Menu
11:45
Kurs nr 0 do Leszczyńskich | |
---|---|
Baza Hallera | 05:29 |
Leszczyńskich | 05:33 |
Kurs nr 1 do Wrzeszcz PKP | |
---|---|
Leszczyńskich | 05:33 |
Meissnera | 05:34 |
Olsztyńska | 05:35 |
Opolska | 05:37 |
Kołobrzeska | 05:38 |
Krynicka | 05:40 |
Przymorze SKM | 05:42 |
Bażyńskiego [GDA] | 05:49 |
Jasia i Małgosi | 05:51 |
Szpital Marynarki Wojennej | 05:52 |
Meczet | 05:53 |
Norblina | 05:54 |
Mjr Hubala | 05:56 |
Reymonta [GDA] | 05:57 |
Zabytkowa | 05:59 |
Galeria Bałtycka | 06:01 |
Wrzeszcz PKP | 06:02 |