• Od 18 maja obowiązuje nowy limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Nadal połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
09:17
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki14:28
Karwiny Tesco14:33
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco14:43
Anyżowa14:45
Dąbrowa Centrum14:46
Kameliowa14:47
Paprykowa14:48
Szafranowa14:49
Rdestowa - Leśny Zakątek14:49
Giełda Towarowa14:50
Rdestowa - Chwaszczyńska14:52
Starochwaszczyńska14:53
Centrum Nadawcze RTV14:54
Chwaszczyno - Gdyńska14:55
Chwaszczyno - Wiejska14:56
Chwaszczyno14:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:58
Chwaszczyno - Oliwska14:59
Myśliborska15:00
Iławska15:01
Barniewicka15:03
Nowa15:04
Sopocka15:06
Osowa Obwodnica15:08
Rynarzewo15:12
Karwieńska15:15
Cystersów15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Cystersów15:31
Rynarzewo15:35
Osowa Obwodnica15:41
Sopocka15:44
Nowa15:45
Barniewicka15:47
Iławska15:49
Myśliborska15:50
Chwaszczyno - Oliwska15:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:53
Chwaszczyno15:54
Chwaszczyno - Gdyńska15:55
Centrum Nadawcze RTV15:56
Starochwaszczyńska15:57
Rdestowa - Chwaszczyńska15:58
Giełda Towarowa15:59
Szafranowa16:00
Paprykowa16:01
Kameliowa16:02
Dąbrowa Centrum16:03
Anyżowa16:04
Karwiny Tesco16:06
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco16:42
Anyżowa16:44
Dąbrowa Centrum16:46
Kameliowa16:47
Paprykowa16:48
Szafranowa16:49
Rdestowa - Leśny Zakątek16:49
Giełda Towarowa16:50
Rdestowa - Chwaszczyńska16:52
Starochwaszczyńska16:53
Centrum Nadawcze RTV16:54
Chwaszczyno - Gdyńska16:55
Chwaszczyno - Wiejska16:56
Chwaszczyno16:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:58
Chwaszczyno - Oliwska16:59
Myśliborska17:00
Iławska17:01
Barniewicka17:03
Nowa17:04
Sopocka17:06
Osowa Obwodnica17:08
Rynarzewo17:12
Karwieńska17:15
Cystersów17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:19
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:27
Cystersów17:30
Rynarzewo17:33
Osowa Obwodnica17:38
Sopocka17:41
Nowa17:42
Barniewicka17:43
Iławska17:45
Myśliborska17:46
Chwaszczyno - Oliwska17:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:49
Chwaszczyno17:50
Chwaszczyno - Gdyńska17:51
Centrum Nadawcze RTV17:52
Starochwaszczyńska17:53
Rdestowa - Chwaszczyńska17:54
Giełda Towarowa17:55
Szafranowa17:56
Paprykowa17:57
Kameliowa17:58
Dąbrowa Centrum17:59
Anyżowa18:00
Karwiny Tesco18:02
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco18:41
Anyżowa18:43
Dąbrowa Centrum18:44
Kameliowa18:45
Paprykowa18:46
Szafranowa18:47
Rdestowa - Leśny Zakątek18:47
Giełda Towarowa18:48
Rdestowa - Chwaszczyńska18:50
Starochwaszczyńska18:51
Centrum Nadawcze RTV18:52
Chwaszczyno - Gdyńska18:53
Chwaszczyno - Wiejska18:54
Chwaszczyno18:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:56
Chwaszczyno - Oliwska18:57
Myśliborska18:58
Iławska18:59
Barniewicka19:01
Nowa19:02
Sopocka19:03
Osowa Obwodnica19:05
Rynarzewo19:09
Karwieńska19:11
Cystersów19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Cystersów19:30
Rynarzewo19:33
Osowa Obwodnica19:37
Sopocka19:40
Nowa19:41
Barniewicka19:42
Iławska19:44
Myśliborska19:45
Chwaszczyno - Oliwska19:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:47
Chwaszczyno19:48
Chwaszczyno - Gdyńska19:49
Centrum Nadawcze RTV19:50
Starochwaszczyńska19:51
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Giełda Towarowa19:53
Szafranowa19:54
Paprykowa19:55
Kameliowa19:56
Dąbrowa Centrum19:57
Anyżowa19:58
Karwiny Tesco19:59
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco20:11
Anyżowa20:13
Dąbrowa Centrum20:14
Kameliowa20:15
Paprykowa20:16
Szafranowa20:17
Rdestowa - Leśny Zakątek20:17
Giełda Towarowa20:18
Rdestowa - Chwaszczyńska20:20
Starochwaszczyńska20:21
Centrum Nadawcze RTV20:22
Chwaszczyno - Gdyńska20:23
Chwaszczyno - Wiejska20:24
Chwaszczyno20:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:26
Chwaszczyno - Oliwska20:27
Myśliborska20:28
Iławska20:29
Barniewicka20:31
Nowa20:32
Sopocka20:33
Osowa Obwodnica20:35
Rynarzewo20:39
Karwieńska20:41
Cystersów20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:57
Cystersów21:00
Rynarzewo21:03
Osowa Obwodnica21:07
Sopocka21:10
Nowa21:11
Barniewicka21:12
Iławska21:14
Myśliborska21:15
Chwaszczyno - Oliwska21:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:17
Chwaszczyno21:18
Chwaszczyno - Gdyńska21:19
Centrum Nadawcze RTV21:20
Starochwaszczyńska21:21
Rdestowa - Chwaszczyńska21:22
Giełda Towarowa21:23
Szafranowa21:24
Paprykowa21:25
Kameliowa21:26
Dąbrowa Centrum21:27
Anyżowa21:28
Karwiny Tesco21:29
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Karwiny Tesco21:29
Kacze Buki21:33