• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
02:27
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera14:45
Dworzec Główny14:55
Kurs nr 1 do Maćkowy
Dworzec Główny14:55
Brama Wyżynna14:59
Toruńska15:01
Brama Oruńska15:03
Stare Szkoty15:04
Sandomierska15:05
Rejtana15:06
Gościnna15:08
Nowiny15:09
Ukośna15:11
Dom Pomocy Społecznej15:13
Bartnicza15:16
Maćkowy15:16
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy15:25
Dom Pomocy Społecznej15:27
Ukośna15:30
Urząd Dozoru Technicznego15:31
Nowiny15:32
Gościnna15:33
Rejtana15:35
Sandomierska15:37
Stare Szkoty15:38
Brama Oruńska15:39
Toruńska15:41
Brama Wyżynna15:43
Dworzec Główny15:45
Wały Piastowskie15:46
Jana z Kolna [GDA]15:48
Kurs nr 3 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]16:00
Wały Piastowskie16:01
Dworzec Główny16:05
Brama Wyżynna16:09
Toruńska16:11
Brama Oruńska16:13
Stare Szkoty16:14
Sandomierska16:15
Rejtana16:16
Gościnna16:18
Nowiny16:19
Ukośna16:21
Dom Pomocy Społecznej16:23
Bartnicza16:26
Maćkowy16:26
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy16:35
Dom Pomocy Społecznej16:37
Ukośna16:40
Urząd Dozoru Technicznego16:41
Nowiny16:42
Gościnna16:43
Rejtana16:45
Sandomierska16:47
Stare Szkoty16:48
Brama Oruńska16:49
Toruńska16:51
Brama Wyżynna16:53
Dworzec Główny16:55
Wały Piastowskie16:56
Jana z Kolna [GDA]16:58
Kurs nr 5 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]17:20
Wały Piastowskie17:21
Dworzec Główny17:24
Brama Wyżynna17:27
Toruńska17:29
Brama Oruńska17:31
Stare Szkoty17:32
Sandomierska17:33
Rejtana17:34
Gościnna17:36
Nowiny17:37
Ukośna17:38
Dom Pomocy Społecznej17:40
Bartnicza17:42
Maćkowy17:42
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Maćkowy17:52
Dom Pomocy Społecznej17:54
Ukośna17:57
Urząd Dozoru Technicznego17:58
Nowiny17:59
Gościnna18:00
Rejtana18:01
Sandomierska18:03
Stare Szkoty18:04
Brama Oruńska18:05
Toruńska18:07
Brama Wyżynna18:09
Dworzec Główny18:11
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:11
Baza Hallera18:21