• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
05:43
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki04:33
Karwiny Tesco04:38
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco04:40
Anyżowa04:42
Dąbrowa Centrum04:43
Kameliowa04:44
Paprykowa04:45
Szafranowa04:46
Rdestowa - Leśny Zakątek04:46
Giełda Towarowa04:47
Rdestowa - Chwaszczyńska04:49
Starochwaszczyńska04:50
Centrum Nadawcze RTV04:51
Chwaszczyno - Gdyńska04:52
Chwaszczyno - Wiejska04:53
Chwaszczyno04:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:55
Chwaszczyno - Oliwska04:56
Myśliborska04:57
Iławska04:58
Barniewicka04:59
Nowa05:00
Sopocka05:01
Osowa Obwodnica05:03
Rynarzewo05:07
Karwieńska05:09
Cystersów05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Cystersów05:30
Rynarzewo05:33
Osowa Obwodnica05:37
Sopocka05:40
Nowa05:41
Barniewicka05:42
Iławska05:44
Myśliborska05:45
Chwaszczyno - Oliwska05:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:47
Chwaszczyno05:48
Chwaszczyno - Gdyńska05:49
Centrum Nadawcze RTV05:50
Starochwaszczyńska05:51
Rdestowa - Chwaszczyńska05:52
Giełda Towarowa05:53
Szafranowa05:54
Paprykowa05:55
Kameliowa05:56
Dąbrowa Centrum05:57
Anyżowa05:58
Karwiny Tesco05:59
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:11
Anyżowa06:13
Dąbrowa Centrum06:14
Kameliowa06:15
Paprykowa06:16
Szafranowa06:17
Rdestowa - Leśny Zakątek06:17
Giełda Towarowa06:18
Rdestowa - Chwaszczyńska06:20
Starochwaszczyńska06:21
Centrum Nadawcze RTV06:22
Chwaszczyno - Gdyńska06:23
Chwaszczyno - Wiejska06:24
Chwaszczyno06:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:26
Chwaszczyno - Oliwska06:27
Myśliborska06:28
Iławska06:29
Barniewicka06:30
Nowa06:31
Sopocka06:32
Osowa Obwodnica06:34
Rynarzewo06:38
Karwieńska06:40
Cystersów06:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:44
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Cystersów07:03
Rynarzewo07:06
Osowa Obwodnica07:10
Sopocka07:13
Nowa07:14
Barniewicka07:15
Iławska07:17
Myśliborska07:18
Chwaszczyno - Oliwska07:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:20
Chwaszczyno07:21
Chwaszczyno - Gdyńska07:22
Centrum Nadawcze RTV07:23
Starochwaszczyńska07:24
Rdestowa - Chwaszczyńska07:25
Giełda Towarowa07:26
Szafranowa07:27
Paprykowa07:28
Kameliowa07:29
Dąbrowa Centrum07:30
Anyżowa07:31
Karwiny Tesco07:32
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Karwiny Tesco07:32
Kacze Buki07:36