• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:16
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Baza Hallera05:35
Łostowice Świętokrzyska05:58
Kurs nr 1 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska05:58
Łostowice Świętokrzyska05:58
Łódzka05:59
Niepołomicka06:00
Liliowa06:03
Hokejowa06:04
Olimpijska06:06
Osiedle Cytrusowe06:08
Szkoła Metropolitalna06:10
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna06:12
Osiedle Cytrusowe06:14
Olimpijska06:16
Hokejowa06:18
Liliowa06:19
Niepołomicka06:22
Łódzka06:23
Łostowice Świętokrzyska06:24
Kurs nr 3 do Olimpijska
Łostowice Świętokrzyska06:37
Łostowice Świętokrzyska06:37
Łódzka06:38
Niepołomicka06:40
Liliowa06:43
Hokejowa06:44
Olimpijska06:46
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Olimpijska06:52
Hokejowa06:55
Liliowa06:56
Niepołomicka07:01
Łódzka07:03
Łostowice Świętokrzyska07:04
Kurs nr 5 do Olimpijska
Łostowice Świętokrzyska07:15
Łostowice Świętokrzyska07:15
Łódzka07:16
Niepołomicka07:18
Liliowa07:21
Hokejowa07:22
Olimpijska07:24
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Olimpijska07:30
Hokejowa07:33
Liliowa07:34
Niepołomicka07:39
Łódzka07:41
Łostowice Świętokrzyska07:42
Kurs nr 7 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska07:48
Łostowice Świętokrzyska07:48
Łódzka07:49
Niepołomicka07:51
Liliowa07:54
Hokejowa07:55
Olimpijska07:57
Osiedle Cytrusowe07:59
Szkoła Metropolitalna08:01
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna08:03
Osiedle Cytrusowe08:05
Olimpijska08:07
Hokejowa08:09
Liliowa08:10
Niepołomicka08:15
Łódzka08:17
Łostowice Świętokrzyska08:18