• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:27
Kurs nr 2 do Górki Wschodnie
Dworzec Główny04:25
Dworzec Główny04:28
Brama Wyżynna04:30
Żabi Kruk04:31
Chmielna04:32
Akademia Muzyczna04:33
Brama Żuławska04:34
Mostek04:35
Miałki Szlak04:36
Węzeł Elbląska04:37
Błonia04:38
Tarcice04:39
Michałki04:40
Rafineria04:41
"Makro"04:42
Dobrowo04:43
Benzynowa04:45
Oczyszczalnia04:46
Naftowa04:48
Płońska04:49
Zagroble04:50
Brzegowa04:51
Pocztowa04:52
Sportowa [GDA]04:53
Wiślinka Piaskowa04:55
Sobieszewo04:57
Jodowa04:58
Sobieszewska04:58
Tęczowa04:59
Nadwiślańska04:59
Ornitologów05:00
Górki Wschodnie05:01
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie05:06
Górki Wschodnie05:06
Ornitologów05:07
Nadwiślańska05:08
Tęczowa05:09
Sobieszewska05:10
Jodowa05:10
Sobieszewo05:11
Wiślinka Piaskowa05:13
Sportowa [GDA]05:15
Pocztowa05:16
Brzegowa05:17
Zagroble05:18
Płońska05:19
Naftowa05:20
Oczyszczalnia05:22
Benzynowa05:23
Dobrowo05:25
Rafineria05:27
Michałki05:28
Tarcice05:30
Błonia05:31
Węzeł Elbląska05:32
Miałki Szlak05:33
Mostek05:34
Brama Żuławska05:35
Akademia Muzyczna05:36
Chmielna05:37
Żabi Kruk05:38
Brama Wyżynna05:40
Dworzec Główny05:42
Wały Piastowskie05:43
Jana z Kolna [GDA]05:45
Kurs nr 4 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]05:52
Wały Piastowskie05:53
Dworzec Główny05:54
Brama Wyżynna05:56
Żabi Kruk05:57
Chmielna05:58
Akademia Muzyczna05:59
Brama Żuławska06:00
Mostek06:01
Miałki Szlak06:02
Węzeł Elbląska06:03
Błonia06:04
Tarcice06:05
Michałki06:06
Rafineria06:07
"Makro"06:08
Dobrowo06:09
Benzynowa06:11
Oczyszczalnia06:12
Naftowa06:14
Płońska06:15
Zagroble06:16
Brzegowa06:17
Pocztowa06:18
Sportowa [GDA]06:19
Wiślinka Piaskowa06:21
Sobieszewo06:23
Jodowa06:24
Sobieszewska06:24
Tęczowa06:25
Nadwiślańska06:25
Ornitologów06:26
Górki Wschodnie06:27
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie06:32
Górki Wschodnie06:32
Ornitologów06:33
Nadwiślańska06:34
Tęczowa06:35
Sobieszewska06:36
Jodowa06:36
Sobieszewo06:37
Wiślinka Piaskowa06:39
Sportowa [GDA]06:41
Pocztowa06:42
Brzegowa06:43
Zagroble06:44
Płońska06:45
Naftowa06:46
Oczyszczalnia06:48
Benzynowa06:49
Dobrowo06:51
Rafineria06:53
Michałki06:54
Tarcice06:56
Błonia06:57
Węzeł Elbląska06:58
Miałki Szlak06:59
Mostek07:00
Brama Żuławska07:01
Akademia Muzyczna07:02
Chmielna07:03
Żabi Kruk07:04
Brama Wyżynna07:06
Dworzec Główny07:08
Wały Piastowskie07:09
Jana z Kolna [GDA]07:11
Kurs nr 6 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]07:33
Wały Piastowskie07:34
Dworzec Główny07:36
Brama Wyżynna07:38
Żabi Kruk07:39
Chmielna07:40
Akademia Muzyczna07:41
Brama Żuławska07:42
Mostek07:43
Miałki Szlak07:44
Węzeł Elbląska07:45
Błonia07:46
Tarcice07:47
Michałki07:48
Rafineria07:49
"Makro"07:50
Dobrowo07:51
Benzynowa07:53
Oczyszczalnia07:54
Naftowa07:56
Płońska07:57
Zagroble07:58
Brzegowa07:59
Pocztowa08:00
Sportowa [GDA]08:01
Wiślinka Piaskowa08:03
Sobieszewo08:05
Jodowa08:06
Sobieszewska08:06
Tęczowa08:07
Nadwiślańska08:07
Ornitologów08:08
Górki Wschodnie08:09
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie08:22
Górki Wschodnie08:22
Ornitologów08:23
Nadwiślańska08:24
Tęczowa08:25
Sobieszewska08:26
Jodowa08:26
Sobieszewo08:27
Wiślinka Piaskowa08:29
Sportowa [GDA]08:31
Pocztowa08:32
Brzegowa08:33
Zagroble08:35
Płońska08:37
Naftowa08:38
Oczyszczalnia08:40
Benzynowa08:41
Dobrowo08:43
Rafineria08:45
Michałki08:46
Tarcice08:48
Błonia08:49
Węzeł Elbląska08:50
Miałki Szlak08:51
Mostek08:52
Brama Żuławska08:53
Akademia Muzyczna08:54
Chmielna08:55
Żabi Kruk08:56
Brama Wyżynna08:59
Dworzec Główny09:01
Wały Piastowskie09:02
Jana z Kolna [GDA]09:04
Kurs nr 8 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]09:33
Wały Piastowskie09:34
Dworzec Główny09:36
Brama Wyżynna09:38
Żabi Kruk09:40
Chmielna09:41
Akademia Muzyczna09:42
Brama Żuławska09:43
Mostek09:44
Miałki Szlak09:45
Węzeł Elbląska09:46
Błonia09:47
Tarcice09:48
Michałki09:50
Rafineria09:51
"Makro"09:52
Dobrowo09:53
Benzynowa09:55
Oczyszczalnia09:56
Naftowa09:58
Płońska09:59
Zagroble10:01
Brzegowa10:02
Pocztowa10:03
Sportowa [GDA]10:04
Wiślinka Piaskowa10:06
Sobieszewo10:08
Jodowa10:09
Sobieszewska10:09
Tęczowa10:10
Nadwiślańska10:10
Ornitologów10:11
Górki Wschodnie10:12
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie10:22
Górki Wschodnie10:22
Ornitologów10:23
Nadwiślańska10:24
Tęczowa10:25
Sobieszewska10:26
Jodowa10:26
Sobieszewo10:27
Wiślinka Piaskowa10:29
Sportowa [GDA]10:31
Pocztowa10:32
Brzegowa10:33
Zagroble10:35
Płońska10:37
Naftowa10:38
Oczyszczalnia10:40
Benzynowa10:41
Dobrowo10:43
Rafineria10:45
Michałki10:46
Tarcice10:48
Błonia10:49
Węzeł Elbląska10:50
Miałki Szlak10:51
Mostek10:52
Brama Żuławska10:54
Akademia Muzyczna10:55
Chmielna10:56
Żabi Kruk10:57
Brama Wyżynna11:00
Dworzec Główny11:02
Wały Piastowskie11:03
Jana z Kolna [GDA]11:05
Kurs nr 10 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]11:33
Wały Piastowskie11:34
Dworzec Główny11:36
Brama Wyżynna11:38
Żabi Kruk11:40
Chmielna11:41
Akademia Muzyczna11:42
Brama Żuławska11:43
Mostek11:44
Miałki Szlak11:45
Węzeł Elbląska11:46
Błonia11:47
Tarcice11:48
Michałki11:50
Rafineria11:51
"Makro"11:52
Dobrowo11:53
Benzynowa11:55
Oczyszczalnia11:56
Naftowa11:58
Płońska11:59
Zagroble12:01
Brzegowa12:02
Pocztowa12:03
Sportowa [GDA]12:04
Wiślinka Piaskowa12:06
Sobieszewo12:08
Jodowa12:09
Sobieszewska12:09
Tęczowa12:10
Nadwiślańska12:10
Ornitologów12:11
Górki Wschodnie12:12
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie12:22
Górki Wschodnie12:22
Ornitologów12:23
Nadwiślańska12:24
Tęczowa12:25
Sobieszewska12:26
Jodowa12:26
Sobieszewo12:27
Wiślinka Piaskowa12:29
Sportowa [GDA]12:31
Pocztowa12:32
Brzegowa12:33
Zagroble12:35
Płońska12:37
Naftowa12:38
Oczyszczalnia12:40
Benzynowa12:41
Dobrowo12:43
Rafineria12:45
Michałki12:46
Tarcice12:48
Błonia12:49
Węzeł Elbląska12:50
Miałki Szlak12:51
Mostek12:52
Brama Żuławska12:54
Akademia Muzyczna12:55
Chmielna12:56
Żabi Kruk12:57
Brama Wyżynna13:00
Dworzec Główny13:02
Wały Piastowskie13:03
Jana z Kolna [GDA]13:05
Kurs nr 12 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]13:28
Wały Piastowskie13:29
Dworzec Główny13:31
Brama Wyżynna13:33
Żabi Kruk13:35
Chmielna13:36
Akademia Muzyczna13:37
Brama Żuławska13:38
Mostek13:39
Miałki Szlak13:40
Węzeł Elbląska13:41
Błonia13:42
Tarcice13:43
Michałki13:45
Rafineria13:46
"Makro"13:47
Dobrowo13:48
Benzynowa13:50
Oczyszczalnia13:51
Naftowa13:53
Płońska13:54
Zagroble13:56
Brzegowa13:57
Pocztowa13:58
Sportowa [GDA]13:59
Wiślinka Piaskowa14:01
Sobieszewo14:03
Jodowa14:04
Sobieszewska14:04
Tęczowa14:05
Nadwiślańska14:05
Ornitologów14:06
Górki Wschodnie14:07
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie14:22
Górki Wschodnie14:22
Ornitologów14:23
Nadwiślańska14:24
Tęczowa14:25
Sobieszewska14:26
Jodowa14:26
Sobieszewo14:27
Wiślinka Piaskowa14:29
Sportowa [GDA]14:31
Pocztowa14:32
Brzegowa14:33
Zagroble14:35
Płońska14:37
Naftowa14:38
Oczyszczalnia14:40
Benzynowa14:41
Dobrowo14:43
Rafineria14:45
Michałki14:46
Tarcice14:48
Błonia14:49
Węzeł Elbląska14:50
Miałki Szlak14:51
Mostek14:52
Brama Żuławska14:54
Akademia Muzyczna14:55
Chmielna14:56
Żabi Kruk14:57
Brama Wyżynna15:00
Dworzec Główny15:02
Wały Piastowskie15:03
Jana z Kolna [GDA]15:05
Kurs nr 14 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]15:33
Wały Piastowskie15:34
Dworzec Główny15:36
Brama Wyżynna15:38
Żabi Kruk15:40
Chmielna15:41
Akademia Muzyczna15:42
Brama Żuławska15:43
Mostek15:44
Miałki Szlak15:45
Węzeł Elbląska15:46
Błonia15:47
Tarcice15:48
Michałki15:50
Rafineria15:51
"Makro"15:52
Dobrowo15:53
Benzynowa15:55
Oczyszczalnia15:56
Naftowa15:58
Płońska15:59
Zagroble16:01
Brzegowa16:02
Pocztowa16:03
Sportowa [GDA]16:04
Wiślinka Piaskowa16:06
Sobieszewo16:08
Jodowa16:09
Sobieszewska16:09
Tęczowa16:10
Nadwiślańska16:10
Ornitologów16:11
Górki Wschodnie16:12
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie16:22
Górki Wschodnie16:22
Ornitologów16:23
Nadwiślańska16:24
Tęczowa16:25
Sobieszewska16:26
Jodowa16:26
Sobieszewo16:27
Wiślinka Piaskowa16:29
Sportowa [GDA]16:31
Pocztowa16:32
Brzegowa16:33
Zagroble16:35
Płońska16:37
Naftowa16:38
Oczyszczalnia16:40
Benzynowa16:41
Dobrowo16:43
Rafineria16:45
Michałki16:46
Tarcice16:48
Błonia16:49
Węzeł Elbląska16:50
Miałki Szlak16:51
Mostek16:52
Brama Żuławska16:54
Akademia Muzyczna16:55
Chmielna16:56
Żabi Kruk16:57
Brama Wyżynna17:00
Dworzec Główny17:02
Wały Piastowskie17:03
Jana z Kolna [GDA]17:05
Kurs nr 16 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]17:33
Wały Piastowskie17:34
Dworzec Główny17:36
Brama Wyżynna17:38
Żabi Kruk17:40
Chmielna17:41
Akademia Muzyczna17:42
Brama Żuławska17:43
Mostek17:44
Miałki Szlak17:45
Węzeł Elbląska17:46
Błonia17:47
Tarcice17:48
Michałki17:50
Rafineria17:51
"Makro"17:52
Dobrowo17:53
Benzynowa17:55
Oczyszczalnia17:56
Naftowa17:58
Płońska17:59
Zagroble18:01
Brzegowa18:02
Pocztowa18:03
Sportowa [GDA]18:04
Wiślinka Piaskowa18:06
Sobieszewo18:08
Jodowa18:09
Sobieszewska18:09
Tęczowa18:10
Nadwiślańska18:10
Ornitologów18:11
Górki Wschodnie18:12
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Górki Wschodnie18:52
Górki Wschodnie18:52
Ornitologów18:53
Nadwiślańska18:54
Tęczowa18:55
Sobieszewska18:56
Jodowa18:56
Sobieszewo18:57
Wiślinka Piaskowa18:59
Sportowa [GDA]19:01
Pocztowa19:02
Brzegowa19:03
Zagroble19:05
Płońska19:07
Naftowa19:08
Oczyszczalnia19:10
Benzynowa19:11
Dobrowo19:13
Rafineria19:15
Michałki19:16
Tarcice19:18
Błonia19:19
Węzeł Elbląska19:20
Miałki Szlak19:21
Mostek19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:25
Chmielna19:26
Żabi Kruk19:27
Brama Wyżynna19:30
Dworzec Główny19:32
Kurs nr 18 do Baza Hallera
Dworzec Główny19:32
Baza Hallera19:42