• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:25
Kurs nr 5 do Komarowo
Dworzec Główny07:04
Dworzec Główny07:07
Brama Wyżynna07:10
Toruńska07:12
Sandomierska07:16
Rejtana07:17
Gościnna07:19
Nowiny07:20
Ukośna07:21
Niegowska07:22
Ostróżek07:24
Św. Wojciech07:25
Radunica07:27
Przemysłowa07:28
Waląga07:32
Żwirki i Wigury [PG]07:34
Wiśniewskiego07:36
Obrońców Westerplatte07:37
Osiedle Kasprowicza07:38
Broniewskiego07:39
Wysockiego07:40
Osiedle Wschód07:41
Aeroklub Gdański07:43
49 Baza Lotnicza07:45
Dąbrowskiego07:47
Bohaterów Monte Cassino [PG]07:48
Komarowo07:50
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Komarowo07:55
Bohaterów Monte Cassino [PG]07:56
Dąbrowskiego07:57
Drzymały07:58
49 Baza Lotnicza07:59
Aeroklub Gdański08:01
Osiedle Wschód08:03
Wysockiego08:05
Broniewskiego08:06
Osiedle Kasprowicza08:08
Obrońców Westerplatte08:09
Wiśniewskiego08:10
Żwirki i Wigury [PG]08:12
Niemcewicza08:13
Chopina [PG]08:16
Przemysłowa08:18
Radunica08:19
Św. Wojciech08:20
Ostróżek08:22
Niegowska08:24
Ukośna08:25
Urząd Dozoru Technicznego08:26
Nowiny08:27
Gościnna08:28
Rejtana08:29
Sandomierska08:31
Toruńska08:34
Brama Wyżynna08:36
Dworzec Główny08:38
Kurs nr 13 do Komarowo
Dworzec Główny14:50
Dworzec Główny14:53
Brama Wyżynna14:56
Toruńska14:58
Sandomierska15:02
Rejtana15:03
Gościnna15:05
Nowiny15:06
Ukośna15:07
Niegowska15:08
Ostróżek15:10
Św. Wojciech15:11
Radunica15:13
Przemysłowa15:14
Waląga15:19
Żwirki i Wigury [PG]15:22
Wiśniewskiego15:24
Obrońców Westerplatte15:25
Osiedle Kasprowicza15:26
Broniewskiego15:28
Wysockiego15:29
Osiedle Wschód15:30
Aeroklub Gdański15:32
49 Baza Lotnicza15:34
Dąbrowskiego15:36
Bohaterów Monte Cassino [PG]15:37
Komarowo15:39
Kurs nr 15 do Komarowo
Dworzec Główny16:20
Dworzec Główny16:23
Brama Wyżynna16:26
Toruńska16:28
Sandomierska16:32
Rejtana16:33
Gościnna16:35
Nowiny16:36
Ukośna16:37
Niegowska16:38
Ostróżek16:40
Św. Wojciech16:41
Radunica16:43
Przemysłowa16:44
Waląga16:49
Żwirki i Wigury [PG]16:52
Wiśniewskiego16:54
Obrońców Westerplatte16:55
Osiedle Kasprowicza16:56
Broniewskiego16:58
Wysockiego16:59
Osiedle Wschód17:00
Aeroklub Gdański17:02
49 Baza Lotnicza17:04
Dąbrowskiego17:06
Bohaterów Monte Cassino [PG]17:07
Komarowo17:09
Kurs nr 19 do Komarowo
Dworzec Główny19:50
Dworzec Główny19:53
Brama Wyżynna19:56
Toruńska19:58
Sandomierska20:00
Rejtana20:01
Gościnna20:03
Nowiny20:04
Ukośna20:05
Niegowska20:06
Ostróżek20:08
Św. Wojciech20:09
Radunica20:11
Przemysłowa20:12
Waląga20:16
Żwirki i Wigury [PG]20:18
Wiśniewskiego20:20
Obrońców Westerplatte20:21
Osiedle Kasprowicza20:22
Broniewskiego20:23
Wysockiego20:24
Osiedle Wschód20:25
Aeroklub Gdański20:27
49 Baza Lotnicza20:29
Dąbrowskiego20:31
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:32
Komarowo20:34
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Komarowo20:40
Bohaterów Monte Cassino [PG]20:41
Dąbrowskiego20:42
Drzymały20:43
49 Baza Lotnicza20:44
Aeroklub Gdański20:46
Osiedle Wschód20:48
Wysockiego20:50
Broniewskiego20:51
Osiedle Kasprowicza20:53
Obrońców Westerplatte20:54
Wiśniewskiego20:55
Żwirki i Wigury [PG]20:57
Niemcewicza20:58
Chopina [PG]21:00
Przemysłowa21:02
Radunica21:03
Św. Wojciech21:04
Ostróżek21:06
Niegowska21:08
Ukośna21:09
Urząd Dozoru Technicznego21:10
Nowiny21:11
Gościnna21:12
Rejtana21:13
Sandomierska21:15
Toruńska21:18
Brama Wyżynna21:20
Dworzec Główny21:22