• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:35
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Komarowo04:48
Bohaterów Monte Cassino [PG]04:49
Dąbrowskiego04:50
Drzymały04:51
49 Baza Lotnicza04:52
Aeroklub Gdański04:54
Osiedle Wschód04:56
Wysockiego04:58
Broniewskiego04:59
Osiedle Kasprowicza05:01
Obrońców Westerplatte05:02
Wiśniewskiego05:03
Żwirki i Wigury [PG]05:05
Niemcewicza05:06
Chopina [PG]05:08
Przemysłowa05:10
Radunica05:11
Św. Wojciech05:12
Niegowska05:15
Ukośna05:16
Gościnna05:18
Rejtana05:19
Sandomierska05:21
Toruńska05:24
Brama Wyżynna05:26
Dworzec Główny05:28
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Komarowo10:35
Bohaterów Monte Cassino [PG]10:36
Dąbrowskiego10:37
Drzymały10:38
49 Baza Lotnicza10:39
Aeroklub Gdański10:41
Osiedle Wschód10:43
Wysockiego10:45
Broniewskiego10:46
Osiedle Kasprowicza10:48
Obrońców Westerplatte10:49
Wiśniewskiego10:50
Żwirki i Wigury [PG]10:52
Niemcewicza10:53
Chopina [PG]10:56
Przemysłowa10:58
Radunica10:59
Św. Wojciech11:00
Niegowska11:03
Ukośna11:04
Gościnna11:06
Rejtana11:07
Sandomierska11:09
Toruńska11:12
Brama Wyżynna11:14
Dworzec Główny11:16
Kurs nr 11 do Komarowo
Dworzec Główny11:39
Dworzec Główny11:42
Brama Wyżynna11:45
Toruńska11:47
Sandomierska11:50
Rejtana11:51
Gościnna11:53
Ukośna11:55
Niegowska11:56
Św. Wojciech11:59
Radunica12:01
Przemysłowa12:02
Waląga12:06
Żwirki i Wigury [PG]12:08
Wiśniewskiego12:10
Obrońców Westerplatte12:11
Osiedle Kasprowicza12:12
Broniewskiego12:13
Wysockiego12:14
Osiedle Wschód12:15
Aeroklub Gdański12:17
49 Baza Lotnicza12:19
Dąbrowskiego12:21
Bohaterów Monte Cassino [PG]12:22
Komarowo12:24
Kurs nr 13 do Komarowo
Dworzec Główny13:20
Dworzec Główny13:23
Brama Wyżynna13:26
Toruńska13:28
Sandomierska13:31
Rejtana13:32
Gościnna13:34
Ukośna13:36
Niegowska13:37
Św. Wojciech13:40
Radunica13:42
Przemysłowa13:43
Waląga13:47
Żwirki i Wigury [PG]13:49
Wiśniewskiego13:51
Obrońców Westerplatte13:52
Osiedle Kasprowicza13:53
Broniewskiego13:54
Wysockiego13:55
Osiedle Wschód13:56
Aeroklub Gdański13:58
49 Baza Lotnicza14:00
Dąbrowskiego14:02
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:03
Komarowo14:05
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Komarowo14:15
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:16
Dąbrowskiego14:17
Drzymały14:18
49 Baza Lotnicza14:19
Aeroklub Gdański14:21
Osiedle Wschód14:23
Wysockiego14:25
Broniewskiego14:26
Osiedle Kasprowicza14:28
Obrońców Westerplatte14:29
Wiśniewskiego14:30
Żwirki i Wigury [PG]14:32
Niemcewicza14:33
Chopina [PG]14:36
Przemysłowa14:39
Radunica14:40
Św. Wojciech14:41
Niegowska14:44
Ukośna14:45
Gościnna14:47
Rejtana14:49
Sandomierska14:51
Toruńska14:54
Brama Wyżynna14:56
Dworzec Główny14:58
Kurs nr 17 do Komarowo
Dworzec Główny16:50
Dworzec Główny16:53
Brama Wyżynna16:56
Toruńska16:58
Sandomierska17:02
Rejtana17:03
Gościnna17:05
Ukośna17:07
Niegowska17:08
Św. Wojciech17:11
Radunica17:13
Przemysłowa17:14
Waląga17:18
Żwirki i Wigury [PG]17:20
Wiśniewskiego17:22
Obrońców Westerplatte17:23
Osiedle Kasprowicza17:24
Broniewskiego17:25
Wysockiego17:26
Osiedle Wschód17:27
Aeroklub Gdański17:29
49 Baza Lotnicza17:31
Dąbrowskiego17:33
Bohaterów Monte Cassino [PG]17:34
Komarowo17:36