• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:51
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Komarowo05:37
Dąbrowskiego05:39
Drzymały05:40
49 Baza Lotnicza05:41
Aeroklub Gdański05:43
Osiedle Wschód05:44
Wysockiego05:46
Broniewskiego05:47
Osiedle Kasprowicza05:49
Obrońców Westerplatte05:50
Wiśniewskiego05:51
Żwirki i Wigury [PG]05:53
Niemcewicza05:54
Chopina [PG]05:56
Przemysłowa05:58
Radunica05:59
Św. Wojciech06:00
Niegowska06:03
Ukośna06:04
Gościnna06:06
Sandomierska06:08
Toruńska06:11
Brama Wyżynna06:13
Dworzec Główny06:15
Kurs nr 2 do Komarowo
Dworzec Główny06:41
Dworzec Główny06:44
Brama Wyżynna06:46
Toruńska06:48
Sandomierska06:50
Gościnna06:52
Ukośna06:54
Niegowska06:55
Św. Wojciech06:58
Radunica07:00
Przemysłowa07:01
Waląga07:04
Żwirki i Wigury [PG]07:06
Wiśniewskiego07:08
Obrońców Westerplatte07:09
Osiedle Kasprowicza07:10
Broniewskiego07:11
Wysockiego07:12
Osiedle Wschód07:13
Aeroklub Gdański07:14
49 Baza Lotnicza07:16
Dąbrowskiego07:18
Komarowo07:20
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Komarowo07:37
Dąbrowskiego07:39
Drzymały07:40
49 Baza Lotnicza07:41
Aeroklub Gdański07:43
Osiedle Wschód07:44
Wysockiego07:46
Broniewskiego07:47
Osiedle Kasprowicza07:49
Obrońców Westerplatte07:50
Wiśniewskiego07:51
Żwirki i Wigury [PG]07:53
Niemcewicza07:54
Chopina [PG]07:56
Przemysłowa07:58
Radunica07:59
Św. Wojciech08:00
Niegowska08:03
Ukośna08:04
Gościnna08:06
Sandomierska08:08
Toruńska08:11
Brama Wyżynna08:13
Dworzec Główny08:15
Kurs nr 4 do Komarowo
Dworzec Główny08:41
Dworzec Główny08:44
Brama Wyżynna08:47
Toruńska08:49
Sandomierska08:52
Gościnna08:54
Ukośna08:56
Niegowska08:57
Św. Wojciech09:00
Radunica09:02
Przemysłowa09:03
Waląga09:07
Żwirki i Wigury [PG]09:09
Wiśniewskiego09:11
Obrońców Westerplatte09:12
Osiedle Kasprowicza09:13
Broniewskiego09:14
Wysockiego09:15
Osiedle Wschód09:16
Aeroklub Gdański09:17
49 Baza Lotnicza09:19
Dąbrowskiego09:21
Komarowo09:23
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Komarowo09:36
Dąbrowskiego09:38
Drzymały09:39
49 Baza Lotnicza09:40
Aeroklub Gdański09:42
Osiedle Wschód09:43
Wysockiego09:45
Broniewskiego09:46
Osiedle Kasprowicza09:48
Obrońców Westerplatte09:49
Wiśniewskiego09:50
Żwirki i Wigury [PG]09:52
Niemcewicza09:53
Chopina [PG]09:56
Przemysłowa09:58
Radunica09:59
Św. Wojciech10:00
Niegowska10:03
Ukośna10:04
Gościnna10:06
Sandomierska10:08
Toruńska10:11
Brama Wyżynna10:13
Dworzec Główny10:15
Kurs nr 7 do Dworzec Główny
Komarowo11:25
Dąbrowskiego11:27
Drzymały11:28
49 Baza Lotnicza11:29
Aeroklub Gdański11:31
Osiedle Wschód11:32
Wysockiego11:34
Broniewskiego11:35
Osiedle Kasprowicza11:37
Obrońców Westerplatte11:38
Wiśniewskiego11:39
Żwirki i Wigury [PG]11:41
Niemcewicza11:42
Chopina [PG]11:45
Przemysłowa11:47
Radunica11:48
Św. Wojciech11:49
Niegowska11:52
Ukośna11:53
Gościnna11:55
Sandomierska11:57
Toruńska12:00
Brama Wyżynna12:02
Dworzec Główny12:04
Kurs nr 10 do Komarowo
Dworzec Główny13:52
Dworzec Główny13:55
Brama Wyżynna13:58
Toruńska14:00
Sandomierska14:03
Gościnna14:05
Ukośna14:07
Niegowska14:08
Św. Wojciech14:11
Radunica14:13
Przemysłowa14:14
Waląga14:18
Żwirki i Wigury [PG]14:20
Wiśniewskiego14:22
Obrońców Westerplatte14:23
Osiedle Kasprowicza14:24
Broniewskiego14:25
Wysockiego14:26
Osiedle Wschód14:27
Aeroklub Gdański14:28
49 Baza Lotnicza14:30
Dąbrowskiego14:32
Komarowo14:34
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Komarowo16:25
Dąbrowskiego16:27
Drzymały16:28
49 Baza Lotnicza16:29
Aeroklub Gdański16:31
Osiedle Wschód16:32
Wysockiego16:34
Broniewskiego16:35
Osiedle Kasprowicza16:37
Obrońców Westerplatte16:38
Wiśniewskiego16:39
Żwirki i Wigury [PG]16:41
Niemcewicza16:42
Chopina [PG]16:45
Przemysłowa16:47
Radunica16:48
Św. Wojciech16:49
Niegowska16:52
Ukośna16:53
Gościnna16:55
Sandomierska16:57
Toruńska17:00
Brama Wyżynna17:02
Dworzec Główny17:04
Kurs nr 16 do Komarowo
Dworzec Główny18:41
Dworzec Główny18:44
Brama Wyżynna18:47
Toruńska18:49
Sandomierska18:52
Gościnna18:54
Ukośna18:56
Niegowska18:57
Św. Wojciech19:00
Radunica19:02
Przemysłowa19:03
Waląga19:07
Żwirki i Wigury [PG]19:09
Wiśniewskiego19:11
Obrońców Westerplatte19:12
Osiedle Kasprowicza19:13
Broniewskiego19:14
Wysockiego19:15
Osiedle Wschód19:16
Aeroklub Gdański19:17
49 Baza Lotnicza19:19
Dąbrowskiego19:21
Komarowo19:23
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Komarowo19:36
Dąbrowskiego19:38
Drzymały19:39
49 Baza Lotnicza19:40
Aeroklub Gdański19:42
Osiedle Wschód19:43
Wysockiego19:45
Broniewskiego19:46
Osiedle Kasprowicza19:48
Obrońców Westerplatte19:49
Wiśniewskiego19:50
Żwirki i Wigury [PG]19:52
Niemcewicza19:53
Chopina [PG]19:56
Przemysłowa19:58
Radunica19:59
Św. Wojciech20:00
Niegowska20:03
Ukośna20:04
Gościnna20:06
Sandomierska20:08
Toruńska20:11
Brama Wyżynna20:13
Dworzec Główny20:15
Kurs nr 20 do Komarowo
Dworzec Główny21:51
Dworzec Główny21:54
Brama Wyżynna21:56
Toruńska21:58
Sandomierska22:00
Gościnna22:02
Ukośna22:04
Niegowska22:05
Św. Wojciech22:08
Radunica22:10
Przemysłowa22:11
Waląga22:14
Żwirki i Wigury [PG]22:16
Wiśniewskiego22:18
Obrońców Westerplatte22:19
Osiedle Kasprowicza22:20
Broniewskiego22:21
Wysockiego22:22
Osiedle Wschód22:23
Aeroklub Gdański22:24
49 Baza Lotnicza22:26
Dąbrowskiego22:28
Komarowo22:30