• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:29
Kurs nr 2 do Redłowo SKM
Obłuże Maciejewicza06:44
Stare Obłuże06:45
Turkusowa06:47
Dąbka - Zespół Szkół06:48
Benisławskiego06:49
Dąbka - Zielona06:50
Bosmańska - Zielona06:52
Bosmańska - Nasypowa06:53
Cechowa06:55
Obłuże Centrum06:57
Energetyków07:00
Janka Wiśniewskiego07:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:07
Śląska07:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:11
Centrum Handlowe "Riviera"07:13
Gdynia Arena07:14
Stadion PKM07:15
Łużycka [GDY]07:16
Redłowo SKM07:17
Kurs nr 3 do Obłuże Maciejewicza
Redłowo SKM07:24
Łużycka [GDY]07:25
Gdynia Arena07:26
Centrum Handlowe "Riviera"07:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:29
Śląska07:31
3 Maja [GDY]07:33
I Urząd Skarbowy07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:39
Janka Wiśniewskiego07:40
Energetyków07:42
Obłuże Centrum07:45
Cechowa07:46
Bosmańska - Nasypowa07:47
Bosmańska - Zielona07:49
Dąbka - Zielona07:51
Dąbka - Zespół Szkół07:52
Turkusowa07:53
Stare Obłuże07:55
Obłuże Maciejewicza07:56
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza08:22
Stare Obłuże08:23
Turkusowa08:25
Dąbka - Zespół Szkół08:26
Benisławskiego08:27
Dąbka - Zielona08:28
Bosmańska - Zielona08:30
Bosmańska - Nasypowa08:31
Cechowa08:33
Obłuże Centrum08:35
Energetyków08:38
Janka Wiśniewskiego08:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:44
Śląska08:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:48
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:07
Śląska09:10
3 Maja [GDY]09:12
I Urząd Skarbowy09:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Janka Wiśniewskiego09:19
Energetyków09:21
Obłuże Centrum09:24
Cechowa09:25
Bosmańska - Nasypowa09:26
Bosmańska - Zielona09:28
Dąbka - Zielona09:30
Dąbka - Zespół Szkół09:31
Turkusowa09:32
Stare Obłuże09:34
Obłuże Maciejewicza09:35
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza09:42
Stare Obłuże09:43
Turkusowa09:45
Dąbka - Zespół Szkół09:46
Benisławskiego09:47
Dąbka - Zielona09:48
Bosmańska - Zielona09:50
Bosmańska - Nasypowa09:51
Cechowa09:53
Obłuże Centrum09:55
Energetyków09:58
Janka Wiśniewskiego10:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:04
Śląska10:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:08
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:26
Śląska10:29
3 Maja [GDY]10:31
I Urząd Skarbowy10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:38
Janka Wiśniewskiego10:39
Energetyków10:41
Obłuże Centrum10:44
Cechowa10:45
Bosmańska - Nasypowa10:47
Bosmańska - Zielona10:49
Dąbka - Zielona10:51
Dąbka - Zespół Szkół10:52
Turkusowa10:53
Stare Obłuże10:55
Obłuże Maciejewicza10:56
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza11:02
Stare Obłuże11:03
Turkusowa11:05
Dąbka - Zespół Szkół11:06
Benisławskiego11:07
Dąbka - Zielona11:08
Bosmańska - Zielona11:10
Bosmańska - Nasypowa11:11
Cechowa11:13
Obłuże Centrum11:15
Energetyków11:18
Janka Wiśniewskiego11:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:24
Śląska11:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:28
Kurs nr 9 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:46
Śląska11:49
3 Maja [GDY]11:51
I Urząd Skarbowy11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:58
Janka Wiśniewskiego11:59
Energetyków12:01
Obłuże Centrum12:04
Cechowa12:05
Bosmańska - Nasypowa12:07
Bosmańska - Zielona12:09
Dąbka - Zielona12:11
Dąbka - Zespół Szkół12:12
Turkusowa12:13
Stare Obłuże12:15
Obłuże Maciejewicza12:16
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza12:22
Stare Obłuże12:23
Turkusowa12:25
Dąbka - Zespół Szkół12:26
Benisławskiego12:27
Dąbka - Zielona12:28
Bosmańska - Zielona12:30
Bosmańska - Nasypowa12:31
Cechowa12:33
Obłuże Centrum12:35
Energetyków12:38
Janka Wiśniewskiego12:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:44
Śląska12:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:48
Kurs nr 11 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:06
Śląska13:09
3 Maja [GDY]13:11
I Urząd Skarbowy13:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Janka Wiśniewskiego13:19
Energetyków13:21
Obłuże Centrum13:24
Cechowa13:25
Bosmańska - Nasypowa13:27
Bosmańska - Zielona13:29
Dąbka - Zielona13:31
Dąbka - Zespół Szkół13:32
Turkusowa13:33
Stare Obłuże13:35
Obłuże Maciejewicza13:36
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza13:47
Stare Obłuże13:48
Turkusowa13:50
Dąbka - Zespół Szkół13:51
Benisławskiego13:52
Dąbka - Zielona13:53
Bosmańska - Zielona13:55
Bosmańska - Nasypowa13:56
Cechowa13:58
Obłuże Centrum14:00
Energetyków14:03
Janka Wiśniewskiego14:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:09
Śląska14:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:13
Kurs nr 13 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:40
Śląska14:43
3 Maja [GDY]14:45
I Urząd Skarbowy14:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:52
Janka Wiśniewskiego14:53
Energetyków14:55
Obłuże Centrum14:58
Cechowa14:59
Bosmańska - Nasypowa15:01
Bosmańska - Zielona15:03
Dąbka - Zielona15:05
Dąbka - Zespół Szkół15:06
Turkusowa15:07
Stare Obłuże15:09
Obłuże Maciejewicza15:10
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza15:17
Stare Obłuże15:18
Turkusowa15:20
Dąbka - Zespół Szkół15:21
Benisławskiego15:22
Dąbka - Zielona15:23
Bosmańska - Zielona15:25
Bosmańska - Nasypowa15:26
Cechowa15:30
Obłuże Centrum15:32
Energetyków15:35
Janka Wiśniewskiego15:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:42
Śląska15:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:46
Kurs nr 15 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:10
Śląska16:13
3 Maja [GDY]16:15
I Urząd Skarbowy16:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:22
Janka Wiśniewskiego16:23
Energetyków16:26
Obłuże Centrum16:29
Cechowa16:30
Bosmańska - Nasypowa16:32
Bosmańska - Zielona16:34
Dąbka - Zielona16:36
Dąbka - Zespół Szkół16:37
Turkusowa16:38
Stare Obłuże16:40
Obłuże Maciejewicza16:41