• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:21
Kurs nr 0 do Komarowo
Dworzec Główny04:37
Dworzec Główny04:40
Brama Wyżynna04:42
Toruńska04:44
Sandomierska04:46
Rejtana04:47
Gościnna04:49
Nowiny04:50
Ukośna04:51
Niegowska04:52
Ostróżek04:54
Św. Wojciech04:55
Radunica04:57
Przemysłowa04:58
Waląga05:01
Dąbrowskiego05:04
Komarowo05:06
Kurs nr 8 do Komarowo
Dworzec Główny11:37
Dworzec Główny11:40
Brama Wyżynna11:43
Toruńska11:45
Sandomierska11:48
Rejtana11:49
Gościnna11:51
Nowiny11:52
Ukośna11:53
Niegowska11:54
Ostróżek11:56
Św. Wojciech11:57
Radunica11:59
Przemysłowa12:00
Waląga12:04
Niemcewicza12:06
Sienkiewicza [PG]12:07
Słowackiego12:08
Powstańców Warszawy12:10
Dąbrowskiego12:12
Komarowo12:14
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Komarowo15:46
Dąbrowskiego15:48
Drzymały15:49
Powstańców Warszawy15:51
Emilii Plater15:52
Azaliowa15:53
Sienkiewicza [PG]15:55
Niemcewicza15:57
Chopina [PG]16:00
Przemysłowa16:02
Radunica16:03
Św. Wojciech16:04
Ostróżek16:06
Niegowska16:08
Ukośna16:09
Urząd Dozoru Technicznego16:10
Nowiny16:11
Gościnna16:12
Rejtana16:13
Sandomierska16:15
Toruńska16:18
Brama Wyżynna16:20
Dworzec Główny16:22
Kurs nr 14 do Komarowo
Dworzec Główny16:37
Dworzec Główny16:40
Brama Wyżynna16:43
Toruńska16:45
Sandomierska16:48
Rejtana16:49
Gościnna16:51
Nowiny16:52
Ukośna16:53
Niegowska16:54
Ostróżek16:56
Św. Wojciech16:57
Radunica16:59
Przemysłowa17:00
Waląga17:04
Niemcewicza17:06
Sienkiewicza [PG]17:07
Słowackiego17:08
Powstańców Warszawy17:10
Dąbrowskiego17:12
Komarowo17:14