• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
17:37
Kurs nr 0 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:52
Cystersów04:56
Rynarzewo04:59
Osowa Obwodnica05:03
Sopocka05:06
Jednorożca05:07
Marsa05:09
Koziorożca05:11
Zeusa05:13
Konkordii05:14
Osowa PKP05:15
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:30
Osowa PKP05:31
Konkordii05:32
Zeusa05:33
Koziorożca05:35
Marsa05:37
Jednorożca05:38
Sopocka05:39
Galaktyczna05:41
Sopocka05:43
Osowa Obwodnica05:45
Rynarzewo05:48
Cystersów05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Kurs nr 2 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Cystersów09:44
Karwieńska09:46
Oliwa ZOO09:48
Rynarzewo09:52
Osowa Obwodnica09:56
Sopocka09:59
Jednorożca10:00
Marsa10:02
Koziorożca10:04
Zeusa10:06
Konkordii10:07
Osowa PKP10:08
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:21
Osowa PKP10:22
Konkordii10:23
Zeusa10:24
Koziorożca10:26
Marsa10:28
Jednorożca10:29
Sopocka10:31
Osowa Obwodnica10:33
Rynarzewo10:36
Cystersów10:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:43
Kurs nr 4 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Cystersów11:19
Karwieńska11:21
Oliwa ZOO11:23
Rynarzewo11:27
Osowa Obwodnica11:31
Sopocka11:34
Jednorożca11:35
Marsa11:37
Koziorożca11:39
Zeusa11:41
Konkordii11:42
Osowa PKP11:43
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:51
Osowa PKP11:52
Konkordii11:53
Zeusa11:54
Koziorożca11:56
Marsa11:58
Jednorożca11:59
Sopocka12:01
Osowa Obwodnica12:03
Rynarzewo12:06
Oliwa ZOO12:09
Karwieńska12:11
Cystersów12:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Kurs nr 6 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Cystersów12:44
Karwieńska12:46
Oliwa ZOO12:48
Rynarzewo12:52
Osowa Obwodnica12:56
Sopocka12:59
Jednorożca13:00
Marsa13:02
Koziorożca13:04
Zeusa13:06
Konkordii13:07
Osowa PKP13:08
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:21
Osowa PKP13:22
Konkordii13:23
Zeusa13:24
Koziorożca13:26
Marsa13:28
Jednorożca13:29
Sopocka13:31
Osowa Obwodnica13:33
Rynarzewo13:36
Oliwa ZOO13:39
Karwieńska13:41
Cystersów13:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46