• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:45
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:54
Kacze Buki06:54
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Kacze Buki06:59
Starochwaszczyńska07:00
Rdestowa - Chwaszczyńska07:01
Giełda Towarowa07:02
Szafranowa07:03
Paprykowa07:04
Kameliowa07:05
Dąbrowa Centrum07:06
Anyżowa07:07
Karwiny Tesco07:09
Myśliwska [GDY]07:12
Źródło Marii07:13
Karwiny PKM07:15
Brodwino - Szkoła07:20
Schronisko Sopotkowo07:21
Cmentarz07:23
Malczewskiego07:26
Bohaterów Monte Cassino07:28
Sopot PKP - Niepodległości07:29
3 Maja [SOP]07:31
Sopot Reja07:32
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Sopot Reja07:43
3 Maja [SOP]07:44
Sopot PKP - Niepodległości07:45
Bohaterów Monte Cassino07:46
Goyki07:47
Malczewskiego07:49
Cmentarz07:50
Schronisko Sopotkowo07:51
Brodwino - Szkoła07:53
Karwiny PKM07:58
Karwiny PKM07:59
Nałkowskiej08:00
Źródło Marii08:01
Myśliwska [GDY]08:03
Karwiny Tesco08:05
Anyżowa08:07
Dąbrowa Centrum08:08
Kameliowa08:09
Paprykowa08:10
Szafranowa08:11
Rdestowa - Leśny Zakątek08:11
Giełda Towarowa08:12
Rdestowa - Chwaszczyńska08:14
Kacze Buki08:15
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Kacze Buki08:28
Starochwaszczyńska08:29
Rdestowa - Chwaszczyńska08:30
Giełda Towarowa08:31
Szafranowa08:32
Paprykowa08:33
Kameliowa08:34
Dąbrowa Centrum08:35
Anyżowa08:36
Karwiny Tesco08:38
Myśliwska [GDY]08:41
Źródło Marii08:42
Karwiny PKM08:44
Brodwino - Szkoła08:49
Schronisko Sopotkowo08:50
Cmentarz08:52
Malczewskiego08:54
Bohaterów Monte Cassino08:56
Sopot PKP - Niepodległości08:57
3 Maja [SOP]08:59
Sopot Reja09:00
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Sopot Reja09:27
3 Maja [SOP]09:28
Sopot PKP - Niepodległości09:29
Bohaterów Monte Cassino09:31
Goyki09:32
Malczewskiego09:34
Cmentarz09:35
Schronisko Sopotkowo09:36
Brodwino - Szkoła09:38
Karwiny PKM09:43
Karwiny PKM09:44
Nałkowskiej09:45
Źródło Marii09:46
Myśliwska [GDY]09:48
Karwiny Tesco09:50
Anyżowa09:52
Dąbrowa Centrum09:53
Kameliowa09:54
Paprykowa09:55
Szafranowa09:56
Rdestowa - Leśny Zakątek09:56
Giełda Towarowa09:57
Rdestowa - Chwaszczyńska09:59
Kacze Buki10:00
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Kacze Buki10:25
Starochwaszczyńska10:26
Rdestowa - Chwaszczyńska10:27
Giełda Towarowa10:28
Szafranowa10:29
Paprykowa10:30
Kameliowa10:31
Dąbrowa Centrum10:32
Anyżowa10:33
Karwiny Tesco10:35
Myśliwska [GDY]10:38
Źródło Marii10:39
Karwiny PKM10:41
Brodwino - Szkoła10:46
Schronisko Sopotkowo10:47
Cmentarz10:48
Malczewskiego10:50
Bohaterów Monte Cassino10:52
Sopot PKP - Niepodległości10:53
3 Maja [SOP]10:55
Sopot Reja10:56
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Sopot Reja11:27
3 Maja [SOP]11:28
Sopot PKP - Niepodległości11:29
Bohaterów Monte Cassino11:31
Goyki11:32
Malczewskiego11:34
Cmentarz11:35
Schronisko Sopotkowo11:36
Brodwino - Szkoła11:38
Karwiny PKM11:43
Karwiny PKM11:44
Nałkowskiej11:45
Źródło Marii11:46
Myśliwska [GDY]11:48
Karwiny Tesco11:51
Anyżowa11:53
Dąbrowa Centrum11:54
Kameliowa11:55
Paprykowa11:56
Szafranowa11:57
Rdestowa - Leśny Zakątek11:57
Giełda Towarowa11:58
Rdestowa - Chwaszczyńska12:00
Kacze Buki12:01
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Kacze Buki12:25
Starochwaszczyńska12:26
Rdestowa - Chwaszczyńska12:27
Giełda Towarowa12:28
Szafranowa12:29
Paprykowa12:30
Kameliowa12:31
Dąbrowa Centrum12:32
Anyżowa12:33
Karwiny Tesco12:35
Myśliwska [GDY]12:38
Źródło Marii12:39
Karwiny PKM12:41
Brodwino - Szkoła12:46
Schronisko Sopotkowo12:47
Cmentarz12:48
Malczewskiego12:50
Bohaterów Monte Cassino12:52
Sopot PKP - Niepodległości12:53
3 Maja [SOP]12:55
Sopot Reja12:56
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Sopot Reja13:26
3 Maja [SOP]13:27
Sopot PKP - Niepodległości13:28
Bohaterów Monte Cassino13:30
Goyki13:31
Malczewskiego13:34
Cmentarz13:35
Schronisko Sopotkowo13:36
Brodwino - Szkoła13:38
Karwiny PKM13:43
Karwiny PKM13:44
Nałkowskiej13:45
Źródło Marii13:46
Myśliwska [GDY]13:48
Karwiny Tesco13:51
Anyżowa13:53
Dąbrowa Centrum13:54
Kameliowa13:55
Paprykowa13:56
Szafranowa13:57
Rdestowa - Leśny Zakątek13:57
Giełda Towarowa13:58
Rdestowa - Chwaszczyńska14:00
Kacze Buki14:01
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Kacze Buki14:17
Starochwaszczyńska14:18
Rdestowa - Chwaszczyńska14:19
Giełda Towarowa14:20
Szafranowa14:21
Paprykowa14:22
Kameliowa14:23
Dąbrowa Centrum14:24
Anyżowa14:25
Karwiny Tesco14:27
Myśliwska [GDY]14:30
Źródło Marii14:31
Karwiny PKM14:33
Brodwino - Szkoła14:38
Schronisko Sopotkowo14:39
Cmentarz14:40
Malczewskiego14:42
Bohaterów Monte Cassino14:44
Sopot PKP - Niepodległości14:45
3 Maja [SOP]14:47
Sopot Reja14:48
Kurs nr 10 do Polifarb
Sopot Reja15:11
3 Maja [SOP]15:12
Sopot PKP - Niepodległości15:13
Bohaterów Monte Cassino15:15
Goyki15:16
Malczewskiego15:19
Cmentarz15:20
Schronisko Sopotkowo15:21
Brodwino - Szkoła15:23
Karwiny PKM15:28
Karwiny PKM15:29
Nałkowskiej15:30
Źródło Marii15:31
Myśliwska [GDY]15:33
Karwiny Tesco15:36
Anyżowa15:38
Dąbrowa Centrum15:40
Kameliowa15:41
Paprykowa15:42
Szafranowa15:43
Rdestowa - Leśny Zakątek15:43
Giełda Towarowa15:44
Rdestowa - Chwaszczyńska15:45
Polifarb15:46
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Polifarb16:02
Rdestowa - Chwaszczyńska16:04
Giełda Towarowa16:05
Szafranowa16:06
Paprykowa16:07
Kameliowa16:08
Dąbrowa Centrum16:09
Anyżowa16:10
Karwiny Tesco16:12
Myśliwska [GDY]16:15
Źródło Marii16:16
Karwiny PKM16:18
Brodwino - Szkoła16:23
Schronisko Sopotkowo16:24
Cmentarz16:25
Malczewskiego16:27
Bohaterów Monte Cassino16:29
Sopot PKP - Niepodległości16:30
3 Maja [SOP]16:32
Sopot Reja16:33
Kurs nr 12 do Kacze Buki
Sopot Reja16:56
3 Maja [SOP]16:57
Sopot PKP - Niepodległości16:58
Bohaterów Monte Cassino17:00
Goyki17:01
Malczewskiego17:04
Cmentarz17:05
Schronisko Sopotkowo17:06
Brodwino - Szkoła17:08
Karwiny PKM17:14
Karwiny PKM17:16
Nałkowskiej17:17
Źródło Marii17:18
Myśliwska [GDY]17:20
Karwiny Tesco17:23
Anyżowa17:25
Dąbrowa Centrum17:27
Kameliowa17:28
Paprykowa17:29
Szafranowa17:30
Rdestowa - Leśny Zakątek17:30
Giełda Towarowa17:31
Rdestowa - Chwaszczyńska17:33
Kacze Buki17:34
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Kacze Buki18:02
Starochwaszczyńska18:03
Rdestowa - Chwaszczyńska18:04
Giełda Towarowa18:05
Szafranowa18:06
Paprykowa18:07
Kameliowa18:08
Dąbrowa Centrum18:09
Anyżowa18:10
Karwiny Tesco18:11
Myśliwska [GDY]18:14
Źródło Marii18:15
Karwiny PKM18:17
Brodwino - Szkoła18:22
Schronisko Sopotkowo18:23
Cmentarz18:24
Malczewskiego18:25
Bohaterów Monte Cassino18:27
Sopot PKP - Niepodległości18:28
3 Maja [SOP]18:30
Sopot Reja18:31
Kurs nr 14 do Kacze Buki
Sopot Reja18:48
3 Maja [SOP]18:49
Sopot PKP - Niepodległości18:50
Bohaterów Monte Cassino18:51
Goyki18:52
Malczewskiego18:54
Cmentarz18:55
Schronisko Sopotkowo18:56
Brodwino - Szkoła18:58
Karwiny PKM19:03
Karwiny PKM19:04
Nałkowskiej19:05
Źródło Marii19:06
Myśliwska [GDY]19:08
Karwiny Tesco19:10
Anyżowa19:12
Dąbrowa Centrum19:13
Kameliowa19:14
Paprykowa19:15
Szafranowa19:16
Rdestowa - Leśny Zakątek19:16
Giełda Towarowa19:17
Rdestowa - Chwaszczyńska19:19
Kacze Buki19:20