• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:16
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta04:30
Koleczkowo - Kamieńska04:31
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego04:32
Bojano - Milenium04:33
Bojano - Rolnicza04:34
Bojano - Kościół04:35
Bojano04:37
Dobrzewino - Owsiana04:39
Dobrzewino - Dworska04:40
Dobrzewino - Kasztelańska04:41
Karczemki [SZ]04:42
Chwaszczyno - Boczna04:43
Chwaszczyno - Poczta04:44
Chwaszczyno04:46
Chwaszczyno - Polna04:49
Chwaszczyno - Nytbusz04:51
Centrum Nadawcze RTV04:52
Rdestowa - Kolonia04:54
Leśna Polana04:55
Rdestowa - Leśny Zakątek04:55
Szafranowa04:56
Paprykowa04:57
Kameliowa04:58
Dąbrowa Centrum05:00
Anyżowa05:01
Karwiny Nowowiczlińska05:02
Kurs nr 1 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska05:03
Anyżowa05:05
Dąbrowa Centrum05:06
Kameliowa05:07
Paprykowa05:08
Szafranowa05:09
Rdestowa - Leśny Zakątek05:09
Leśna Polana05:10
Rdestowa - Kolonia05:10
Centrum Nadawcze RTV05:12
Chwaszczyno - Nytbusz05:13
Chwaszczyno - Wiejska05:17
Chwaszczyno - Poczta05:20
Karczemki - Tuchomska05:21
Karczemki [SZ]05:22
Dobrzewino - Kasztelańska05:23
Dobrzewino - Dworska05:24
Dobrzewino - Owsiana05:25
Bojano05:27
Bojano - Kościół05:28
Bojano - Rolnicza05:30
Bojano - Milenium05:31
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego05:32
Koleczkowo - Kamieńska05:34
Koleczkowo - Poczta05:34
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta05:37
Koleczkowo - Kamieńska05:38
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego05:39
Bojano - Milenium05:40
Bojano - Rolnicza05:41
Bojano - Kościół05:42
Bojano05:44
Dobrzewino - Owsiana05:46
Dobrzewino - Dworska05:47
Dobrzewino - Kasztelańska05:48
Karczemki [SZ]05:49
Chwaszczyno - Boczna05:50
Chwaszczyno - Poczta05:51
Chwaszczyno05:53
Chwaszczyno - Polna05:56
Chwaszczyno - Nytbusz05:58
Centrum Nadawcze RTV05:59
Rdestowa - Kolonia06:01
Leśna Polana06:02
Rdestowa - Leśny Zakątek06:02
Szafranowa06:03
Paprykowa06:04
Kameliowa06:05
Dąbrowa Centrum06:07
Anyżowa06:08
Karwiny Nowowiczlińska06:09
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Karwiny Nowowiczlińska06:18
Anyżowa06:20
Dąbrowa Centrum06:21
Kameliowa06:22
Paprykowa06:23
Szafranowa06:24
Rdestowa - Leśny Zakątek06:24
Leśna Polana06:25
Rdestowa - Kolonia06:25
Centrum Nadawcze RTV06:27
Chwaszczyno - Nytbusz06:28
Chwaszczyno - Wiejska06:32
Chwaszczyno - Poczta06:35
Karczemki - Tuchomska06:36
Karczemki [SZ]06:37
Dobrzewino - Kasztelańska06:38
Dobrzewino - Dworska06:39
Dobrzewino - Owsiana06:40
Bojano06:42
Bojano - Kościół06:43
Bojano - Rolnicza06:45
Bojano - Milenium06:46
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego06:47
Koleczkowo - Kamieńska06:49
Koleczkowo - Poczta06:49
Koleczkowo - Kamieńska06:50
Koleczkowo - Łąkowa06:51
Koleczkowo - Młyńska06:52
Łężyce - Jeżynowa06:56
Leśniczówka Rogulewo06:58
Ogród Botaniczny Marszewo07:00
Marszewska07:02
Jałowcowa07:03
Jaskółcza07:05
Raduńska07:07
Chylonia Centrum07:08
Chylonia Dworzec PKP07:10
Chylonia Dworzec PKP07:11
Kurs nr 4 do Karwiny Nowowiczlińska
Chylonia Dworzec PKP07:14
Chylonia Centrum07:17
Raduńska07:18
Jaskółcza07:19
Jałowcowa07:20
Marszewska07:21
Ogród Botaniczny Marszewo07:23
Leśniczówka Rogulewo07:26
Łężyce - Jeżynowa07:28
Koleczkowo - Młyńska07:32
Koleczkowo - Łąkowa07:33
Koleczkowo - Kamieńska07:34
Koleczkowo - Poczta07:40
Koleczkowo - Kamieńska07:41
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego07:42
Bojano - Milenium07:43
Bojano - Rolnicza07:44
Bojano - Kościół07:45
Bojano07:47
Dobrzewino - Owsiana07:49
Dobrzewino - Dworska07:50
Dobrzewino - Kasztelańska07:51
Karczemki [SZ]07:52
Chwaszczyno - Boczna07:53
Chwaszczyno - Poczta07:54
Chwaszczyno07:58
Chwaszczyno - Polna08:01
Chwaszczyno - Nytbusz08:03
Centrum Nadawcze RTV08:04
Rdestowa - Kolonia08:06
Leśna Polana08:07
Rdestowa - Leśny Zakątek08:07
Szafranowa08:08
Paprykowa08:09
Kameliowa08:10
Dąbrowa Centrum08:12
Anyżowa08:13
Karwiny Nowowiczlińska08:14
Kurs nr 5 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska08:23
Anyżowa08:25
Dąbrowa Centrum08:27
Kameliowa08:28
Paprykowa08:29
Szafranowa08:30
Rdestowa - Leśny Zakątek08:30
Leśna Polana08:31
Rdestowa - Kolonia08:31
Centrum Nadawcze RTV08:33
Chwaszczyno - Nytbusz08:34
Chwaszczyno - Wiejska08:38
Chwaszczyno - Poczta08:41
Karczemki - Tuchomska08:42
Karczemki [SZ]08:43
Dobrzewino - Kasztelańska08:44
Dobrzewino - Dworska08:45
Dobrzewino - Owsiana08:46
Bojano08:48
Bojano - Kościół08:49
Bojano - Rolnicza08:51
Bojano - Milenium08:52
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego08:53
Koleczkowo - Kamieńska08:55
Koleczkowo - Poczta08:55
Kurs nr 6 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta09:32
Koleczkowo - Kamieńska09:33
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego09:34
Bojano - Milenium09:35
Bojano - Rolnicza09:36
Bojano - Kościół09:37
Bojano09:39
Dobrzewino - Owsiana09:41
Dobrzewino - Dworska09:42
Dobrzewino - Kasztelańska09:43
Karczemki [SZ]09:44
Chwaszczyno - Boczna09:45
Chwaszczyno - Poczta09:46
Chwaszczyno09:48
Chwaszczyno - Polna09:51
Chwaszczyno - Nytbusz09:53
Centrum Nadawcze RTV09:54
Rdestowa - Kolonia09:56
Leśna Polana09:57
Rdestowa - Leśny Zakątek09:57
Szafranowa09:58
Paprykowa09:59
Kameliowa10:00
Dąbrowa Centrum10:02
Anyżowa10:03
Karwiny Nowowiczlińska10:04
Kurs nr 7 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska10:23
Anyżowa10:25
Dąbrowa Centrum10:27
Kameliowa10:28
Paprykowa10:29
Szafranowa10:30
Rdestowa - Leśny Zakątek10:30
Leśna Polana10:31
Rdestowa - Kolonia10:31
Centrum Nadawcze RTV10:33
Chwaszczyno - Nytbusz10:34
Chwaszczyno - Wiejska10:38
Chwaszczyno - Poczta10:41
Karczemki - Tuchomska10:42
Karczemki [SZ]10:43
Dobrzewino - Kasztelańska10:44
Dobrzewino - Dworska10:45
Dobrzewino - Owsiana10:46
Bojano10:48
Bojano - Kościół10:49
Bojano - Rolnicza10:51
Bojano - Milenium10:52
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego10:53
Koleczkowo - Kamieńska10:55
Koleczkowo - Poczta10:55
Kurs nr 8 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta11:02
Koleczkowo - Kamieńska11:03
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego11:04
Bojano - Milenium11:05
Bojano - Rolnicza11:06
Bojano - Kościół11:07
Bojano11:09
Dobrzewino - Owsiana11:11
Dobrzewino - Dworska11:12
Dobrzewino - Kasztelańska11:13
Karczemki [SZ]11:14
Chwaszczyno - Boczna11:15
Chwaszczyno - Poczta11:16
Chwaszczyno11:18
Chwaszczyno - Polna11:21
Chwaszczyno - Nytbusz11:23
Centrum Nadawcze RTV11:24
Rdestowa - Kolonia11:26
Leśna Polana11:27
Rdestowa - Leśny Zakątek11:27
Szafranowa11:28
Paprykowa11:29
Kameliowa11:30
Dąbrowa Centrum11:32
Anyżowa11:33
Karwiny Nowowiczlińska11:34
Kurs nr 9 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska12:23
Anyżowa12:25
Dąbrowa Centrum12:27
Kameliowa12:28
Paprykowa12:29
Szafranowa12:30
Rdestowa - Leśny Zakątek12:30
Leśna Polana12:31
Rdestowa - Kolonia12:31
Centrum Nadawcze RTV12:33
Chwaszczyno - Nytbusz12:34
Chwaszczyno - Wiejska12:38
Chwaszczyno - Poczta12:41
Karczemki - Tuchomska12:42
Karczemki [SZ]12:43
Dobrzewino - Kasztelańska12:44
Dobrzewino - Dworska12:45
Dobrzewino - Owsiana12:46
Bojano12:48
Bojano - Kościół12:49
Bojano - Rolnicza12:51
Bojano - Milenium12:52
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego12:53
Koleczkowo - Kamieńska12:55
Koleczkowo - Poczta12:55
Kurs nr 10 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta13:02
Koleczkowo - Kamieńska13:03
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego13:04
Bojano - Milenium13:05
Bojano - Rolnicza13:06
Bojano - Kościół13:07
Bojano13:09
Dobrzewino - Owsiana13:11
Dobrzewino - Dworska13:12
Dobrzewino - Kasztelańska13:13
Karczemki [SZ]13:14
Chwaszczyno - Boczna13:15
Chwaszczyno - Poczta13:16
Chwaszczyno13:18
Chwaszczyno - Polna13:21
Chwaszczyno - Nytbusz13:23
Centrum Nadawcze RTV13:24
Rdestowa - Kolonia13:26
Leśna Polana13:27
Rdestowa - Leśny Zakątek13:27
Szafranowa13:28
Paprykowa13:29
Kameliowa13:30
Dąbrowa Centrum13:32
Anyżowa13:33
Karwiny Nowowiczlińska13:35
Kurs nr 11 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska13:53
Anyżowa13:55
Dąbrowa Centrum13:57
Kameliowa13:58
Paprykowa13:59
Szafranowa14:00
Rdestowa - Leśny Zakątek14:00
Leśna Polana14:01
Rdestowa - Kolonia14:01
Centrum Nadawcze RTV14:03
Chwaszczyno - Nytbusz14:04
Chwaszczyno - Wiejska14:08
Chwaszczyno - Poczta14:12
Karczemki - Tuchomska14:13
Karczemki [SZ]14:14
Dobrzewino - Kasztelańska14:15
Dobrzewino - Dworska14:16
Dobrzewino - Owsiana14:17
Bojano14:19
Bojano - Kościół14:20
Bojano - Rolnicza14:22
Bojano - Milenium14:23
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego14:24
Koleczkowo - Kamieńska14:26
Koleczkowo - Poczta14:26
Kurs nr 12 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta15:02
Koleczkowo - Kamieńska15:03
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego15:04
Bojano - Milenium15:05
Bojano - Rolnicza15:06
Bojano - Kościół15:07
Bojano15:09
Dobrzewino - Owsiana15:11
Dobrzewino - Dworska15:12
Dobrzewino - Kasztelańska15:13
Karczemki [SZ]15:14
Chwaszczyno - Boczna15:15
Chwaszczyno - Poczta15:16
Chwaszczyno15:18
Chwaszczyno - Polna15:21
Chwaszczyno - Nytbusz15:23
Centrum Nadawcze RTV15:24
Rdestowa - Kolonia15:26
Leśna Polana15:27
Rdestowa - Leśny Zakątek15:27
Szafranowa15:28
Paprykowa15:29
Kameliowa15:30
Dąbrowa Centrum15:32
Anyżowa15:33
Karwiny Nowowiczlińska15:35
Kurs nr 13 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska15:53
Anyżowa15:55
Dąbrowa Centrum15:57
Kameliowa15:58
Paprykowa15:59
Szafranowa16:00
Rdestowa - Leśny Zakątek16:00
Leśna Polana16:01
Rdestowa - Kolonia16:01
Centrum Nadawcze RTV16:03
Chwaszczyno - Nytbusz16:04
Chwaszczyno - Wiejska16:09
Chwaszczyno - Poczta16:13
Karczemki - Tuchomska16:14
Karczemki [SZ]16:15
Dobrzewino - Kasztelańska16:16
Dobrzewino - Dworska16:17
Dobrzewino - Owsiana16:18
Bojano16:20
Bojano - Kościół16:21
Bojano - Rolnicza16:23
Bojano - Milenium16:24
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego16:25
Koleczkowo - Kamieńska16:27
Koleczkowo - Poczta16:27
Kurs nr 14 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta17:12
Koleczkowo - Kamieńska17:13
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego17:14
Bojano - Milenium17:15
Bojano - Rolnicza17:16
Bojano - Kościół17:17
Bojano17:19
Dobrzewino - Owsiana17:21
Dobrzewino - Dworska17:22
Dobrzewino - Kasztelańska17:23
Karczemki [SZ]17:24
Chwaszczyno - Boczna17:25
Chwaszczyno - Poczta17:26
Chwaszczyno17:29
Chwaszczyno - Polna17:32
Chwaszczyno - Nytbusz17:34
Centrum Nadawcze RTV17:35
Rdestowa - Kolonia17:37
Leśna Polana17:38
Rdestowa - Leśny Zakątek17:38
Szafranowa17:39
Paprykowa17:40
Kameliowa17:41
Dąbrowa Centrum17:43
Anyżowa17:44
Karwiny Nowowiczlińska17:45
Kurs nr 15 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska18:33
Anyżowa18:35
Dąbrowa Centrum18:37
Kameliowa18:38
Paprykowa18:39
Szafranowa18:40
Rdestowa - Leśny Zakątek18:40
Leśna Polana18:41
Rdestowa - Kolonia18:41
Centrum Nadawcze RTV18:43
Chwaszczyno - Nytbusz18:44
Chwaszczyno - Wiejska18:48
Chwaszczyno - Poczta18:51
Karczemki - Tuchomska18:52
Karczemki [SZ]18:53
Dobrzewino - Kasztelańska18:54
Dobrzewino - Dworska18:55
Dobrzewino - Owsiana18:56
Bojano18:58
Bojano - Kościół18:59
Bojano - Rolnicza19:01
Bojano - Milenium19:02
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego19:03
Koleczkowo - Kamieńska19:05
Koleczkowo - Poczta19:05
Kurs nr 16 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta19:12
Koleczkowo - Kamieńska19:13
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego19:14
Bojano - Milenium19:15
Bojano - Rolnicza19:16
Bojano - Kościół19:17
Bojano19:19
Dobrzewino - Owsiana19:21
Dobrzewino - Dworska19:22
Dobrzewino - Kasztelańska19:23
Karczemki [SZ]19:24
Chwaszczyno - Boczna19:25
Chwaszczyno - Poczta19:26
Chwaszczyno19:28
Chwaszczyno - Polna19:31
Chwaszczyno - Nytbusz19:33
Centrum Nadawcze RTV19:34
Rdestowa - Kolonia19:36
Leśna Polana19:37
Rdestowa - Leśny Zakątek19:37
Szafranowa19:38
Paprykowa19:39
Kameliowa19:40
Dąbrowa Centrum19:41
Anyżowa19:42
Karwiny Nowowiczlińska19:43
Kurs nr 17 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska19:53
Anyżowa19:55
Dąbrowa Centrum19:56
Kameliowa19:57
Paprykowa19:58
Szafranowa19:59
Rdestowa - Leśny Zakątek19:59
Leśna Polana20:00
Rdestowa - Kolonia20:00
Centrum Nadawcze RTV20:02
Chwaszczyno - Nytbusz20:03
Chwaszczyno - Wiejska20:07
Chwaszczyno - Poczta20:10
Karczemki - Tuchomska20:11
Karczemki [SZ]20:12
Dobrzewino - Kasztelańska20:13
Dobrzewino - Dworska20:14
Dobrzewino - Owsiana20:15
Bojano20:17
Bojano - Kościół20:18
Bojano - Rolnicza20:20
Bojano - Milenium20:21
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego20:22
Koleczkowo - Kamieńska20:24
Koleczkowo - Poczta20:24
Kurs nr 18 do Karwiny Nowowiczlińska
Koleczkowo - Poczta21:02
Koleczkowo - Kamieńska21:03
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego21:04
Bojano - Milenium21:05
Bojano - Rolnicza21:06
Bojano - Kościół21:07
Bojano21:09
Dobrzewino - Owsiana21:11
Dobrzewino - Dworska21:12
Dobrzewino - Kasztelańska21:13
Karczemki [SZ]21:14
Chwaszczyno - Boczna21:15
Chwaszczyno - Poczta21:16
Chwaszczyno21:18
Chwaszczyno - Polna21:21
Chwaszczyno - Nytbusz21:23
Centrum Nadawcze RTV21:24
Rdestowa - Kolonia21:26
Leśna Polana21:27
Rdestowa - Leśny Zakątek21:27
Szafranowa21:28
Paprykowa21:29
Kameliowa21:30
Dąbrowa Centrum21:31
Anyżowa21:32
Karwiny Nowowiczlińska21:33
Kurs nr 19 do Koleczkowo - Poczta
Karwiny Nowowiczlińska21:53
Anyżowa21:55
Dąbrowa Centrum21:56
Kameliowa21:57
Paprykowa21:58
Szafranowa21:59
Rdestowa - Leśny Zakątek21:59
Leśna Polana22:00
Rdestowa - Kolonia22:00
Centrum Nadawcze RTV22:02
Chwaszczyno - Nytbusz22:03
Chwaszczyno - Wiejska22:07
Chwaszczyno - Poczta22:10
Karczemki - Tuchomska22:11
Karczemki [SZ]22:12
Dobrzewino - Królewska22:13
Dobrzewino - Grabowa22:14
Dobrzewino - Bojańska22:15
Kielno - Cmentarz22:17
Kielno - Tredera22:18
Kielno - Rondo22:19
Kielno - Kościół22:20
Kielno - Partyzantów Koleczk.22:22
Bojano - Graniczna22:23
Bojano - Dębowa Karczma22:24
Bojano22:27
Bojano - Kościół22:28
Bojano - Rolnicza22:30
Bojano - Milenium22:31
Koleczkowo - Gryfa Pomorskiego22:32
Koleczkowo - Kamieńska22:34
Koleczkowo - Poczta22:34