10:21
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska
Kacze Buki04:27
Karwiny Nowowiczlińska04:36
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska04:38
Anyżowa04:40
Dąbrowa Centrum04:41
Kameliowa04:42
Paprykowa04:43
Szafranowa04:44
Rdestowa - Leśny Zakątek04:44
Leśna Polana04:45
Rdestowa - Kolonia04:45
Centrum Nadawcze RTV04:47
Chwaszczyno - Nytbusz04:48
Chwaszczyno - Wiejska04:52
Chwaszczyno04:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:55
Chwaszczyno - Oliwska04:56
Myśliborska04:57
Iławska04:58
Barniewicka04:59
Nowa05:00
Sopocka05:01
Odyseusza05:02
Osowa Obwodnica05:03
Rynarzewo05:07
Karwieńska05:09
Cystersów05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:25
Cystersów05:28
Rynarzewo05:31
Osowa Obwodnica05:35
Sopocka05:38
Nowa05:39
Barniewicka05:40
Iławska05:42
Myśliborska05:43
Chwaszczyno - Oliwska05:44
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:45
Chwaszczyno05:46
Chwaszczyno - Polna05:49
Chwaszczyno - Nytbusz05:51
Centrum Nadawcze RTV05:52
Rdestowa - Kolonia05:54
Leśna Polana05:55
Rdestowa - Leśny Zakątek05:55
Szafranowa05:56
Paprykowa05:57
Kameliowa05:58
Dąbrowa Centrum06:00
Anyżowa06:01
Karwiny Nowowiczlińska06:02
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska06:09
Anyżowa06:11
Dąbrowa Centrum06:12
Kameliowa06:13
Paprykowa06:14
Szafranowa06:15
Rdestowa - Leśny Zakątek06:15
Leśna Polana06:16
Rdestowa - Kolonia06:16
Centrum Nadawcze RTV06:18
Chwaszczyno - Nytbusz06:19
Chwaszczyno - Wiejska06:23
Chwaszczyno06:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:26
Chwaszczyno - Oliwska06:27
Myśliborska06:28
Iławska06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:34
Odyseusza06:35
Osowa Obwodnica06:36
Rynarzewo06:40
Karwieńska06:43
Cystersów06:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Kurs nr 4 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:55
Cystersów06:58
Rynarzewo07:01
Osowa Obwodnica07:06
Sopocka07:09
Nowa07:10
Barniewicka07:11
Iławska07:13
Myśliborska07:14
Chwaszczyno - Oliwska07:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:17
Chwaszczyno07:18
Chwaszczyno - Polna07:21
Chwaszczyno - Nytbusz07:23
Centrum Nadawcze RTV07:24
Rdestowa - Kolonia07:26
Leśna Polana07:27
Rdestowa - Leśny Zakątek07:27
Szafranowa07:28
Paprykowa07:29
Kameliowa07:30
Dąbrowa Centrum07:32
Anyżowa07:33
Karwiny Nowowiczlińska07:35
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska07:38
Anyżowa07:40
Dąbrowa Centrum07:42
Kameliowa07:43
Paprykowa07:44
Szafranowa07:45
Rdestowa - Leśny Zakątek07:45
Leśna Polana07:46
Rdestowa - Kolonia07:46
Centrum Nadawcze RTV07:48
Chwaszczyno - Nytbusz07:49
Chwaszczyno - Wiejska07:53
Chwaszczyno07:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:56
Chwaszczyno - Oliwska07:57
Myśliborska07:58
Iławska07:59
Barniewicka08:01
Nowa08:02
Sopocka08:04
Odyseusza08:05
Osowa Obwodnica08:06
Rynarzewo08:10
Karwieńska08:14
Cystersów08:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Kurs nr 6 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Cystersów09:03
Rynarzewo09:06
Osowa Obwodnica09:11
Sopocka09:14
Nowa09:15
Barniewicka09:16
Iławska09:18
Myśliborska09:19
Chwaszczyno - Oliwska09:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:22
Chwaszczyno09:23
Chwaszczyno - Polna09:26
Chwaszczyno - Nytbusz09:28
Centrum Nadawcze RTV09:29
Rdestowa - Kolonia09:31
Leśna Polana09:32
Rdestowa - Leśny Zakątek09:32
Szafranowa09:33
Paprykowa09:34
Kameliowa09:35
Dąbrowa Centrum09:37
Anyżowa09:38
Karwiny Nowowiczlińska09:39
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska10:14
Anyżowa10:16
Dąbrowa Centrum10:18
Kameliowa10:19
Paprykowa10:20
Szafranowa10:21
Rdestowa - Leśny Zakątek10:21
Leśna Polana10:22
Rdestowa - Kolonia10:22
Centrum Nadawcze RTV10:24
Chwaszczyno - Nytbusz10:25
Chwaszczyno - Wiejska10:29
Chwaszczyno10:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:32
Chwaszczyno - Oliwska10:33
Myśliborska10:34
Iławska10:35
Barniewicka10:37
Nowa10:38
Sopocka10:40
Odyseusza10:41
Osowa Obwodnica10:42
Rynarzewo10:46
Karwieńska10:49
Cystersów10:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:53
Kurs nr 8 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:30
Cystersów11:33
Rynarzewo11:36
Osowa Obwodnica11:41
Sopocka11:44
Nowa11:45
Barniewicka11:46
Iławska11:48
Myśliborska11:49
Chwaszczyno - Oliwska11:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:52
Chwaszczyno11:53
Chwaszczyno - Polna11:56
Chwaszczyno - Nytbusz11:58
Centrum Nadawcze RTV11:59
Rdestowa - Kolonia12:01
Leśna Polana12:02
Rdestowa - Leśny Zakątek12:02
Szafranowa12:03
Paprykowa12:04
Kameliowa12:05
Dąbrowa Centrum12:07
Anyżowa12:08
Karwiny Nowowiczlińska12:09
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska12:14
Anyżowa12:16
Dąbrowa Centrum12:18
Kameliowa12:19
Paprykowa12:20
Szafranowa12:21
Rdestowa - Leśny Zakątek12:21
Leśna Polana12:22
Rdestowa - Kolonia12:22
Centrum Nadawcze RTV12:24
Chwaszczyno - Nytbusz12:25
Chwaszczyno - Wiejska12:29
Chwaszczyno12:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:32
Chwaszczyno - Oliwska12:33
Myśliborska12:34
Iławska12:35
Barniewicka12:37
Nowa12:38
Sopocka12:40
Odyseusza12:41
Osowa Obwodnica12:42
Rynarzewo12:46
Karwieńska12:49
Cystersów12:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:53
Kurs nr 10 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:27
Cystersów13:30
Rynarzewo13:33
Osowa Obwodnica13:38
Sopocka13:41
Nowa13:42
Barniewicka13:43
Iławska13:45
Myśliborska13:46
Chwaszczyno - Oliwska13:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:49
Chwaszczyno13:50
Chwaszczyno - Polna13:53
Chwaszczyno - Nytbusz13:55
Centrum Nadawcze RTV13:56
Rdestowa - Kolonia13:58
Leśna Polana13:59
Rdestowa - Leśny Zakątek13:59
Szafranowa14:00
Paprykowa14:01
Kameliowa14:02
Dąbrowa Centrum14:04
Anyżowa14:05
Karwiny Nowowiczlińska14:07
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska14:39
Anyżowa14:41
Dąbrowa Centrum14:43
Kameliowa14:44
Paprykowa14:45
Szafranowa14:46
Rdestowa - Leśny Zakątek14:46
Leśna Polana14:47
Rdestowa - Kolonia14:47
Centrum Nadawcze RTV14:49
Chwaszczyno - Nytbusz14:50
Chwaszczyno - Wiejska14:54
Chwaszczyno14:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:58
Chwaszczyno - Oliwska14:59
Myśliborska15:00
Iławska15:01
Barniewicka15:03
Nowa15:04
Sopocka15:06
Odyseusza15:07
Osowa Obwodnica15:08
Rynarzewo15:12
Karwieńska15:15
Cystersów15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Kurs nr 12 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:57
Cystersów16:01
Rynarzewo16:05
Osowa Obwodnica16:11
Sopocka16:14
Nowa16:15
Barniewicka16:17
Iławska16:19
Myśliborska16:20
Chwaszczyno - Oliwska16:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:23
Chwaszczyno16:24
Chwaszczyno - Polna16:27
Chwaszczyno - Nytbusz16:29
Centrum Nadawcze RTV16:30
Rdestowa - Kolonia16:32
Leśna Polana16:33
Rdestowa - Leśny Zakątek16:33
Szafranowa16:34
Paprykowa16:35
Kameliowa16:36
Dąbrowa Centrum16:38
Anyżowa16:39
Karwiny Nowowiczlińska16:41
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska17:08
Anyżowa17:10
Dąbrowa Centrum17:12
Kameliowa17:13
Paprykowa17:14
Szafranowa17:15
Rdestowa - Leśny Zakątek17:15
Leśna Polana17:16
Rdestowa - Kolonia17:16
Centrum Nadawcze RTV17:18
Chwaszczyno - Nytbusz17:19
Chwaszczyno - Wiejska17:24
Chwaszczyno17:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:28
Chwaszczyno - Oliwska17:29
Myśliborska17:30
Iławska17:31
Barniewicka17:33
Nowa17:34
Sopocka17:36
Odyseusza17:37
Osowa Obwodnica17:38
Rynarzewo17:42
Karwieńska17:45
Cystersów17:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:49
Kurs nr 14 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:27
Cystersów18:30
Rynarzewo18:33
Osowa Obwodnica18:38
Sopocka18:41
Nowa18:42
Barniewicka18:43
Iławska18:45
Myśliborska18:46
Chwaszczyno - Oliwska18:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:49
Chwaszczyno18:50
Chwaszczyno - Polna18:53
Chwaszczyno - Nytbusz18:55
Centrum Nadawcze RTV18:56
Rdestowa - Kolonia18:58
Leśna Polana18:59
Rdestowa - Leśny Zakątek18:59
Szafranowa19:00
Paprykowa19:01
Kameliowa19:02
Dąbrowa Centrum19:04
Anyżowa19:05
Karwiny Nowowiczlińska19:06
Kurs nr 15 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska19:08
Anyżowa19:10
Dąbrowa Centrum19:12
Kameliowa19:13
Paprykowa19:14
Szafranowa19:15
Rdestowa - Leśny Zakątek19:15
Leśna Polana19:16
Rdestowa - Kolonia19:16
Centrum Nadawcze RTV19:18
Chwaszczyno - Nytbusz19:19
Chwaszczyno - Wiejska19:23
Chwaszczyno19:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:26
Chwaszczyno - Oliwska19:27
Myśliborska19:28
Iławska19:29
Barniewicka19:31
Nowa19:32
Sopocka19:33
Odyseusza19:34
Osowa Obwodnica19:35
Rynarzewo19:39
Karwieńska19:41
Cystersów19:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:45
Kurs nr 16 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:57
Cystersów20:00
Rynarzewo20:03
Osowa Obwodnica20:07
Sopocka20:10
Nowa20:11
Barniewicka20:12
Iławska20:14
Myśliborska20:15
Chwaszczyno - Oliwska20:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:17
Chwaszczyno20:18
Chwaszczyno - Polna20:21
Chwaszczyno - Nytbusz20:23
Centrum Nadawcze RTV20:24
Rdestowa - Kolonia20:26
Leśna Polana20:27
Rdestowa - Leśny Zakątek20:27
Szafranowa20:28
Paprykowa20:29
Kameliowa20:30
Dąbrowa Centrum20:31
Anyżowa20:32
Karwiny Nowowiczlińska20:33
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Karwiny Nowowiczlińska20:34
Kacze Buki20:39