• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:11
Kurs nr 3 do Otomin - Pętla
Siedlce05:20
Siedlce05:21
Emaus05:23
Cmentarz Łostowicki05:25
Wilanowska05:26
Przemyska05:27
Kielecka05:28
Piotrkowska05:30
Ujeścisko05:32
Jabłoniowa Osiedle05:35
Leszczynowa05:36
Szadółki05:37
Przywidzka05:38
Szadółki Obwodnica05:39
Lubowidzka05:40
Dziewicza05:41
Sarnia05:43
Otomin - Pętla05:45
Kurs nr 4 do Siedlce
Otomin - Pętla05:46
Sarnia05:48
Dziewicza05:48
Lubowidzka05:49
Szadółki Obwodnica05:50
Przywidzka05:52
Szadółki05:53
Leszczynowa05:54
Jabłoniowa Osiedle05:55
Ujeścisko05:57
Piotrkowska05:59
Kielecka06:01
Przemyska06:03
Wilanowska06:05
Cmentarz Łostowicki06:06
Emaus06:09
Siedlce06:10
Kurs nr 5 do Otomin - Pętla
Siedlce06:19
Siedlce06:20
Emaus06:22
Cmentarz Łostowicki06:24
Wilanowska06:26
Przemyska06:27
Kielecka06:28
Piotrkowska06:30
Ujeścisko06:32
Jabłoniowa Osiedle06:35
Leszczynowa06:36
Szadółki06:37
Przywidzka06:39
Szadółki Obwodnica06:40
Lubowidzka06:41
Dziewicza06:42
Sarnia06:44
Otomin - Pętla06:46
Kurs nr 6 do Siedlce
Otomin - Pętla06:47
Sarnia06:49
Dziewicza06:51
Lubowidzka06:52
Szadółki Obwodnica06:53
Przywidzka06:55
Szadółki06:56
Leszczynowa06:58
Jabłoniowa Osiedle06:59
Ujeścisko07:02
Piotrkowska07:04
Kielecka07:07
Przemyska07:10
Wilanowska07:13
Cmentarz Łostowicki07:14
Emaus07:17
Siedlce07:18
Kurs nr 7 do Stara Piła
Siedlce07:27
Siedlce07:28
Emaus07:30
Cmentarz Łostowicki07:32
Wilanowska07:34
Przemyska07:35
Kielecka07:36
Piotrkowska07:38
Ujeścisko07:40
Jabłoniowa Osiedle07:43
Leszczynowa07:44
Szadółki07:45
Przywidzka07:47
Szadółki Obwodnica07:48
Lubowidzka07:49
Dziewicza07:50
Sarnia07:52
Otomin - Pętla07:54
Trakt Konny07:57
Sulmin07:59
Wrzosowe Wzgórze08:00
Sulmińska08:02
Gdańska08:04
Do Zdroju08:06
Stara Piła08:08
Kurs nr 8 do Siedlce
Stara Piła08:12
Do Zdroju08:14
Niestępowo Szkoła08:15
Gdańska08:17
Sulmińska08:19
Wrzosowe Wzgórze08:21
Sulmin08:22
Trakt Gdański08:23
Trakt Konny08:24
Otomin - Pętla08:27
Sarnia08:29
Dziewicza08:31
Lubowidzka08:32
Szadółki Obwodnica08:33
Przywidzka08:35
Szadółki08:36
Leszczynowa08:38
Jabłoniowa Osiedle08:39
Ujeścisko08:41
Piotrkowska08:43
Kielecka08:45
Przemyska08:48
Wilanowska08:50
Cmentarz Łostowicki08:51
Emaus08:54
Siedlce08:55
Kurs nr 9 do Otomin - Pętla
Siedlce09:30
Siedlce09:31
Emaus09:33
Cmentarz Łostowicki09:35
Wilanowska09:37
Przemyska09:38
Kielecka09:39
Piotrkowska09:41
Ujeścisko09:43
Jabłoniowa Osiedle09:46
Leszczynowa09:47
Szadółki09:48
Przywidzka09:49
Szadółki Obwodnica09:50
Lubowidzka09:51
Dziewicza09:52
Sarnia09:54
Otomin - Pętla09:56
Kurs nr 10 do Siedlce
Otomin - Pętla10:07
Sarnia10:09
Dziewicza10:11
Lubowidzka10:12
Szadółki Obwodnica10:13
Przywidzka10:15
Szadółki10:16
Leszczynowa10:18
Jabłoniowa Osiedle10:19
Ujeścisko10:21
Piotrkowska10:23
Kielecka10:25
Przemyska10:27
Wilanowska10:29
Cmentarz Łostowicki10:30
Emaus10:33
Siedlce10:34
Kurs nr 13 do Stara Piła
Siedlce12:30
Siedlce12:31
Emaus12:33
Cmentarz Łostowicki12:35
Wilanowska12:37
Przemyska12:38
Kielecka12:39
Piotrkowska12:41
Ujeścisko12:43
Jabłoniowa Osiedle12:46
Leszczynowa12:47
Szadółki12:48
Przywidzka12:49
Szadółki Obwodnica12:50
Lubowidzka12:51
Dziewicza12:52
Sarnia12:54
Otomin - Pętla12:56
Trakt Konny12:59
Sulmin13:01
Wrzosowe Wzgórze13:02
Sulmińska13:04
Gdańska13:06
Do Zdroju13:08
Stara Piła13:10
Kurs nr 14 do Siedlce
Stara Piła13:32
Do Zdroju13:34
Niestępowo Szkoła13:35
Gdańska13:37
Sulmińska13:39
Wrzosowe Wzgórze13:41
Sulmin13:42
Trakt Gdański13:43
Trakt Konny13:44
Otomin - Pętla13:47
Sarnia13:49
Dziewicza13:51
Lubowidzka13:52
Szadółki Obwodnica13:53
Przywidzka13:55
Szadółki13:56
Leszczynowa13:58
Jabłoniowa Osiedle13:59
Ujeścisko14:01
Piotrkowska14:03
Kielecka14:05
Przemyska14:07
Wilanowska14:09
Cmentarz Łostowicki14:10
Emaus14:13
Siedlce14:14
Kurs nr 15 do Otomin - Pętla
Siedlce14:46
Siedlce14:47
Emaus14:49
Cmentarz Łostowicki14:52
Wilanowska14:54
Przemyska14:56
Kielecka14:57
Piotrkowska15:00
Ujeścisko15:02
Jabłoniowa Osiedle15:05
Leszczynowa15:06
Szadółki15:07
Przywidzka15:09
Szadółki Obwodnica15:10
Lubowidzka15:11
Dziewicza15:12
Sarnia15:14
Otomin - Pętla15:16
Kurs nr 16 do Siedlce
Otomin - Pętla15:26
Sarnia15:28
Dziewicza15:30
Lubowidzka15:31
Szadółki Obwodnica15:32
Przywidzka15:35
Szadółki15:36
Leszczynowa15:38
Jabłoniowa Osiedle15:39
Ujeścisko15:42
Piotrkowska15:44
Kielecka15:46
Przemyska15:48
Wilanowska15:50
Cmentarz Łostowicki15:51
Emaus15:54
Siedlce15:55