• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
22:09
Kurs nr 4 do Panattoni
Dworzec Główny07:12
Dworzec Główny07:15
Brama Wyżynna07:17
Toruńska07:19
Sandomierska07:21
Rejtana07:23
Gościnna07:25
Nowiny07:26
Ukośna07:27
Niegowska07:28
Radunica07:32
Przemysłowa07:33
Chopina [PG]07:36
Matejki07:38
Nowowiejskiego07:41
Batalionów Chłopskich07:42
Zastawna07:43
Zastawna/Rondo07:45
Panattoni07:47
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Panattoni07:55
Zastawna/Rondo07:57
Zastawna07:58
Fabryczny07:59
Batalionów Chłopskich08:01
Nowowiejskiego08:03
Matejki08:04
Chopina [PG]08:07
Przemysłowa08:09
Radunica08:11
Ostróżek08:14
Niegowska08:17
Ukośna08:19
Urząd Dozoru Technicznego08:21
Nowiny08:23
Gościnna08:24
Rejtana08:26
Sandomierska08:29
Toruńska08:32
Brama Wyżynna08:35
Dworzec Główny08:37
Kurs nr 10 do Panattoni
Dworzec Główny13:13
Dworzec Główny13:16
Brama Wyżynna13:18
Toruńska13:20
Sandomierska13:22
Rejtana13:24
Gościnna13:26
Nowiny13:27
Ukośna13:28
Niegowska13:29
Radunica13:33
Przemysłowa13:34
Chopina [PG]13:37
Matejki13:39
Nowowiejskiego13:42
Batalionów Chłopskich13:43
Zastawna13:44
Zastawna/Rondo13:46
Panattoni13:48
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Panattoni14:20
Zastawna/Rondo14:22
Zastawna14:23
Fabryczny14:24
Batalionów Chłopskich14:26
Nowowiejskiego14:28
Matejki14:31
Chopina [PG]14:35
Przemysłowa14:38
Radunica14:40
Ostróżek14:43
Niegowska14:45
Ukośna14:47
Urząd Dozoru Technicznego14:48
Nowiny14:49
Gościnna14:50
Rejtana14:51
Sandomierska14:53
Toruńska14:56
Brama Wyżynna14:58
Dworzec Główny15:00
Kurs nr 16 do Panattoni
Dworzec Główny18:51
Dworzec Główny18:54
Brama Wyżynna18:57
Toruńska18:59
Sandomierska19:01
Rejtana19:03
Gościnna19:04
Nowiny19:05
Ukośna19:06
Niegowska19:07
Radunica19:11
Przemysłowa19:12
Chopina [PG]19:15
Matejki19:17
Nowowiejskiego19:18
Batalionów Chłopskich19:19
Zastawna19:20
Zastawna/Rondo19:22
Panattoni19:24
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Panattoni19:32
Zastawna/Rondo19:34
Zastawna19:35
Fabryczny19:36
Batalionów Chłopskich19:38
Nowowiejskiego19:40
Matejki19:41
Chopina [PG]19:44
Przemysłowa19:46
Radunica19:48
Ostróżek19:51
Niegowska19:53
Ukośna19:55
Urząd Dozoru Technicznego19:56
Nowiny19:57
Gościnna19:58
Rejtana19:59
Sandomierska20:00
Toruńska20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Kurs nr 21 do Dworzec Główny
Matejki22:52
Chopina [PG]22:55
Przemysłowa22:57
Radunica22:58
Ostróżek23:00
Niegowska23:02
Ukośna23:03
Urząd Dozoru Technicznego23:04
Nowiny23:05
Gościnna23:06
Rejtana23:07
Sandomierska23:08
Toruńska23:11
Brama Wyżynna23:12
Dworzec Główny23:14