• Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
12:11
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy06:07
Emilii Plater06:08
Azaliowa06:09
Sienkiewicza [PG]06:11
Niemcewicza06:13
Chopina [PG]06:15
Przemysłowa06:17
Radunica06:19
Św. Wojciech06:20
Ostróżek06:22
Niegowska06:25
Ukośna06:27
Urząd Dozoru Technicznego06:28
Nowiny06:29
Gościnna06:30
Rejtana06:32
Sandomierska06:34
Toruńska06:39
Brama Wyżynna06:42
Dworzec Główny06:44
Kurs nr 5 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny08:55
Dworzec Główny08:58
Brama Wyżynna09:01
Toruńska09:03
Sandomierska09:06
Rejtana09:07
Gościnna09:09
Nowiny09:10
Ukośna09:11
Niegowska09:12
Ostróżek09:14
Św. Wojciech09:15
Radunica09:17
Przemysłowa09:18
Waląga09:22
Niemcewicza09:24
Sienkiewicza [PG]09:25
Pruszcz Gdański Słowackiego09:26
Powstańców Warszawy09:28
49 Baza Lotnicza09:29
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy11:32
Emilii Plater11:33
Azaliowa11:34
Sienkiewicza [PG]11:36
Niemcewicza11:38
Chopina [PG]11:41
Przemysłowa11:43
Radunica11:44
Św. Wojciech11:45
Ostróżek11:47
Niegowska11:49
Ukośna11:50
Urząd Dozoru Technicznego11:51
Nowiny11:52
Gościnna11:53
Rejtana11:54
Sandomierska11:56
Toruńska11:59
Brama Wyżynna12:01
Dworzec Główny12:03
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy14:42
Emilii Plater14:43
Azaliowa14:44
Sienkiewicza [PG]14:46
Niemcewicza14:48
Chopina [PG]14:51
Przemysłowa14:54
Radunica14:55
Św. Wojciech14:56
Ostróżek14:58
Niegowska15:00
Ukośna15:01
Urząd Dozoru Technicznego15:02
Nowiny15:03
Gościnna15:04
Rejtana15:06
Sandomierska15:08
Toruńska15:11
Brama Wyżynna15:13
Dworzec Główny15:15
Kurs nr 13 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny15:36
Dworzec Główny15:39
Brama Wyżynna15:42
Toruńska15:44
Sandomierska15:48
Rejtana15:49
Gościnna15:51
Nowiny15:52
Ukośna15:53
Niegowska15:54
Ostróżek15:56
Św. Wojciech15:57
Radunica15:59
Przemysłowa16:00
Waląga16:05
Niemcewicza16:08
Sienkiewicza [PG]16:09
Pruszcz Gdański Słowackiego16:10
Powstańców Warszawy16:12
49 Baza Lotnicza16:13
Kurs nr 15 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny17:26
Dworzec Główny17:29
Brama Wyżynna17:32
Toruńska17:34
Sandomierska17:38
Rejtana17:39
Gościnna17:41
Nowiny17:42
Ukośna17:43
Niegowska17:44
Ostróżek17:46
Św. Wojciech17:47
Radunica17:49
Przemysłowa17:50
Waląga17:54
Niemcewicza17:56
Sienkiewicza [PG]17:57
Pruszcz Gdański Słowackiego17:58
Powstańców Warszawy18:00
Powstańców Warszawy18:02
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy18:08
Emilii Plater18:09
Azaliowa18:10
Sienkiewicza [PG]18:12
Niemcewicza18:14
Chopina [PG]18:16
Przemysłowa18:18
Radunica18:19
Św. Wojciech18:20
Ostróżek18:22
Niegowska18:24
Ukośna18:25
Urząd Dozoru Technicznego18:26
Nowiny18:27
Gościnna18:28
Rejtana18:29
Sandomierska18:31
Toruńska18:34
Brama Wyżynna18:36
Dworzec Główny18:38