• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
14:26
Kurs nr 5 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny07:55
Dworzec Główny07:58
Brama Wyżynna08:01
Toruńska08:03
Sandomierska08:06
Rejtana08:07
Gościnna08:09
Nowiny08:10
Ukośna08:11
Niegowska08:12
Ostróżek08:14
Św. Wojciech08:15
Radunica08:17
Przemysłowa08:18
Waląga08:22
Niemcewicza08:24
Sienkiewicza [PG]08:25
Pruszcz Gdański Słowackiego08:26
Emilii Plater08:27
Powstańców Warszawy08:28
49 Baza Lotnicza08:29
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy10:32
Emilii Plater10:33
Azaliowa10:34
Sienkiewicza [PG]10:36
Niemcewicza10:38
Chopina [PG]10:41
Przemysłowa10:43
Radunica10:44
Św. Wojciech10:45
Ostróżek10:47
Niegowska10:49
Ukośna10:50
Urząd Dozoru Technicznego10:51
Nowiny10:52
Gościnna10:53
Rejtana10:54
Sandomierska10:56
Toruńska10:59
Brama Wyżynna11:01
Dworzec Główny11:03
Kurs nr 11 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny12:55
Dworzec Główny12:58
Brama Wyżynna13:01
Toruńska13:03
Sandomierska13:06
Rejtana13:07
Gościnna13:09
Nowiny13:10
Ukośna13:11
Niegowska13:12
Ostróżek13:14
Św. Wojciech13:15
Radunica13:17
Przemysłowa13:18
Waląga13:22
Niemcewicza13:24
Sienkiewicza [PG]13:25
Pruszcz Gdański Słowackiego13:26
Emilii Plater13:27
Powstańców Warszawy13:28
49 Baza Lotnicza13:29
Kurs nr 13 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny14:36
Dworzec Główny14:39
Brama Wyżynna14:42
Toruńska14:44
Sandomierska14:48
Rejtana14:49
Gościnna14:51
Nowiny14:52
Ukośna14:53
Niegowska14:54
Ostróżek14:56
Św. Wojciech14:57
Radunica14:59
Przemysłowa15:00
Waląga15:05
Niemcewicza15:08
Sienkiewicza [PG]15:09
Pruszcz Gdański Słowackiego15:10
Emilii Plater15:11
Powstańców Warszawy15:12
49 Baza Lotnicza15:13
Kurs nr 15 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny16:36
Dworzec Główny16:39
Brama Wyżynna16:42
Toruńska16:44
Sandomierska16:48
Rejtana16:49
Gościnna16:51
Nowiny16:52
Ukośna16:53
Niegowska16:54
Ostróżek16:56
Św. Wojciech16:57
Radunica16:59
Przemysłowa17:00
Waląga17:04
Niemcewicza17:06
Sienkiewicza [PG]17:07
Pruszcz Gdański Słowackiego17:08
Emilii Plater17:09
Powstańców Warszawy17:10
49 Baza Lotnicza17:11