• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:11
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska
Szemud - Remiza05:53
Szemud05:54
Szemud - Cmentarz05:55
Szemud - Lesiniec05:56
Szemud - Moczydła05:57
Kamień05:59
Kamień - Asnyka06:00
Kieleńska Huta06:01
Kielno - Bożańska06:03
Kielno - Słoneczna06:04
Kielno - Różana06:05
Kielno - Sikorskiego06:06
Kielno - Rondo06:07
Kielno - Kościół06:08
Kielno - Cmentarz06:09
Dobrzewino - Bojańska06:11
Dobrzewino - Grabowa06:12
Karczemki [SZ]06:14
Chwaszczyno - Boczna06:15
Chwaszczyno - Poczta06:16
Chwaszczyno06:18
Chwaszczyno - Gdyńska06:19
Centrum Nadawcze RTV06:20
Kacze Buki06:22
Kacze Buki06:23
Krzemowa [GDY]06:24
Karwiny Nowowiczlińska06:30
Kurs nr 1 do Szemud - Remiza
Karwiny Nowowiczlińska06:43
Starochwaszczyńska06:48
Centrum Nadawcze RTV06:49
Chwaszczyno - Gdyńska06:50
Chwaszczyno - Wiejska06:51
Chwaszczyno - Poczta06:53
Karczemki - Tuchomska06:54
Karczemki [SZ]06:55
Dobrzewino - Grabowa06:57
Dobrzewino - Bojańska06:58
Kielno - Cmentarz07:00
Kielno - Tredera07:01
Kielno - Rondo07:02
Kielno - Różana07:03
Kielno - Słoneczna07:04
Kielno - Bożańska07:05
Kieleńska Huta07:07
Kamień - Asnyka07:08
Kamień07:09
Szemud - Moczydła07:11
Szemud - Lesiniec07:12
Szemud - Cmentarz07:13
Szemud07:14
Szemud - Błaszkowskiego07:15
Szemud - Remiza07:16
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Szemud - Remiza07:23
Szemud07:24
Szemud - Cmentarz07:25
Szemud - Lesiniec07:26
Szemud - Moczydła07:27
Kamień07:29
Kamień - Asnyka07:30
Kieleńska Huta07:31
Kielno - Bożańska07:33
Kielno - Słoneczna07:34
Kielno - Różana07:35
Kielno - Sikorskiego07:36
Kielno - Rondo07:37
Kielno - Kościół07:38
Kielno - Cmentarz07:39
Dobrzewino - Bojańska07:41
Dobrzewino - Grabowa07:42
Karczemki [SZ]07:44
Chwaszczyno - Boczna07:45
Chwaszczyno - Poczta07:46
Chwaszczyno07:50
Chwaszczyno - Gdyńska07:51
Centrum Nadawcze RTV07:52
Kacze Buki07:54
Kacze Buki07:55
Krzemowa [GDY]07:56
Karwiny Nowowiczlińska08:02