• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
02:12
Kurs nr 3 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny05:32
Dworzec Główny05:35
Brama Wyżynna05:37
Toruńska05:39
Sandomierska05:42
Rejtana05:43
Gościnna05:45
Nowiny05:46
Ukośna05:47
Niegowska05:48
Ostróżek05:50
Św. Wojciech05:51
Radunica05:53
Przemysłowa05:54
Waląga05:57
Żwirki i Wigury [PG]05:59
Drzymały06:00
49 Baza Lotnicza06:01
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy09:32
Emilii Plater09:33
Azaliowa09:34
Sienkiewicza [PG]09:36
Niemcewicza09:38
Chopina [PG]09:41
Przemysłowa09:43
Radunica09:44
Św. Wojciech09:45
Ostróżek09:47
Niegowska09:49
Ukośna09:50
Urząd Dozoru Technicznego09:51
Nowiny09:52
Gościnna09:53
Rejtana09:54
Sandomierska09:56
Toruńska09:59
Brama Wyżynna10:01
Dworzec Główny10:03
Kurs nr 11 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny11:55
Dworzec Główny11:58
Brama Wyżynna12:01
Toruńska12:03
Sandomierska12:06
Rejtana12:07
Gościnna12:09
Nowiny12:10
Ukośna12:11
Niegowska12:12
Ostróżek12:14
Św. Wojciech12:15
Radunica12:17
Przemysłowa12:18
Waląga12:22
Niemcewicza12:24
Sienkiewicza [PG]12:25
Pruszcz Gdański Słowackiego12:26
Emilii Plater12:27
Powstańców Warszawy12:28
49 Baza Lotnicza12:29
Kurs nr 15 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny15:06
Dworzec Główny15:09
Brama Wyżynna15:12
Toruńska15:14
Sandomierska15:18
Rejtana15:19
Gościnna15:21
Nowiny15:22
Ukośna15:23
Niegowska15:24
Ostróżek15:26
Św. Wojciech15:27
Radunica15:29
Przemysłowa15:30
Waląga15:35
Niemcewicza15:38
Sienkiewicza [PG]15:39
Pruszcz Gdański Słowackiego15:40
Emilii Plater15:41
Powstańców Warszawy15:42
Powstańców Warszawy15:44
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy15:57
Emilii Plater15:58
Azaliowa15:59
Sienkiewicza [PG]16:01
Niemcewicza16:03
Chopina [PG]16:06
Przemysłowa16:09
Radunica16:10
Św. Wojciech16:11
Ostróżek16:13
Niegowska16:15
Ukośna16:16
Urząd Dozoru Technicznego16:17
Nowiny16:18
Gościnna16:19
Rejtana16:21
Sandomierska16:23
Toruńska16:26
Brama Wyżynna16:28
Dworzec Główny16:30
Kurs nr 19 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny18:26
Dworzec Główny18:29
Brama Wyżynna18:32
Toruńska18:34
Sandomierska18:36
Rejtana18:37
Gościnna18:39
Nowiny18:40
Ukośna18:41
Niegowska18:42
Ostróżek18:44
Św. Wojciech18:45
Radunica18:47
Przemysłowa18:48
Waląga18:52
Niemcewicza18:54
Sienkiewicza [PG]18:55
Pruszcz Gdański Słowackiego18:56
Emilii Plater18:57
Powstańców Warszawy18:58
Powstańców Warszawy19:00
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy19:08
Emilii Plater19:09
Azaliowa19:10
Sienkiewicza [PG]19:12
Niemcewicza19:14
Chopina [PG]19:16
Przemysłowa19:18
Radunica19:19
Św. Wojciech19:20
Ostróżek19:22
Niegowska19:24
Ukośna19:25
Urząd Dozoru Technicznego19:26
Nowiny19:27
Gościnna19:28
Rejtana19:29
Sandomierska19:31
Toruńska19:34
Brama Wyżynna19:36
Dworzec Główny19:38