08:22
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:01
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:02
Cystersów06:06
Rynarzewo06:09
Osowa Obwodnica06:13
Sopocka06:16
Galaktyczna06:18
Sopocka06:21
Jednorożca06:22
Marsa06:24
Koziorożca06:26
Zeusa06:28
Konkordii06:29
Osowa PKP06:30
Osowa PKP06:30
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:35
Osowa PKP06:36
Konkordii06:37
Zeusa06:38
Koziorożca06:40
Marsa06:42
Jednorożca06:43
Sopocka06:44
Galaktyczna06:46
Sopocka06:49
Odyseusza06:50
Osowa Obwodnica06:51
Rynarzewo06:55
Cystersów07:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Kurs nr 23 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Cystersów15:12
Rynarzewo15:17
Osowa Obwodnica15:23
Sopocka15:27
Galaktyczna15:29
Sopocka15:32
Jednorożca15:33
Marsa15:35
Koziorożca15:37
Zeusa15:39
Konkordii15:40
Osowa PKP15:41
Osowa PKP15:41
Kurs nr 24 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP16:02
Osowa PKP16:03
Konkordii16:04
Zeusa16:05
Koziorożca16:07
Marsa16:09
Jednorożca16:10
Sopocka16:11
Galaktyczna16:13
Sopocka16:16
Odyseusza16:17
Osowa Obwodnica16:19
Rynarzewo16:23
Cystersów16:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:32