• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:03
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala
Plac Kaszubski06:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:15
Kurs nr 6 do Obłuże Maciejewicza
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:17
Janka Wiśniewskiego06:18
Energetyków06:20
Obłuże Centrum06:23
Cechowa06:24
Bosmańska - Nasypowa06:25
Bosmańska - Zielona06:27
Dąbka - Zielona06:28
Dąbka - Zespół Szkół06:29
Turkusowa06:30
Stare Obłuże06:31
Obłuże Maciejewicza06:32
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza06:35
Stare Obłuże06:36
Turkusowa06:37
Dąbka - Zespół Szkół06:38
Benisławskiego06:39
Dąbka - Zielona06:40
Bosmańska - Zielona06:42
Bosmańska - Nasypowa06:43
Cechowa06:45
Obłuże Centrum06:47
Energetyków06:49
Janka Wiśniewskiego06:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:55
Śląska06:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:59
Kurs nr 8 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:07
Śląska07:10
3 Maja [GDY]07:12
I Urząd Skarbowy07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:17
Janka Wiśniewskiego07:18
Energetyków07:20
Obłuże Centrum07:23
Cechowa07:24
Bosmańska - Nasypowa07:25
Bosmańska - Zielona07:27
Dąbka - Zielona07:28
Dąbka - Zespół Szkół07:29
Turkusowa07:30
Stare Obłuże07:31
Obłuże Maciejewicza07:32
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza07:35
Stare Obłuże07:36
Turkusowa07:37
Dąbka - Zespół Szkół07:38
Benisławskiego07:39
Dąbka - Zielona07:40
Bosmańska - Zielona07:42
Bosmańska - Nasypowa07:43
Cechowa07:45
Obłuże Centrum07:47
Energetyków07:49
Janka Wiśniewskiego07:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:55
Śląska07:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:59