• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
16:13
Kurs nr 9 do Osiedle Wschód
Dworzec Główny12:22
Dworzec Główny12:25
Brama Wyżynna12:28
Sandomierska12:33
Rejtana12:34
Gościnna12:36
Niegowska12:39
Radunica12:42
Przemysłowa12:43
Waląga12:47
Żwirki i Wigury [PG]12:49
Drzymały12:50
49 Baza Lotnicza12:51
Aeroklub Gdański12:53
Osiedle Wschód12:54
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Osiedle Wschód12:56
Wysockiego12:58
Broniewskiego12:59
Osiedle Kasprowicza13:01
Obrońców Westerplatte13:02
Wiśniewskiego13:03
Żwirki i Wigury [PG]13:05
Niemcewicza13:06
Chopina [PG]13:15
Przemysłowa13:17
Radunica13:18
Niegowska13:22
Gościnna13:26
Rejtana13:27
Sandomierska13:29
Brama Wyżynna13:33
Dworzec Główny13:35
Kurs nr 15 do Osiedle Wschód
Dworzec Główny17:22
Dworzec Główny17:25
Brama Wyżynna17:28
Sandomierska17:33
Rejtana17:34
Gościnna17:36
Niegowska17:39
Radunica17:42
Przemysłowa17:43
Waląga17:47
Żwirki i Wigury [PG]17:49
Drzymały17:50
49 Baza Lotnicza17:51
Aeroklub Gdański17:53
Osiedle Wschód17:54
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Osiedle Wschód17:56
Wysockiego17:58
Broniewskiego17:59
Osiedle Kasprowicza18:01
Obrońców Westerplatte18:02
Wiśniewskiego18:03
Żwirki i Wigury [PG]18:05
Niemcewicza18:06
Chopina [PG]18:15
Przemysłowa18:17
Radunica18:18
Niegowska18:22
Gościnna18:26
Rejtana18:27
Sandomierska18:29
Brama Wyżynna18:33
Dworzec Główny18:35
Kurs nr 19 do Osiedle Wschód
Dworzec Główny20:31
Dworzec Główny20:34
Brama Wyżynna20:36
Sandomierska20:40
Rejtana20:41
Gościnna20:43
Niegowska20:46
Radunica20:49
Przemysłowa20:50
Waląga20:53
Żwirki i Wigury [PG]20:55
Drzymały20:56
49 Baza Lotnicza20:57
Aeroklub Gdański20:59
Osiedle Wschód21:00
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Osiedle Wschód21:00
Wysockiego21:02
Broniewskiego21:03
Osiedle Kasprowicza21:05
Obrońców Westerplatte21:06
Wiśniewskiego21:07
Żwirki i Wigury [PG]21:09
Niemcewicza21:10
Chopina [PG]21:12
Przemysłowa21:14
Radunica21:15
Niegowska21:19
Gościnna21:22
Rejtana21:23
Sandomierska21:25
Brama Wyżynna21:29
Dworzec Główny21:31