa04:47
Rdestowa - Chwaszczyńska04:49
Starochwaszczyńska04:50
Centrum Nadawcze RTV04:51
Chwaszczyno - Gdyńska04:52
Chwaszczyno - Wiejska04:53
Chwaszczyno04:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:55
Chwaszczyno - Oliwska04:56
Myśliborska04:57
Iławska04:58
Barniewicka04:59
Nowa05:00
Sopocka05:01
Osowa Obwodnica05:03
Rynarzewo05:07
Karwieńska05:09
Cystersów05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Cystersów05:30
Rynarzewo05:33
Osowa Obwodnica05:37
Sopocka05:40
Nowa05:41
Barniewicka05:42
Iławska05:44
Myśliborska05:45
Chwaszczyno - Oliwska05:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:47
Chwaszczyno05:48
Chwaszczyno - Gdyńska05:49
Centrum Nadawcze RTV05:50
Starochwaszczyńska05:51
Rdestowa - Chwaszczyńska05:52
Giełda Towarowa05:53
Szafranowa05:54
Paprykowa05:55
Kameliowa05:56
Dąbrowa Centrum05:57
Anyżowa05:58
Karwiny Tesco05:59
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:11
Anyżowa06:13
Dąbrowa Centrum06:14
Kameliowa06:15
Paprykowa06:16
Szafranowa06:17
Rdestowa - Leśny Zakątek06:17
Giełda Towarowa06:18
Rdestowa - Chwaszczyńska06:20
Starochwaszczyńska06:21
Centrum Nadawcze RTV06:22
Chwaszczyno - Gdyńska06:23
Chwaszczyno - Wiejska06:24
Chwaszczyno06:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:26
Chwaszczyno - Oliwska06:27
Myśliborska06:28
Iławska06:29
Barniewicka06:30
Nowa06:31
Sopocka06:32
Osowa Obwodnica06:34
Rynarzewo06:38
Karwieńska06:40
Cystersów06:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:44
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Cystersów07:03
Rynarzewo07:06
Osowa Obwodnica07:10
Sopocka07:13
Nowa07:14
Barniewicka07:15
Iławska07:17
Myśliborska07:18
Chwaszczyno - Oliwska07:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:20
Chwaszczyno07:21
Chwaszczyno - Gdyńska07:22
Centrum Nadawcze RTV07:23
Starochwaszczyńska07:24
Rdestowa - Chwaszczyńska07:25
Giełda Towarowa07:26
Szafranowa07:27
Paprykowa07:28
Kameliowa07:29
Dąbrowa Centrum07:30
Anyżowa07:31
Karwiny Tesco07:33
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco08:11
Anyżowa08:13
Dąbrowa Centrum08:14
Kameliowa08:15
Paprykowa08:16
Szafranowa08:17
Rdestowa - Leśny Zakątek08:17
Giełda Towarowa08:18
Rdestowa - Chwaszczyńska08:20
Starochwaszczyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Chwaszczyno - Gdyńska08:23
Chwaszczyno - Wiejska08:24
Chwaszczyno08:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:26
Chwaszczyno - Oliwska08:27
Myśliborska08:28
Iławska08:29
Barniewicka08:31
Nowa08:32
Sopocka08:34
Osowa Obwodnica08:36
Rynarzewo08:40
Karwieńska08:42
Cystersów08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Cystersów09:03
Rynarzewo09:06
Osowa Obwodnica09:10
Sopocka09:13
Nowa09:14
Barniewicka09:15
Iławska09:17
Myśliborska09:18
Chwaszczyno - Oliwska09:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:20
Chwaszczyno09:21
Chwaszczyno - Gdyńska09:22
Centrum Nadawcze RTV09:23
Starochwaszczyńska09:24
Rdestowa - Chwaszczyńska09:25
Giełda Towarowa09:26
Szafranowa09:27
Paprykowa09:28
Kameliowa09:29
Dąbrowa Centrum09:30
Anyżowa09:31
Karwiny Tesco09:33
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco09:41
Anyżowa09:43
Dąbrowa Centrum09:44
Kameliowa09:45
Paprykowa09:46
Szafranowa09:47
Rdestowa - Leśny Zakątek09:47
Giełda Towarowa09:48
Rdestowa - Chwaszczyńska09:50
Starochwaszczyńska09:51
Centrum Nadawcze RTV09:52
Chwaszczyno - Gdyńska09:53
Chwaszczyno - Wiejska09:54
Chwaszczyno09:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:56
Chwaszczyno - Oliwska09:57
Myśliborska09:58
Iławska09:59
Barniewicka10:01
Nowa10:02
Sopocka10:04
Osowa Obwodnica10:06
Rynarzewo10:10
Karwieńska10:12
Cystersów10:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:16
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Cystersów10:32
Rynarzewo10:35
Osowa Obwodnica10:40
Sopocka10:43
Nowa10:44
Barniewicka10:45
Iławska10:47
Myśliborska10:48
Chwaszczyno - Oliwska10:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:51
Chwaszczyno10:52
Chwaszczyno - Gdyńska10:53
Centrum Nadawcze RTV10:54
Starochwaszczyńska10:55
Rdestowa - Chwaszczyńska10:56
Giełda Towarowa10:57
Szafranowa10:58
Paprykowa10:59
Kameliowa11:00
Dąbrowa Centrum11:01
Anyżowa11:02
Karwiny Tesco11:04