11:30
Kurs nr 3 do Komarowo
Dworzec Główny05:37
Dworzec Główny05:40
Brama Wyżynna05:42
Toruńska05:44
Sandomierska05:47
Rejtana05:48
Gościnna05:50
Nowiny05:51
Ukośna05:52
Niegowska05:53
Ostróżek05:55
Św. Wojciech05:56
Radunica05:58
Przemysłowa05:59
Waląga06:02
Dąbrowskiego06:05
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:06
Komarowo06:08
Kurs nr 7 do Komarowo
Dworzec Główny08:55
Dworzec Główny08:58
Brama Wyżynna09:01
Toruńska09:03
Sandomierska09:06
Rejtana09:07
Gościnna09:09
Nowiny09:10
Ukośna09:11
Niegowska09:12
Ostróżek09:14
Św. Wojciech09:15
Radunica09:17
Przemysłowa09:18
Waląga09:22
Niemcewicza09:24
Sienkiewicza [PG]09:25
Pruszcz Gdański Słowackiego09:26
Emilii Plater09:27
Powstańców Warszawy09:28
49 Baza Lotnicza09:29
Dąbrowskiego09:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]09:32
Komarowo09:34
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Komarowo11:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:32
Dąbrowskiego11:33
Drzymały11:34
Powstańców Warszawy11:36
Emilii Plater11:37
Azaliowa11:38
Sienkiewicza [PG]11:40
Niemcewicza11:42
Chopina [PG]11:45
Przemysłowa11:47
Radunica11:48
Św. Wojciech11:49
Ostróżek11:51
Niegowska11:53
Ukośna11:54
Urząd Dozoru Technicznego11:55
Nowiny11:56
Gościnna11:57
Rejtana11:58
Sandomierska12:00
Toruńska12:03
Brama Wyżynna12:05
Dworzec Główny12:07
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Komarowo14:41
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:42
Dąbrowskiego14:43
Drzymały14:44
Powstańców Warszawy14:46
Emilii Plater14:47
Azaliowa14:48
Sienkiewicza [PG]14:50
Niemcewicza14:52
Chopina [PG]14:55
Przemysłowa14:58
Radunica14:59
Św. Wojciech15:00
Ostróżek15:02
Niegowska15:04
Ukośna15:05
Urząd Dozoru Technicznego15:06
Nowiny15:07
Gościnna15:08
Rejtana15:10
Sandomierska15:12
Toruńska15:15
Brama Wyżynna15:17
Dworzec Główny15:19
Kurs nr 15 do Komarowo
Dworzec Główny15:36
Dworzec Główny15:39
Brama Wyżynna15:42
Toruńska15:44
Sandomierska15:48
Rejtana15:49
Gościnna15:51
Nowiny15:52
Ukośna15:53
Niegowska15:54
Ostróżek15:56
Św. Wojciech15:57
Radunica15:59
Przemysłowa16:00
Waląga16:05
Niemcewicza16:08
Sienkiewicza [PG]16:09
Pruszcz Gdański Słowackiego16:10
Emilii Plater16:11
Powstańców Warszawy16:12
49 Baza Lotnicza16:13
Dąbrowskiego16:15
Bohaterów Monte Cassino [PG]16:16
Komarowo16:18
Kurs nr 17 do Komarowo
Dworzec Główny17:26
Dworzec Główny17:29
Brama Wyżynna17:32
Toruńska17:34
Sandomierska17:38
Rejtana17:39
Gościnna17:41
Nowiny17:42
Ukośna17:43
Niegowska17:44
Ostróżek17:46
Św. Wojciech17:47
Radunica17:49
Przemysłowa17:50
Waląga17:54
Niemcewicza17:56
Sienkiewicza [PG]17:57
Pruszcz Gdański Słowackiego17:58
Emilii Plater17:59
Powstańców Warszawy18:00
49 Baza Lotnicza18:01
Dąbrowskiego18:03
Bohaterów Monte Cassino [PG]18:04
Komarowo18:06
Kurs nr 18 do Dworzec Główny
Komarowo18:12
Bohaterów Monte Cassino [PG]18:13
Dąbrowskiego18:14
Drzymały18:15
Powstańców Warszawy18:17
Emilii Plater18:18
Azaliowa18:19
Sienkiewicza [PG]18:21
Niemcewicza18:23
Chopina [PG]18:25
Przemysłowa18:27
Radunica18:28
Św. Wojciech18:29
Ostróżek18:31
Niegowska18:33
Ukośna18:34
Urząd Dozoru Technicznego18:35
Nowiny18:36
Gościnna18:37
Rejtana18:38
Sandomierska18:40
Toruńska18:43
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47