• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
11:30
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera12:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:07
Cystersów13:12
Karwieńska13:14
Oliwa ZOO13:16
Rynarzewo13:20
Osowa Obwodnica13:24
Sopocka13:27
Jednorożca13:28
Marsa13:30
Koziorożca13:32
Zeusa13:34
Konkordii13:35
Osowa PKP13:36
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:46
Osowa PKP13:47
Konkordii13:48
Zeusa13:49
Koziorożca13:51
Marsa13:53
Jednorożca13:54
Sopocka13:56
Osowa Obwodnica13:58
Rynarzewo14:01
Oliwa ZOO14:05
Karwieńska14:07
Cystersów14:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:37
Cystersów14:42
Rynarzewo14:47
Osowa Obwodnica14:53
Sopocka14:57
Galaktyczna14:59
Sopocka15:02
Jednorożca15:03
Marsa15:05
Koziorożca15:07
Zeusa15:09
Konkordii15:10
Osowa PKP15:11
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:34
Osowa PKP15:35
Konkordii15:36
Zeusa15:37
Koziorożca15:39
Marsa15:41
Jednorożca15:42
Sopocka15:43
Galaktyczna15:45
Sopocka15:48
Osowa Obwodnica15:51
Rynarzewo15:55
Oliwa ZOO15:59
Karwieńska16:01
Cystersów16:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07