• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:12
Kurs nr 1 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny04:32
Dworzec Główny04:35
Brama Wyżynna04:37
Toruńska04:39
Sandomierska04:42
Rejtana04:43
Gościnna04:45
Nowiny04:46
Ukośna04:47
Niegowska04:48
Ostróżek04:50
Św. Wojciech04:51
Radunica04:53
Przemysłowa04:54
Waląga04:57
Żwirki i Wigury [PG]04:59
Drzymały05:00
Powstańców Warszawy05:02
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy05:07
Emilii Plater05:08
Azaliowa05:09
Sienkiewicza [PG]05:11
Niemcewicza05:13
Chopina [PG]05:15
Przemysłowa05:17
Radunica05:18
Św. Wojciech05:19
Ostróżek05:21
Niegowska05:23
Ukośna05:24
Urząd Dozoru Technicznego05:25
Nowiny05:26
Gościnna05:27
Rejtana05:28
Sandomierska05:30
Toruńska05:33
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Kurs nr 3 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny05:57
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:02
Toruńska06:04
Sandomierska06:07
Rejtana06:08
Gościnna06:10
Nowiny06:11
Ukośna06:12
Niegowska06:13
Ostróżek06:15
Św. Wojciech06:16
Radunica06:18
Przemysłowa06:19
Waląga06:23
Żwirki i Wigury [PG]06:25
Drzymały06:26
Powstańców Warszawy06:28
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy06:36
Emilii Plater06:37
Azaliowa06:38
Sienkiewicza [PG]06:40
Niemcewicza06:42
Chopina [PG]06:45
Przemysłowa06:47
Radunica06:49
Św. Wojciech06:50
Ostróżek06:52
Niegowska06:55
Ukośna06:57
Urząd Dozoru Technicznego06:58
Nowiny06:59
Gościnna07:00
Rejtana07:02
Sandomierska07:04
Toruńska07:09
Brama Wyżynna07:12
Dworzec Główny07:14
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy08:32
Emilii Plater08:33
Azaliowa08:34
Sienkiewicza [PG]08:36
Niemcewicza08:38
Chopina [PG]08:41
Przemysłowa08:43
Radunica08:44
Św. Wojciech08:45
Ostróżek08:47
Niegowska08:49
Ukośna08:50
Urząd Dozoru Technicznego08:51
Nowiny08:52
Gościnna08:53
Rejtana08:54
Sandomierska08:56
Toruńska08:59
Brama Wyżynna09:01
Dworzec Główny09:03
Kurs nr 9 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny10:55
Dworzec Główny10:58
Brama Wyżynna11:01
Toruńska11:03
Sandomierska11:06
Rejtana11:07
Gościnna11:09
Nowiny11:10
Ukośna11:11
Niegowska11:12
Ostróżek11:14
Św. Wojciech11:15
Radunica11:17
Przemysłowa11:18
Waląga11:22
Niemcewicza11:24
Sienkiewicza [PG]11:25
Pruszcz Gdański Słowackiego11:26
Powstańców Warszawy11:28
49 Baza Lotnicza11:29
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy13:32
Emilii Plater13:33
Azaliowa13:34
Sienkiewicza [PG]13:36
Niemcewicza13:38
Chopina [PG]13:41
Przemysłowa13:43
Radunica13:44
Św. Wojciech13:45
Ostróżek13:47
Niegowska13:49
Ukośna13:50
Urząd Dozoru Technicznego13:51
Nowiny13:52
Gościnna13:53
Rejtana13:54
Sandomierska13:56
Toruńska13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
49 Baza Lotnicza16:45
Żwirki i Wigury [PG]16:47
Niemcewicza16:48
Chopina [PG]16:51
Przemysłowa16:54
Radunica16:55
Św. Wojciech16:56
Ostróżek16:58
Niegowska17:00
Ukośna17:01
Urząd Dozoru Technicznego17:02
Nowiny17:03
Gościnna17:04
Rejtana17:05
Sandomierska17:07
Toruńska17:10
Brama Wyżynna17:12
Dworzec Główny17:14