• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:44
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:24
Dworzec Główny04:34
Kurs nr 1 do Olszynka - Niwki
Dworzec Główny04:34
Brama Wyżynna04:36
Żabi Kruk04:37
Chmielna04:38
Akademia Muzyczna04:39
Brama Żuławska04:41
Mostek04:42
Maki04:45
Olszynka - Szkoła04:47
Sierpowa04:48
Bratki04:49
Stokrotki04:50
Gęsia04:51
Łanowa I04:52
Łanowa II04:53
Łanowa III04:54
Łanowa IV04:55
Modra I04:56
Modra II04:58
Modra III05:00
Modra IV05:02
Olszynka - Niwki05:04
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki05:07
Zawodzie05:09
Dworkowa05:11
Maki05:13
Olszynka - Szkoła05:15
Na Szańcach05:17
Żarnowiecka05:18
Miałki Szlak05:20
Mostek05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:25
Chmielna05:26
Żabi Kruk05:27
Brama Wyżynna05:30
Dworzec Główny05:32
Wały Piastowskie05:33
Jana z Kolna [GDA]05:35
Kurs nr 3 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]05:38
Wały Piastowskie05:39
Dworzec Główny05:41
Brama Wyżynna05:43
Żabi Kruk05:44
Chmielna05:45
Akademia Muzyczna05:46
Brama Żuławska05:48
Mostek05:49
Maki05:52
Olszynka - Szkoła05:54
Sierpowa05:55
Bratki05:56
Stokrotki05:57
Gęsia05:58
Olszynka - Niwki06:01
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki06:05
Zawodzie06:07
Dworkowa06:09
Maki06:11
Olszynka - Szkoła06:13
Na Szańcach06:15
Żarnowiecka06:16
Miałki Szlak06:18
Mostek06:20
Brama Żuławska06:22
Akademia Muzyczna06:23
Chmielna06:24
Żabi Kruk06:25
Brama Wyżynna06:28
Dworzec Główny06:30
Wały Piastowskie06:31
Jana z Kolna [GDA]06:33
Kurs nr 5 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]06:59
Wały Piastowskie07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Wyżynna07:04
Żabi Kruk07:06
Chmielna07:07
Akademia Muzyczna07:08
Brama Żuławska07:10
Mostek07:11
Maki07:14
Olszynka - Szkoła07:16
Sierpowa07:17
Bratki07:18
Stokrotki07:19
Gęsia07:20
Łanowa I07:21
Łanowa II07:22
Łanowa III07:23
Łanowa IV07:24
Modra I07:25
Modra II07:27
Modra III07:29
Modra IV07:31
Olszynka - Niwki07:33
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Olszynka - Niwki07:35
Zawodzie07:37
Dworkowa07:39
Maki07:41
Olszynka - Szkoła07:43
Na Szańcach07:45
Żarnowiecka07:46
Miałki Szlak07:48
Mostek07:50
Brama Żuławska07:52
Akademia Muzyczna07:53
Chmielna07:54
Żabi Kruk07:55
Brama Wyżynna07:58
Dworzec Główny08:00
Kurs nr 7 do Olszynka - Niwki
Dworzec Główny08:04
Dworzec Główny08:07
Brama Wyżynna08:09
Żabi Kruk08:11
Chmielna08:12
Akademia Muzyczna08:13
Brama Żuławska08:15
Mostek08:16
Maki08:19
Olszynka - Szkoła08:21
Sierpowa08:22
Bratki08:23
Stokrotki08:24
Gęsia08:25
Łanowa I08:26
Łanowa II08:27
Łanowa III08:28
Łanowa IV08:29
Modra I08:30
Modra II08:32
Modra III08:34
Modra IV08:36
Olszynka - Niwki08:38
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki08:40
Zawodzie08:42
Dworkowa08:44
Maki08:46
Olszynka - Szkoła08:48
Na Szańcach08:50
Żarnowiecka08:51
Miałki Szlak08:53
Mostek08:55
Brama Żuławska08:57
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Brama Wyżynna09:03
Dworzec Główny09:05
Wały Piastowskie09:06
Jana z Kolna [GDA]09:08
Kurs nr 9 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]09:58
Wały Piastowskie09:59
Dworzec Główny10:01
Brama Wyżynna10:03
Żabi Kruk10:05
Chmielna10:06
Akademia Muzyczna10:07
Brama Żuławska10:09
Mostek10:10
Maki10:13
Olszynka - Szkoła10:15
Sierpowa10:16
Bratki10:17
Stokrotki10:18
Gęsia10:19
Łanowa I10:20
Łanowa II10:21
Łanowa III10:22
Łanowa IV10:23
Modra I10:24
Modra II10:26
Modra III10:28
Modra IV10:30
Olszynka - Niwki10:32
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki10:34
Zawodzie10:36
Dworkowa10:38
Maki10:40
Olszynka - Szkoła10:42
Na Szańcach10:44
Żarnowiecka10:45
Miałki Szlak10:47
Mostek10:49
Brama Żuławska10:51
Akademia Muzyczna10:52
Chmielna10:53
Żabi Kruk10:54
Brama Wyżynna10:57
Dworzec Główny10:59
Wały Piastowskie11:00
Jana z Kolna [GDA]11:02
Kurs nr 11 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]11:30
Wały Piastowskie11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Wyżynna11:35
Żabi Kruk11:37
Chmielna11:38
Akademia Muzyczna11:39
Brama Żuławska11:41
Mostek11:42
Maki11:45
Olszynka - Szkoła11:47
Sierpowa11:48
Bratki11:49
Stokrotki11:50
Gęsia11:51
Łanowa I11:52
Łanowa II11:53
Łanowa III11:54
Łanowa IV11:55
Modra I11:56
Modra II11:58
Modra III12:00
Modra IV12:02
Olszynka - Niwki12:04
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki12:06
Zawodzie12:08
Dworkowa12:10
Maki12:12
Olszynka - Szkoła12:14
Na Szańcach12:16
Żarnowiecka12:17
Miałki Szlak12:19
Mostek12:21
Brama Żuławska12:23
Akademia Muzyczna12:24
Chmielna12:25
Żabi Kruk12:26
Brama Wyżynna12:29
Dworzec Główny12:31
Wały Piastowskie12:32
Jana z Kolna [GDA]12:34
Kurs nr 13 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]13:29
Wały Piastowskie13:30
Dworzec Główny13:32
Brama Wyżynna13:34
Żabi Kruk13:36
Chmielna13:37
Akademia Muzyczna13:38
Brama Żuławska13:40
Mostek13:41
Maki13:44
Olszynka - Szkoła13:46
Sierpowa13:47
Bratki13:48
Stokrotki13:49
Gęsia13:50
Łanowa I13:51
Łanowa II13:52
Łanowa III13:53
Łanowa IV13:54
Modra I13:55
Modra II13:57
Modra III13:59
Modra IV14:01
Olszynka - Niwki14:03
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki14:05
Zawodzie14:07
Dworkowa14:09
Maki14:11
Olszynka - Szkoła14:13
Na Szańcach14:15
Żarnowiecka14:16
Miałki Szlak14:18
Mostek14:20
Brama Żuławska14:22
Akademia Muzyczna14:23
Chmielna14:24
Żabi Kruk14:25
Brama Wyżynna14:28
Dworzec Główny14:30
Wały Piastowskie14:31
Jana z Kolna [GDA]14:33
Kurs nr 15 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]14:46
Wały Piastowskie14:47
Dworzec Główny14:49
Brama Wyżynna14:51
Żabi Kruk14:53
Chmielna14:54
Akademia Muzyczna14:55
Brama Żuławska14:57
Mostek14:58
Maki15:01
Olszynka - Szkoła15:03
Sierpowa15:04
Bratki15:05
Stokrotki15:06
Gęsia15:07
Olszynka - Niwki15:10
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki15:13
Zawodzie15:15
Dworkowa15:17
Maki15:19
Olszynka - Szkoła15:21
Na Szańcach15:23
Żarnowiecka15:24
Miałki Szlak15:26
Mostek15:28
Brama Żuławska15:30
Akademia Muzyczna15:31
Chmielna15:32
Żabi Kruk15:33
Brama Wyżynna15:36
Dworzec Główny15:38
Wały Piastowskie15:39
Jana z Kolna [GDA]15:41
Kurs nr 17 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]15:46
Wały Piastowskie15:47
Dworzec Główny15:49
Brama Wyżynna15:51
Żabi Kruk15:53
Chmielna15:54
Akademia Muzyczna15:55
Brama Żuławska15:57
Mostek15:58
Maki16:01
Olszynka - Szkoła16:03
Sierpowa16:04
Bratki16:05
Stokrotki16:06
Gęsia16:07
Olszynka - Niwki16:10
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki16:13
Zawodzie16:15
Dworkowa16:17
Maki16:19
Olszynka - Szkoła16:21
Na Szańcach16:23
Żarnowiecka16:24
Miałki Szlak16:26
Mostek16:28
Brama Żuławska16:30
Akademia Muzyczna16:31
Chmielna16:32
Żabi Kruk16:33
Brama Wyżynna16:36
Dworzec Główny16:38
Wały Piastowskie16:39
Jana z Kolna [GDA]16:41
Kurs nr 19 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]16:56
Wały Piastowskie16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Wyżynna17:01
Żabi Kruk17:03
Chmielna17:04
Akademia Muzyczna17:05
Brama Żuławska17:07
Mostek17:08
Maki17:11
Olszynka - Szkoła17:13
Sierpowa17:14
Bratki17:15
Stokrotki17:16
Gęsia17:17
Olszynka - Niwki17:20
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki17:23
Zawodzie17:25
Dworkowa17:27
Maki17:29
Olszynka - Szkoła17:31
Na Szańcach17:33
Żarnowiecka17:34
Miałki Szlak17:36
Mostek17:38
Brama Żuławska17:40
Akademia Muzyczna17:41
Chmielna17:42
Żabi Kruk17:43
Brama Wyżynna17:46
Dworzec Główny17:48
Wały Piastowskie17:49
Jana z Kolna [GDA]17:51
Kurs nr 21 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]18:09
Wały Piastowskie18:10
Dworzec Główny18:12
Brama Wyżynna18:14
Żabi Kruk18:16
Chmielna18:17
Akademia Muzyczna18:18
Brama Żuławska18:20
Mostek18:21
Maki18:24
Olszynka - Szkoła18:26
Sierpowa18:27
Bratki18:28
Stokrotki18:29
Gęsia18:30
Łanowa I18:31
Łanowa II18:32
Łanowa III18:33
Łanowa IV18:34
Modra I18:35
Modra II18:37
Modra III18:39
Modra IV18:41
Olszynka - Niwki18:43
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Olszynka - Niwki18:45
Zawodzie18:47
Dworkowa18:49
Maki18:51
Olszynka - Szkoła18:53
Na Szańcach18:55
Żarnowiecka18:56
Miałki Szlak18:58
Mostek19:00
Brama Żuławska19:02
Akademia Muzyczna19:03
Chmielna19:04
Żabi Kruk19:05
Brama Wyżynna19:08
Dworzec Główny19:10
Wały Piastowskie19:11
Jana z Kolna [GDA]19:13
Kurs nr 23 do Olszynka - Niwki
Jana z Kolna [GDA]19:15
Wały Piastowskie19:16
Dworzec Główny19:18
Brama Wyżynna19:20
Żabi Kruk19:22
Chmielna19:23
Akademia Muzyczna19:24
Brama Żuławska19:26
Mostek19:27
Maki19:30
Olszynka - Szkoła19:32
Sierpowa19:33
Bratki19:34
Stokrotki19:35
Gęsia19:36
Olszynka - Niwki19:39
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Olszynka - Niwki19:42
Zawodzie19:44
Dworkowa19:46
Maki19:48
Olszynka - Szkoła19:50
Na Szańcach19:52
Żarnowiecka19:53
Miałki Szlak19:55
Mostek19:57
Brama Żuławska19:59
Akademia Muzyczna20:00
Chmielna20:01
Żabi Kruk20:02
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:07
Baza Hallera20:17