17:02
Kurs nr 3 do Panattoni
Dworzec Główny05:42
Dworzec Główny05:45
Brama Wyżynna05:47
Toruńska05:49
Sandomierska05:52
Rejtana05:53
Gościnna05:55
Nowiny05:56
Ukośna05:57
Niegowska05:59
Ostróżek06:01
Św. Wojciech06:02
Radunica06:03
Przemysłowa06:04
Chopina [PG]06:07
Matejki06:09
Nowowiejskiego06:10
Batalionów Chłopskich06:11
Zastawna06:12
Rondo Kociewskie06:14
Panattoni06:16
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Panattoni06:23
Rondo Kociewskie06:25
Zastawna06:26
Fabryczny06:27
Batalionów Chłopskich06:29
Nowowiejskiego06:30
Matejki06:31
Chopina [PG]06:34
Przemysłowa06:36
Radunica06:38
Św. Wojciech06:39
Ostróżek06:41
Niegowska06:44
Ukośna06:46
Urząd Dozoru Technicznego06:47
Nowiny06:48
Gościnna06:49
Rejtana06:51
Sandomierska06:53
Toruńska06:58
Brama Wyżynna07:01
Dworzec Główny07:03
Kurs nr 15 do Panattoni
Dworzec Główny15:13
Dworzec Główny15:16
Brama Wyżynna15:19
Toruńska15:21
Sandomierska15:25
Rejtana15:26
Gościnna15:28
Nowiny15:29
Ukośna15:30
Niegowska15:32
Ostróżek15:34
Św. Wojciech15:35
Radunica15:36
Przemysłowa15:37
Chopina [PG]15:41
Matejki15:43
Nowowiejskiego15:44
Batalionów Chłopskich15:45
Zastawna15:46
Rondo Kociewskie15:48
Panattoni15:50
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Panattoni16:11
Rondo Kociewskie16:13
Zastawna16:14
Fabryczny16:15
Batalionów Chłopskich16:18
Nowowiejskiego16:19
Matejki16:20
Chopina [PG]16:23
Przemysłowa16:26
Radunica16:27
Św. Wojciech16:28
Ostróżek16:30
Niegowska16:32
Ukośna16:33
Urząd Dozoru Technicznego16:34
Nowiny16:35
Gościnna16:36
Rejtana16:38
Sandomierska16:40
Toruńska16:43
Brama Wyżynna16:45
Dworzec Główny16:47
Kurs nr 19 do Panattoni
Dworzec Główny18:51
Dworzec Główny18:54
Brama Wyżynna18:57
Toruńska18:59
Sandomierska19:01
Rejtana19:02
Gościnna19:04
Nowiny19:05
Ukośna19:06
Niegowska19:08
Ostróżek19:10
Św. Wojciech19:11
Radunica19:12
Przemysłowa19:13
Chopina [PG]19:16
Matejki19:18
Nowowiejskiego19:19
Batalionów Chłopskich19:20
Zastawna19:21
Rondo Kociewskie19:23
Panattoni19:25
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Panattoni19:32
Rondo Kociewskie19:34
Zastawna19:35
Fabryczny19:36
Batalionów Chłopskich19:38
Nowowiejskiego19:39
Matejki19:40
Chopina [PG]19:42
Przemysłowa19:44
Radunica19:45
Św. Wojciech19:46
Ostróżek19:48
Niegowska19:50
Ukośna19:51
Urząd Dozoru Technicznego19:52
Nowiny19:53
Gościnna19:54
Rejtana19:55
Sandomierska19:57
Toruńska20:00
Brama Wyżynna20:02
Dworzec Główny20:04