• 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl .  • 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl
19:20
Kurs nr 1 do Komarowo
Dworzec Główny13:20
Dworzec Główny13:23
Brama Wyżynna13:25
Toruńska13:27
Sandomierska13:29
Rejtana13:31
Gościnna13:33
Nowiny13:34
Ukośna13:35
Niegowska13:36
Ostróżek13:38
Św. Wojciech13:39
Radunica13:41
Przemysłowa13:42
Chopina/Waląga13:46
Żwirki i Wigury [PG]13:48
Wiśniewskiego13:50
Obrońców Westerplatte13:52
Osiedle Kasprowicza13:54
Broniewskiego13:56
Wysockiego13:57
Osiedle Wschód13:58
Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego13:59
Powstańców Warszawy/Plater14:01
Dąbrowskiego14:03
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:04
Komarowo14:06
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Komarowo14:20
Bohaterów Monte Cassino [PG]14:21
Dąbrowskiego14:22
Powstanców Warszawy/Drzymały14:23
Powstańców Warszawy/Plater14:24
Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego14:26
Osiedle Wschód14:27
Wysockiego14:29
Broniewskiego14:30
Osiedle Kasprowicza14:32
Obrońców Westerplatte14:33
Wiśniewskiego14:34
Żwirki i Wigury [PG]14:36
Chopina/Rondo14:38
Chopina [PG]14:41
Przemysłowa14:44
Radunica14:46
Św. Wojciech14:48
Ostróżek14:50
Niegowska14:52
Ukośna14:54
Urząd Dozoru Technicznego14:55
Nowiny14:56
Gościnna14:57
Rejtana14:58
Sandomierska15:00
Toruńska15:03
Brama Wyżynna15:05
Dworzec Główny15:07
Kurs nr 3 do Komarowo
Dworzec Główny15:20
Dworzec Główny15:23
Brama Wyżynna15:26
Toruńska15:28
Sandomierska15:31
Rejtana15:33
Gościnna15:35
Nowiny15:37
Ukośna15:38
Niegowska15:40
Ostróżek15:42
Św. Wojciech15:43
Radunica15:45
Przemysłowa15:47
Chopina/Waląga15:52
Żwirki i Wigury [PG]15:55
Wiśniewskiego15:57
Obrońców Westerplatte15:59
Osiedle Kasprowicza16:01
Broniewskiego16:03
Wysockiego16:04
Osiedle Wschód16:05
Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego16:07
Powstańców Warszawy/Plater16:09
Dąbrowskiego16:11
Bohaterów Monte Cassino [PG]16:12
Komarowo16:14
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Komarowo16:21
Bohaterów Monte Cassino [PG]16:22
Dąbrowskiego16:23
Powstanców Warszawy/Drzymały16:24
Powstańców Warszawy/Plater16:25
Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego16:27
Osiedle Wschód16:28
Wysockiego16:30
Broniewskiego16:32
Osiedle Kasprowicza16:34
Obrońców Westerplatte16:35
Wiśniewskiego16:36
Żwirki i Wigury [PG]16:38
Chopina/Rondo16:40
Chopina [PG]16:43
Przemysłowa16:46
Radunica16:48
Św. Wojciech16:50
Ostróżek16:52
Niegowska16:55
Ukośna16:57
Urząd Dozoru Technicznego16:59
Nowiny17:00
Gościnna17:01
Rejtana17:02
Sandomierska17:04
Toruńska17:07
Brama Wyżynna17:10
Dworzec Główny17:12