• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
03:44
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Cystersów05:41
Rynarzewo05:44
Osowa Obwodnica05:48
Sopocka05:51
Galaktyczna05:53
Sopocka05:56
Jednorożca05:57
Marsa05:59
Koziorożca06:01
Zeusa06:03
Konkordii06:04
Osowa PKP06:05
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:10
Osowa PKP06:11
Konkordii06:12
Zeusa06:13
Koziorożca06:15
Marsa06:17
Jednorożca06:18
Sopocka06:19
Galaktyczna06:21
Sopocka06:24
Odyseusza06:25
Osowa Obwodnica06:26
Rynarzewo06:30
Cystersów06:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:38
Kurs nr 29 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Cystersów15:12
Rynarzewo15:17
Osowa Obwodnica15:23
Sopocka15:27
Galaktyczna15:29
Sopocka15:32
Jednorożca15:33
Marsa15:35
Koziorożca15:37
Zeusa15:39
Konkordii15:40
Osowa PKP15:41
Kurs nr 30 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP16:02
Osowa PKP16:03
Konkordii16:04
Zeusa16:05
Koziorożca16:07
Marsa16:09
Jednorożca16:10
Sopocka16:11
Galaktyczna16:13
Sopocka16:16
Odyseusza16:17
Osowa Obwodnica16:19
Rynarzewo16:23
Cystersów16:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:32
Kurs nr 33 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Cystersów18:41
Rynarzewo18:45
Osowa Obwodnica18:50
Sopocka18:53
Galaktyczna18:55
Sopocka18:58
Jednorożca18:59
Marsa19:01
Koziorożca19:03
Zeusa19:05
Konkordii19:06
Osowa PKP19:07
Kurs nr 34 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:35
Osowa PKP19:36
Konkordii19:37
Zeusa19:38
Koziorożca19:40
Marsa19:42
Jednorożca19:43
Sopocka19:44
Galaktyczna19:46
Sopocka19:48
Odyseusza19:49
Osowa Obwodnica19:50
Rynarzewo19:53
Cystersów19:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Kurs nr 35 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:18
Cystersów20:22
Rynarzewo20:25
Osowa Obwodnica20:29
Sopocka20:32
Galaktyczna20:34
Sopocka20:37
Jednorożca20:38
Marsa20:40
Koziorożca20:42
Zeusa20:44
Konkordii20:45
Osowa PKP20:46
Kurs nr 36 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:00
Osowa PKP21:01
Konkordii21:02
Zeusa21:03
Koziorożca21:05
Marsa21:07
Jednorożca21:08
Sopocka21:09
Galaktyczna21:11
Sopocka21:13
Odyseusza21:14
Osowa Obwodnica21:15
Rynarzewo21:18
Cystersów21:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:25
Kurs nr 37 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:41
Cystersów21:45
Rynarzewo21:48
Osowa Obwodnica21:52
Sopocka21:55
Jednorożca21:56
Marsa21:58
Koziorożca22:00
Zeusa22:02
Konkordii22:03
Osowa PKP22:04
Kurs nr 38 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP22:37
Osowa PKP22:38
Konkordii22:39
Zeusa22:40
Koziorożca22:42
Marsa22:44
Jednorożca22:45
Sopocka22:47
Odyseusza22:48
Osowa Obwodnica22:49
Rynarzewo22:52
Cystersów22:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:58
Kurs nr 39 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:58
Baza Hallera23:13