• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:40
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP13:44
Wrzeszcz PKP13:44
Nad Stawem13:46
Legionów13:49
Kopalniana13:51
Ciołkowskiego13:52
al. Płażyńskiego13:55
PCK13:58
Dworska14:00
al. Płażyńskiego14:02
Czarny Dwór14:04
Zaspa - Szpital14:06
Leszczyńskich14:07
Meissnera14:08
Olsztyńska14:09
Opolska14:11
Kołobrzeska14:12
Krynicka14:14
Przymorze SKM14:16
Bażyńskiego [GDA]14:19
Jasia i Małgosi14:21
Szpital Marynarki Wojennej14:22
Meczet14:23
Norblina14:24
Mjr Hubala14:26
Reymonta [GDA]14:28
Zabytkowa14:30
Galeria Bałtycka14:33
Wrzeszcz PKP14:34
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP15:44
Wrzeszcz PKP15:44
Nad Stawem15:46
Legionów15:49
Kopalniana15:51
Ciołkowskiego15:52
al. Płażyńskiego15:55
PCK15:58
Dworska16:00
al. Płażyńskiego16:02
Czarny Dwór16:04
Zaspa - Szpital16:06
Leszczyńskich16:07
Meissnera16:08
Olsztyńska16:09
Opolska16:11
Kołobrzeska16:12
Krynicka16:14
Przymorze SKM16:16
Bażyńskiego [GDA]16:19
Jasia i Małgosi16:21
Szpital Marynarki Wojennej16:22
Meczet16:23
Norblina16:24
Mjr Hubala16:26
Reymonta [GDA]16:28
Zabytkowa16:30
Galeria Bałtycka16:33
Wrzeszcz PKP16:34
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP17:44
Wrzeszcz PKP17:44
Nad Stawem17:46
Legionów17:49
Kopalniana17:51
Ciołkowskiego17:52
al. Płażyńskiego17:55
PCK17:58
Dworska18:00
al. Płażyńskiego18:02
Czarny Dwór18:04
Zaspa - Szpital18:06
Leszczyńskich18:07
Meissnera18:08
Olsztyńska18:09
Opolska18:11
Kołobrzeska18:12
Krynicka18:14
Przymorze SKM18:16
Bażyńskiego [GDA]18:19
Jasia i Małgosi18:21
Szpital Marynarki Wojennej18:22
Meczet18:23
Norblina18:24
Mjr Hubala18:26
Reymonta [GDA]18:28
Zabytkowa18:30
Galeria Bałtycka18:33
Wrzeszcz PKP18:34
Kurs nr 9 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP18:44
Wrzeszcz PKP18:44
Nad Stawem18:46
Legionów18:49
Kopalniana18:51
Ciołkowskiego18:52
al. Płażyńskiego18:55
PCK18:58
Dworska19:00
al. Płażyńskiego19:02
Czarny Dwór19:04
Zaspa - Szpital19:06
Leszczyńskich19:07
Meissnera19:08
Olsztyńska19:09
Opolska19:11
Kołobrzeska19:12
Krynicka19:14
Przymorze SKM19:16
Bażyńskiego [GDA]19:19
Jasia i Małgosi19:21
Szpital Marynarki Wojennej19:22
Meczet19:23
Norblina19:24
Mjr Hubala19:26
Reymonta [GDA]19:28
Zabytkowa19:30
Galeria Bałtycka19:33
Wrzeszcz PKP19:34
Kurs nr 10 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:34
Baza Hallera19:44