• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:09
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Grabówek SKM08:54
Morska - Estakada08:58
Kalksztajnów08:59
Mireckiego09:00
Uniwersytet Morski09:02
Stocznia SKM - Morska09:03
Bpa Okoniewskiego09:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:06
3 Maja [GDY]09:07
Centrum Handlowe Batory09:08
Skwer Kościuszki - InfoBox09:10
Wybickiego [GDY]09:11
Żwirki i Wigury [GDY]09:12
Traugutta [GDY]09:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:17
Harcerska09:18
Centrum Nauki Experyment09:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:20
Zwycięstwa - Wielkopolska09:22
Nawigatorów09:23
Orłowo SKM - Orłowska09:24
Orłowo SKM - "Klif"09:26
Kolibki09:27
Bernadowska09:29
Kamienny Potok SKM09:30
Wejherowska09:32
Malczewskiego09:33
Bohaterów Monte Cassino09:35
Sopot PKP - Niepodległości09:36
3 Maja [SOP]09:38
Sopot Reja09:39
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja10:04
3 Maja [SOP]10:05
Sopot PKP - Niepodległości10:06
Bohaterów Monte Cassino10:07
Goyki10:08
Malczewskiego10:09
Wejherowska10:10
Kamienny Potok SKM10:12
Bernadowska10:13
Kolibki10:15
Orłowo SKM - "Klif"10:16
Orłowo SKM - Orłowska10:17
Nawigatorów10:18
Zwycięstwa - Wielkopolska10:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:22
Centrum Nauki Experyment10:24
Harcerska10:25
Urząd Miasta - Świętojańska10:27
Traugutta [GDY]10:28
Żwirki i Wigury [GDY]10:29
Skwer Kościuszki - InfoBox10:30
Park Rady Europy10:32
Przystań Żeglugi10:34
Sea Towers10:36
Skwer Kościuszki - InfoBox10:38
3 Maja [GDY]10:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:42
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:05
3 Maja [GDY]11:07
Centrum Handlowe Batory11:08
Skwer Kościuszki - InfoBox11:10
Wybickiego [GDY]11:12
Żwirki i Wigury [GDY]11:13
Traugutta [GDY]11:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:18
Harcerska11:19
Centrum Nauki Experyment11:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:22
Zwycięstwa - Wielkopolska11:24
Nawigatorów11:25
Orłowo SKM - Orłowska11:26
Orłowo SKM - "Klif"11:28
Kolibki11:29
Bernadowska11:31
Kamienny Potok SKM11:32
Wejherowska11:34
Malczewskiego11:35
Bohaterów Monte Cassino11:37
Sopot PKP - Niepodległości11:38
3 Maja [SOP]11:40
Sopot Reja11:41
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja12:03
3 Maja [SOP]12:04
Sopot PKP - Niepodległości12:05
Bohaterów Monte Cassino12:07
Goyki12:08
Malczewskiego12:09
Wejherowska12:10
Kamienny Potok SKM12:12
Bernadowska12:13
Kolibki12:15
Orłowo SKM - "Klif"12:16
Orłowo SKM - Orłowska12:17
Nawigatorów12:18
Zwycięstwa - Wielkopolska12:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:22
Centrum Nauki Experyment12:24
Harcerska12:25
Urząd Miasta - Świętojańska12:27
Traugutta [GDY]12:28
Żwirki i Wigury [GDY]12:29
Skwer Kościuszki - InfoBox12:31
Park Rady Europy12:33
Przystań Żeglugi12:35
Sea Towers12:37
Skwer Kościuszki - InfoBox12:39
3 Maja [GDY]12:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:43
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:05
3 Maja [GDY]13:07
Centrum Handlowe Batory13:08
Skwer Kościuszki - InfoBox13:10
Wybickiego [GDY]13:12
Żwirki i Wigury [GDY]13:13
Traugutta [GDY]13:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:18
Harcerska13:19
Centrum Nauki Experyment13:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:22
Zwycięstwa - Wielkopolska13:24
Nawigatorów13:25
Orłowo SKM - Orłowska13:26
Orłowo SKM - "Klif"13:28
Kolibki13:29
Bernadowska13:31
Kamienny Potok SKM13:32
Wejherowska13:34
Malczewskiego13:35
Bohaterów Monte Cassino13:37
Sopot PKP - Niepodległości13:38
3 Maja [SOP]13:40
Sopot Reja13:41
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja14:03
3 Maja [SOP]14:04
Sopot PKP - Niepodległości14:05
Bohaterów Monte Cassino14:07
Goyki14:08
Malczewskiego14:09
Wejherowska14:10
Kamienny Potok SKM14:12
Bernadowska14:13
Kolibki14:15
Orłowo SKM - "Klif"14:16
Orłowo SKM - Orłowska14:17
Nawigatorów14:18
Zwycięstwa - Wielkopolska14:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:22
Centrum Nauki Experyment14:24
Harcerska14:25
Urząd Miasta - Świętojańska14:27
Traugutta [GDY]14:28
Żwirki i Wigury [GDY]14:29
Skwer Kościuszki - InfoBox14:31
Park Rady Europy14:33
Przystań Żeglugi14:35
Sea Towers14:37
Skwer Kościuszki - InfoBox14:39
3 Maja [GDY]14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:43
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:05
3 Maja [GDY]15:07
Centrum Handlowe Batory15:08
Skwer Kościuszki - InfoBox15:10
Wybickiego [GDY]15:12
Żwirki i Wigury [GDY]15:13
Traugutta [GDY]15:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:18
Harcerska15:19
Centrum Nauki Experyment15:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:22
Zwycięstwa - Wielkopolska15:24
Nawigatorów15:25
Orłowo SKM - Orłowska15:26
Orłowo SKM - "Klif"15:28
Kolibki15:29
Bernadowska15:31
Kamienny Potok SKM15:32
Wejherowska15:34
Malczewskiego15:35
Bohaterów Monte Cassino15:37
Sopot PKP - Niepodległości15:38
3 Maja [SOP]15:40
Sopot Reja15:41
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja16:03
3 Maja [SOP]16:04
Sopot PKP - Niepodległości16:05
Bohaterów Monte Cassino16:07
Goyki16:08
Malczewskiego16:09
Wejherowska16:10
Kamienny Potok SKM16:12
Bernadowska16:13
Kolibki16:15
Orłowo SKM - "Klif"16:16
Orłowo SKM - Orłowska16:17
Nawigatorów16:18
Zwycięstwa - Wielkopolska16:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:22
Centrum Nauki Experyment16:24
Harcerska16:25
Urząd Miasta - Świętojańska16:27
Traugutta [GDY]16:28
Żwirki i Wigury [GDY]16:29
Skwer Kościuszki - InfoBox16:31
Park Rady Europy16:33
Przystań Żeglugi16:35
Sea Towers16:37
Skwer Kościuszki - InfoBox16:39
3 Maja [GDY]16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:43
Kurs nr 8 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:54
Plac Kaszubski16:56
Plac Kaszubski - Świętojańska16:57
Skwer Kościuszki - InfoBox16:58
3 Maja [GDY]17:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:02
Bpa Okoniewskiego17:04
Stocznia SKM - Morska17:05
Uniwersytet Morski17:06
Mireckiego17:07
Kalksztajnów17:08
Grabówek SKM17:10
Grabówek SKM17:11