• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:40
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera05:48
Siedlce06:06
Kurs nr 1 do Maćkowy
Siedlce06:06
Siedlce06:07
Emaus06:09
Cmentarz Łostowicki06:11
Wilanowska06:13
Przemyska06:14
Płocka06:15
Łostowice Świętokrzyska06:17
Łódzka06:18
Niepołomicka06:20
Przebiśniegowa06:23
Srebrna06:24
Knyszyńska06:26
Kampinoska06:27
Kolorowa06:29
Topazowa06:30
Pastelowa06:31
Przemian06:32
Starogardzka06:33
Jagiełły06:34
Maćkowy06:35
Kurs nr 2 do Siedlce
Maćkowy06:39
Jagiełły06:40
Starogardzka06:41
Przemian06:42
Pastelowa06:43
Topazowa06:44
Kolorowa06:45
Knyszyńska06:46
Kampinoska06:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:49
Srebrna06:51
Przebiśniegowa06:52
Niepołomicka06:56
Łódzka06:58
Łostowice Świętokrzyska06:59
Świętokrzyska07:01
Płocka07:02
Przemyska07:03
Wilanowska07:04
Cmentarz Łostowicki07:06
Emaus07:08
Siedlce07:09
Kurs nr 3 do Maćkowy
Siedlce07:26
Siedlce07:27
Emaus07:29
Cmentarz Łostowicki07:31
Wilanowska07:33
Przemyska07:34
Płocka07:35
Łostowice Świętokrzyska07:37
Łódzka07:38
Niepołomicka07:40
Przebiśniegowa07:43
Srebrna07:44
Knyszyńska07:46
Kampinoska07:47
Kolorowa07:49
Topazowa07:50
Pastelowa07:51
Przemian07:52
Starogardzka07:53
Jagiełły07:54
Maćkowy07:55
Kurs nr 4 do Siedlce
Maćkowy07:59
Jagiełły08:00
Starogardzka08:01
Przemian08:02
Pastelowa08:03
Topazowa08:04
Kolorowa08:05
Knyszyńska08:06
Kampinoska08:07
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:09
Srebrna08:11
Przebiśniegowa08:12
Niepołomicka08:16
Łódzka08:18
Łostowice Świętokrzyska08:19
Świętokrzyska08:21
Płocka08:22
Przemyska08:23
Wilanowska08:24
Cmentarz Łostowicki08:26
Emaus08:28
Siedlce08:29
Kurs nr 5 do Maćkowy
Siedlce08:45
Siedlce08:46
Emaus08:48
Cmentarz Łostowicki08:50
Wilanowska08:52
Przemyska08:53
Płocka08:54
Łostowice Świętokrzyska08:56
Łódzka08:57
Niepołomicka08:59
Przebiśniegowa09:01
Srebrna09:02
Knyszyńska09:04
Kampinoska09:05
Kolorowa09:07
Topazowa09:08
Pastelowa09:09
Przemian09:10
Starogardzka09:11
Jagiełły09:12
Maćkowy09:13
Kurs nr 6 do Siedlce
Maćkowy09:26
Jagiełły09:27
Starogardzka09:28
Przemian09:29
Pastelowa09:30
Topazowa09:31
Kolorowa09:32
Knyszyńska09:33
Kampinoska09:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:36
Srebrna09:38
Przebiśniegowa09:39
Niepołomicka09:41
Łódzka09:42
Łostowice Świętokrzyska09:43
Świętokrzyska09:45
Płocka09:46
Przemyska09:47
Wilanowska09:48
Cmentarz Łostowicki09:50
Emaus09:52
Siedlce09:53
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Siedlce09:53
Baza Hallera10:11