• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
01:08
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:01
Kacze Buki05:01
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki05:02
Starochwaszczyńska05:03
Rdestowa - Chwaszczyńska05:04
Giełda Towarowa05:05
Szafranowa05:06
Paprykowa05:07
Kameliowa05:08
Dąbrowa Centrum05:09
Anyżowa05:10
Karwiny Tesco05:12
Myśliwska [GDY]05:15
Źródło Marii05:16
Karwiny PKM05:18
Racławicka05:20
Lidzka05:21
Olgierda05:22
Łowicka [GDY]05:23
Plac Górnośląski05:24
Zwycięstwa - Wielkopolska05:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:28
Centrum Nauki Experyment05:30
Harcerska05:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:33
Kilińskiego [GDY]05:34
Armii Krajowej05:36
I Urząd Skarbowy05:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:40
Kurs nr 2 do Dom Marynarza
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:53
3 Maja [GDY]05:55
Armii Krajowej05:57
Kilińskiego [GDY]05:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:00
Urząd Miasta - Świętojańska06:01
Piłsudskiego06:02
Dom Marynarza06:03
Kurs nr 3 do Babie Doły
Dom Marynarza06:14
Piłsudskiego06:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:17
Kilińskiego [GDY]06:18
Armii Krajowej06:20
I Urząd Skarbowy06:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:26
Janka Wiśniewskiego06:27
Energetyków06:29
Terminal Promowy06:32
Obłuże Centrum06:34
Cechowa06:35
Nasypowa06:36
Stocznia Wojenna06:38
Akademia Marynarki Wojennej06:39
Oksywie Dolne06:40
Arciszewskich06:41
Muchowskiego06:42
Oksywie Górne06:43
Alzacka06:45
Bosmańska - Zielona06:46
Dąbka - Zielona06:47
Zielona - Działki II06:48
Zielona - Działki I06:49
Wąwóz Ostrowicki06:50
Zielona - Kościół06:52
Babie Doły06:53
Kurs nr 4 do Dom Marynarza
Babie Doły07:00
Zielona - Kościół07:01
Wąwóz Ostrowicki07:02
Zielona - Działki I07:03
Zielona - Działki II07:04
Dąbka - Zielona07:05
Bosmańska - Zielona07:07
Alzacka07:08
Oksywie Górne07:10
Muchowskiego07:11
Arciszewskich07:12
Oksywie Dolne07:13
Akademia Marynarki Wojennej07:14
Stocznia Wojenna07:15
Nasypowa07:17
Cechowa07:19
Obłuże Centrum07:21
Hutnicza - Estakada07:24
Morska - Estakada07:27
Kalksztajnów07:29
Mireckiego07:31
Uniwersytet Morski07:33
Stocznia SKM - Morska07:34
Bpa Okoniewskiego07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:37
3 Maja [GDY]07:38
Armii Krajowej07:40
Kilińskiego [GDY]07:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:43
Urząd Miasta - Świętojańska07:44
Piłsudskiego07:45
Dom Marynarza07:46