• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
11:37
Kurs nr 17 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Jelitkowo Kapliczna16:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:01
Kurs nr 18 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:07
Cystersów17:11
Rynarzewo17:16
Osowa Obwodnica17:22
Sopocka17:25
Galaktyczna17:27
Sopocka17:30
Jednorożca17:31
Marsa17:33
Koziorożca17:35
Zeusa17:37
Konkordii17:38
Osowa PKP17:39
Kurs nr 19 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP17:59
Osowa PKP18:00
Konkordii18:01
Zeusa18:02
Koziorożca18:04
Marsa18:06
Jednorożca18:07
Sopocka18:08
Galaktyczna18:10
Sopocka18:13
Odyseusza18:14
Osowa Obwodnica18:16
Rynarzewo18:20
Cystersów18:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:27