• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:26
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:56
Pogórze Górne04:59
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:01
Steyera05:02
Sikorskiego [GDY]05:04
Staniewicza05:05
Maciejewicza05:07
Stare Obłuże05:08
Sucharskiego05:09
Kwiatkowskiego05:09
Obłuże Centrum05:12
Energetyków05:14
Janka Wiśniewskiego05:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:20
Plac Kaszubski05:22
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:39
Janka Wiśniewskiego05:40
Energetyków05:42
Obłuże Centrum05:45
Kwiatkowskiego05:46
Sucharskiego05:47
Stare Obłuże05:48
Maciejewicza05:50
Galeria Szperk05:51
Staniewicza05:52
Sikorskiego [GDY]05:53
Steyera05:54
Pogórze Górne05:55
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:08
Steyera06:09
Sikorskiego [GDY]06:11
Staniewicza06:12
Maciejewicza06:14
Stare Obłuże06:15
Sucharskiego06:16
Kwiatkowskiego06:16
Obłuże Centrum06:19
Energetyków06:22
Janka Wiśniewskiego06:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:28
Plac Kaszubski06:30
Kurs nr 4 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski06:41
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:47
Janka Wiśniewskiego06:48
Energetyków06:50
Obłuże Centrum06:53
Kwiatkowskiego06:54
Sucharskiego06:55
Stare Obłuże06:56
Maciejewicza06:58
Galeria Szperk06:59
Staniewicza07:00
Sikorskiego [GDY]07:01
Steyera07:02
Pogórze - Słowackiego07:03
Pogórze - Majakowskiego07:03
Pogórze - Szkolna07:04
Suchy Dwór - Szkolna07:05
Suchy Dwór - Świetlica07:06
Suchy Dwór - Kochanowskiego07:07
Suchy Dwór - Necla07:07
Suchy Dwór - Borchardta07:08
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta07:13
Suchy Dwór - Gombrowicza07:14
Suchy Dwór - Szkolna07:15
Pogórze - Szkolna07:16
Pogórze - Majakowskiego07:17
Pogórze Górne07:20
Steyera07:21
Sikorskiego [GDY]07:23
Staniewicza07:24
Maciejewicza07:26
Stare Obłuże07:27
Sucharskiego07:28
Kwiatkowskiego07:28
Obłuże Centrum07:32
Energetyków07:35
Janka Wiśniewskiego07:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:42
Plac Kaszubski07:44
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:01
Janka Wiśniewskiego08:02
Energetyków08:04
Obłuże Centrum08:07
Kwiatkowskiego08:08
Sucharskiego08:09
Stare Obłuże08:10
Maciejewicza08:12
Galeria Szperk08:13
Staniewicza08:14
Sikorskiego [GDY]08:15
Steyera08:16
Pogórze Górne08:17
Kurs nr 7 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne08:17
Czernickiego II08:18
Czernickiego I08:19
Baza na Pogórzu Dolnym08:20