12:17
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne Złota
Baza na Pogórzu Dolnym07:20
Pogórze Dolne Złota07:23
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota07:25
Kadmowa07:26
Pogórze Dolne07:29
Czernickiego I07:30
Czernickiego II07:31
Pogórze Górne07:33
Steyera07:34
Sikorskiego [GDY]07:36
Staniewicza07:37
Maciejewicza07:39
Stare Obłuże07:40
Sucharskiego07:41
Kwiatkowskiego07:41
Obłuże Centrum07:45
Energetyków07:48
Janka Wiśniewskiego07:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:55
Plac Kaszubski07:57
Kurs nr 2 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski08:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:13
Janka Wiśniewskiego08:14
Energetyków08:16
Obłuże Centrum08:19
Kwiatkowskiego08:21
Sucharskiego08:22
Stare Obłuże08:23
Maciejewicza08:24
Galeria Szperk08:25
Staniewicza08:26
Sikorskiego [GDY]08:27
Steyera08:28
Pogórze - Słowackiego08:29
Pogórze - Majakowskiego08:29
Pogórze - Szkolna08:30
Suchy Dwór - Szkolna08:31
Suchy Dwór - Świetlica08:32
Suchy Dwór - Kochanowskiego08:33
Suchy Dwór - Necla08:33
Suchy Dwór - Borchardta08:34
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta08:43
Suchy Dwór - Gombrowicza08:44
Suchy Dwór - Szkolna08:45
Pogórze - Szkolna08:46
Pogórze - Majakowskiego08:47
Pogórze Górne08:48
Steyera08:49
Sikorskiego [GDY]08:51
Staniewicza08:52
Maciejewicza08:54
Stare Obłuże08:55
Sucharskiego08:56
Kwiatkowskiego08:56
Obłuże Centrum08:59
Energetyków09:02
Janka Wiśniewskiego09:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:08
Plac Kaszubski09:10
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:26
Janka Wiśniewskiego09:27
Energetyków09:29
Obłuże Centrum09:32
Kwiatkowskiego09:34
Sucharskiego09:35
Stare Obłuże09:36
Maciejewicza09:37
Galeria Szperk09:38
Staniewicza09:39
Sikorskiego [GDY]09:40
Steyera09:41
Pogórze Górne09:42
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne09:42
Baza na Pogórzu Dolnym09:45
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym10:21
Pogórze Górne10:24
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:28
Steyera10:29
Sikorskiego [GDY]10:31
Staniewicza10:32
Maciejewicza10:34
Stare Obłuże10:35
Sucharskiego10:36
Kwiatkowskiego10:36
Obłuże Centrum10:39
Energetyków10:42
Janka Wiśniewskiego10:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Plac Kaszubski10:50
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:06
Janka Wiśniewskiego11:07
Energetyków11:09
Obłuże Centrum11:12
Kwiatkowskiego11:14
Sucharskiego11:15
Stare Obłuże11:17
Maciejewicza11:18
Galeria Szperk11:19
Staniewicza11:20
Sikorskiego [GDY]11:21
Steyera11:23
Pogórze Górne11:24
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:38
Steyera11:39
Sikorskiego [GDY]11:41
Staniewicza11:42
Maciejewicza11:44
Stare Obłuże11:45
Sucharskiego11:46
Kwiatkowskiego11:46
Obłuże Centrum11:49
Energetyków11:52
Janka Wiśniewskiego11:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:58
Plac Kaszubski12:00
Kurs nr 10 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski12:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:16
Janka Wiśniewskiego12:17
Energetyków12:19
Obłuże Centrum12:22
Kwiatkowskiego12:24
Sucharskiego12:25
Stare Obłuże12:27
Maciejewicza12:28
Galeria Szperk12:29
Staniewicza12:30
Sikorskiego [GDY]12:31
Steyera12:33
Pogórze - Słowackiego12:34
Pogórze - Majakowskiego12:34
Pogórze - Szkolna12:35
Suchy Dwór - Szkolna12:36
Suchy Dwór - Świetlica12:37
Suchy Dwór - Kochanowskiego12:38
Suchy Dwór - Necla12:38
Suchy Dwór - Borchardta12:39
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta12:43
Suchy Dwór - Gombrowicza12:44
Suchy Dwór - Szkolna12:45
Pogórze - Szkolna12:46
Pogórze - Majakowskiego12:47
Pogórze Górne12:48
Steyera12:49
Sikorskiego [GDY]12:51
Staniewicza12:52
Maciejewicza12:54
Stare Obłuże12:55
Sucharskiego12:56
Kwiatkowskiego12:56
Obłuże Centrum12:59
Energetyków13:02
Janka Wiśniewskiego13:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:08
Plac Kaszubski13:10
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:26
Janka Wiśniewskiego13:27
Energetyków13:29
Obłuże Centrum13:32
Kwiatkowskiego13:34
Sucharskiego13:35
Stare Obłuże13:37
Maciejewicza13:38
Galeria Szperk13:39
Staniewicza13:40
Sikorskiego [GDY]13:41
Steyera13:43
Pogórze Górne13:44
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:55
Steyera13:56
Sikorskiego [GDY]13:58
Staniewicza13:59
Maciejewicza14:01
Stare Obłuże14:02
Sucharskiego14:03
Kwiatkowskiego14:03
Obłuże Centrum14:06
Energetyków14:09
Janka Wiśniewskiego14:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:15
Plac Kaszubski14:17
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:28
Janka Wiśniewskiego14:29
Energetyków14:31
Obłuże Centrum14:34
Kwiatkowskiego14:36
Sucharskiego14:37
Stare Obłuże14:39
Maciejewicza14:40
Galeria Szperk14:41
Staniewicza14:42
Sikorskiego [GDY]14:43
Steyera14:45
Pogórze Górne14:46
Kurs nr 15 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne14:46
Baza na Pogórzu Dolnym14:49
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym15:04
Pogórze Górne15:07
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:09
Steyera15:10
Sikorskiego [GDY]15:12
Staniewicza15:13
Maciejewicza15:15
Stare Obłuże15:16
Sucharskiego15:17
Kwiatkowskiego15:17
Obłuże Centrum15:20
Energetyków15:23
Janka Wiśniewskiego15:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:29
Plac Kaszubski15:31
Kurs nr 18 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski15:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:43
Janka Wiśniewskiego15:44
Energetyków15:47
Obłuże Centrum15:50
Kwiatkowskiego15:52
Sucharskiego15:53
Stare Obłuże15:55
Maciejewicza15:56
Galeria Szperk15:57
Staniewicza15:58
Sikorskiego [GDY]15:59
Steyera16:01
Pogórze - Słowackiego16:02
Pogórze - Majakowskiego16:02
Pogórze - Szkolna16:03
Suchy Dwór - Szkolna16:04
Suchy Dwór - Świetlica16:05
Suchy Dwór - Kochanowskiego16:06
Suchy Dwór - Necla16:06
Suchy Dwór - Borchardta16:07
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta16:19
Suchy Dwór - Gombrowicza16:20
Suchy Dwór - Szkolna16:21
Pogórze - Szkolna16:22
Pogórze - Majakowskiego16:23
Pogórze Górne16:24
Steyera16:25
Sikorskiego [GDY]16:27
Staniewicza16:28
Maciejewicza16:30
Stare Obłuże16:31
Sucharskiego16:32
Kwiatkowskiego16:32
Obłuże Centrum16:35
Energetyków16:38
Janka Wiśniewskiego16:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:44
Plac Kaszubski16:46
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:03
Janka Wiśniewskiego17:04
Energetyków17:06
Obłuże Centrum17:09
Kwiatkowskiego17:11
Sucharskiego17:12
Stare Obłuże17:14
Maciejewicza17:15
Galeria Szperk17:16
Staniewicza17:17
Sikorskiego [GDY]17:18
Steyera17:20
Pogórze Górne17:21
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne17:21
Baza na Pogórzu Dolnym17:24
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:04
Pogórze Górne18:07
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:09
Steyera18:10
Sikorskiego [GDY]18:12
Staniewicza18:13
Maciejewicza18:15
Stare Obłuże18:16
Sucharskiego18:17
Kwiatkowskiego18:17
Obłuże Centrum18:20
Energetyków18:23
Janka Wiśniewskiego18:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:29
Plac Kaszubski18:31
Kurs nr 24 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski18:47
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:53
Janka Wiśniewskiego18:54
Energetyków18:56
Obłuże Centrum18:59
Kwiatkowskiego19:01
Sucharskiego19:02
Stare Obłuże19:03
Maciejewicza19:04
Galeria Szperk19:05
Staniewicza19:06
Sikorskiego [GDY]19:07
Steyera19:08
Pogórze Górne19:09
Kurs nr 25 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne19:09
Czernickiego II19:10
Czernickiego I19:11
Baza na Pogórzu Dolnym19:12