• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:40
Kurs nr 0 do Jankowo
Dworzec Główny05:40
Dworzec Główny05:43
Brama Wyżynna05:45
Toruńska05:47
Elmet05:49
Zremb05:50
Sandomierska05:51
Ptasia05:53
Małomiejska05:54
Platynowa05:56
Łostowice Świętokrzyska05:59
Łódzka06:00
Niepołomicka06:01
Wieżycka06:02
Osiedle Świętokrzyskie06:04
Osiedle Olimp06:05
Starowiejska [GDA]06:06
Kasztelańska06:07
Szlachecka06:08
Jankowo06:10
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Jankowo06:14
Szlachecka06:16
Kasztelańska06:17
Starowiejska [GDA]06:18
Osiedle Olimp06:19
Osiedle Świętokrzyskie06:20
Wieżycka06:23
Niepołomicka06:24
Łódzka06:26
Łostowice Świętokrzyska06:27
Łostowice Świętokrzyska06:28
Świętokrzyska06:29
Platynowa06:30
Małomiejska06:31
Ptasia06:33
Sandomierska06:35
Zremb06:36
Elmet06:37
Toruńska06:40
Brama Wyżynna06:41
Dworzec Główny06:43
Kurs nr 2 do Jankowo
Dworzec Główny06:45
Dworzec Główny06:48
Brama Wyżynna06:50
Toruńska06:52
Elmet06:54
Zremb06:55
Sandomierska06:56
Ptasia06:58
Małomiejska06:59
Platynowa07:01
Łostowice Świętokrzyska07:04
Łódzka07:05
Niepołomicka07:06
Wieżycka07:07
Osiedle Świętokrzyskie07:09
Osiedle Olimp07:10
Starowiejska [GDA]07:11
Kasztelańska07:12
Szlachecka07:13
Jankowo07:15
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Jankowo07:20
Szlachecka07:22
Kasztelańska07:23
Starowiejska [GDA]07:24
Osiedle Olimp07:25
Osiedle Świętokrzyskie07:26
Wieżycka07:29
Niepołomicka07:30
Łódzka07:32
Łostowice Świętokrzyska07:33
Łostowice Świętokrzyska07:34
Świętokrzyska07:35
Platynowa07:36
Małomiejska07:37
Ptasia07:39
Sandomierska07:41
Zremb07:42
Elmet07:43
Toruńska07:46
Brama Wyżynna07:47
Dworzec Główny07:49
Kurs nr 4 do Jankowo
Dworzec Główny08:25
Dworzec Główny08:28
Brama Wyżynna08:30
Toruńska08:32
Elmet08:34
Zremb08:35
Sandomierska08:36
Ptasia08:38
Małomiejska08:39
Platynowa08:41
Łostowice Świętokrzyska08:44
Łódzka08:45
Niepołomicka08:46
Wieżycka08:47
Osiedle Świętokrzyskie08:49
Osiedle Olimp08:50
Starowiejska [GDA]08:51
Kasztelańska08:52
Szlachecka08:53
Jankowo08:55
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Jankowo09:00
Szlachecka09:02
Kasztelańska09:03
Starowiejska [GDA]09:05
Osiedle Olimp09:07
Osiedle Świętokrzyskie09:08
Wieżycka09:11
Niepołomicka09:12
Łódzka09:13
Łostowice Świętokrzyska09:14
Łostowice Świętokrzyska09:15
Świętokrzyska09:16
Platynowa09:17
Małomiejska09:18
Ptasia09:20
Sandomierska09:23
Zremb09:24
Elmet09:25
Toruńska09:28
Brama Wyżynna09:30
Dworzec Główny09:32
Kurs nr 6 do Jankowo
Dworzec Główny09:45
Dworzec Główny09:48
Brama Wyżynna09:50
Toruńska09:52
Elmet09:54
Zremb09:55
Sandomierska09:56
Ptasia09:58
Małomiejska09:59
Platynowa10:01
Łostowice Świętokrzyska10:04
Łódzka10:05
Niepołomicka10:06
Wieżycka10:08
Osiedle Świętokrzyskie10:10
Osiedle Olimp10:12
Starowiejska [GDA]10:13
Kasztelańska10:14
Szlachecka10:16
Jankowo10:18
Kurs nr 7 do Dworzec Główny
Jankowo10:27
Szlachecka10:29
Kasztelańska10:30
Starowiejska [GDA]10:32
Osiedle Olimp10:34
Osiedle Świętokrzyskie10:35
Wieżycka10:38
Niepołomicka10:39
Łódzka10:40
Łostowice Świętokrzyska10:41
Łostowice Świętokrzyska10:42
Świętokrzyska10:43
Platynowa10:44
Małomiejska10:45
Ptasia10:47
Sandomierska10:50
Zremb10:51
Elmet10:52
Toruńska10:55
Brama Wyżynna10:57
Dworzec Główny10:59
Kurs nr 8 do Jankowo
Dworzec Główny11:25
Dworzec Główny11:28
Brama Wyżynna11:30
Toruńska11:32
Elmet11:34
Zremb11:35
Sandomierska11:36
Ptasia11:38
Małomiejska11:39
Platynowa11:41
Łostowice Świętokrzyska11:44
Łódzka11:45
Niepołomicka11:46
Wieżycka11:48
Osiedle Świętokrzyskie11:50
Osiedle Olimp11:52
Starowiejska [GDA]11:53
Kasztelańska11:54
Szlachecka11:56
Jankowo11:58
Kurs nr 9 do Dworzec Główny
Jankowo12:17
Szlachecka12:19
Kasztelańska12:20
Starowiejska [GDA]12:22
Osiedle Olimp12:24
Osiedle Świętokrzyskie12:25
Wieżycka12:28
Niepołomicka12:29
Łódzka12:30
Łostowice Świętokrzyska12:31
Łostowice Świętokrzyska12:32
Świętokrzyska12:33
Platynowa12:34
Małomiejska12:35
Ptasia12:37
Sandomierska12:40
Zremb12:41
Elmet12:42
Toruńska12:45
Brama Wyżynna12:47
Dworzec Główny12:49
Kurs nr 10 do Jankowo
Dworzec Główny12:55
Dworzec Główny12:58
Brama Wyżynna13:00
Toruńska13:02
Elmet13:04
Zremb13:05
Sandomierska13:06
Ptasia13:08
Małomiejska13:09
Platynowa13:11
Łostowice Świętokrzyska13:14
Łódzka13:15
Niepołomicka13:16
Wieżycka13:18
Osiedle Świętokrzyskie13:20
Osiedle Olimp13:22
Starowiejska [GDA]13:23
Kasztelańska13:24
Szlachecka13:26
Jankowo13:28
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Jankowo13:32
Szlachecka13:34
Kasztelańska13:35
Starowiejska [GDA]13:37
Osiedle Olimp13:39
Osiedle Świętokrzyskie13:40
Wieżycka13:43
Niepołomicka13:44
Łódzka13:45
Łostowice Świętokrzyska13:46
Łostowice Świętokrzyska13:47
Świętokrzyska13:48
Platynowa13:49
Małomiejska13:50
Ptasia13:52
Sandomierska13:55
Zremb13:56
Elmet13:57
Toruńska14:00
Brama Wyżynna14:02
Dworzec Główny14:04
Kurs nr 12 do Jankowo
Dworzec Główny14:25
Dworzec Główny14:28
Brama Wyżynna14:30
Toruńska14:32
Elmet14:34
Zremb14:35
Sandomierska14:36
Ptasia14:38
Małomiejska14:39
Platynowa14:41
Łostowice Świętokrzyska14:44
Łódzka14:45
Niepołomicka14:46
Wieżycka14:48
Osiedle Świętokrzyskie14:50
Osiedle Olimp14:52
Starowiejska [GDA]14:53
Kasztelańska14:54
Szlachecka14:56
Jankowo14:58
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Jankowo15:07
Szlachecka15:09
Kasztelańska15:10
Starowiejska [GDA]15:12
Osiedle Olimp15:14
Osiedle Świętokrzyskie15:15
Wieżycka15:18
Niepołomicka15:19
Łódzka15:20
Łostowice Świętokrzyska15:21
Łostowice Świętokrzyska15:22
Świętokrzyska15:23
Platynowa15:24
Małomiejska15:25
Ptasia15:27
Sandomierska15:30
Zremb15:31
Elmet15:32
Toruńska15:35
Brama Wyżynna15:37
Dworzec Główny15:39
Kurs nr 14 do Jankowo
Dworzec Główny15:45
Dworzec Główny15:48
Brama Wyżynna15:50
Toruńska15:52
Elmet15:54
Zremb15:55
Sandomierska15:56
Ptasia15:58
Małomiejska15:59
Platynowa16:01
Łostowice Świętokrzyska16:04
Łódzka16:05
Niepołomicka16:06
Wieżycka16:08
Osiedle Świętokrzyskie16:10
Osiedle Olimp16:12
Starowiejska [GDA]16:13
Kasztelańska16:14
Szlachecka16:16
Jankowo16:18
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Jankowo16:27
Szlachecka16:29
Kasztelańska16:30
Starowiejska [GDA]16:32
Osiedle Olimp16:34
Osiedle Świętokrzyskie16:35
Wieżycka16:38
Niepołomicka16:39
Łódzka16:40
Łostowice Świętokrzyska16:41
Łostowice Świętokrzyska16:42
Świętokrzyska16:43
Platynowa16:44
Małomiejska16:45
Ptasia16:47
Sandomierska16:50
Zremb16:51
Elmet16:52
Toruńska16:55
Brama Wyżynna16:57
Dworzec Główny16:59
Kurs nr 16 do Jankowo
Dworzec Główny17:25
Dworzec Główny17:28
Brama Wyżynna17:30
Toruńska17:32
Elmet17:34
Zremb17:35
Sandomierska17:36
Ptasia17:38
Małomiejska17:39
Platynowa17:41
Łostowice Świętokrzyska17:44
Łódzka17:45
Niepołomicka17:46
Wieżycka17:48
Osiedle Świętokrzyskie17:50
Osiedle Olimp17:52
Starowiejska [GDA]17:53
Kasztelańska17:54
Szlachecka17:56
Jankowo17:58
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Jankowo18:07
Szlachecka18:09
Kasztelańska18:10
Starowiejska [GDA]18:12
Osiedle Olimp18:14
Osiedle Świętokrzyskie18:15
Wieżycka18:18
Niepołomicka18:19
Łódzka18:20
Łostowice Świętokrzyska18:21
Łostowice Świętokrzyska18:22
Świętokrzyska18:23
Platynowa18:24
Małomiejska18:25
Ptasia18:27
Sandomierska18:30
Zremb18:31
Elmet18:32
Toruńska18:35
Brama Wyżynna18:37
Dworzec Główny18:39
Kurs nr 18 do Jankowo
Dworzec Główny18:45
Dworzec Główny18:48
Brama Wyżynna18:50
Toruńska18:52
Elmet18:54
Zremb18:55
Sandomierska18:56
Ptasia18:58
Małomiejska18:59
Platynowa19:01
Łostowice Świętokrzyska19:04
Łódzka19:05
Niepołomicka19:06
Wieżycka19:08
Osiedle Świętokrzyskie19:10
Osiedle Olimp19:12
Starowiejska [GDA]19:13
Kasztelańska19:14
Szlachecka19:16
Jankowo19:18
Kurs nr 19 do Dworzec Główny
Jankowo19:27
Szlachecka19:29
Kasztelańska19:30
Starowiejska [GDA]19:32
Osiedle Olimp19:34
Osiedle Świętokrzyskie19:35
Wieżycka19:38
Niepołomicka19:39
Łódzka19:40
Łostowice Świętokrzyska19:41
Łostowice Świętokrzyska19:42
Świętokrzyska19:43
Platynowa19:44
Małomiejska19:45
Ptasia19:47
Sandomierska19:50
Zremb19:51
Elmet19:52
Toruńska19:55
Brama Wyżynna19:57
Dworzec Główny19:59
Kurs nr 20 do Jankowo
Dworzec Główny20:25
Dworzec Główny20:28
Brama Wyżynna20:30
Toruńska20:32
Elmet20:34
Zremb20:35
Sandomierska20:36
Ptasia20:38
Małomiejska20:39
Platynowa20:41
Łostowice Świętokrzyska20:44
Łódzka20:45
Niepołomicka20:46
Wieżycka20:47
Osiedle Świętokrzyskie20:49
Osiedle Olimp20:50
Starowiejska [GDA]20:51
Kasztelańska20:52
Szlachecka20:53
Jankowo20:55
Kurs nr 21 do Dworzec Główny
Jankowo20:58
Szlachecka21:00
Kasztelańska21:01
Starowiejska [GDA]21:02
Osiedle Olimp21:03
Osiedle Świętokrzyskie21:04
Wieżycka21:07
Niepołomicka21:08
Łódzka21:10
Łostowice Świętokrzyska21:11
Łostowice Świętokrzyska21:12
Świętokrzyska21:13
Platynowa21:14
Małomiejska21:15
Ptasia21:17
Sandomierska21:19
Zremb21:20
Elmet21:21
Toruńska21:24
Brama Wyżynna21:25
Dworzec Główny21:27
Kurs nr 22 do Jankowo
Dworzec Główny21:30
Dworzec Główny21:33
Brama Wyżynna21:35
Toruńska21:37
Elmet21:39
Zremb21:40
Sandomierska21:41
Ptasia21:43
Małomiejska21:44
Platynowa21:46
Łostowice Świętokrzyska21:49
Łódzka21:50
Niepołomicka21:51
Wieżycka21:52
Osiedle Świętokrzyskie21:54
Osiedle Olimp21:55
Starowiejska [GDA]21:56
Kasztelańska21:57
Szlachecka21:58
Jankowo22:00
Kurs nr 23 do Dworzec Główny
Jankowo22:08
Szlachecka22:10
Kasztelańska22:11
Starowiejska [GDA]22:12
Osiedle Olimp22:13
Osiedle Świętokrzyskie22:14
Wieżycka22:17
Niepołomicka22:18
Łódzka22:20
Łostowice Świętokrzyska22:21
Łostowice Świętokrzyska22:22
Świętokrzyska22:23
Platynowa22:24
Małomiejska22:25
Ptasia22:27
Sandomierska22:29
Zremb22:30
Elmet22:31
Toruńska22:34
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Kurs nr 24 do Jankowo
Dworzec Główny22:40
Dworzec Główny22:43
Brama Wyżynna22:45
Toruńska22:47
Elmet22:49
Zremb22:50
Sandomierska22:51
Ptasia22:53
Małomiejska22:54
Platynowa22:56
Łostowice Świętokrzyska22:59
Łódzka23:00
Niepołomicka23:01
Wieżycka23:02
Osiedle Świętokrzyskie23:04
Osiedle Olimp23:05
Starowiejska [GDA]23:06
Kasztelańska23:07
Szlachecka23:08
Jankowo23:10
Kurs nr 25 do Dworzec Główny
Jankowo23:10
Szlachecka23:12
Kasztelańska23:13
Starowiejska [GDA]23:14
Osiedle Olimp23:15
Osiedle Świętokrzyskie23:16
Wieżycka23:19
Niepołomicka23:20
Łódzka23:22
Łostowice Świętokrzyska23:23
Łostowice Świętokrzyska23:24
Świętokrzyska23:25
Platynowa23:26
Małomiejska23:27
Ptasia23:29
Sandomierska23:31
Zremb23:32
Elmet23:33
Toruńska23:36
Brama Wyżynna23:37
Dworzec Główny23:39