• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:40
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Komarowo05:18
Bohaterów Monte Cassino [PG]05:19
Dąbrowskiego05:20
Drzymały05:21
49 Baza Lotnicza05:22
Aeroklub Gdański05:24
Osiedle Wschód05:26
Wysockiego05:28
Broniewskiego05:29
Osiedle Kasprowicza05:31
Obrońców Westerplatte05:32
Wiśniewskiego05:33
Żwirki i Wigury [PG]05:35
Niemcewicza05:36
Chopina [PG]05:38
Przemysłowa05:40
Radunica05:41
Św. Wojciech05:42
Niegowska05:45
Ukośna05:46
Gościnna05:48
Rejtana05:49
Sandomierska05:51
Toruńska05:54
Brama Wyżynna05:56
Dworzec Główny05:58
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Komarowo08:35
Bohaterów Monte Cassino [PG]08:36
Dąbrowskiego08:37
Drzymały08:38
49 Baza Lotnicza08:39
Aeroklub Gdański08:41
Osiedle Wschód08:43
Wysockiego08:45
Broniewskiego08:46
Osiedle Kasprowicza08:48
Obrońców Westerplatte08:49
Wiśniewskiego08:50
Żwirki i Wigury [PG]08:52
Niemcewicza08:53
Chopina [PG]08:56
Przemysłowa08:58
Radunica08:59
Św. Wojciech09:00
Niegowska09:03
Ukośna09:04
Gościnna09:06
Rejtana09:07
Sandomierska09:09
Toruńska09:12
Brama Wyżynna09:14
Dworzec Główny09:16
Kurs nr 7 do Komarowo
Dworzec Główny09:39
Dworzec Główny09:42
Brama Wyżynna09:45
Toruńska09:47
Sandomierska09:50
Rejtana09:51
Gościnna09:53
Ukośna09:55
Niegowska09:56
Św. Wojciech09:59
Radunica10:01
Przemysłowa10:02
Waląga10:06
Żwirki i Wigury [PG]10:08
Wiśniewskiego10:10
Obrońców Westerplatte10:11
Osiedle Kasprowicza10:12
Broniewskiego10:13
Wysockiego10:14
Osiedle Wschód10:15
Aeroklub Gdański10:17
49 Baza Lotnicza10:19
Dąbrowskiego10:21
Bohaterów Monte Cassino [PG]10:22
Komarowo10:24
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Komarowo13:35
Bohaterów Monte Cassino [PG]13:36
Dąbrowskiego13:37
Drzymały13:38
49 Baza Lotnicza13:39
Aeroklub Gdański13:41
Osiedle Wschód13:43
Wysockiego13:45
Broniewskiego13:46
Osiedle Kasprowicza13:48
Obrońców Westerplatte13:49
Wiśniewskiego13:50
Żwirki i Wigury [PG]13:52
Niemcewicza13:53
Chopina [PG]13:56
Przemysłowa13:58
Radunica13:59
Św. Wojciech14:00
Niegowska14:03
Ukośna14:04
Gościnna14:06
Rejtana14:07
Sandomierska14:09
Toruńska14:12
Brama Wyżynna14:14
Dworzec Główny14:16
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Komarowo15:37
Bohaterów Monte Cassino [PG]15:38
Dąbrowskiego15:39
Drzymały15:40
49 Baza Lotnicza15:41
Aeroklub Gdański15:43
Osiedle Wschód15:45
Wysockiego15:47
Broniewskiego15:48
Osiedle Kasprowicza15:50
Obrońców Westerplatte15:51
Wiśniewskiego15:52
Żwirki i Wigury [PG]15:54
Niemcewicza15:55
Chopina [PG]15:58
Przemysłowa16:01
Radunica16:02
Św. Wojciech16:03
Niegowska16:06
Ukośna16:07
Gościnna16:09
Rejtana16:11
Sandomierska16:13
Toruńska16:16
Brama Wyżynna16:18
Dworzec Główny16:20
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Komarowo17:27
Bohaterów Monte Cassino [PG]17:28
Dąbrowskiego17:29
Drzymały17:30
49 Baza Lotnicza17:31
Aeroklub Gdański17:33
Osiedle Wschód17:35
Wysockiego17:37
Broniewskiego17:38
Osiedle Kasprowicza17:40
Obrońców Westerplatte17:41
Wiśniewskiego17:42
Żwirki i Wigury [PG]17:44
Niemcewicza17:45
Chopina [PG]17:48
Przemysłowa17:50
Radunica17:51
Św. Wojciech17:52
Niegowska17:55
Ukośna17:56
Gościnna17:58
Rejtana17:59
Sandomierska18:01
Toruńska18:04
Brama Wyżynna18:06
Dworzec Główny18:08
Kurs nr 17 do Komarowo
Dworzec Główny18:40
Dworzec Główny18:43
Brama Wyżynna18:46
Toruńska18:48
Sandomierska18:50
Rejtana18:51
Gościnna18:53
Ukośna18:55
Niegowska18:56
Św. Wojciech18:59
Radunica19:01
Przemysłowa19:02
Waląga19:06
Żwirki i Wigury [PG]19:08
Wiśniewskiego19:10
Obrońców Westerplatte19:11
Osiedle Kasprowicza19:12
Broniewskiego19:13
Wysockiego19:14
Osiedle Wschód19:15
Aeroklub Gdański19:17
49 Baza Lotnicza19:19
Dąbrowskiego19:21
Bohaterów Monte Cassino [PG]19:22
Komarowo19:24
Kurs nr 18 do Dworzec Główny
Komarowo19:38
Bohaterów Monte Cassino [PG]19:39
Dąbrowskiego19:40
Drzymały19:41
49 Baza Lotnicza19:42
Aeroklub Gdański19:44
Osiedle Wschód19:46
Wysockiego19:48
Broniewskiego19:49
Osiedle Kasprowicza19:51
Obrońców Westerplatte19:52
Wiśniewskiego19:53
Żwirki i Wigury [PG]19:55
Niemcewicza19:56
Chopina [PG]19:58
Przemysłowa20:00
Radunica20:01
Św. Wojciech20:02
Niegowska20:05
Ukośna20:06
Gościnna20:08
Rejtana20:09
Sandomierska20:11
Toruńska20:14
Brama Wyżynna20:16
Dworzec Główny20:18