• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:10
Kurs nr 1 do Komarowo
Dworzec Główny04:22
Dworzec Główny04:25
Brama Wyżynna04:27
Toruńska04:29
Sandomierska04:32
Rejtana04:33
Gościnna04:35
Nowiny04:36
Ukośna04:37
Niegowska04:38
Ostróżek04:40
Św. Wojciech04:41
Radunica04:43
Przemysłowa04:44
Waląga04:47
Dąbrowskiego04:50
Bohaterów Monte Cassino [PG]04:51
Komarowo04:53
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Komarowo05:02
Bohaterów Monte Cassino [PG]05:03
Dąbrowskiego05:04
Drzymały05:05
Powstańców Warszawy05:07
Emilii Plater05:08
Azaliowa05:09
Sienkiewicza [PG]05:11
Niemcewicza05:13
Chopina [PG]05:15
Przemysłowa05:17
Radunica05:18
Św. Wojciech05:19
Ostróżek05:21
Niegowska05:23
Ukośna05:24
Urząd Dozoru Technicznego05:25
Nowiny05:26
Gościnna05:27
Rejtana05:28
Sandomierska05:30
Toruńska05:33
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Kurs nr 3 do Komarowo
Dworzec Główny05:57
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:02
Toruńska06:04
Sandomierska06:07
Rejtana06:08
Gościnna06:10
Nowiny06:11
Ukośna06:12
Niegowska06:13
Ostróżek06:15
Św. Wojciech06:16
Radunica06:18
Przemysłowa06:19
Waląga06:23
Dąbrowskiego06:26
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:27
Komarowo06:29
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Komarowo06:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:32
Dąbrowskiego06:33
Drzymały06:34
Powstańców Warszawy06:36
Emilii Plater06:37
Azaliowa06:38
Sienkiewicza [PG]06:40
Niemcewicza06:42
Chopina [PG]06:45
Przemysłowa06:47
Radunica06:49
Św. Wojciech06:50
Ostróżek06:52
Niegowska06:55
Ukośna06:57
Urząd Dozoru Technicznego06:58
Nowiny06:59
Gościnna07:00
Rejtana07:02
Sandomierska07:04
Toruńska07:09
Brama Wyżynna07:12
Dworzec Główny07:14
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Komarowo08:27
Bohaterów Monte Cassino [PG]08:28
Dąbrowskiego08:29
Drzymały08:30
Powstańców Warszawy08:32
Emilii Plater08:33
Azaliowa08:34
Sienkiewicza [PG]08:36
Niemcewicza08:38
Chopina [PG]08:41
Przemysłowa08:43
Radunica08:44
Św. Wojciech08:45
Ostróżek08:47
Niegowska08:49
Ukośna08:50
Urząd Dozoru Technicznego08:51
Nowiny08:52
Gościnna08:53
Rejtana08:54
Sandomierska08:56
Toruńska08:59
Brama Wyżynna09:01
Dworzec Główny09:03
Kurs nr 9 do Komarowo
Dworzec Główny10:55
Dworzec Główny10:58
Brama Wyżynna11:01
Toruńska11:03
Sandomierska11:06
Rejtana11:07
Gościnna11:09
Nowiny11:10
Ukośna11:11
Niegowska11:12
Ostróżek11:14
Św. Wojciech11:15
Radunica11:17
Przemysłowa11:18
Waląga11:22
Niemcewicza11:24
Sienkiewicza [PG]11:25
Pruszcz Gdański Słowackiego11:26
Emilii Plater11:27
Powstańców Warszawy11:28
49 Baza Lotnicza11:29
Dąbrowskiego11:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:32
Komarowo11:34
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Komarowo13:27
Bohaterów Monte Cassino [PG]13:28
Dąbrowskiego13:29
Drzymały13:30
Powstańców Warszawy13:32
Emilii Plater13:33
Azaliowa13:34
Sienkiewicza [PG]13:36
Niemcewicza13:38
Chopina [PG]13:41
Przemysłowa13:43
Radunica13:44
Św. Wojciech13:45
Ostróżek13:47
Niegowska13:49
Ukośna13:50
Urząd Dozoru Technicznego13:51
Nowiny13:52
Gościnna13:53
Rejtana13:54
Sandomierska13:56
Toruńska13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Komarowo15:22
Bohaterów Monte Cassino [PG]15:23
Dąbrowskiego15:24
Drzymały15:25
Powstańców Warszawy15:27
Emilii Plater15:28
Azaliowa15:29
Sienkiewicza [PG]15:31
Niemcewicza15:33
Chopina [PG]15:36
Przemysłowa15:39
Radunica15:40
Św. Wojciech15:41
Ostróżek15:43
Niegowska15:45
Ukośna15:46
Urząd Dozoru Technicznego15:47
Nowiny15:48
Gościnna15:49
Rejtana15:51
Sandomierska15:53
Toruńska15:56
Brama Wyżynna15:58
Dworzec Główny16:00
Kurs nr 19 do Komarowo
Dworzec Główny19:31
Dworzec Główny19:34
Brama Wyżynna19:37
Toruńska19:39
Sandomierska19:41
Rejtana19:42
Gościnna19:44
Nowiny19:45
Ukośna19:46
Niegowska19:47
Ostróżek19:49
Św. Wojciech19:50
Radunica19:52
Przemysłowa19:53
Waląga19:57
Niemcewicza19:59
Sienkiewicza [PG]20:00
Pruszcz Gdański Słowackiego20:01
Emilii Plater20:02
Powstańców Warszawy20:03
49 Baza Lotnicza20:04
Dąbrowskiego20:06
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:07
Komarowo20:09
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Komarowo20:12
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:13
Dąbrowskiego20:14
Żwirki i Wigury [PG]20:15
Niemcewicza20:16
Chopina [PG]20:18
Przemysłowa20:20
Radunica20:21
Św. Wojciech20:22
Ostróżek20:24
Niegowska20:26
Ukośna20:27
Urząd Dozoru Technicznego20:28
Nowiny20:29
Gościnna20:30
Rejtana20:31
Sandomierska20:33
Toruńska20:36
Brama Wyżynna20:38
Dworzec Główny20:40
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Komarowo23:10
Bohaterów Monte Cassino [PG]23:11
Dąbrowskiego23:12
Żwirki i Wigury [PG]23:13
Niemcewicza23:14
Chopina [PG]23:16
Przemysłowa23:18
Radunica23:19
Św. Wojciech23:20
Ostróżek23:22
Niegowska23:24
Ukośna23:25
Urząd Dozoru Technicznego23:26
Nowiny23:27
Gościnna23:28
Rejtana23:29
Sandomierska23:30
Toruńska23:33
Brama Wyżynna23:35
Dworzec Główny23:37