• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:08
Kurs nr 0 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:52
Cystersów04:56
Rynarzewo04:59
Osowa Obwodnica05:03
Sopocka05:06
Jednorożca05:07
Marsa05:09
Koziorożca05:11
Zeusa05:13
Konkordii05:14
Osowa PKP05:15
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:30
Osowa PKP05:31
Konkordii05:32
Zeusa05:33
Koziorożca05:35
Marsa05:37
Jednorożca05:38
Sopocka05:39
Galaktyczna05:41
Sopocka05:43
Osowa Obwodnica05:45
Rynarzewo05:48
Cystersów05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Kurs nr 2 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Cystersów09:44
Karwieńska09:46
Oliwa ZOO09:48
Rynarzewo09:52
Osowa Obwodnica09:56
Sopocka09:59
Jednorożca10:00
Marsa10:02
Koziorożca10:04
Zeusa10:06
Konkordii10:07
Osowa PKP10:08
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:21
Osowa PKP10:22
Konkordii10:23
Zeusa10:24
Koziorożca10:26
Marsa10:28
Jednorożca10:29
Sopocka10:31
Osowa Obwodnica10:33
Rynarzewo10:36
Cystersów10:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:43
Kurs nr 4 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Cystersów11:19
Karwieńska11:21
Oliwa ZOO11:23
Rynarzewo11:27
Osowa Obwodnica11:31
Sopocka11:34
Jednorożca11:35
Marsa11:37
Koziorożca11:39
Zeusa11:41
Konkordii11:42
Osowa PKP11:43
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:51
Osowa PKP11:52
Konkordii11:53
Zeusa11:54
Koziorożca11:56
Marsa11:58
Jednorożca11:59
Sopocka12:01
Osowa Obwodnica12:03
Rynarzewo12:06
Oliwa ZOO12:09
Karwieńska12:11
Cystersów12:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Kurs nr 6 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Cystersów12:44
Karwieńska12:46
Oliwa ZOO12:48
Rynarzewo12:52
Osowa Obwodnica12:56
Sopocka12:59
Jednorożca13:00
Marsa13:02
Koziorożca13:04
Zeusa13:06
Konkordii13:07
Osowa PKP13:08
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:21
Osowa PKP13:22
Konkordii13:23
Zeusa13:24
Koziorożca13:26
Marsa13:28
Jednorożca13:29
Sopocka13:31
Osowa Obwodnica13:33
Rynarzewo13:36
Oliwa ZOO13:39
Karwieńska13:41
Cystersów13:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Kurs nr 8 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Cystersów18:41
Rynarzewo18:45
Osowa Obwodnica18:50
Sopocka18:53
Galaktyczna18:55
Sopocka18:58
Jednorożca18:59
Marsa19:01
Koziorożca19:03
Zeusa19:05
Konkordii19:06
Osowa PKP19:07
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:35
Osowa PKP19:36
Konkordii19:37
Zeusa19:38
Koziorożca19:40
Marsa19:42
Jednorożca19:43
Sopocka19:44
Galaktyczna19:46
Sopocka19:48
Osowa Obwodnica19:50
Rynarzewo19:53
Cystersów19:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Kurs nr 10 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:18
Cystersów20:22
Rynarzewo20:25
Osowa Obwodnica20:29
Sopocka20:32
Galaktyczna20:34
Sopocka20:37
Jednorożca20:38
Marsa20:40
Koziorożca20:42
Zeusa20:44
Konkordii20:45
Osowa PKP20:46
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:00
Osowa PKP21:01
Konkordii21:02
Zeusa21:03
Koziorożca21:05
Marsa21:07
Jednorożca21:08
Sopocka21:09
Galaktyczna21:11
Sopocka21:13
Osowa Obwodnica21:15
Rynarzewo21:18
Cystersów21:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:25
Kurs nr 12 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:41
Cystersów21:45
Rynarzewo21:48
Osowa Obwodnica21:52
Sopocka21:55
Jednorożca21:56
Marsa21:58
Koziorożca22:00
Zeusa22:02
Konkordii22:03
Osowa PKP22:04
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP22:37
Osowa PKP22:38
Konkordii22:39
Zeusa22:40
Koziorożca22:42
Marsa22:44
Jednorożca22:45
Sopocka22:47
Osowa Obwodnica22:49
Rynarzewo22:52
Cystersów22:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:58