• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:13
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Cystersów06:15
Rynarzewo06:18
Osowa Obwodnica06:22
Sopocka06:25
Nowa06:26
Barniewicka06:27
Iławska06:29
Myśliborska06:30
Chwaszczyno - Oliwska06:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:32
Chwaszczyno06:33
Chwaszczyno - Gdyńska06:34
Centrum Nadawcze RTV06:35
Kacze Buki06:37
Kacze Buki06:38
Krzemowa [GDY]06:39
Rdestowa - Chwaszczyńska06:40
Leśna Polana06:41
Szafranowa06:42
Paprykowa06:43
Kameliowa06:44
Dąbrowa Centrum06:45
Anyżowa06:46
Karwiny Nowowiczlińska06:48
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska06:51
Karwiny Nowowiczlińska06:51
Anyżowa06:53
Dąbrowa Centrum06:54
Kameliowa06:55
Paprykowa06:56
Szafranowa06:57
Rdestowa - Leśny Zakątek06:57
Leśna Polana06:58
Rdestowa - Chwaszczyńska06:59
Starochwaszczyńska07:01
Centrum Nadawcze RTV07:02
Chwaszczyno - Gdyńska07:03
Chwaszczyno - Wiejska07:04
Chwaszczyno07:05
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:06
Chwaszczyno - Oliwska07:07
Myśliborska07:08
Iławska07:09
Barniewicka07:11
Nowa07:12
Sopocka07:14
Odyseusza07:15
Osowa Obwodnica07:16
Rynarzewo07:20
Karwieńska07:24
Cystersów07:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:57
Cystersów08:00
Rynarzewo08:03
Osowa Obwodnica08:08
Sopocka08:11
Nowa08:12
Barniewicka08:13
Iławska08:15
Myśliborska08:16
Chwaszczyno - Oliwska08:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:19
Chwaszczyno08:20
Chwaszczyno - Gdyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Kacze Buki08:24
Kacze Buki08:25
Krzemowa [GDY]08:26
Rdestowa - Chwaszczyńska08:27
Leśna Polana08:28
Szafranowa08:29
Paprykowa08:30
Kameliowa08:31
Dąbrowa Centrum08:32
Anyżowa08:33
Karwiny Nowowiczlińska08:35
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska08:47
Karwiny Nowowiczlińska08:47
Anyżowa08:49
Dąbrowa Centrum08:50
Kameliowa08:51
Paprykowa08:52
Szafranowa08:53
Rdestowa - Leśny Zakątek08:53
Leśna Polana08:54
Rdestowa - Chwaszczyńska08:55
Starochwaszczyńska08:57
Centrum Nadawcze RTV08:58
Chwaszczyno - Gdyńska08:59
Chwaszczyno - Wiejska09:00
Chwaszczyno09:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:02
Chwaszczyno - Oliwska09:03
Myśliborska09:04
Iławska09:05
Barniewicka09:07
Nowa09:08
Sopocka09:10
Odyseusza09:11
Osowa Obwodnica09:12
Rynarzewo09:16
Karwieńska09:19
Cystersów09:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:23
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:57
Cystersów14:00
Rynarzewo14:03
Osowa Obwodnica14:08
Sopocka14:11
Nowa14:12
Barniewicka14:13
Iławska14:15
Myśliborska14:16
Chwaszczyno - Oliwska14:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:19
Chwaszczyno14:20
Chwaszczyno - Gdyńska14:21
Centrum Nadawcze RTV14:22
Kacze Buki14:24
Kacze Buki14:25
Krzemowa [GDY]14:26
Rdestowa - Chwaszczyńska14:27
Leśna Polana14:28
Szafranowa14:29
Paprykowa14:30
Kameliowa14:31
Dąbrowa Centrum14:32
Anyżowa14:33
Karwiny Nowowiczlińska14:35
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska15:13
Karwiny Nowowiczlińska15:13
Anyżowa15:15
Dąbrowa Centrum15:16
Kameliowa15:17
Paprykowa15:18
Szafranowa15:19
Rdestowa - Leśny Zakątek15:19
Leśna Polana15:20
Rdestowa - Chwaszczyńska15:21
Starochwaszczyńska15:23
Centrum Nadawcze RTV15:24
Chwaszczyno - Gdyńska15:25
Chwaszczyno - Wiejska15:26
Chwaszczyno15:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:28
Chwaszczyno - Oliwska15:29
Myśliborska15:30
Iławska15:31
Barniewicka15:33
Nowa15:34
Sopocka15:36
Odyseusza15:37
Osowa Obwodnica15:38
Rynarzewo15:42
Karwieńska15:45
Cystersów15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:49
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Nowowiczlińska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Cystersów16:31
Rynarzewo16:35
Osowa Obwodnica16:41
Sopocka16:44
Nowa16:45
Barniewicka16:47
Iławska16:49
Myśliborska16:50
Chwaszczyno - Oliwska16:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:53
Chwaszczyno16:54
Chwaszczyno - Gdyńska16:55
Centrum Nadawcze RTV16:56
Kacze Buki16:58
Kacze Buki16:59
Krzemowa [GDY]17:00
Rdestowa - Chwaszczyńska17:01
Leśna Polana17:02
Szafranowa17:03
Paprykowa17:04
Kameliowa17:05
Dąbrowa Centrum17:06
Anyżowa17:07
Karwiny Nowowiczlińska17:09
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Nowowiczlińska17:42
Karwiny Nowowiczlińska17:42
Anyżowa17:44
Dąbrowa Centrum17:46
Kameliowa17:47
Paprykowa17:48
Szafranowa17:49
Rdestowa - Leśny Zakątek17:49
Leśna Polana17:50
Rdestowa - Chwaszczyńska17:51
Starochwaszczyńska17:53
Centrum Nadawcze RTV17:54
Chwaszczyno - Gdyńska17:55
Chwaszczyno - Wiejska17:56
Chwaszczyno17:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:58
Chwaszczyno - Oliwska17:59
Myśliborska18:00
Iławska18:01
Barniewicka18:03
Nowa18:04
Sopocka18:06
Odyseusza18:07
Osowa Obwodnica18:08
Rynarzewo18:12
Karwieńska18:14
Cystersów18:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:18