• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:27
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:47
Kacze Buki06:47
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Kacze Buki06:48
Krzemowa [GDY]06:49
Rdestowa - Kolonia06:50
Leśna Polana06:51
Rdestowa - Leśny Zakątek06:51
Szafranowa06:52
Paprykowa06:53
Kameliowa06:54
Dąbrowa Centrum06:56
Anyżowa06:57
Karwiny Nowowiczlińska06:58
Górnicza07:00
Myśliwska [GDY]07:01
Źródło Marii07:02
Nałkowskiej07:03
Karwiny PKM07:05
Podleśna07:06
Brodwino - Szkoła07:10
Schronisko Sopotkowo07:11
Cmentarz07:13
Malczewskiego07:16
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:18
Sopot PKP - Niepodległości07:19
3 Maja [SOP]07:21
Sopot Reja07:22
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Sopot Reja07:33
3 Maja [SOP]07:34
Sopot PKP - Niepodległości07:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:37
Goyki07:39
Malczewskiego07:40
Chodowieckiego07:41
Cmentarz07:42
Schronisko Sopotkowo07:43
Brodwino - Szkoła07:45
Podleśna07:50
Karwiny PKM07:52
Nałkowskiej07:53
Źródło Marii07:54
Myśliwska [GDY]07:55
Karwiny Nowowiczlińska07:57
Anyżowa07:58
Dąbrowa Centrum08:01
Kameliowa08:02
Paprykowa08:03
Szafranowa08:04
Rdestowa - Leśny Zakątek08:04
Leśna Polana08:05
Rdestowa - Kolonia08:05
Krzemowa [GDY]08:06
Kacze Buki08:07
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Kacze Buki08:36
Krzemowa [GDY]08:37
Rdestowa - Kolonia08:38
Leśna Polana08:39
Rdestowa - Leśny Zakątek08:39
Szafranowa08:40
Paprykowa08:41
Kameliowa08:42
Dąbrowa Centrum08:44
Anyżowa08:45
Karwiny Nowowiczlińska08:46
Górnicza08:48
Myśliwska [GDY]08:49
Źródło Marii08:50
Nałkowskiej08:51
Karwiny PKM08:52
Podleśna08:53
Brodwino - Szkoła08:57
Schronisko Sopotkowo08:58
Cmentarz09:00
Malczewskiego09:02
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:04
Sopot PKP - Niepodległości09:05
3 Maja [SOP]09:07
Sopot Reja09:08
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Sopot Reja09:27
3 Maja [SOP]09:28
Sopot PKP - Niepodległości09:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:31
Goyki09:33
Malczewskiego09:34
Chodowieckiego09:35
Cmentarz09:36
Schronisko Sopotkowo09:37
Brodwino - Szkoła09:39
Podleśna09:44
Karwiny PKM09:46
Nałkowskiej09:47
Źródło Marii09:48
Myśliwska [GDY]09:49
Karwiny Nowowiczlińska09:51
Anyżowa09:52
Dąbrowa Centrum09:55
Kameliowa09:56
Paprykowa09:57
Szafranowa09:58
Rdestowa - Leśny Zakątek09:58
Leśna Polana09:59
Rdestowa - Kolonia09:59
Krzemowa [GDY]10:00
Kacze Buki10:01
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Kacze Buki10:01
Kacze Buki10:01