• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:50
Kurs nr 1 do Komarowo
Dworzec Główny04:57
Dworzec Główny05:00
Brama Wyżynna05:02
Toruńska05:04
Sandomierska05:06
Rejtana05:07
Gościnna05:09
Nowiny05:10
Ukośna05:11
Niegowska05:13
Ostróżek05:15
Św. Wojciech05:16
Radunica05:18
Przemysłowa05:19
Chopina/Waląga05:22
Dąbrowskiego05:25
Bohaterów Monte Cassino [PG]05:26
Komarowo05:28
Kurs nr 7 do Komarowo
Dworzec Główny10:37
Dworzec Główny10:40
Brama Wyżynna10:42
Toruńska10:44
Sandomierska10:46
Rejtana10:47
Gościnna10:48
Nowiny10:49
Ukośna10:50
Niegowska10:52
Ostróżek10:54
Św. Wojciech10:55
Radunica10:57
Przemysłowa10:58
Chopina/Waląga11:01
Chopina/Rondo11:03
Sienkiewicza [PG]11:05
Pruszcz Gdański Słowackiego11:07
Emilii Plater11:08
Powstańców Warszawy11:09
Powstańców Warszawy/Plater11:10
Dąbrowskiego11:12
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:13
Komarowo11:15
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Komarowo14:46
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:47
Dąbrowskiego14:48
Powstanców Warszawy/Drzymały14:49
Powstańców Warszawy14:50
Emilii Plater14:51
Kopernika/Azaliowa14:52
Sienkiewicza [PG]14:54
Chopina/Rondo14:56
Chopina [PG]14:58
Przemysłowa15:00
Radunica15:02
Św. Wojciech15:04
Ostróżek15:06
Niegowska15:08
Ukośna15:10
Urząd Dozoru Technicznego15:11
Nowiny15:12
Gościnna15:13
Rejtana15:14
Sandomierska15:16
Toruńska15:19
Brama Wyżynna15:21
Dworzec Główny15:23
Kurs nr 13 do Komarowo
Dworzec Główny15:37
Dworzec Główny15:40
Brama Wyżynna15:42
Toruńska15:44
Sandomierska15:46
Rejtana15:47
Gościnna15:49
Nowiny15:50
Ukośna15:51
Niegowska15:53
Ostróżek15:55
Św. Wojciech15:56
Radunica15:58
Przemysłowa16:00
Chopina/Waląga16:03
Chopina/Rondo16:05
Sienkiewicza [PG]16:07
Pruszcz Gdański Słowackiego16:09
Emilii Plater16:10
Powstańców Warszawy16:11
Powstańców Warszawy/Plater16:12
Dąbrowskiego16:14
Bohaterów Monte Cassino [PG]16:15
Komarowo16:17
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Komarowo22:38
Bohaterów Monte Cassino [PG]22:39
Dąbrowskiego22:40
Żwirki i Wigury [PG]22:41
Chopina/Rondo22:42
Chopina [PG]22:44
Przemysłowa22:46
Radunica22:47
Św. Wojciech22:48
Ostróżek22:50
Niegowska22:52
Ukośna22:53
Urząd Dozoru Technicznego22:54
Nowiny22:55
Gościnna22:56
Rejtana22:57
Sandomierska22:58
Toruńska23:01
Brama Wyżynna23:02
Dworzec Główny23:04