• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
04:26
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja08:00
3 Maja [SOP]08:01
Sopot PKP - Niepodległości08:02
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:04
Goyki08:06
Malczewskiego08:07
Wejherowska08:08
Kamienny Potok SKM08:10
Bernadowska08:11
Kolibki08:13
Orłowo SKM - "Klif"08:14
Orłowo SKM - Orłowska08:15
Nawigatorów08:16
Zwycięstwa - Wielkopolska08:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:20
Centrum Nauki Experyment08:22
Harcerska08:23
Urząd Miasta - Świętojańska08:25
Traugutta [GDY]08:27
Żwirki i Wigury [GDY]08:28
Skwer Kościuszki - InfoBox08:29
10 Lutego - Skwer Kościuszki08:31
3 Maja [GDY]08:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:34
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:05
3 Maja [GDY]09:08
Centrum Handlowe Batory09:09
Skwer Kościuszki - InfoBox09:11
Wybickiego [GDY]09:12
Żwirki i Wigury [GDY]09:13
Traugutta [GDY]09:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:19
Harcerska09:20
Centrum Nauki Experyment09:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:23
Zwycięstwa - Wielkopolska09:25
Nawigatorów09:26
Orłowo SKM - Orłowska09:27
Orłowo SKM - "Klif"09:28
Kolibki09:29
Bernadowska09:31
Kamienny Potok SKM09:32
Wejherowska09:34
Malczewskiego09:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:37
Sopot PKP - Niepodległości09:38
3 Maja [SOP]09:40
Sopot Reja09:41
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja10:03
3 Maja [SOP]10:04
Sopot PKP - Niepodległości10:05
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:07
Goyki10:09
Malczewskiego10:10
Wejherowska10:11
Kamienny Potok SKM10:13
Bernadowska10:14
Kolibki10:16
Orłowo SKM - "Klif"10:17
Orłowo SKM - Orłowska10:18
Nawigatorów10:19
Zwycięstwa - Wielkopolska10:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:23
Centrum Nauki Experyment10:25
Harcerska10:26
Urząd Miasta - Świętojańska10:28
Traugutta [GDY]10:30
Żwirki i Wigury [GDY]10:31
Skwer Kościuszki - InfoBox10:32
10 Lutego - Skwer Kościuszki10:34
3 Maja [GDY]10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:37
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:03
3 Maja [GDY]11:06
Centrum Handlowe Batory11:07
Skwer Kościuszki - InfoBox11:09
Wybickiego [GDY]11:10
Żwirki i Wigury [GDY]11:11
Traugutta [GDY]11:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:17
Harcerska11:18
Centrum Nauki Experyment11:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:21
Zwycięstwa - Wielkopolska11:23
Nawigatorów11:24
Orłowo SKM - Orłowska11:25
Orłowo SKM - "Klif"11:27
Kolibki11:28
Bernadowska11:30
Kamienny Potok SKM11:31
Wejherowska11:33
Malczewskiego11:34
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:36
Sopot PKP - Niepodległości11:37
3 Maja [SOP]11:39
Sopot Reja11:40
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja12:03
3 Maja [SOP]12:04
Sopot PKP - Niepodległości12:05
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:07
Goyki12:09
Malczewskiego12:10
Wejherowska12:11
Kamienny Potok SKM12:13
Bernadowska12:14
Kolibki12:16
Orłowo SKM - "Klif"12:17
Orłowo SKM - Orłowska12:18
Nawigatorów12:19
Zwycięstwa - Wielkopolska12:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:23
Centrum Nauki Experyment12:25
Harcerska12:26
Urząd Miasta - Świętojańska12:28
Traugutta [GDY]12:30
Żwirki i Wigury [GDY]12:31
Skwer Kościuszki - InfoBox12:32
10 Lutego - Skwer Kościuszki12:34
3 Maja [GDY]12:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:37