• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:41
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy15:27
Emilii Plater15:28
Azaliowa15:29
Sienkiewicza [PG]15:31
Niemcewicza15:33
Chopina [PG]15:36
Przemysłowa15:39
Radunica15:40
Św. Wojciech15:41
Ostróżek15:43
Niegowska15:45
Ukośna15:46
Urząd Dozoru Technicznego15:47
Nowiny15:48
Gościnna15:49
Rejtana15:51
Sandomierska15:53
Toruńska15:56
Brama Wyżynna15:58
Dworzec Główny16:00
Kurs nr 7 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny19:31
Dworzec Główny19:34
Brama Wyżynna19:37
Toruńska19:39
Sandomierska19:41
Rejtana19:42
Gościnna19:44
Nowiny19:45
Ukośna19:46
Niegowska19:47
Ostróżek19:49
Św. Wojciech19:50
Radunica19:52
Przemysłowa19:53
Waląga19:57
Niemcewicza19:59
Sienkiewicza [PG]20:00
Pruszcz Gdański Słowackiego20:01
Emilii Plater20:02
Powstańców Warszawy20:03
Powstańców Warszawy20:05
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Powstańców Warszawy20:06
Emilii Plater20:07
Azaliowa20:08
Sienkiewicza [PG]20:10
Niemcewicza20:12
Chopina [PG]20:14
Przemysłowa20:16
Radunica20:17
Św. Wojciech20:18
Ostróżek20:20
Niegowska20:22
Ukośna20:23
Urząd Dozoru Technicznego20:24
Nowiny20:25
Gościnna20:26
Rejtana20:27
Sandomierska20:29
Toruńska20:32
Brama Wyżynna20:34
Dworzec Główny20:36
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
49 Baza Lotnicza23:08
Żwirki i Wigury [PG]23:10
Niemcewicza23:11
Chopina [PG]23:13
Przemysłowa23:15
Radunica23:16
Św. Wojciech23:17
Ostróżek23:19
Niegowska23:21
Ukośna23:22
Urząd Dozoru Technicznego23:23
Nowiny23:24
Gościnna23:25
Rejtana23:26
Sandomierska23:27
Toruńska23:30
Brama Wyżynna23:32
Dworzec Główny23:34