• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
06:08
Kurs nr 0 do Osiedle Kasprowicza
Osiedle Kasprowicza04:30
Osiedle Kasprowicza04:31
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Osiedle Kasprowicza04:31
Obrońców Westerplatte04:32
Wiśniewskiego04:33
Żwirki i Wigury [PG]04:35
Niemcewicza04:36
Chopina [PG]04:38
Przemysłowa04:40
Radunica04:41
Św. Wojciech04:42
Niegowska04:45
Ukośna04:46
Gościnna04:48
Rejtana04:49
Sandomierska04:51
Toruńska04:54
Brama Wyżynna04:56
Dworzec Główny04:58
Kurs nr 10 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny12:52
Dworzec Główny12:55
Brama Wyżynna12:58
Toruńska13:00
Sandomierska13:03
Rejtana13:04
Gościnna13:06
Ukośna13:08
Niegowska13:09
Św. Wojciech13:12
Radunica13:14
Przemysłowa13:15
Waląga13:19
Żwirki i Wigury [PG]13:21
Wiśniewskiego13:23
Obrońców Westerplatte13:24
Osiedle Kasprowicza13:25
Broniewskiego13:26
Wysockiego13:27
Osiedle Wschód13:28
Aeroklub Gdański13:29
Powstańców Warszawy13:31
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
49 Baza Lotnicza15:29
Aeroklub Gdański15:31
Osiedle Wschód15:32
Wysockiego15:34
Broniewskiego15:35
Osiedle Kasprowicza15:37
Obrońców Westerplatte15:38
Wiśniewskiego15:39
Żwirki i Wigury [PG]15:41
Niemcewicza15:42
Chopina [PG]15:45
Przemysłowa15:47
Radunica15:48
Św. Wojciech15:49
Niegowska15:52
Ukośna15:53
Gościnna15:55
Rejtana15:56
Sandomierska15:58
Toruńska16:01
Brama Wyżynna16:03
Dworzec Główny16:05
Kurs nr 16 do Powstańców Warszawy
Dworzec Główny17:52
Dworzec Główny17:55
Brama Wyżynna17:58
Toruńska18:00
Sandomierska18:03
Rejtana18:04
Gościnna18:06
Ukośna18:08
Niegowska18:09
Św. Wojciech18:12
Radunica18:14
Przemysłowa18:15
Waląga18:19
Żwirki i Wigury [PG]18:21
Wiśniewskiego18:23
Obrońców Westerplatte18:24
Osiedle Kasprowicza18:25
Broniewskiego18:26
Wysockiego18:27
Osiedle Wschód18:28
Aeroklub Gdański18:29
Powstańców Warszawy18:31
Kurs nr 20 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny20:51
Dworzec Główny20:54
Brama Wyżynna20:56
Toruńska20:58
Sandomierska21:00
Rejtana21:01
Gościnna21:03
Ukośna21:05
Niegowska21:06
Św. Wojciech21:09
Radunica21:11
Przemysłowa21:12
Waląga21:15
Żwirki i Wigury [PG]21:17
Wiśniewskiego21:19
Obrońców Westerplatte21:20
Osiedle Kasprowicza21:21
Broniewskiego21:22
Wysockiego21:23
Osiedle Wschód21:24
Aeroklub Gdański21:25
49 Baza Lotnicza21:27
Kurs nr 21 do Dworzec Główny
49 Baza Lotnicza21:41
Aeroklub Gdański21:43
Osiedle Wschód21:44
Wysockiego21:46
Broniewskiego21:47
Osiedle Kasprowicza21:49
Obrońców Westerplatte21:50
Wiśniewskiego21:51
Żwirki i Wigury [PG]21:53
Niemcewicza21:54
Chopina [PG]21:56
Przemysłowa21:58
Radunica21:59
Św. Wojciech22:00
Niegowska22:03
Ukośna22:04
Gościnna22:06
Rejtana22:07
Sandomierska22:09
Toruńska22:12
Brama Wyżynna22:14
Dworzec Główny22:16
Kurs nr 22 do 49 Baza Lotnicza
Dworzec Główny22:27
Dworzec Główny22:30
Brama Wyżynna22:32
Toruńska22:34
Sandomierska22:36
Rejtana22:37
Gościnna22:39
Ukośna22:41
Niegowska22:42
Św. Wojciech22:45
Radunica22:47
Przemysłowa22:48
Waląga22:51
Żwirki i Wigury [PG]22:53
Wiśniewskiego22:55
Obrońców Westerplatte22:56
Osiedle Kasprowicza22:57
Broniewskiego22:58
Wysockiego22:59
Osiedle Wschód23:00
Aeroklub Gdański23:01
49 Baza Lotnicza23:03