11:54
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:46
Harcerska07:47
Centrum Nauki Experyment07:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:49
Zwycięstwa - Wielkopolska07:51
Nawigatorów07:52
Orłowo SKM - Orłowska07:53
Orłowo SKM - "Klif"07:54
Kolibki07:55
Bernadowska07:57
Kamienny Potok SKM07:58
Wejherowska08:00
Malczewskiego08:01
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:03
Sopot PKP - Niepodległości08:04
3 Maja [SOP]08:06
Sopot Reja08:07
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja08:30
3 Maja [SOP]08:31
Sopot PKP - Niepodległości08:32
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:34
Goyki08:36
Malczewskiego08:37
Wejherowska08:38
Kamienny Potok SKM08:40
Bernadowska08:41
Kolibki08:43
Orłowo SKM - "Klif"08:44
Orłowo SKM - Orłowska08:45
Nawigatorów08:46
Zwycięstwa - Wielkopolska08:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:50
Centrum Nauki Experyment08:52
Harcerska08:53
Urząd Miasta - Świętojańska08:55
Traugutta [GDY]08:57
Żwirki i Wigury [GDY]08:58
Skwer Kościuszki - InfoBox08:59
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:01
3 Maja [GDY]09:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:04
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:35
3 Maja [GDY]09:38
Centrum Handlowe Batory09:39
Skwer Kościuszki - InfoBox09:41
Wybickiego [GDY]09:42
Żwirki i Wigury [GDY]09:43
Traugutta [GDY]09:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:49
Harcerska09:50
Centrum Nauki Experyment09:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:53
Zwycięstwa - Wielkopolska09:55
Nawigatorów09:56
Orłowo SKM - Orłowska09:57
Orłowo SKM - "Klif"09:58
Kolibki09:59
Bernadowska10:01
Kamienny Potok SKM10:02
Wejherowska10:04
Malczewskiego10:05
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:07
Sopot PKP - Niepodległości10:08
3 Maja [SOP]10:10
Sopot Reja10:11
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja10:33
3 Maja [SOP]10:34
Sopot PKP - Niepodległości10:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:37
Goyki10:39
Malczewskiego10:40
Wejherowska10:41
Kamienny Potok SKM10:43
Bernadowska10:44
Kolibki10:46
Orłowo SKM - "Klif"10:47
Orłowo SKM - Orłowska10:48
Nawigatorów10:49
Zwycięstwa - Wielkopolska10:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:53
Centrum Nauki Experyment10:55
Harcerska10:56
Urząd Miasta - Świętojańska10:58
Traugutta [GDY]11:00
Żwirki i Wigury [GDY]11:01
Skwer Kościuszki - InfoBox11:02
10 Lutego - Skwer Kościuszki11:04
3 Maja [GDY]11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:07
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:33
3 Maja [GDY]11:36
Centrum Handlowe Batory11:37
Skwer Kościuszki - InfoBox11:39
Wybickiego [GDY]11:40
Żwirki i Wigury [GDY]11:41
Traugutta [GDY]11:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:47
Harcerska11:48
Centrum Nauki Experyment11:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:51
Zwycięstwa - Wielkopolska11:53
Nawigatorów11:54
Orłowo SKM - Orłowska11:55
Orłowo SKM - "Klif"11:57
Kolibki11:58
Bernadowska12:00
Kamienny Potok SKM12:01
Wejherowska12:03
Malczewskiego12:04
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:06
Sopot PKP - Niepodległości12:07
3 Maja [SOP]12:09
Sopot Reja12:10
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja12:33
3 Maja [SOP]12:34
Sopot PKP - Niepodległości12:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:37
Goyki12:39
Malczewskiego12:40
Wejherowska12:41
Kamienny Potok SKM12:43
Bernadowska12:44
Kolibki12:46
Orłowo SKM - "Klif"12:47
Orłowo SKM - Orłowska12:48
Nawigatorów12:49
Zwycięstwa - Wielkopolska12:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:53
Centrum Nauki Experyment12:55
Harcerska12:56
Urząd Miasta - Świętojańska12:58
Traugutta [GDY]13:00
Żwirki i Wigury [GDY]13:01
Skwer Kościuszki - InfoBox13:02
10 Lutego - Skwer Kościuszki13:04
3 Maja [GDY]13:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:07