• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:03
Kurs nr 1 do Panattoni
Dworzec Główny04:15
Dworzec Główny04:18
Brama Wyżynna04:20
Sandomierska04:24
Rejtana04:25
Gościnna04:27
Niegowska04:30
Radunica04:33
Przemysłowa04:34
Chopina [PG]04:37
Matejki04:39
Nowowiejskiego04:40
Batalionów Chłopskich04:41
Zastawna04:42
Rondo Kociewskie04:44
Panattoni04:46
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Panattoni04:48
Rondo Kociewskie04:50
Zastawna04:51
Fabryczny04:52
Batalionów Chłopskich04:54
Nowowiejskiego04:55
Matejki04:56
Chopina [PG]04:58
Przemysłowa05:00
Radunica05:01
Niegowska05:05
Gościnna05:08
Rejtana05:09
Sandomierska05:11
Brama Wyżynna05:15
Dworzec Główny05:17
Kurs nr 5 do Panattoni
Dworzec Główny07:12
Dworzec Główny07:15
Brama Wyżynna07:18
Sandomierska07:24
Rejtana07:25
Gościnna07:27
Niegowska07:30
Radunica07:34
Przemysłowa07:35
Chopina [PG]07:38
Matejki07:40
Nowowiejskiego07:41
Batalionów Chłopskich07:42
Zastawna07:43
Rondo Kociewskie07:45
Panattoni07:47
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Panattoni07:52
Rondo Kociewskie07:54
Zastawna07:55
Fabryczny07:56
Batalionów Chłopskich07:58
Nowowiejskiego07:59
Matejki08:00
Chopina [PG]08:03
Przemysłowa08:05
Radunica08:06
Niegowska08:10
Gościnna08:14
Rejtana08:15
Sandomierska08:17
Brama Wyżynna08:21
Dworzec Główny08:23
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Matejki22:48
Chopina [PG]22:50
Przemysłowa22:52
Radunica22:53
Niegowska22:57
Gościnna23:00
Rejtana23:01
Sandomierska23:02
Brama Wyżynna23:06
Dworzec Główny23:08