• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:23
Kurs nr 0 do Dąbrowa Miętowa
Grabówek SKM05:23
Morska - Estakada05:26
Kalksztajnów05:27
Mireckiego05:28
Uniwersytet Morski05:30
Stocznia SKM - Morska05:31
Bpa Okoniewskiego05:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:33
3 Maja [GDY]05:34
Centrum Handlowe Batory05:35
Skwer Kościuszki - InfoBox05:36
Wybickiego [GDY]05:37
Żwirki i Wigury [GDY]05:38
Traugutta [GDY]05:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:42
Harcerska05:43
Centrum Nauki Experyment05:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:45
Zwycięstwa - Wielkopolska05:47
Plac Górnośląski05:48
Łowicka [GDY]05:50
Olgierda05:51
Lidzka05:52
Racławicka05:53
Karwiny PKM05:55
Nałkowskiej05:56
Źródło Marii05:57
Myśliwska [GDY]05:58
Karwiny Tesco06:00
Anyżowa06:02
Dąbrowa Centrum06:03
Piołunowa06:04
Tymiankowa06:05
Dąbrowa Miętowa06:05
Kurs nr 1 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa06:13
Tymiankowa06:13
Piołunowa06:14
Dąbrowa Centrum06:16
Anyżowa06:17
Karwiny Tesco06:18
Myśliwska [GDY]06:21
Źródło Marii06:22
Karwiny PKM06:24
Racławicka06:26
Lidzka06:27
Olgierda06:28
Łowicka [GDY]06:29
Plac Górnośląski06:30
Zwycięstwa - Wielkopolska06:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:34
Centrum Nauki Experyment06:35
Harcerska06:36
Urząd Miasta - Świętojańska06:38
Traugutta [GDY]06:39
Żwirki i Wigury [GDY]06:40
Skwer Kościuszki - InfoBox06:41
Plac Kaszubski - Świętojańska06:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Stocznia Gdynia06:49
Kurs nr 2 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia07:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:12
Plac Kaszubski07:14
Plac Kaszubski - Świętojańska07:15
Skwer Kościuszki - InfoBox07:16
Wybickiego [GDY]07:17
Żwirki i Wigury [GDY]07:18
Traugutta [GDY]07:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:22
Harcerska07:23
Centrum Nauki Experyment07:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:25
Zwycięstwa - Wielkopolska07:27
Plac Górnośląski07:28
Łowicka [GDY]07:30
Olgierda07:31
Lidzka07:32
Racławicka07:33
Karwiny PKM07:35
Nałkowskiej07:36
Źródło Marii07:37
Myśliwska [GDY]07:38
Karwiny Tesco07:40
Anyżowa07:42
Dąbrowa Centrum07:43
Piołunowa07:44
Tymiankowa07:45
Dąbrowa Miętowa07:45
Kurs nr 3 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa07:50
Tymiankowa07:50
Piołunowa07:51
Dąbrowa Centrum07:53
Anyżowa07:54
Karwiny Tesco07:56
Myśliwska [GDY]07:59
Źródło Marii08:00
Karwiny PKM08:02
Racławicka08:04
Lidzka08:05
Olgierda08:06
Łowicka [GDY]08:07
Plac Górnośląski08:09
Zwycięstwa - Wielkopolska08:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:13
Centrum Nauki Experyment08:15
Harcerska08:16
Urząd Miasta - Świętojańska08:18
Traugutta [GDY]08:19
Żwirki i Wigury [GDY]08:20
Skwer Kościuszki - InfoBox08:21
Plac Kaszubski - Świętojańska08:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:28
Stocznia Gdynia08:29
Kurs nr 4 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia08:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:43
Plac Kaszubski08:45
Plac Kaszubski - Świętojańska08:46
Skwer Kościuszki - InfoBox08:48
Wybickiego [GDY]08:49
Żwirki i Wigury [GDY]08:50
Traugutta [GDY]08:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:55
Harcerska08:56
Centrum Nauki Experyment08:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:58
Zwycięstwa - Wielkopolska09:00
Plac Górnośląski09:02
Łowicka [GDY]09:04
Olgierda09:05
Lidzka09:06
Racławicka09:07
Karwiny PKM09:09
Nałkowskiej09:10
Źródło Marii09:11
Myśliwska [GDY]09:12
Karwiny Tesco09:14
Anyżowa09:16
Dąbrowa Centrum09:17
Piołunowa09:18
Tymiankowa09:19
Dąbrowa Miętowa09:19
Kurs nr 5 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa09:30
Tymiankowa09:30
Piołunowa09:31
Dąbrowa Centrum09:33
Anyżowa09:34
Karwiny Tesco09:36
Myśliwska [GDY]09:39
Źródło Marii09:40
Karwiny PKM09:42
Racławicka09:44
Lidzka09:45
Olgierda09:46
Łowicka [GDY]09:47
Plac Górnośląski09:49
Zwycięstwa - Wielkopolska09:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:53
Centrum Nauki Experyment09:55
Harcerska09:56
Urząd Miasta - Świętojańska09:58
Traugutta [GDY]09:59
Żwirki i Wigury [GDY]10:00
Skwer Kościuszki - InfoBox10:01
Plac Kaszubski - Świętojańska10:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:08
Stocznia Gdynia10:09
Kurs nr 6 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia10:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:32
Plac Kaszubski10:34
Plac Kaszubski - Świętojańska10:35
Skwer Kościuszki - InfoBox10:37
Wybickiego [GDY]10:39
Żwirki i Wigury [GDY]10:40
Traugutta [GDY]10:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:44
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:45
Harcerska10:46
Centrum Nauki Experyment10:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:49
Zwycięstwa - Wielkopolska10:51
Plac Górnośląski10:53
Łowicka [GDY]10:55
Olgierda10:56
Lidzka10:57
Racławicka10:58
Karwiny PKM11:00
Nałkowskiej11:01
Źródło Marii11:02
Myśliwska [GDY]11:04
Karwiny Tesco11:06
Anyżowa11:08
Dąbrowa Centrum11:09
Piołunowa11:10
Tymiankowa11:11
Dąbrowa Miętowa11:12
Kurs nr 7 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa11:18
Tymiankowa11:18
Piołunowa11:19
Dąbrowa Centrum11:21
Anyżowa11:22
Karwiny Tesco11:24
Myśliwska [GDY]11:27
Źródło Marii11:28
Karwiny PKM11:30
Racławicka11:32
Lidzka11:33
Olgierda11:34
Łowicka [GDY]11:35
Plac Górnośląski11:37
Zwycięstwa - Wielkopolska11:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:41
Centrum Nauki Experyment11:43
Harcerska11:44
Urząd Miasta - Świętojańska11:46
Traugutta [GDY]11:47
Żwirki i Wigury [GDY]11:48
Skwer Kościuszki - InfoBox11:50
Plac Kaszubski - Świętojańska11:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:57
Stocznia Gdynia11:58
Kurs nr 8 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia12:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:17
Plac Kaszubski12:19
Plac Kaszubski - Świętojańska12:20
Skwer Kościuszki - InfoBox12:22
Wybickiego [GDY]12:24
Żwirki i Wigury [GDY]12:25
Traugutta [GDY]12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:30
Harcerska12:31
Centrum Nauki Experyment12:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:34
Zwycięstwa - Wielkopolska12:36
Plac Górnośląski12:38
Łowicka [GDY]12:40
Olgierda12:41
Lidzka12:42
Racławicka12:43
Karwiny PKM12:45
Nałkowskiej12:46
Źródło Marii12:47
Myśliwska [GDY]12:49
Karwiny Tesco12:51
Anyżowa12:53
Dąbrowa Centrum12:54
Piołunowa12:55
Tymiankowa12:56
Dąbrowa Miętowa12:57
Kurs nr 9 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa13:18
Tymiankowa13:18
Piołunowa13:19
Dąbrowa Centrum13:21
Anyżowa13:22
Karwiny Tesco13:24
Myśliwska [GDY]13:27
Źródło Marii13:28
Karwiny PKM13:30
Racławicka13:32
Lidzka13:33
Olgierda13:34
Łowicka [GDY]13:35
Plac Górnośląski13:37
Zwycięstwa - Wielkopolska13:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:41
Centrum Nauki Experyment13:43
Harcerska13:44
Urząd Miasta - Świętojańska13:46
Traugutta [GDY]13:47
Żwirki i Wigury [GDY]13:48
Skwer Kościuszki - InfoBox13:50
Plac Kaszubski - Świętojańska13:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:57
Stocznia Gdynia13:58
Kurs nr 10 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia14:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:17
Plac Kaszubski14:19
Plac Kaszubski - Świętojańska14:20
Skwer Kościuszki - InfoBox14:22
Wybickiego [GDY]14:24
Żwirki i Wigury [GDY]14:25
Traugutta [GDY]14:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:30
Harcerska14:31
Centrum Nauki Experyment14:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:34
Zwycięstwa - Wielkopolska14:36
Plac Górnośląski14:38
Łowicka [GDY]14:40
Olgierda14:41
Lidzka14:42
Racławicka14:43
Karwiny PKM14:45
Nałkowskiej14:46
Źródło Marii14:47
Myśliwska [GDY]14:49
Karwiny Tesco14:51
Anyżowa14:53
Dąbrowa Centrum14:54
Piołunowa14:55
Tymiankowa14:56
Dąbrowa Miętowa14:57