• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:31
Kurs nr 0 do Rdestowa - Kolonia
Kacze Buki07:15
Rdestowa - Kolonia07:18
Kurs nr 1 do Karwiny Nowowiczlińska
Rdestowa - Kolonia07:18
Leśna Polana07:19
Rdestowa - Leśny Zakątek07:19
Szafranowa07:20
Paprykowa07:21
Kameliowa07:22
Dąbrowa Centrum07:23
Anyżowa07:24
Karwiny Nowowiczlińska07:25
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska07:39
Anyżowa07:41
Dąbrowa Centrum07:42
Kameliowa07:43
Paprykowa07:44
Szafranowa07:45
Rdestowa - Leśny Zakątek07:45
Leśna Polana07:46
Rdestowa - Kolonia07:46
Centrum Nadawcze RTV07:48
Chwaszczyno - Nytbusz07:49
Chwaszczyno - Wiejska07:53
Chwaszczyno07:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:56
Chwaszczyno - Oliwska07:57
Myśliborska07:58
Iławska07:59
Barniewicka08:00
Nowa08:01
Sopocka08:02
Odyseusza08:03
Osowa Obwodnica08:04
Rynarzewo08:08
Karwieńska08:10
Cystersów08:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:14
Kurs nr 3 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Cystersów08:32
Rynarzewo08:35
Osowa Obwodnica08:39
Sopocka08:42
Nowa08:43
Barniewicka08:44
Iławska08:46
Myśliborska08:47
Chwaszczyno - Oliwska08:48
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:49
Chwaszczyno08:50
Chwaszczyno - Polna08:53
Chwaszczyno - Nytbusz08:55
Centrum Nadawcze RTV08:56
Rdestowa - Kolonia08:58
Leśna Polana08:59
Rdestowa - Leśny Zakątek08:59
Szafranowa09:00
Paprykowa09:01
Kameliowa09:02
Dąbrowa Centrum09:03
Anyżowa09:04
Karwiny Nowowiczlińska09:05
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska09:09
Anyżowa09:11
Dąbrowa Centrum09:12
Kameliowa09:13
Paprykowa09:14
Szafranowa09:15
Rdestowa - Leśny Zakątek09:15
Leśna Polana09:16
Rdestowa - Kolonia09:16
Centrum Nadawcze RTV09:18
Chwaszczyno - Nytbusz09:19
Chwaszczyno - Wiejska09:23
Chwaszczyno09:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:26
Chwaszczyno - Oliwska09:27
Myśliborska09:28
Iławska09:29
Barniewicka09:31
Nowa09:32
Sopocka09:34
Odyseusza09:35
Osowa Obwodnica09:36
Rynarzewo09:40
Karwieńska09:42
Cystersów09:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:46
Kurs nr 5 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Cystersów10:02
Rynarzewo10:05
Osowa Obwodnica10:10
Sopocka10:13
Nowa10:14
Barniewicka10:15
Iławska10:17
Myśliborska10:18
Chwaszczyno - Oliwska10:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:21
Chwaszczyno10:22
Chwaszczyno - Polna10:25
Chwaszczyno - Nytbusz10:27
Centrum Nadawcze RTV10:28
Rdestowa - Kolonia10:30
Leśna Polana10:31
Rdestowa - Leśny Zakątek10:31
Szafranowa10:32
Paprykowa10:33
Kameliowa10:34
Dąbrowa Centrum10:35
Anyżowa10:36
Karwiny Nowowiczlińska10:37
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska11:09
Anyżowa11:11
Dąbrowa Centrum11:12
Kameliowa11:13
Paprykowa11:14
Szafranowa11:15
Rdestowa - Leśny Zakątek11:15
Leśna Polana11:16
Rdestowa - Kolonia11:16
Centrum Nadawcze RTV11:18
Chwaszczyno - Nytbusz11:19
Chwaszczyno - Wiejska11:23
Chwaszczyno11:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:26
Chwaszczyno - Oliwska11:27
Myśliborska11:28
Iławska11:29
Barniewicka11:31
Nowa11:32
Sopocka11:34
Odyseusza11:35
Osowa Obwodnica11:36
Rynarzewo11:40
Karwieńska11:42
Cystersów11:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:46
Kurs nr 7 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Cystersów12:02
Rynarzewo12:05
Osowa Obwodnica12:10
Sopocka12:13
Nowa12:14
Barniewicka12:15
Iławska12:17
Myśliborska12:18
Chwaszczyno - Oliwska12:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:21
Chwaszczyno12:22
Chwaszczyno - Polna12:25
Chwaszczyno - Nytbusz12:27
Centrum Nadawcze RTV12:28
Rdestowa - Kolonia12:30
Leśna Polana12:31
Rdestowa - Leśny Zakątek12:31
Szafranowa12:32
Paprykowa12:33
Kameliowa12:34
Dąbrowa Centrum12:35
Anyżowa12:36
Karwiny Nowowiczlińska12:37
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska13:09
Anyżowa13:11
Dąbrowa Centrum13:12
Kameliowa13:13
Paprykowa13:14
Szafranowa13:15
Rdestowa - Leśny Zakątek13:15
Leśna Polana13:16
Rdestowa - Kolonia13:16
Centrum Nadawcze RTV13:18
Chwaszczyno - Nytbusz13:19
Chwaszczyno - Wiejska13:23
Chwaszczyno13:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:26
Chwaszczyno - Oliwska13:27
Myśliborska13:28
Iławska13:29
Barniewicka13:31
Nowa13:32
Sopocka13:34
Odyseusza13:35
Osowa Obwodnica13:36
Rynarzewo13:40
Karwieńska13:42
Cystersów13:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Kurs nr 9 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Cystersów14:02
Rynarzewo14:05
Osowa Obwodnica14:10
Sopocka14:13
Nowa14:14
Barniewicka14:15
Iławska14:17
Myśliborska14:18
Chwaszczyno - Oliwska14:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:21
Chwaszczyno14:22
Chwaszczyno - Polna14:25
Chwaszczyno - Nytbusz14:27
Centrum Nadawcze RTV14:28
Rdestowa - Kolonia14:30
Leśna Polana14:31
Rdestowa - Leśny Zakątek14:31
Szafranowa14:32
Paprykowa14:33
Kameliowa14:34
Dąbrowa Centrum14:35
Anyżowa14:36
Karwiny Nowowiczlińska14:37
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska15:09
Anyżowa15:11
Dąbrowa Centrum15:12
Kameliowa15:13
Paprykowa15:14
Szafranowa15:15
Rdestowa - Leśny Zakątek15:15
Leśna Polana15:16
Rdestowa - Kolonia15:16
Centrum Nadawcze RTV15:18
Chwaszczyno - Nytbusz15:19
Chwaszczyno - Wiejska15:23
Chwaszczyno15:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:26
Chwaszczyno - Oliwska15:27
Myśliborska15:28
Iławska15:29
Barniewicka15:31
Nowa15:32
Sopocka15:34
Odyseusza15:35
Osowa Obwodnica15:36
Rynarzewo15:40
Karwieńska15:42
Cystersów15:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Kurs nr 11 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Cystersów16:02
Rynarzewo16:05
Osowa Obwodnica16:10
Sopocka16:13
Nowa16:14
Barniewicka16:15
Iławska16:17
Myśliborska16:18
Chwaszczyno - Oliwska16:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:21
Chwaszczyno16:22
Chwaszczyno - Polna16:25
Chwaszczyno - Nytbusz16:27
Centrum Nadawcze RTV16:28
Rdestowa - Kolonia16:30
Leśna Polana16:31
Rdestowa - Leśny Zakątek16:31
Szafranowa16:32
Paprykowa16:33
Kameliowa16:34
Dąbrowa Centrum16:35
Anyżowa16:36
Karwiny Nowowiczlińska16:37
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska17:09
Anyżowa17:11
Dąbrowa Centrum17:12
Kameliowa17:13
Paprykowa17:14
Szafranowa17:15
Rdestowa - Leśny Zakątek17:15
Leśna Polana17:16
Rdestowa - Kolonia17:16
Centrum Nadawcze RTV17:18
Chwaszczyno - Nytbusz17:19
Chwaszczyno - Wiejska17:23
Chwaszczyno17:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:26
Chwaszczyno - Oliwska17:27
Myśliborska17:28
Iławska17:29
Barniewicka17:31
Nowa17:32
Sopocka17:34
Odyseusza17:35
Osowa Obwodnica17:36
Rynarzewo17:40
Karwieńska17:42
Cystersów17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:46
Kurs nr 13 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Cystersów18:02
Rynarzewo18:05
Osowa Obwodnica18:10
Sopocka18:13
Nowa18:14
Barniewicka18:15
Iławska18:17
Myśliborska18:18
Chwaszczyno - Oliwska18:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:21
Chwaszczyno18:22
Chwaszczyno - Polna18:25
Chwaszczyno - Nytbusz18:27
Centrum Nadawcze RTV18:28
Rdestowa - Kolonia18:30
Leśna Polana18:31
Rdestowa - Leśny Zakątek18:31
Szafranowa18:32
Paprykowa18:33
Kameliowa18:34
Dąbrowa Centrum18:35
Anyżowa18:36
Karwiny Nowowiczlińska18:37
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska18:39
Anyżowa18:41
Dąbrowa Centrum18:42
Kameliowa18:43
Paprykowa18:44
Szafranowa18:45
Rdestowa - Leśny Zakątek18:45
Leśna Polana18:46
Rdestowa - Kolonia18:46
Centrum Nadawcze RTV18:48
Chwaszczyno - Nytbusz18:49
Chwaszczyno - Wiejska18:53
Chwaszczyno18:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:56
Chwaszczyno - Oliwska18:57
Myśliborska18:58
Iławska18:59
Barniewicka19:01
Nowa19:02
Sopocka19:04
Odyseusza19:05
Osowa Obwodnica19:06
Rynarzewo19:10
Karwieńska19:12
Cystersów19:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Kurs nr 15 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Cystersów20:03
Rynarzewo20:06
Osowa Obwodnica20:10
Sopocka20:13
Nowa20:14
Barniewicka20:15
Iławska20:17
Myśliborska20:18
Chwaszczyno - Oliwska20:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:20
Chwaszczyno20:21
Chwaszczyno - Polna20:24
Chwaszczyno - Nytbusz20:26
Centrum Nadawcze RTV20:27
Rdestowa - Kolonia20:29
Leśna Polana20:30
Rdestowa - Leśny Zakątek20:30
Szafranowa20:31
Paprykowa20:32
Kameliowa20:33
Dąbrowa Centrum20:34
Anyżowa20:35
Karwiny Nowowiczlińska20:36
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska20:39
Anyżowa20:41
Dąbrowa Centrum20:42
Kameliowa20:43
Paprykowa20:44
Szafranowa20:45
Rdestowa - Leśny Zakątek20:45
Leśna Polana20:46
Rdestowa - Kolonia20:46
Centrum Nadawcze RTV20:48
Chwaszczyno - Nytbusz20:49
Chwaszczyno - Wiejska20:53
Chwaszczyno20:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:56
Chwaszczyno - Oliwska20:57
Myśliborska20:58
Iławska20:59
Barniewicka21:00
Nowa21:01
Sopocka21:02
Odyseusza21:03
Osowa Obwodnica21:04
Rynarzewo21:08
Karwieńska21:10
Cystersów21:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Kurs nr 17 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:30
Cystersów21:33
Rynarzewo21:36
Osowa Obwodnica21:40
Sopocka21:43
Nowa21:44
Barniewicka21:45
Iławska21:47
Myśliborska21:48
Chwaszczyno - Oliwska21:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:50
Chwaszczyno21:51
Chwaszczyno - Polna21:54
Chwaszczyno - Nytbusz21:56
Centrum Nadawcze RTV21:57
Rdestowa - Kolonia21:59
Leśna Polana22:00
Rdestowa - Leśny Zakątek22:00
Szafranowa22:01
Paprykowa22:02
Kameliowa22:03
Dąbrowa Centrum22:04
Anyżowa22:05
Karwiny Nowowiczlińska22:06
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska22:09
Anyżowa22:11
Dąbrowa Centrum22:12
Kameliowa22:13
Paprykowa22:14
Szafranowa22:15
Rdestowa - Leśny Zakątek22:15
Leśna Polana22:16
Rdestowa - Kolonia22:16
Centrum Nadawcze RTV22:18
Chwaszczyno - Nytbusz22:19
Chwaszczyno - Wiejska22:23
Chwaszczyno22:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:26
Chwaszczyno - Oliwska22:27
Myśliborska22:28
Iławska22:29
Barniewicka22:30
Nowa22:31
Sopocka22:32
Odyseusza22:33
Osowa Obwodnica22:34
Rynarzewo22:38
Karwieńska22:40
Cystersów22:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:44
Kurs nr 19 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Cystersów23:00
Rynarzewo23:03
Osowa Obwodnica23:07
Sopocka23:10
Nowa23:11
Barniewicka23:12
Iławska23:14
Myśliborska23:15
Chwaszczyno - Oliwska23:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:17
Chwaszczyno23:18
Chwaszczyno - Polna23:21
Chwaszczyno - Nytbusz23:23
Centrum Nadawcze RTV23:24
Rdestowa - Kolonia23:26
Leśna Polana23:27
Rdestowa - Leśny Zakątek23:27
Szafranowa23:28
Paprykowa23:29
Kameliowa23:30
Dąbrowa Centrum23:31
Anyżowa23:32
Karwiny Nowowiczlińska23:33
Kurs nr 20 do Kacze Buki
Karwiny Nowowiczlińska23:33
Kacze Buki23:38