16:58
Kurs nr 1 do Komarowo
Dworzec Główny04:22
Dworzec Główny04:25
Brama Wyżynna04:27
Toruńska04:29
Sandomierska04:32
Rejtana04:33
Gościnna04:35
Nowiny04:36
Ukośna04:37
Niegowska04:38
Ostróżek04:40
Św. Wojciech04:41
Radunica04:43
Przemysłowa04:44
Waląga04:47
Dąbrowskiego04:50
Bohaterów Monte Cassino [PG]04:51
Komarowo04:53
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Komarowo05:06
Bohaterów Monte Cassino [PG]05:07
Dąbrowskiego05:08
Drzymały05:09
Powstańców Warszawy05:11
Emilii Plater05:12
Azaliowa05:13
Sienkiewicza [PG]05:15
Niemcewicza05:17
Chopina [PG]05:19
Przemysłowa05:21
Radunica05:22
Św. Wojciech05:23
Ostróżek05:25
Niegowska05:27
Ukośna05:28
Urząd Dozoru Technicznego05:29
Nowiny05:30
Gościnna05:31
Rejtana05:32
Sandomierska05:34
Toruńska05:37
Brama Wyżynna05:39
Dworzec Główny05:41
Kurs nr 3 do Komarowo
Dworzec Główny05:57
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:02
Toruńska06:04
Sandomierska06:07
Rejtana06:08
Gościnna06:10
Nowiny06:11
Ukośna06:12
Niegowska06:13
Ostróżek06:15
Św. Wojciech06:16
Radunica06:18
Przemysłowa06:19
Waląga06:23
Dąbrowskiego06:26
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:27
Komarowo06:29
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Komarowo06:35
Bohaterów Monte Cassino [PG]06:36
Dąbrowskiego06:37
Drzymały06:38
Powstańców Warszawy06:40
Emilii Plater06:41
Azaliowa06:42
Sienkiewicza [PG]06:44
Niemcewicza06:46
Chopina [PG]06:49
Przemysłowa06:51
Radunica06:53
Św. Wojciech06:54
Ostróżek06:56
Niegowska06:59
Ukośna07:01
Urząd Dozoru Technicznego07:02
Nowiny07:03
Gościnna07:04
Rejtana07:06
Sandomierska07:08
Toruńska07:13
Brama Wyżynna07:16
Dworzec Główny07:18
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Komarowo08:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]08:32
Dąbrowskiego08:33
Drzymały08:34
Powstańców Warszawy08:36
Emilii Plater08:37
Azaliowa08:38
Sienkiewicza [PG]08:40
Niemcewicza08:42
Chopina [PG]08:45
Przemysłowa08:47
Radunica08:48
Św. Wojciech08:49
Ostróżek08:51
Niegowska08:53
Ukośna08:54
Urząd Dozoru Technicznego08:55
Nowiny08:56
Gościnna08:57
Rejtana08:58
Sandomierska09:00
Toruńska09:03
Brama Wyżynna09:05
Dworzec Główny09:07
Kurs nr 9 do Komarowo
Dworzec Główny10:55
Dworzec Główny10:58
Brama Wyżynna11:01
Toruńska11:03
Sandomierska11:06
Rejtana11:07
Gościnna11:09
Nowiny11:10
Ukośna11:11
Niegowska11:12
Ostróżek11:14
Św. Wojciech11:15
Radunica11:17
Przemysłowa11:18
Waląga11:22
Niemcewicza11:24
Sienkiewicza [PG]11:25
Pruszcz Gdański Słowackiego11:26
Emilii Plater11:27
Powstańców Warszawy11:28
49 Baza Lotnicza11:29
Dąbrowskiego11:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]11:32
Komarowo11:34
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Komarowo13:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]13:32
Dąbrowskiego13:33
Drzymały13:34
Powstańców Warszawy13:36
Emilii Plater13:37
Azaliowa13:38
Sienkiewicza [PG]13:40
Niemcewicza13:42
Chopina [PG]13:45
Przemysłowa13:47
Radunica13:48
Św. Wojciech13:49
Ostróżek13:51
Niegowska13:53
Ukośna13:54
Urząd Dozoru Technicznego13:55
Nowiny13:56
Gościnna13:57
Rejtana13:58
Sandomierska14:00
Toruńska14:03
Brama Wyżynna14:05
Dworzec Główny14:07
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Komarowo15:26
Bohaterów Monte Cassino [PG]15:27
Dąbrowskiego15:28
Drzymały15:29
Powstańców Warszawy15:31
Emilii Plater15:32
Azaliowa15:33
Sienkiewicza [PG]15:35
Niemcewicza15:37
Chopina [PG]15:40
Przemysłowa15:43
Radunica15:44
Św. Wojciech15:45
Ostróżek15:47
Niegowska15:49
Ukośna15:50
Urząd Dozoru Technicznego15:51
Nowiny15:52
Gościnna15:53
Rejtana15:55
Sandomierska15:57
Toruńska16:00
Brama Wyżynna16:02
Dworzec Główny16:04
Kurs nr 19 do Komarowo
Dworzec Główny19:31
Dworzec Główny19:34
Brama Wyżynna19:37
Toruńska19:39
Sandomierska19:41
Rejtana19:42
Gościnna19:44
Nowiny19:45
Ukośna19:46
Niegowska19:47
Ostróżek19:49
Św. Wojciech19:50
Radunica19:52
Przemysłowa19:53
Waląga19:57
Niemcewicza19:59
Sienkiewicza [PG]20:00
Pruszcz Gdański Słowackiego20:01
Emilii Plater20:02
Powstańców Warszawy20:03
49 Baza Lotnicza20:04
Dąbrowskiego20:06
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:07
Komarowo20:09
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Komarowo20:16
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:17
Dąbrowskiego20:18
Żwirki i Wigury [PG]20:19
Niemcewicza20:20
Chopina [PG]20:22
Przemysłowa20:24
Radunica20:25
Św. Wojciech20:26
Ostróżek20:28
Niegowska20:30
Ukośna20:31
Urząd Dozoru Technicznego20:32
Nowiny20:33
Gościnna20:34
Rejtana20:35
Sandomierska20:37
Toruńska20:40
Brama Wyżynna20:42
Dworzec Główny20:44
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Komarowo23:14
Bohaterów Monte Cassino [PG]23:15
Dąbrowskiego23:16
Żwirki i Wigury [PG]23:17
Niemcewicza23:18
Chopina [PG]23:20
Przemysłowa23:22
Radunica23:23
Św. Wojciech23:24
Ostróżek23:26
Niegowska23:28
Ukośna23:29
Urząd Dozoru Technicznego23:30
Nowiny23:31
Gościnna23:32
Rejtana23:33
Sandomierska23:34
Toruńska23:37
Brama Wyżynna23:39
Dworzec Główny23:41