07:12
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Kacze Buki08:55
Krzemowa [GDY]08:56
Rdestowa - Kolonia08:57
Leśna Polana08:58
Rdestowa - Leśny Zakątek08:58
Szafranowa08:59
Paprykowa09:00
Kameliowa09:01
Dąbrowa Centrum09:03
Anyżowa09:04
Karwiny Nowowiczlińska09:06
Myśliwska [GDY]09:09
Źródło Marii09:10
Karwiny PKM09:12
Podleśna09:13
Brodwino - Szkoła09:17
Schronisko Sopotkowo09:18
Cmentarz09:20
Malczewskiego09:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:24
Sopot PKP - Niepodległości09:25
3 Maja [SOP]09:27
Sopot Reja09:28
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Sopot Reja09:47
3 Maja [SOP]09:48
Sopot PKP - Niepodległości09:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:51
Goyki09:53
Malczewskiego09:54
Chodowieckiego09:55
Cmentarz09:56
Schronisko Sopotkowo09:57
Brodwino - Szkoła09:59
Karwiny PKM10:04
Karwiny PKM10:06
Nałkowskiej10:07
Źródło Marii10:08
Myśliwska [GDY]10:09
Karwiny Nowowiczlińska10:12
Anyżowa10:14
Dąbrowa Centrum10:16
Kameliowa10:17
Paprykowa10:18
Szafranowa10:19
Rdestowa - Leśny Zakątek10:19
Leśna Polana10:20
Rdestowa - Kolonia10:20
Krzemowa10:21
Kacze Buki10:22
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Kacze Buki10:35
Krzemowa [GDY]10:36
Rdestowa - Kolonia10:37
Leśna Polana10:38
Rdestowa - Leśny Zakątek10:38
Szafranowa10:39
Paprykowa10:40
Kameliowa10:41
Dąbrowa Centrum10:43
Anyżowa10:44
Karwiny Nowowiczlińska10:46
Myśliwska [GDY]10:49
Źródło Marii10:50
Karwiny PKM10:52
Podleśna10:53
Brodwino - Szkoła10:57
Schronisko Sopotkowo10:58
Cmentarz10:59
Malczewskiego11:01
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:03
Sopot PKP - Niepodległości11:04
3 Maja [SOP]11:06
Sopot Reja11:07
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Sopot Reja11:27
3 Maja [SOP]11:28
Sopot PKP - Niepodległości11:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:31
Goyki11:33
Malczewskiego11:34
Chodowieckiego11:35
Cmentarz11:36
Schronisko Sopotkowo11:37
Brodwino - Szkoła11:39
Karwiny PKM11:44
Karwiny PKM11:46
Nałkowskiej11:47
Źródło Marii11:48
Myśliwska [GDY]11:49
Karwiny Nowowiczlińska11:52
Anyżowa11:54
Dąbrowa Centrum11:56
Kameliowa11:57
Paprykowa11:58
Szafranowa11:59
Rdestowa - Leśny Zakątek11:59
Leśna Polana12:00
Rdestowa - Kolonia12:00
Krzemowa12:01
Kacze Buki12:02
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Kacze Buki12:15
Krzemowa [GDY]12:16
Rdestowa - Kolonia12:17
Leśna Polana12:18
Rdestowa - Leśny Zakątek12:18
Szafranowa12:19
Paprykowa12:20
Kameliowa12:21
Dąbrowa Centrum12:23
Anyżowa12:24
Karwiny Nowowiczlińska12:26
Myśliwska [GDY]12:29
Źródło Marii12:30
Karwiny PKM12:32
Podleśna12:33
Brodwino - Szkoła12:37
Schronisko Sopotkowo12:38
Cmentarz12:39
Malczewskiego12:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:43
Sopot PKP - Niepodległości12:44
3 Maja [SOP]12:46
Sopot Reja12:47
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Sopot Reja13:07
3 Maja [SOP]13:08
Sopot PKP - Niepodległości13:09
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:11
Goyki13:13
Malczewskiego13:14
Chodowieckiego13:15
Cmentarz13:16
Schronisko Sopotkowo13:17
Brodwino - Szkoła13:19
Karwiny PKM13:24
Karwiny PKM13:26
Nałkowskiej13:27
Źródło Marii13:28
Myśliwska [GDY]13:29
Karwiny Nowowiczlińska13:32
Anyżowa13:34
Dąbrowa Centrum13:36
Kameliowa13:37
Paprykowa13:38
Szafranowa13:39
Rdestowa - Leśny Zakątek13:39
Leśna Polana13:40
Rdestowa - Kolonia13:40
Krzemowa13:41
Kacze Buki13:42
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Kacze Buki14:07
Krzemowa [GDY]14:08
Rdestowa - Kolonia14:09
Leśna Polana14:10
Rdestowa - Leśny Zakątek14:10
Szafranowa14:11
Paprykowa14:12
Kameliowa14:13
Dąbrowa Centrum14:15
Anyżowa14:16
Karwiny Nowowiczlińska14:18
Myśliwska [GDY]14:21
Źródło Marii14:22
Karwiny PKM14:24
Podleśna14:25
Brodwino - Szkoła14:29
Schronisko Sopotkowo14:30
Cmentarz14:31
Malczewskiego14:33
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:35
Sopot PKP - Niepodległości14:36
3 Maja [SOP]14:38
Sopot Reja14:39
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Sopot Reja14:56
3 Maja [SOP]14:57
Sopot PKP - Niepodległości14:58
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:00
Goyki15:02
Malczewskiego15:03
Chodowieckiego15:04
Cmentarz15:05
Schronisko Sopotkowo15:06
Brodwino - Szkoła15:08
Karwiny PKM15:13
Karwiny PKM15:15
Nałkowskiej15:16
Źródło Marii15:17
Myśliwska [GDY]15:19
Karwiny Nowowiczlińska15:22
Anyżowa15:24
Dąbrowa Centrum15:26
Kameliowa15:27
Paprykowa15:28
Szafranowa15:29
Rdestowa - Leśny Zakątek15:29
Leśna Polana15:30
Rdestowa - Kolonia15:30
Krzemowa15:31
Kacze Buki15:32
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Kacze Buki15:53
Krzemowa [GDY]15:54
Rdestowa - Kolonia15:55
Leśna Polana15:56
Rdestowa - Leśny Zakątek15:56
Szafranowa15:57
Paprykowa15:59
Kameliowa16:00
Dąbrowa Centrum16:02
Anyżowa16:03
Karwiny Nowowiczlińska16:05
Myśliwska [GDY]16:08
Źródło Marii16:09
Karwiny PKM16:11
Podleśna16:12
Brodwino - Szkoła16:16
Schronisko Sopotkowo16:17
Cmentarz16:18
Malczewskiego16:20
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:22
Sopot PKP - Niepodległości16:23
3 Maja [SOP]16:25
Sopot Reja16:26
Kurs nr 12 do Kacze Buki
Sopot Reja16:41
3 Maja [SOP]16:42
Sopot PKP - Niepodległości16:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:45
Goyki16:47
Malczewskiego16:48
Chodowieckiego16:49
Cmentarz16:50
Schronisko Sopotkowo16:51
Brodwino - Szkoła16:53
Karwiny PKM16:58
Karwiny PKM17:00
Nałkowskiej17:02
Źródło Marii17:03
Myśliwska [GDY]17:05
Karwiny Nowowiczlińska17:08
Anyżowa17:10
Dąbrowa Centrum17:12
Kameliowa17:13
Paprykowa17:14
Szafranowa17:15
Rdestowa - Leśny Zakątek17:15
Leśna Polana17:16
Rdestowa - Kolonia17:16
Krzemowa17:17
Kacze Buki17:18
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Kacze Buki18:03
Krzemowa [GDY]18:04
Rdestowa - Kolonia18:05
Leśna Polana18:06
Rdestowa - Leśny Zakątek18:06
Szafranowa18:07
Paprykowa18:08
Kameliowa18:09
Dąbrowa Centrum18:11
Anyżowa18:12
Karwiny Nowowiczlińska18:14
Myśliwska [GDY]18:17
Źródło Marii18:18
Karwiny PKM18:20
Podleśna18:21
Brodwino - Szkoła18:25
Schronisko Sopotkowo18:26
Cmentarz18:27
Malczewskiego18:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:31
Sopot PKP - Niepodległości18:32
3 Maja [SOP]18:34
Sopot Reja18:35
Kurs nr 14 do Kacze Buki
Sopot Reja18:47
3 Maja [SOP]18:48
Sopot PKP - Niepodległości18:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:51
Goyki18:53
Malczewskiego18:54
Chodowieckiego18:55
Cmentarz18:56
Schronisko Sopotkowo18:57
Brodwino - Szkoła18:59
Karwiny PKM19:04
Karwiny PKM19:05
Nałkowskiej19:06
Źródło Marii19:07
Myśliwska [GDY]19:08
Karwiny Nowowiczlińska19:11
Anyżowa19:13
Dąbrowa Centrum19:15
Kameliowa19:16
Paprykowa19:17
Szafranowa19:18
Rdestowa - Leśny Zakątek19:18
Leśna Polana19:19
Rdestowa - Kolonia19:19
Krzemowa19:20
Kacze Buki19:21
Kurs nr 15 do Sopot Reja
Kacze Buki20:04
Krzemowa [GDY]20:05
Rdestowa - Kolonia20:06
Leśna Polana20:07
Rdestowa - Leśny Zakątek20:07
Szafranowa20:08
Paprykowa20:09
Kameliowa20:10
Dąbrowa Centrum20:11
Anyżowa20:12
Karwiny Nowowiczlińska20:14
Myśliwska [GDY]20:17
Źródło Marii20:18
Karwiny PKM20:20
Podleśna20:21
Brodwino - Szkoła20:25
Schronisko Sopotkowo20:26
Cmentarz20:27
Malczewskiego20:28
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:30
Sopot PKP - Niepodległości20:31
3 Maja [SOP]20:33
Sopot Reja20:34
Kurs nr 16 do Kacze Buki
Sopot Reja20:43
3 Maja [SOP]20:44
Sopot PKP - Niepodległości20:45
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:46
Goyki20:48
Malczewskiego20:49
Chodowieckiego20:50
Cmentarz20:51
Schronisko Sopotkowo20:52
Brodwino - Szkoła20:54
Karwiny PKM20:59
Karwiny PKM21:00
Nałkowskiej21:01
Źródło Marii21:02
Myśliwska [GDY]21:03
Karwiny Nowowiczlińska21:05
Anyżowa21:07
Dąbrowa Centrum21:08
Kameliowa21:09
Paprykowa21:10
Szafranowa21:11
Rdestowa - Leśny Zakątek21:11
Leśna Polana21:12
Rdestowa - Kolonia21:12
Krzemowa21:13
Kacze Buki21:14
Kurs nr 17 do Sopot Reja
Kacze Buki21:35
Krzemowa [GDY]21:36
Rdestowa - Kolonia21:37
Leśna Polana21:38
Rdestowa - Leśny Zakątek21:38
Szafranowa21:39
Paprykowa21:40
Kameliowa21:41
Dąbrowa Centrum21:42
Anyżowa21:43
Karwiny Nowowiczlińska21:45
Myśliwska [GDY]21:48
Źródło Marii21:49
Karwiny PKM21:51
Podleśna21:52
Brodwino - Szkoła21:56
Schronisko Sopotkowo21:57
Cmentarz21:58
Malczewskiego21:59
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:01
Sopot PKP - Niepodległości22:02
3 Maja [SOP]22:04
Sopot Reja22:05
Kurs nr 18 do Kacze Buki
Sopot Reja22:13
3 Maja [SOP]22:14
Sopot PKP - Niepodległości22:15
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:16
Goyki22:18
Malczewskiego22:19
Chodowieckiego22:20
Cmentarz22:21
Schronisko Sopotkowo22:22
Brodwino - Szkoła22:24
Karwiny PKM22:29
Karwiny PKM22:30
Nałkowskiej22:31
Źródło Marii22:32
Myśliwska [GDY]22:33
Karwiny Nowowiczlińska22:35
Anyżowa22:37
Dąbrowa Centrum22:38
Kameliowa22:39
Paprykowa22:40
Szafranowa22:41
Rdestowa - Leśny Zakątek22:41
Leśna Polana22:42
Rdestowa - Kolonia22:42
Krzemowa22:43
Kacze Buki22:44
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki22:49
Krzemowa [GDY]22:50
Rdestowa - Kolonia22:51
Leśna Polana22:52
Rdestowa - Leśny Zakątek22:52
Szafranowa22:53
Paprykowa22:54
Kameliowa22:55
Dąbrowa Centrum22:56
Anyżowa22:57
Karwiny Nowowiczlińska22:59
Myśliwska [GDY]23:02
Źródło Marii23:03
Karwiny PKM23:05
Racławicka23:07
Lidzka23:08
Olgierda23:09
Łowicka [GDY]23:10
Plac Górnośląski23:11
Zwycięstwa - Wielkopolska23:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:15
Centrum Nauki Experyment23:16
Harcerska23:17
Urząd Miasta - Świętojańska23:19
Traugutta [GDY]23:20
Żwirki i Wigury [GDY]23:21
Skwer Kościuszki - InfoBox23:22
10 Lutego - Skwer Kościuszki23:24
3 Maja [GDY]23:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:28
Bpa Okoniewskiego23:29
Stocznia SKM - Morska23:30
Uniwersytet Morski23:31
Mireckiego23:32
Kalksztajnów23:33
Grabówek SKM23:35
Grabówek SKM23:36