• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:15
Kurs nr 3 do Panattoni
Dworzec Główny05:42
Dworzec Główny05:45
Brama Wyżynna05:47
Sandomierska05:51
Rejtana05:52
Gościnna05:54
Niegowska05:57
Radunica06:00
Przemysłowa06:01
Chopina [PG]06:04
Matejki06:06
Nowowiejskiego06:07
Batalionów Chłopskich06:08
Zastawna06:09
Rondo Kociewskie06:11
Panattoni06:13
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Panattoni06:19
Rondo Kociewskie06:21
Zastawna06:22
Fabryczny06:23
Batalionów Chłopskich06:25
Nowowiejskiego06:26
Matejki06:27
Chopina [PG]06:30
Przemysłowa06:32
Radunica06:34
Niegowska06:38
Gościnna06:42
Rejtana06:44
Sandomierska06:46
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny06:53
Kurs nr 15 do Panattoni
Dworzec Główny15:13
Dworzec Główny15:16
Brama Wyżynna15:19
Sandomierska15:25
Rejtana15:26
Gościnna15:28
Niegowska15:31
Radunica15:35
Przemysłowa15:36
Chopina [PG]15:40
Matejki15:42
Nowowiejskiego15:43
Batalionów Chłopskich15:44
Zastawna15:45
Rondo Kociewskie15:47
Panattoni15:49
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Panattoni16:09
Rondo Kociewskie16:11
Zastawna16:12
Fabryczny16:13
Batalionów Chłopskich16:16
Nowowiejskiego16:17
Matejki16:18
Chopina [PG]16:21
Przemysłowa16:24
Radunica16:25
Niegowska16:29
Gościnna16:33
Rejtana16:35
Sandomierska16:37
Brama Wyżynna16:41
Dworzec Główny16:43
Kurs nr 19 do Panattoni
Dworzec Główny18:51
Dworzec Główny18:54
Brama Wyżynna18:57
Sandomierska19:01
Rejtana19:02
Gościnna19:04
Niegowska19:07
Radunica19:11
Przemysłowa19:12
Chopina [PG]19:15
Matejki19:17
Nowowiejskiego19:18
Batalionów Chłopskich19:19
Zastawna19:20
Rondo Kociewskie19:22
Panattoni19:24
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Panattoni19:28
Rondo Kociewskie19:30
Zastawna19:31
Fabryczny19:32
Batalionów Chłopskich19:34
Nowowiejskiego19:35
Matejki19:36
Chopina [PG]19:38
Przemysłowa19:40
Radunica19:41
Niegowska19:45
Gościnna19:49
Rejtana19:50
Sandomierska19:52
Brama Wyżynna19:56
Dworzec Główny19:58