• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:45
Kurs nr 2 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny05:42
Dworzec Główny05:45
Brama Wyżynna05:47
Sandomierska05:51
Gościnna05:53
Niegowska05:56
Radunica05:59
Przemysłowa06:00
Chopina [PG]06:03
Matejki06:05
Nowowiejskiego06:06
Batalionów Chłopskich06:07
Zastawna06:08
Rondo Kociewskie06:10
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie06:21
Zastawna06:22
Fabryczny06:23
Batalionów Chłopskich06:25
Nowowiejskiego06:26
Matejki06:27
Chopina [PG]06:30
Przemysłowa06:32
Radunica06:34
Niegowska06:38
Gościnna06:42
Sandomierska06:44
Brama Wyżynna06:49
Dworzec Główny06:51
Kurs nr 14 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny15:13
Dworzec Główny15:16
Brama Wyżynna15:19
Sandomierska15:25
Gościnna15:27
Niegowska15:30
Radunica15:34
Przemysłowa15:35
Chopina [PG]15:39
Matejki15:41
Nowowiejskiego15:42
Batalionów Chłopskich15:43
Zastawna15:44
Rondo Kociewskie15:46
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie16:11
Zastawna16:12
Fabryczny16:13
Batalionów Chłopskich16:16
Nowowiejskiego16:17
Matejki16:18
Chopina [PG]16:21
Przemysłowa16:24
Radunica16:25
Niegowska16:29
Gościnna16:33
Sandomierska16:36
Brama Wyżynna16:40
Dworzec Główny16:42
Kurs nr 18 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny18:51
Dworzec Główny18:54
Brama Wyżynna18:57
Sandomierska19:01
Gościnna19:03
Niegowska19:06
Radunica19:10
Przemysłowa19:11
Chopina [PG]19:14
Matejki19:16
Nowowiejskiego19:17
Batalionów Chłopskich19:18
Zastawna19:19
Rondo Kociewskie19:21
Kurs nr 19 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie19:30
Zastawna19:31
Fabryczny19:32
Batalionów Chłopskich19:34
Nowowiejskiego19:35
Matejki19:36
Chopina [PG]19:38
Przemysłowa19:40
Radunica19:41
Niegowska19:45
Gościnna19:49
Sandomierska19:51
Brama Wyżynna19:55
Dworzec Główny19:57