• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:31
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:24
Dworzec Główny04:34
Kurs nr 1 do Olszynka - Niwki
Dworzec Główny04:34
Brama Wyżynna04:36
Żabi Kruk04:38
Chmielna04:39
Akademia Muzyczna04:40
Brama Żuławska04:42
Mostek04:43
Maki04:46
Olszynka - Szkoła04:48
Sierpowa04:49
Bratki04:50
Stokrotki04:51
Gęsia04:52
Łanowa I04:53
Łanowa II04:54
Łanowa III04:55
Łanowa IV04:56
Modra I04:57
Modra II04:59
Modra III05:00
Modra IV05:02
Olszynka - Niwki05:04
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki05:05
Zawodzie05:07
Dworkowa05:09
Maki05:10
Olszynka - Szkoła05:12
Na Szańcach05:14
Żarnowiecka05:15
Miałki Szlak05:17
Mostek05:19
Brama Żuławska05:21
Akademia Muzyczna05:22
Chmielna05:23
Żabi Kruk05:24
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Wały Piastowskie05:30
Jana z Kolna [GDA]05:32
Kurs nr 3 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]05:38
Wały Piastowskie05:39
Dworzec Główny05:41
Brama Wyżynna05:43
Żabi Kruk05:45
Chmielna05:46
Akademia Muzyczna05:47
Brama Żuławska05:49
Mostek05:50
Maki05:53
Olszynka - Szkoła05:55
Sierpowa05:56
Bratki05:57
Stokrotki05:58
Gęsia05:59
Olszynka - Niwki06:02
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki06:03
Zawodzie06:05
Dworkowa06:07
Maki06:08
Olszynka - Szkoła06:10
Na Szańcach06:12
Żarnowiecka06:13
Miałki Szlak06:15
Mostek06:17
Brama Żuławska06:19
Akademia Muzyczna06:20
Chmielna06:21
Żabi Kruk06:22
Brama Wyżynna06:25
Dworzec Główny06:27
Wały Piastowskie06:28
Jana z Kolna [GDA]06:30
Kurs nr 5 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]06:59
Wały Piastowskie07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Wyżynna07:04
Żabi Kruk07:06
Chmielna07:07
Akademia Muzyczna07:08
Brama Żuławska07:10
Mostek07:11
Maki07:14
Olszynka - Szkoła07:16
Sierpowa07:17
Bratki07:18
Stokrotki07:19
Gęsia07:20
Łanowa I07:21
Łanowa II07:22
Łanowa III07:23
Łanowa IV07:24
Modra I07:25
Modra II07:27
Modra III07:28
Modra IV07:30
Olszynka - Niwki07:32
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Olszynka - Niwki07:33
Zawodzie07:35
Dworkowa07:37
Maki07:38
Olszynka - Szkoła07:40
Na Szańcach07:42
Żarnowiecka07:43
Miałki Szlak07:45
Mostek07:47
Brama Żuławska07:49
Akademia Muzyczna07:50
Chmielna07:51
Żabi Kruk07:52
Brama Wyżynna07:55
Dworzec Główny07:57
Kurs nr 7 do Olszynka - Niwki
Dworzec Główny08:04
Dworzec Główny08:07
Brama Wyżynna08:09
Żabi Kruk08:11
Chmielna08:12
Akademia Muzyczna08:13
Brama Żuławska08:15
Mostek08:16
Maki08:19
Olszynka - Szkoła08:21
Sierpowa08:22
Bratki08:23
Stokrotki08:24
Gęsia08:25
Łanowa I08:26
Łanowa II08:27
Łanowa III08:28
Łanowa IV08:29
Modra I08:30
Modra II08:32
Modra III08:33
Modra IV08:35
Olszynka - Niwki08:37
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki08:38
Zawodzie08:40
Dworkowa08:42
Maki08:43
Olszynka - Szkoła08:45
Na Szańcach08:47
Żarnowiecka08:48
Miałki Szlak08:50
Mostek08:52
Brama Żuławska08:54
Akademia Muzyczna08:55
Chmielna08:56
Żabi Kruk08:57
Brama Wyżynna09:00
Dworzec Główny09:02
Wały Piastowskie09:03
Jana z Kolna [GDA]09:05
Kurs nr 9 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]09:58
Wały Piastowskie09:59
Dworzec Główny10:01
Brama Wyżynna10:03
Żabi Kruk10:05
Chmielna10:06
Akademia Muzyczna10:07
Brama Żuławska10:09
Mostek10:10
Maki10:13
Olszynka - Szkoła10:15
Sierpowa10:16
Bratki10:17
Stokrotki10:18
Gęsia10:19
Łanowa I10:20
Łanowa II10:21
Łanowa III10:22
Łanowa IV10:23
Modra I10:24
Modra II10:26
Modra III10:27
Modra IV10:29
Olszynka - Niwki10:31
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki10:32
Zawodzie10:34
Dworkowa10:36
Maki10:37
Olszynka - Szkoła10:39
Na Szańcach10:41
Żarnowiecka10:42
Miałki Szlak10:44
Mostek10:46
Brama Żuławska10:48
Akademia Muzyczna10:49
Chmielna10:50
Żabi Kruk10:51
Brama Wyżynna10:54
Dworzec Główny10:56
Wały Piastowskie10:57
Jana z Kolna [GDA]10:59
Kurs nr 11 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]11:30
Wały Piastowskie11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Wyżynna11:35
Żabi Kruk11:37
Chmielna11:38
Akademia Muzyczna11:39
Brama Żuławska11:41
Mostek11:42
Maki11:45
Olszynka - Szkoła11:47
Sierpowa11:48
Bratki11:49
Stokrotki11:50
Gęsia11:51
Łanowa I11:52
Łanowa II11:53
Łanowa III11:54
Łanowa IV11:55
Modra I11:56
Modra II11:58
Modra III11:59
Modra IV12:01
Olszynka - Niwki12:03
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki12:04
Zawodzie12:06
Dworkowa12:08
Maki12:09
Olszynka - Szkoła12:11
Na Szańcach12:13
Żarnowiecka12:14
Miałki Szlak12:16
Mostek12:18
Brama Żuławska12:20
Akademia Muzyczna12:21
Chmielna12:22
Żabi Kruk12:23
Brama Wyżynna12:26
Dworzec Główny12:28
Wały Piastowskie12:29
Jana z Kolna [GDA]12:31
Kurs nr 13 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]13:29
Wały Piastowskie13:30
Dworzec Główny13:32
Brama Wyżynna13:34
Żabi Kruk13:36
Chmielna13:37
Akademia Muzyczna13:38
Brama Żuławska13:40
Mostek13:41
Maki13:44
Olszynka - Szkoła13:46
Sierpowa13:47
Bratki13:48
Stokrotki13:49
Gęsia13:50
Łanowa I13:51
Łanowa II13:52
Łanowa III13:53
Łanowa IV13:54
Modra I13:55
Modra II13:57
Modra III13:58
Modra IV14:00
Olszynka - Niwki14:02
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki14:03
Zawodzie14:05
Dworkowa14:07
Maki14:08
Olszynka - Szkoła14:10
Na Szańcach14:12
Żarnowiecka14:13
Miałki Szlak14:15
Mostek14:17
Brama Żuławska14:19
Akademia Muzyczna14:20
Chmielna14:21
Żabi Kruk14:22
Brama Wyżynna14:25
Dworzec Główny14:27
Wały Piastowskie14:28
Jana z Kolna [GDA]14:30
Kurs nr 15 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]14:46
Wały Piastowskie14:47
Dworzec Główny14:49
Brama Wyżynna14:51
Żabi Kruk14:53
Chmielna14:54
Akademia Muzyczna14:55
Brama Żuławska14:57
Mostek14:58
Maki15:01
Olszynka - Szkoła15:03
Sierpowa15:04
Bratki15:05
Stokrotki15:06
Gęsia15:07
Olszynka - Niwki15:10
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki15:11
Zawodzie15:13
Dworkowa15:15
Maki15:16
Olszynka - Szkoła15:18
Na Szańcach15:20
Żarnowiecka15:21
Miałki Szlak15:23
Mostek15:25
Brama Żuławska15:27
Akademia Muzyczna15:28
Chmielna15:29
Żabi Kruk15:30
Brama Wyżynna15:33
Dworzec Główny15:35
Wały Piastowskie15:36
Jana z Kolna [GDA]15:38
Kurs nr 17 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]15:46
Wały Piastowskie15:47
Dworzec Główny15:49
Brama Wyżynna15:51
Żabi Kruk15:53
Chmielna15:54
Akademia Muzyczna15:55
Brama Żuławska15:57
Mostek15:58
Maki16:01
Olszynka - Szkoła16:03
Sierpowa16:04
Bratki16:05
Stokrotki16:06
Gęsia16:07
Olszynka - Niwki16:10
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki16:11
Zawodzie16:13
Dworkowa16:15
Maki16:16
Olszynka - Szkoła16:18
Na Szańcach16:20
Żarnowiecka16:21
Miałki Szlak16:23
Mostek16:25
Brama Żuławska16:27
Akademia Muzyczna16:28
Chmielna16:29
Żabi Kruk16:30
Brama Wyżynna16:33
Dworzec Główny16:35
Wały Piastowskie16:36
Jana z Kolna [GDA]16:38
Kurs nr 19 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]16:56
Wały Piastowskie16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Wyżynna17:01
Żabi Kruk17:03
Chmielna17:04
Akademia Muzyczna17:05
Brama Żuławska17:07
Mostek17:08
Maki17:11
Olszynka - Szkoła17:13
Sierpowa17:14
Bratki17:15
Stokrotki17:16
Gęsia17:17
Olszynka - Niwki17:20
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki17:21
Zawodzie17:23
Dworkowa17:25
Maki17:26
Olszynka - Szkoła17:28
Na Szańcach17:30
Żarnowiecka17:31
Miałki Szlak17:33
Mostek17:35
Brama Żuławska17:37
Akademia Muzyczna17:38
Chmielna17:39
Żabi Kruk17:40
Brama Wyżynna17:43
Dworzec Główny17:45
Wały Piastowskie17:46
Jana z Kolna [GDA]17:48
Kurs nr 21 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]18:09
Wały Piastowskie18:10
Dworzec Główny18:12
Brama Wyżynna18:14
Żabi Kruk18:16
Chmielna18:17
Akademia Muzyczna18:18
Brama Żuławska18:20
Mostek18:21
Maki18:24
Olszynka - Szkoła18:26
Sierpowa18:27
Bratki18:28
Stokrotki18:29
Gęsia18:30
Łanowa I18:31
Łanowa II18:32
Łanowa III18:33
Łanowa IV18:34
Modra I18:35
Modra II18:37
Modra III18:38
Modra IV18:40
Olszynka - Niwki18:42
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki18:43
Zawodzie18:45
Dworkowa18:47
Maki18:48
Olszynka - Szkoła18:50
Na Szańcach18:52
Żarnowiecka18:53
Miałki Szlak18:55
Mostek18:57
Brama Żuławska18:59
Akademia Muzyczna19:00
Chmielna19:01
Żabi Kruk19:02
Brama Wyżynna19:05
Dworzec Główny19:07
Wały Piastowskie19:08
Jana z Kolna [GDA]19:10
Kurs nr 23 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]19:15
Wały Piastowskie19:16
Dworzec Główny19:18
Brama Wyżynna19:20
Żabi Kruk19:22
Chmielna19:23
Akademia Muzyczna19:24
Brama Żuławska19:26
Mostek19:27
Maki19:30
Olszynka - Szkoła19:32
Sierpowa19:33
Bratki19:34
Stokrotki19:35
Gęsia19:36
Olszynka - Niwki19:39
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Olszynka - Niwki19:40
Zawodzie19:42
Dworkowa19:44
Maki19:45
Olszynka - Szkoła19:47
Na Szańcach19:49
Żarnowiecka19:50
Miałki Szlak19:52
Mostek19:54
Brama Żuławska19:56
Akademia Muzyczna19:57
Chmielna19:58
Żabi Kruk19:59
Brama Wyżynna20:02
Dworzec Główny20:04
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:04
Baza Hallera20:14