• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:43
Kurs nr 0 do Sopocka
Baza Hallera04:51
Sopocka05:21
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Sopocka05:21
Nowa05:22
Barniewicka05:24
Niedziałkowskiego05:25
Biwakowa05:26
Konkordii05:27
Osowa PKP05:28
Osowa PKP05:28
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP05:29
Konstelacji05:30
Konkordii05:31
Biwakowa05:32
Niedziałkowskiego05:33
Barniewicka05:34
Nowa05:35
Sopocka05:37
Jednorożca05:38
Marsa05:40
Owczarnia05:42
Meteorytowa05:43
Telewizyjna05:47
Radarowa05:48
Ikara05:50
Radiowa05:51
Spadochroniarzy05:52
Port Lotniczy05:54
Terminal - Cargo05:55
Firoga05:57
Szybowcowa05:58
Astronautów05:59
Agrarna06:00
Harfowa06:02
Słowackiego Działki06:05
Potokowa06:07
Ogrodowa06:08
Brętowo PKM06:09
Kolumba06:10
Warneńska06:12
Piecewska06:14
Kurpińskiego06:16
Otwarta06:17
Wagnera06:19
Wyczółkowskiego06:20
Focha06:21
Płowce06:22
Hevelianum06:24
Urząd Miejski06:26
Hucisko06:28
Dworzec Główny06:31
Jana z Kolna [GDA]06:34
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]06:49
Dworzec Główny06:52
Hucisko06:54
Hevelianum06:56
Płowce06:58
Focha06:59
Wyczółkowskiego07:00
Wagnera07:02
Otwarta07:03
Kurpińskiego07:05
Piecewska07:08
Warneńska07:10
Kolumba07:12
Brętowo PKM07:13
Ogrodowa07:14
Potokowa07:16
Słowackiego Działki07:18
Harfowa07:22
Agrarna07:24
Astronautów07:25
Szybowcowa07:27
Firoga07:28
Terminal - Cargo07:29
Port Lotniczy07:31
Spadochroniarzy07:34
Radiowa07:35
Ikara07:36
Radarowa07:37
Telewizyjna07:38
Meteorytowa07:42
Owczarnia07:43
Marsa07:45
Jednorożca07:46
Sopocka07:49
Nowa07:51
Barniewicka07:53
Niedziałkowskiego07:54
Biwakowa07:55
Konkordii07:56
Osowa PKP07:57
Osowa PKP07:57
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP08:03
Konstelacji08:04
Konkordii08:05
Biwakowa08:06
Niedziałkowskiego08:07
Barniewicka08:08
Nowa08:10
Sopocka08:12
Jednorożca08:13
Marsa08:15
Owczarnia08:17
Meteorytowa08:18
Telewizyjna08:22
Radarowa08:23
Ikara08:25
Radiowa08:26
Spadochroniarzy08:27
Port Lotniczy08:29
Terminal - Cargo08:30
Firoga08:32
Szybowcowa08:33
Astronautów08:34
Agrarna08:35
Harfowa08:38
Słowackiego Działki08:41
Potokowa08:43
Ogrodowa08:44
Brętowo PKM08:45
Kolumba08:47
Warneńska08:49
Piecewska08:52
Kurpińskiego08:54
Otwarta08:55
Wagnera08:57
Wyczółkowskiego08:58
Focha08:59
Płowce09:00
Hevelianum09:02
Urząd Miejski09:04
Hucisko09:06
Dworzec Główny09:09
Jana z Kolna [GDA]09:12
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]09:46
Dworzec Główny09:49
Hucisko09:51
Hevelianum09:53
Płowce09:55
Focha09:56
Wyczółkowskiego09:57
Wagnera09:59
Otwarta10:00
Kurpińskiego10:02
Piecewska10:05
Warneńska10:07
Kolumba10:09
Brętowo PKM10:10
Ogrodowa10:11
Potokowa10:13
Słowackiego Działki10:15
Harfowa10:19
Agrarna10:21
Astronautów10:22
Szybowcowa10:24
Firoga10:25
Terminal - Cargo10:26
Port Lotniczy10:28
Spadochroniarzy10:31
Radiowa10:32
Ikara10:33
Radarowa10:34
Telewizyjna10:35
Meteorytowa10:39
Owczarnia10:40
Marsa10:42
Jednorożca10:43
Sopocka10:46
Nowa10:48
Barniewicka10:50
Niedziałkowskiego10:51
Biwakowa10:52
Konkordii10:53
Osowa PKP10:54
Osowa PKP10:54
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP11:14
Konstelacji11:15
Konkordii11:16
Biwakowa11:17
Niedziałkowskiego11:18
Barniewicka11:19
Nowa11:21
Sopocka11:23
Jednorożca11:24
Marsa11:26
Owczarnia11:28
Meteorytowa11:29
Telewizyjna11:33
Radarowa11:34
Ikara11:36
Radiowa11:37
Spadochroniarzy11:38
Port Lotniczy11:40
Terminal - Cargo11:41
Firoga11:43
Szybowcowa11:44
Astronautów11:45
Agrarna11:46
Harfowa11:49
Słowackiego Działki11:52
Potokowa11:54
Ogrodowa11:55
Brętowo PKM11:56
Kolumba11:58
Warneńska12:00
Piecewska12:02
Kurpińskiego12:04
Otwarta12:05
Wagnera12:07
Wyczółkowskiego12:08
Focha12:09
Płowce12:10
Hevelianum12:12
Urząd Miejski12:14
Hucisko12:16
Dworzec Główny12:19
Jana z Kolna [GDA]12:22
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]12:46
Dworzec Główny12:49
Hucisko12:51
Hevelianum12:53
Płowce12:55
Focha12:56
Wyczółkowskiego12:57
Wagnera12:59
Otwarta13:00
Kurpińskiego13:02
Piecewska13:05
Warneńska13:07
Kolumba13:09
Brętowo PKM13:10
Ogrodowa13:11
Potokowa13:13
Słowackiego Działki13:15
Harfowa13:19
Agrarna13:21
Astronautów13:22
Szybowcowa13:24
Firoga13:25
Terminal - Cargo13:26
Port Lotniczy13:28
Spadochroniarzy13:31
Radiowa13:32
Ikara13:33
Radarowa13:34
Telewizyjna13:35
Meteorytowa13:39
Owczarnia13:40
Marsa13:42
Jednorożca13:43
Sopocka13:46
Nowa13:48
Barniewicka13:50
Niedziałkowskiego13:51
Biwakowa13:52
Konkordii13:53
Osowa PKP13:54
Osowa PKP13:54
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP14:09
Konstelacji14:10
Konkordii14:11
Biwakowa14:12
Niedziałkowskiego14:13
Barniewicka14:14
Nowa14:16
Sopocka14:18
Jednorożca14:19
Marsa14:21
Owczarnia14:23
Meteorytowa14:24
Telewizyjna14:28
Radarowa14:29
Ikara14:31
Radiowa14:32
Spadochroniarzy14:33
Port Lotniczy14:35
Terminal - Cargo14:36
Firoga14:38
Szybowcowa14:39
Astronautów14:40
Agrarna14:41
Harfowa14:43
Słowackiego Działki14:46
Potokowa14:48
Ogrodowa14:49
Brętowo PKM14:50
Kolumba14:52
Warneńska14:54
Piecewska14:56
Kurpińskiego14:58
Otwarta14:59
Wagnera15:01
Wyczółkowskiego15:02
Focha15:03
Płowce15:04
Hevelianum15:06
Urząd Miejski15:08
Hucisko15:11
Dworzec Główny15:14
Jana z Kolna [GDA]15:17
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]15:45
Dworzec Główny15:48
Hucisko15:50
Hevelianum15:54
Płowce15:56
Focha15:57
Wyczółkowskiego15:58
Wagnera16:00
Otwarta16:01
Kurpińskiego16:03
Piecewska16:07
Warneńska16:09
Kolumba16:11
Brętowo PKM16:12
Ogrodowa16:13
Potokowa16:15
Słowackiego Działki16:17
Harfowa16:21
Agrarna16:23
Astronautów16:24
Szybowcowa16:26
Firoga16:27
Terminal - Cargo16:28
Port Lotniczy16:30
Spadochroniarzy16:33
Radiowa16:34
Ikara16:35
Radarowa16:36
Telewizyjna16:37
Meteorytowa16:41
Owczarnia16:42
Marsa16:44
Jednorożca16:45
Sopocka16:48
Nowa16:50
Barniewicka16:52
Niedziałkowskiego16:53
Biwakowa16:54
Konkordii16:55
Osowa PKP16:56
Osowa PKP16:56
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP17:20
Konstelacji17:21
Konkordii17:22
Biwakowa17:23
Niedziałkowskiego17:24
Barniewicka17:25
Nowa17:27
Sopocka17:29
Jednorożca17:30
Marsa17:32
Owczarnia17:34
Meteorytowa17:35
Telewizyjna17:39
Radarowa17:40
Ikara17:42
Radiowa17:43
Spadochroniarzy17:44
Port Lotniczy17:46
Terminal - Cargo17:47
Firoga17:49
Szybowcowa17:50
Astronautów17:51
Agrarna17:52
Harfowa17:54
Słowackiego Działki17:57
Potokowa17:59
Ogrodowa18:00
Brętowo PKM18:01
Kolumba18:02
Warneńska18:04
Piecewska18:06
Kurpińskiego18:08
Otwarta18:09
Wagnera18:11
Wyczółkowskiego18:12
Focha18:13
Płowce18:14
Hevelianum18:15
Urząd Miejski18:17
Hucisko18:19
Dworzec Główny18:22
Jana z Kolna [GDA]18:25
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]18:45
Dworzec Główny18:48
Hucisko18:50
Hevelianum18:52
Płowce18:54
Focha18:55
Wyczółkowskiego18:56
Wagnera18:58
Otwarta18:59
Kurpińskiego19:00
Piecewska19:03
Warneńska19:05
Kolumba19:07
Brętowo PKM19:08
Ogrodowa19:09
Potokowa19:11
Słowackiego Działki19:13
Harfowa19:16
Agrarna19:18
Astronautów19:19
Szybowcowa19:21
Firoga19:22
Terminal - Cargo19:23
Port Lotniczy19:25
Spadochroniarzy19:28
Radiowa19:29
Ikara19:30
Radarowa19:31
Telewizyjna19:32
Meteorytowa19:36
Owczarnia19:37
Marsa19:39
Jednorożca19:40
Sopocka19:42
Nowa19:44
Barniewicka19:46
Niedziałkowskiego19:47
Biwakowa19:48
Konkordii19:49
Osowa PKP19:50
Osowa PKP19:50