• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:55
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM04:45
Morska - Estakada04:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:48
Zamenhofa [GDY]04:49
Leszczynki SKM04:50
Pucka04:51
Chylonia Dworzec PKP04:53
Chylońska - Kcyńska04:54
Piaskowa04:55
Cisowa SKM04:56
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM05:06
Piaskowa05:07
Chylońska - Kcyńska05:08
Chylonia Dworzec PKP05:10
Pucka05:11
Leszczynki SKM05:13
Zamenhofa [GDY]05:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:16
Morska - Estakada05:18
Kalksztajnów05:19
Mireckiego05:20
Uniwersytet Morski05:22
Stocznia SKM - Morska05:23
Bpa Okoniewskiego05:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:25
3 Maja [GDY]05:27
Centrum Handlowe Batory05:28
Plac Kaszubski - Świętojańska05:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:34
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:59
Plac Kaszubski06:01
Plac Kaszubski - Świętojańska06:02
10 Lutego - Skwer Kościuszki06:03
3 Maja [GDY]06:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:07
Bpa Okoniewskiego06:08
Stocznia SKM - Morska06:09
Uniwersytet Morski06:10
Mireckiego06:11
Kalksztajnów06:13
Morska - Estakada06:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:16
Zamenhofa [GDY]06:17
Leszczynki SKM06:18
Pucka06:19
Chylonia Dworzec PKP06:21
Chylońska - Kcyńska06:22
Piaskowa06:23
Cisowa SKM06:24
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM06:38
Piaskowa06:39
Chylońska - Kcyńska06:40
Chylonia Dworzec PKP06:42
Pucka06:43
Leszczynki SKM06:45
Zamenhofa [GDY]06:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:48
Morska - Estakada06:50
Kalksztajnów06:51
Mireckiego06:52
Uniwersytet Morski06:54
Stocznia SKM - Morska06:55
Bpa Okoniewskiego06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:57
3 Maja [GDY]06:59
Centrum Handlowe Batory07:00
Plac Kaszubski - Świętojańska07:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:06
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:15
Plac Kaszubski07:17
Plac Kaszubski - Świętojańska07:18
10 Lutego - Skwer Kościuszki07:19
3 Maja [GDY]07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:23
Bpa Okoniewskiego07:25
Stocznia SKM - Morska07:26
Uniwersytet Morski07:27
Mireckiego07:28
Kalksztajnów07:30
Morska - Estakada07:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:33
Zamenhofa [GDY]07:34
Leszczynki SKM07:36
Pucka07:37
Chylonia Dworzec PKP07:39
Chylońska - Kcyńska07:40
Piaskowa07:41
Cisowa SKM07:42
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM07:52
Piaskowa07:53
Chylońska - Kcyńska07:54
Chylonia Dworzec PKP07:56
Pucka07:58
Leszczynki SKM08:00
Zamenhofa [GDY]08:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:03
Morska - Estakada08:05
Kalksztajnów08:06
Mireckiego08:08
Uniwersytet Morski08:10
Stocznia SKM - Morska08:11
Bpa Okoniewskiego08:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:13
3 Maja [GDY]08:16
Centrum Handlowe Batory08:17
Plac Kaszubski - Świętojańska08:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:23
Kurs nr 6 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:44
Bpa Okoniewskiego08:46
Stocznia SKM - Morska08:47
Uniwersytet Morski08:48
Mireckiego08:49
Kalksztajnów08:51
Grabówek SKM08:53
Grabówek SKM08:54