• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:12
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski08:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:28
3 Maja [GDY]08:30
Armii Krajowej08:32
Urząd Miasta - Władysława IV08:34
Poznańska08:37
Cmentarz Witomiński08:38
Rolnicza08:41
Witomino Centrum08:43
Stawna08:44
Witomino Polna08:45
Długa08:46
Stawna08:48
Witomino Leśniczówka08:49
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka09:10
Stawna09:11
Witomino Polna09:12
Długa09:13
Witomino Centrum09:15
Rolnicza09:16
Cmentarz Witomiński09:18
Poznańska09:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:25
Kilińskiego [GDY]09:27
Armii Krajowej09:29
3 Maja [GDY]09:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:33
Plac Kaszubski09:35
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski09:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:48
3 Maja [GDY]09:50
Armii Krajowej09:52
Urząd Miasta - Władysława IV09:54
Poznańska09:57
Cmentarz Witomiński09:58
Rolnicza10:01
Witomino Centrum10:03
Stawna10:04
Witomino Leśniczówka10:05
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka10:22
Stawna10:23
Witomino Centrum10:25
Rolnicza10:26
Cmentarz Witomiński10:28
Poznańska10:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:35
Kilińskiego [GDY]10:37
Armii Krajowej10:39
3 Maja [GDY]10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:43
Plac Kaszubski10:45
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski10:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:58
3 Maja [GDY]11:00
Armii Krajowej11:02
Urząd Miasta - Władysława IV11:04
Poznańska11:07
Cmentarz Witomiński11:08
Rolnicza11:11
Witomino Centrum11:13
Stawna11:14
Witomino Leśniczówka11:15
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka11:32
Stawna11:33
Witomino Centrum11:35
Rolnicza11:36
Cmentarz Witomiński11:38
Poznańska11:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:45
Kilińskiego [GDY]11:47
Armii Krajowej11:49
3 Maja [GDY]11:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:53
Plac Kaszubski11:55
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski12:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:08
3 Maja [GDY]12:10
Armii Krajowej12:12
Urząd Miasta - Władysława IV12:14
Poznańska12:17
Cmentarz Witomiński12:18
Rolnicza12:21
Witomino Centrum12:23
Stawna12:24
Witomino Polna12:25
Długa12:26
Stawna12:28
Witomino Leśniczówka12:29
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka12:40
Stawna12:41
Witomino Polna12:42
Długa12:43
Witomino Centrum12:45
Rolnicza12:46
Cmentarz Witomiński12:48
Poznańska12:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:55
Kilińskiego [GDY]12:57
Armii Krajowej12:59
3 Maja [GDY]13:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:03
Plac Kaszubski13:05
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski13:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:18
3 Maja [GDY]13:20
Armii Krajowej13:22
Urząd Miasta - Władysława IV13:24
Poznańska13:27
Cmentarz Witomiński13:28
Rolnicza13:31
Witomino Centrum13:33
Stawna13:34
Witomino Leśniczówka13:35
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka14:09
Stawna14:10
Witomino Polna14:11
Długa14:12
Witomino Centrum14:14
Rolnicza14:15
Cmentarz Witomiński14:17
Poznańska14:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:24
Kilińskiego [GDY]14:26
Armii Krajowej14:28
3 Maja [GDY]14:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:33
Plac Kaszubski14:35
Kurs nr 17 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski14:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:43
3 Maja [GDY]14:45
Armii Krajowej14:47
Urząd Miasta - Władysława IV14:49
Poznańska14:52
Cmentarz Witomiński14:54
Rolnicza14:57
Witomino Centrum14:59
Stawna15:00
Witomino Polna15:01
Długa15:02
Stawna15:04
Witomino Leśniczówka15:05
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka15:26
Stawna15:27
Witomino Centrum15:29
Rolnicza15:30
Cmentarz Witomiński15:32
Poznańska15:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:39
Kilińskiego [GDY]15:41
Armii Krajowej15:43
3 Maja [GDY]15:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:48
Plac Kaszubski15:50
Kurs nr 19 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski15:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:58
3 Maja [GDY]16:00
Armii Krajowej16:02
Urząd Miasta - Władysława IV16:04
Poznańska16:07
Cmentarz Witomiński16:09
Rolnicza16:12
Witomino Centrum16:14
Stawna16:15
Witomino Leśniczówka16:16
Kurs nr 20 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka16:41
Stawna16:42
Witomino Centrum16:44
Rolnicza16:45
Cmentarz Witomiński16:47
Poznańska16:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:54
Kilińskiego [GDY]16:56
Armii Krajowej16:58
3 Maja [GDY]17:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:03
Plac Kaszubski17:05
Kurs nr 21 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski17:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:13
3 Maja [GDY]17:15
Armii Krajowej17:17
Urząd Miasta - Władysława IV17:19
Poznańska17:22
Cmentarz Witomiński17:24
Rolnicza17:27
Witomino Centrum17:29
Stawna17:30
Witomino Polna17:31
Długa17:32
Stawna17:34
Witomino Leśniczówka17:35
Kurs nr 22 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka18:00
Stawna18:01
Witomino Centrum18:03
Rolnicza18:04
Cmentarz Witomiński18:06
Poznańska18:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:13
Kilińskiego [GDY]18:15
Armii Krajowej18:17
3 Maja [GDY]18:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:21
Plac Kaszubski18:23
Kurs nr 23 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski18:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:29
3 Maja [GDY]18:31
Armii Krajowej18:33
Urząd Miasta - Władysława IV18:35
Poznańska18:37
Cmentarz Witomiński18:38
Rolnicza18:41
Witomino Centrum18:43
Stawna18:44
Witomino Polna18:45
Długa18:46
Stawna18:48
Witomino Leśniczówka18:49