• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:42
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Komarowo05:07
Dąbrowskiego05:09
Drzymały05:10
49 Baza Lotnicza05:11
Aeroklub Gdański05:13
Osiedle Wschód05:14
Wysockiego05:16
Broniewskiego05:17
Osiedle Kasprowicza05:19
Obrońców Westerplatte05:20
Wiśniewskiego05:21
Żwirki i Wigury [PG]05:23
Niemcewicza05:24
Chopina [PG]05:26
Przemysłowa05:28
Radunica05:29
Św. Wojciech05:30
Niegowska05:33
Ukośna05:34
Gościnna05:36
Sandomierska05:38
Toruńska05:41
Brama Wyżynna05:43
Dworzec Główny05:45
Kurs nr 2 do Komarowo
Dworzec Główny05:46
Dworzec Główny05:49
Brama Wyżynna05:51
Toruńska05:53
Sandomierska05:55
Gościnna05:57
Ukośna05:59
Niegowska06:00
Św. Wojciech06:03
Radunica06:05
Przemysłowa06:06
Waląga06:09
Żwirki i Wigury [PG]06:11
Wiśniewskiego06:13
Obrońców Westerplatte06:14
Osiedle Kasprowicza06:15
Broniewskiego06:16
Wysockiego06:17
Osiedle Wschód06:18
Aeroklub Gdański06:19
49 Baza Lotnicza06:21
Dąbrowskiego06:23
Komarowo06:25
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Komarowo06:37
Dąbrowskiego06:39
Drzymały06:40
49 Baza Lotnicza06:41
Aeroklub Gdański06:43
Osiedle Wschód06:44
Wysockiego06:46
Broniewskiego06:47
Osiedle Kasprowicza06:49
Obrońców Westerplatte06:50
Wiśniewskiego06:51
Żwirki i Wigury [PG]06:53
Niemcewicza06:54
Chopina [PG]06:56
Przemysłowa06:58
Radunica06:59
Św. Wojciech07:00
Niegowska07:03
Ukośna07:04
Gościnna07:06
Sandomierska07:08
Toruńska07:11
Brama Wyżynna07:13
Dworzec Główny07:15
Kurs nr 4 do Komarowo
Dworzec Główny07:41
Dworzec Główny07:44
Brama Wyżynna07:46
Toruńska07:48
Sandomierska07:50
Gościnna07:52
Ukośna07:54
Niegowska07:55
Św. Wojciech07:58
Radunica08:00
Przemysłowa08:01
Waląga08:05
Żwirki i Wigury [PG]08:07
Wiśniewskiego08:09
Obrońców Westerplatte08:10
Osiedle Kasprowicza08:11
Broniewskiego08:12
Wysockiego08:13
Osiedle Wschód08:14
Aeroklub Gdański08:15
49 Baza Lotnicza08:17
Dąbrowskiego08:19
Komarowo08:21
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Komarowo08:36
Dąbrowskiego08:38
Drzymały08:39
49 Baza Lotnicza08:40
Aeroklub Gdański08:42
Osiedle Wschód08:43
Wysockiego08:45
Broniewskiego08:46
Osiedle Kasprowicza08:48
Obrońców Westerplatte08:49
Wiśniewskiego08:50
Żwirki i Wigury [PG]08:52
Niemcewicza08:53
Chopina [PG]08:56
Przemysłowa08:58
Radunica08:59
Św. Wojciech09:00
Niegowska09:03
Ukośna09:04
Gościnna09:06
Sandomierska09:08
Toruńska09:11
Brama Wyżynna09:13
Dworzec Główny09:15
Kurs nr 6 do Komarowo
Dworzec Główny09:41
Dworzec Główny09:44
Brama Wyżynna09:47
Toruńska09:49
Sandomierska09:52
Gościnna09:54
Ukośna09:56
Niegowska09:57
Św. Wojciech10:00
Radunica10:02
Przemysłowa10:03
Waląga10:07
Żwirki i Wigury [PG]10:09
Wiśniewskiego10:11
Obrońców Westerplatte10:12
Osiedle Kasprowicza10:13
Broniewskiego10:14
Wysockiego10:15
Osiedle Wschód10:16
Aeroklub Gdański10:17
49 Baza Lotnicza10:19
Dąbrowskiego10:21
Komarowo10:23
Kurs nr 7 do Dworzec Główny
Komarowo10:36
Dąbrowskiego10:38
Drzymały10:39
49 Baza Lotnicza10:40
Aeroklub Gdański10:42
Osiedle Wschód10:43
Wysockiego10:45
Broniewskiego10:46
Osiedle Kasprowicza10:48
Obrońców Westerplatte10:49
Wiśniewskiego10:50
Żwirki i Wigury [PG]10:52
Niemcewicza10:53
Chopina [PG]10:56
Przemysłowa10:58
Radunica10:59
Św. Wojciech11:00
Niegowska11:03
Ukośna11:04
Gościnna11:06
Sandomierska11:08
Toruńska11:11
Brama Wyżynna11:13
Dworzec Główny11:15
Kurs nr 9 do Dworzec Główny
Komarowo12:25
Dąbrowskiego12:27
Drzymały12:28
49 Baza Lotnicza12:29
Aeroklub Gdański12:31
Osiedle Wschód12:32
Wysockiego12:34
Broniewskiego12:35
Osiedle Kasprowicza12:37
Obrońców Westerplatte12:38
Wiśniewskiego12:39
Żwirki i Wigury [PG]12:41
Niemcewicza12:42
Chopina [PG]12:45
Przemysłowa12:47
Radunica12:48
Św. Wojciech12:49
Niegowska12:52
Ukośna12:53
Gościnna12:55
Sandomierska12:57
Toruńska13:00
Brama Wyżynna13:02
Dworzec Główny13:04
Kurs nr 12 do Komarowo
Dworzec Główny14:52
Dworzec Główny14:55
Brama Wyżynna14:58
Toruńska15:00
Sandomierska15:03
Gościnna15:05
Ukośna15:07
Niegowska15:08
Św. Wojciech15:11
Radunica15:13
Przemysłowa15:14
Waląga15:18
Żwirki i Wigury [PG]15:20
Wiśniewskiego15:22
Obrońców Westerplatte15:23
Osiedle Kasprowicza15:24
Broniewskiego15:25
Wysockiego15:26
Osiedle Wschód15:27
Aeroklub Gdański15:28
49 Baza Lotnicza15:30
Dąbrowskiego15:32
Komarowo15:34
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Komarowo17:25
Dąbrowskiego17:27
Drzymały17:28
49 Baza Lotnicza17:29
Aeroklub Gdański17:31
Osiedle Wschód17:32
Wysockiego17:34
Broniewskiego17:35
Osiedle Kasprowicza17:37
Obrońców Westerplatte17:38
Wiśniewskiego17:39
Żwirki i Wigury [PG]17:41
Niemcewicza17:42
Chopina [PG]17:45
Przemysłowa17:47
Radunica17:48
Św. Wojciech17:49
Niegowska17:52
Ukośna17:53
Gościnna17:55
Sandomierska17:57
Toruńska18:00
Brama Wyżynna18:02
Dworzec Główny18:04
Kurs nr 18 do Komarowo
Dworzec Główny19:51
Dworzec Główny19:54
Brama Wyżynna19:57
Toruńska19:59
Sandomierska20:02
Gościnna20:04
Ukośna20:06
Niegowska20:07
Św. Wojciech20:10
Radunica20:12
Przemysłowa20:13
Waląga20:17
Żwirki i Wigury [PG]20:19
Wiśniewskiego20:21
Obrońców Westerplatte20:22
Osiedle Kasprowicza20:23
Broniewskiego20:24
Wysockiego20:25
Osiedle Wschód20:26
Aeroklub Gdański20:27
49 Baza Lotnicza20:29
Dąbrowskiego20:31
Komarowo20:33
Kurs nr 19 do Dworzec Główny
Komarowo20:37
Dąbrowskiego20:39
Drzymały20:40
49 Baza Lotnicza20:41
Aeroklub Gdański20:43
Osiedle Wschód20:44
Wysockiego20:46
Broniewskiego20:47
Osiedle Kasprowicza20:49
Obrońców Westerplatte20:50
Wiśniewskiego20:51
Żwirki i Wigury [PG]20:53
Niemcewicza20:54
Chopina [PG]20:56
Przemysłowa20:58
Radunica20:59
Św. Wojciech21:00
Niegowska21:03
Ukośna21:04
Gościnna21:06
Sandomierska21:08
Toruńska21:11
Brama Wyżynna21:13
Dworzec Główny21:15